Sleduješ moje stránky Magicky ženská a 
souzníš s myšlenkami, které s ženami sdílím?

 • Je pro Tebe jako ženu důležitá vědomá péče o sebe?
 • Jsi tvořivá Duše a baví Tě ženská témata?
 • Máš smysl pro detail a vnímáš krásu kolem sebe?

Chceš být součástí týmu a podpořit šíření myšlenky a vize
projektu Magicky ženská do světa?

Jestli jsi na všechny otázky odpověděla ANO, tak právě pro Tebe píšu tyto řádky, zatímco moji dva malí kluci spokojeně oddechují v posteli.

Tak čti dál, protože možná jsi právě TA ŽENA, kterou hledám
jako posilu do svého týmu.

Následující věty jsou jiné, než klasické inzeráty s nabídkou práce. Tohle totiž není klasický inzerát, který najdeš na portálech pro hledání brigád nebo občasné práce. Tohle je příběh, který jsem doposud psala sama a do kterého teď hledám další Duši. Budu maximálně otevřená. Píšu na rovinu a Tebe prosím o čtení s otevřeným srdcem a nasloucháním své intuici.

Projekt Magicky ženská jsem založila v roce 2015, ale jeho myšlenka sahá daleko dál. Sdílení tématu vědomé ženské krásy a podpora žen v tom, aby se samy se sebou cítily spokojeně a dokázaly rozzářit jak vnitřní tak vnější krásu, mě provázela už od roku 2013, kdy jsem po zlomovém období v mém životě začala při zaměstnání studovat make-up a styling, začala dělat první osobní konzultace a s ženami se osobně potkávat.

Ve své dlouholeté praxi manažerky zákaznických center jsem tolikrát viděla, jak moc naše sebevědomí a umění pečovat o sebe ovlivňuje náš úspěch, náš pracovní výkon a hlavně to, jak se cítíme v každodenním životě. Jak jsme šťastné, spokojené, jaké máme vztahy a hlavně, jaký vztah máme samy se sebou. Uvědomila jsem si, kolik žen v tom potřebuje podat pomocnou ruku.

Proto jsem se rozhodla sdílet svoje dlouholeté know-how a šířit myšlenku vědomé ženské krásy do světa.

Celý projekt roste společně s mými dětmi. Vlastně od založení facebookové stránky, přes web, napsání knihy a nespočet článků, až po vytvoření řady e-booků a online kurzů dělám vše sama jako zpestření rodičovské \"dovolené\". Facebooková stránka Magicky ženská vznikla v době, kdy jsem byla těhotná s prvním synem, knihu Magicky ženská, kterou četlo více jak 14500 žen, jsem napsala, když měl půl roku a spal u mě na břiše v nosítku. A teď, když hledám Tebe, vedle mě odpočívá 7ti týdenní synek Adrian.

Dnes projekt Magicky ženská pomáhá skrze blog, články, sociální sítě, e-booky, online kurzy i osobní setkání skutečně tisícům žen.

Na Facebooku s myšlenkou vědomé ženské krásy souzní přes 15 000 žen, na Instagramu téměř 8 000, knihu četlo přes 14 500 žen, moje emaily odebírá víc jak 21000 žen.

Magicky ženské ženy v číslech

0
Čtenářek knihy
0
žen
v databázi
0
fanoušků na Facebooku
0
sledujících na Instagramu
Je to moje součást, styl a život, který žiju. Celý projekt tvořím s velkou láskou a srdcem a pečuji o něj každý den s vědomím, jakou vizi šíří do světa a co vše může v ženských životech změnit.

Právě teď cítím, že abych se mohla s touto láskou věnovat projektu dál a aby projekt mohl růst a dělat svět krásnějším místem pro život, potřebuji pomoc. Jsem tvořivá duše a potřebuji se věnovat tvoření nových věcí a budování energie, kterou mezi ženy šířím.

Proto hledám TEBE

Proto chci část činností, které jsem doposud dělala sama, delegovat na někoho, komu budu maximálně důvěřovat. Na TEBE.

Nebylo to pro mě jednoduché rozhodnutí. Musela jsem si přiznat, že už to sama nezvládnu a že je potřeba udělat další krok vpřed. Upřímně - mám z něj trochu motýly v břiše, ale poslouchám svoji intuici, která říká, že právě teď je ten správný čas rozšířit tým o ženu, která vizi projektu podpoří.

Hledám pro spolu-práci ženu, která...

 • Maximálně souzní se základními myšlenkami projektu Magicky ženská a s jeho vizí.
 • Bytostně cítí, že jako ženy potřebujeme vědomý čas pro sebe, vědomou péči o své nitro a vnitřní krásu stejně jako o naši tělesnou schránku a náš vzhled.
 • Má chuť tuhle vizi se mnou šířit dál.
 • Ženu, se kterou si sedneme jak pracovně, tak osobně a lidsky, protože to je pro mě v týmovém tvoření klíčové.

Věřím, že jsi to právě TY. Pokud s tebou předchozí řádky a myšlenky ladí a rezonují, přečti si, koho přesně hledám:

Jak poznáš, že jsi to právě TY?
Projdi si následující požadavky a odpověz si, jestli je splňuješ.

V oblasti obyčejného lidství:

 • Máš vášeň pro to, co děláš a děláš to s radostí.
 • Máš smysl pro krásu a detail.
 • Jsi pečlivá a je pro tebe důležitá kvalita odvedené práce.
 • Jsi otevřená a umíš otevřeně komunikovat.
 • Jsi flexibilní a samostatná, je na tebe spoleh a dodržuješ dohody.
 • Máš prozákaznický přístup.
 • Jsi na sobě ochotná pracovat, učit se novým věcem a rozvíjet se.
 • Jsi proaktivní a umíš nacházet řešení.
 • Chceš spolupracovat dlouhodobě.

V oblasti znalostí a dovedností, se kterými mi dokážeš pomoct:

 • Umíš samostatně pracovat s Miowebem a vytvářet články, samostatné stránky nebo členské sekce.
 • Umíš pracovat s textem a vytáhnout z něj klíčové myšlenky.
 • Máš základní povědomí o nastavování SEO.
 • Máš uživatelskou znalost práce se SmartEmailingem a Fapi.
 • Umíš samostatně tvořit v Canvě, vytvářet příspěvky, eBooky a pdf.
 • Máš základní znalosti fungování Youtube a zveřejňování videí.
 • Umíš sestříhat jednoduché video a doplnit titulky a znělky (ideálně v programu Camtasia, ale můžeš ovládat i jiný).

A pokud navíc ráda fotíš a jsi z okolí Prahy, je to velká výhoda, která ovšem není podmínkou pro to, abys to byla právě TY. Spolupráce, kterou Ti nabízím, můžeš dělat odkudkoli a lokalita není podmínkou.

Co bude Tvojí činností v rámci projektu?

 • Péče o články na blogu projektu Magicky ženská a na mém osobním blogu.
  Pečuji o dva blogy a potřebuji pomoc s udržením kontinuality, recyklací textů a aktualizací starších článků a obsahu.
 • Grafická příprava článků a textů na web.
  Mám spoustu inspirativních článků v hlavě a další a další mě napadají. Od tebe budu potřebovat, abys můj text vzala a udělala z něj graficky vymazlený a přehledný článek, který se bude čtenářkám krásně číst.
 • Příprava grafických příspěvků do uzavřených facebookových skupin.
  Moje klientky jsou zvyklé na uzavřené facebookové skupiny ke kurzům, zároveň mám komunitu žen ve veřejné skupině Magicky ženská. Do této skupiny připravuji obsah a chtěla bych od Tebe pomoc s přípravou grafických příspěvků.
 • Titulkování krátkých videí.
  Ráda točím videa a u těch zásadních budeš připravovat titulky, aby si je mohly ženy pustit i když zrovna sedí v MHD a nemají u sebe sluchátka.
 • Tvoření jednoduchých stránek webu, úpravy stránek a členských sekcí.
  Pro své klientky tvořím hodnotné a vymazlené online kurzy v členských sekcích, které následně doplňuji o aktualizace nebo o další důležitý obsah. Ráda vysílám taky webináře a ráda bych jejich technickou přípravu přenechala Tobě.

Co můžeš od naší spolupráce očekávat?

Víc jak 13 let jsem pracovala v call centrech a zákaznických centrech, z toho víc jak 10 let na vedoucích a manažerských pozicích. Tyhle zkušenosti se denně promítají do mé práce a ráda se o ně podělím. Stejně tak jako o know-how, které jsem se naučila v rámci studia stylingu a make-upu. Díky dlouholeté praxi ve vedení lidí a týmů přesně vím, jakou energii a flow chci ve svém vlastním podnikání.

Můžeš čekat spolu-práci v příjemném naladění a respektující přístup. Činnosti, které můžeš dělat odkudkoli, stačí ti jen kvalitní internetové připojení a počítač. Zároveň bude potřeba se čas od času (než se sladíme, tak nejspíš častěji 2x za měsíc, potom méně) sejít v Praze a naladit se na sebe navzájem. Proto by pro Tebe nemělo být občasné cestování problém.

Forma spolu-práce a finanční odměna

Hledám k sobě spolehlivou parťačku, se kterou budeme dlouhodobě spolupracovat.

Momentálně odhaduji časovou náročnost práce na pár hodin týdně (do 10 hodin). Jsou ale období, kdy je toho daleko více, podle toho, co se aktuálně děje. Když zjistím, že nám to spolu funguje a naše spolupráce skvěle šlape, počet hodin rozhodně poroste.

Nehledám zaměstnance a člověka, co bude sedět u počítače a počítat odpracované hodiny. Potřebuji k sobě spolehlivou ženu, která spolupracuje na živnostenský list a hledá ve svém životě svobodu a možnost organizovat si čas a práci po svém.

Na finanční odměně se dohodneme individuálně. Mám o finanční částce představu, protože všechny činnosti jsem si doposud dělala sama a mám zkušenost s jejich časovou náročností. Zároveň jsem otevřená diskusi a vím, že se spolu dohodneme k oboustranné spokojenosti.

Líbí se Ti to a ladí to s Tebou?  Pak neváhej a ozvi se. 

Pokud jsi dočetla až sem a máš chuť se do spolupráce pustit, mám obrovskou radost. Teď už stačí udělat 3 konkrétní kroky, abych zjistitla, jestli jsi právě TY ta pravá.

3 kroky, co udělej teď:

 • Pošli mi něco o sobě formou životopisu.
  Vyber si formu, v jaké životopis pošleš - můžeš poslat pdf., e-book nebo webovou stránku. Shrň v něm svoje dovednosti a pracuj v něm s grafickými úpravami, které vystihují tvůj cit pro krásu a barvy.
 • Natoč krátké video a pošli mi ho.
  Pošli mi video v délce 2 minuty a řekni mi v něm dvě věci: Proč se chceš stát mojí parťačkou? a Proč bych měla vybrat právě tebe?
 • Pošli mi vyplněný dotazník.
  Kliknutím na tlačítko níž si stáhni dotazník. Vytiskni ho, ručně ho vyplň a vypněný jej naskenuj a pošli zpět společně s ostatními dvěma úkoly.

Dotazník pro vyplnění

Tento dotazník si stáhni, vytiskni, ručně vyplň a naskenovaný pošli zpět.

Shrnutí, jak se přihlásit.

V případě, že s Tebou myšlenka rezonuje a vyhovuje Ti náplň, časová flexibilita spolu-práce i práce na ŽL, pošli mi životopis, video a ručně vyplněný a naskenovaný dotazník. 
Vše pošli do úterý 29.října do půlnoci na email: misa@magickyzenska.cz

Do předmětu e-mailu napiš: Jdu do toho!

Na přihlášení máš ještě

Já pak během následujícího týdne všechny úkoly projdu a dám vědět. Pokud jsi to TY, zavolám a sejdeme se osobně.

Moc se na Tebe těším!

Těším se na společnou spolu-práci i na to, co pro ženy vytvoříme. 

Pokud máš jakékoli dotazy, tak mi je pošli zároveň se všemi materiály, ráda na ně odpovím.

Míša Měřínská


DŮLEŽITÉ PS:
Pro tento způsob výběru parťačky do týmu jsem se inspirovala u své byznysové \"učitelky\" a dneska už skvělé kamarádky Stáni Stiborové Mrázkové, autorky bestselleru a stejnojmenného projektu Podnikání z Pláže. Pokud jsi absolvovala její základní kurz Podnikání z Pláže nebo Plážovou Střední, určitě mi to napiš, protože to je pro mě energie, která ti dodá ve výběru body navíc.