Moc mě těší příběhy žen, kterým tato ženská kniha otevřela oči a pohladila je po duši. Jsem nadšená, že si dnes i  vy můžete udělat radost a přidat se k 14 500 čtenářkám.

Jste tu ve správný čas!
Knihu Magicky ženská získáte právě teď ZDARMA jen za poštovné.

Jako dárek ji rozdávám ještě:

Stáňa Stiborová autorka knihy a kurzu Podnikání z pláže 
doporučuje knihu Magicky ženská

Nejde o to, jestli vás baví zabývat se svým vzhledem nebo ne. Je to o tom, zda se chcete cítit spokojená, šťastná. A alespoň někdy i magicky ženská. 🙂

Naše krása odráží náš vnitřní svět. A i když si možná někdy říkáte, že "na blbiny není čas" a je třeba se zabývat důležitějšími věcmi, než jak vypadáte, najděte si u této knihy čas na tu nejdůležitější osobu ve vašem životě. Na vás.

Knihu Magicky ženská doporučuji všem ženám, bez ohledu na to, zda se právě cítíte krásné či ošklivé, jste mladé nebo staré, baví vás o sebe pečovat nebo ne. Není to totiž kniha jen o kráse. Je to kniha plná příběhů a zároveň praktických rad a tipů, které můžeme my ženy uvést do života a ihned se cítit nejen krásnější, ale především spokojenější.
Stáňa Stiborováwww.podnikanizplaze.cz

Proč vám ji dám jako dárek zdarma a proč ji mít ve své knihovně? Čtěte dál!

Vidíte s přehledem krásu ostatních žen, ale 
při pohledu do zrcadla cítíte někdy spíš nejistotu, vztek nebo pochybnosti?
Zažíváte dny, kdy nemáte chuť se na sebe do zrcadla ani podívat?
Stává se vám, že péči o sebe odkládáte a nemáte na sebe čas?

Představte si, že sama o sobě při pohledu do zrcadla řeknete, že jste krásná. Připadá vám to spíš jako sci-fi?

Pak právě pro vás mám dobrou zprávu – a tuhle ženskou knihu

0
žen
už má knihu doma. Přidáte se?

„Ukážu vám, že i vy se můžete cítit magicky ženská, pokud se sama rozhodnete. 

Prozradím vám, v čem spočívá tajemství elegance, vkusu, přirozené ženské krásy,
a ještě mnohem víc. Nemůžu se dočkat, až vám vše uvnitř ukážu!“

- Míša Měřínská, autorka

Kniha inspirovala už 11 000 žen a pomohla jim nastartovat zásadní životní změny v péči o sebe. Ukázala jim cestu, jak se cítit sebevědoměji, žensky a jak si začít plnit sny (a to nejen ty o červené rtěnce). Přidáte se k nim taky?

Vědomá ženská krása není pozlátko ani malichernost.

Krása k ženě patří odjakživa. Ale aby žena mohla vytvářet krásu okolo sebe, musí začít u sebe samotné. Jak jste na tom VY?

Co vám kromě relaxu kniha přinese do života?

  • POCHOPENÍ, že i vaše krása začíná uvnitř a INSPIRACI, jak ji rozzářit.
  • ODHODLÁNÍ začít věci v péči o sebe měnit a pustit se do AKCE.
  • ODVAHU udělat si sama na sebe konečně pravidelně ČAS.
  • CHUŤ mít sebe samotnou víc ráda a přestat se odsouvat na poslední místo.
  • POHLAZENÍ po duši, VĚDOMÍ, že v tom nejste sama a rozhodně o kousek vyšší SEBE-VĚDOMÍ
  • KONKRÉTNÍ NÁVODY, jak pracovat s myšlenkami, pečovat o pleť, jak se líčit nebo si uspořádat šatník.

A hlavně jak si svoji ženskost s lehkostí UŽÍVAT!

Proč zrovna já vám chci vyprávět o cestě za krásou?

Nechce se mi vstávat, jsem unavená a nemám na sebe čas. Nesnáším svůj velký zadek a vyměnila bych si nejraději nohy. Ostatní se mají líp než já a vypadají pořád dobře...
Michala, autorka knihy

Tyhle myšlenky mi v hlavě běhaly jako splašení býci ještě před několika lety. 
Moje krása a vědomá péče o sebe mi nic neříkala a cítila jsem se strašně. Zazvonění budíku mě přivádělo k šílenství a ranní pohled do zrcadla jsem ráda neměla.

Celý můj život se točil kolem práce a neměla jsem čas na nic - na to, co mě baví, na odpočinek, na sebe samotnou, na vztah. Ten se po dvanácti letech rozpadl.

Vytížená a vystresovaná manažerka, která má zajímavý plat, ale nezná sama sebe.

Přepsat negativní myšlenky a začít sobě a své kráse věřit, byl pořádný maraton. Jak se mi to povedlo? I to vám prozradím v knize Magicky ženská.

Máte sebe samotnou až na 156. místě žebříčku priorit?

Nejdřív děti, rodina, práce, vaření..., a až teprve když náhodou zbyde chvilka, vzpomenete si, že máte vlastně i sebe samu?

A přitom dát sebe samu na první místo je ten nejdůležitější krok k sebe-lásce.

Jak by se vám líbilo, začít si svoji krásu a péči o sebe skutečně užívat
Cítit se spokojená, vyrovnaná, umět se jemně a přirozeně nalíčit,
ve svém oblečení mít šmrnc a vědět to o sobě?

Chtěla byste se cítit skutečně krásná a vědět,
že se na sebe při pohledu do zrcadla usmějete?

Začtěte se do řádků knihy, ve které objevíte nové cesty a inspiraci na cestě za svojí krásou. Na jejích stránkách najdete spoustu vyzkoušených tipů a nápadů, díky kterým se začnete cítit vnitřně spokojená a pohled do zrcadla si zamilujete.

Knihu už četlo víc jak 14 500 žen a takhle
nadšeně o ní mluví:

Kniha Magicky ženská ke mně přišla v období velkého životního přechodu: vlastní firma a nový tým, příprava na těhotenství a mateřství, stěhování a budování nového domova. A jak už to tak u těchto přechodových období často bývá (alespoň u mě), zažívám nádherné, ale taky naprosto příšerné chvíle.

Poslední dobou mě na můj vkus až moc často přepadaly negativní myšlenky v souvislosti s mou krásou. Hlavou mi snad denně jezdilo: “Měla bys zhubnout aspoň ty 3 kila, co jsi nabrala přes zimu a vlastně ještě víc. Jak to, že pořád nemáš svou ideální váhu? Dělej něco s těma vlasama. Není normální, že ti takhle padají. Měla bys víc cvičit, jóga 2x týdně tě teda rozhodně nespasí a ničemu nepomůže. Jíš hodně. Nejíš ještě dost zdravě. A ty tvé tlusté kotníky…dělej se sebou něco.” Obviňovala jsem se a plísnila. A nikam to moc nevedlo. Měla jsem pocit, že se točím v začarovaném kruhu.

Tyhle vnitřní hlasy ještě úplně neutichly, ale když jsem se začetla do knihy Magicky ženská, bylo to pro mě jako zanoření do voňavé lázně, která vás obejme svou teplou náručí, umyje od nečistot a nánosů a uklidní vaši splašenou mysl. Čtení této knihy pro mě bylo koupelí, ze které jsem vstala s pocitem, že je všechno v pořádku. Že já jsem v pořádku a že každý “problém,” který se týká mé vlastní krásy a toho, jak sama sebe vnímám, má pokaždé a mnohdy i úplně jednoduché řešení. Překvapilo mě, jak moc mě čtení a Míšino lidské a upřímné provázení po krajině ženské krásy povzbudilo, podpořilo a namotivovalo.

Pochybujete o sobě a své kráse, ale chcete s tím něco dělat? Máte odvahu vydat se na cestu objevování své vnější, ale i vnitřní krásy? Máte chuť prozkoumat potenciál vlastní ženskosti? Pak je pro vás Míša s její knihou Magicky ženská právě teď tou nejlepší průvodkyní.
Alice KiršZakladatelka a kreativní ředitelka projetu Ženy ženám®
Ja som z nej nadšená, Miška! A ďakujem za ňu. Máte taký dobrý štýl písania, radosť otvoriť a začítať sa. Len som si dnes musela nastaviť stopky, aby som pri nej nestrávila až priveľa času a stihla aj navariť na zajtra 🙂
Miroslava K.
Shltla jsem ji za jedno víkendové odpoledne! 🙂 A rozhodně mám vytipované kamarádky, kterým ji doporučím. Je fantastické, jak ste popsala celý myšlenkový proces, se kterým ženy bojují. Myslím, že tuto knížku by měly dostávat děvčata povinně k maturitě.
Kristína G.
Ženská krása je opředena mnoha mýty – a to hlavně v hlavách žen samotných. Míša si ve své knize bere na paškál pěkně jeden mýtus po druhém a nabízí nám řešení nejen obecně platná, ale aplikovatelná pro každou z nás jako jedinečnou a jinak krásnou bytost. V knize naleznete nejen Míšin strhující životní příběh, který vás může v mnohém inspirovat a motivovat, ale i recept na skutečné tajemství ženské krásy: totiž že jsme tak krásné, jak si to my samy dovolíme – a že my samy to tedy máme ve svých rukách (což je zároveň ta dobrá i ta špatná zpráva;-). A krom toho dostanete obrovské množství velmi praktických tipů, jak na líčení i na svůj šatník, ve kterých se zaručeně najdete, ať už jste jakýkoli typ, co se líčení i oblékání týče – přičemž navíc zjistíte, že vás to nemusí stát ani tolik času, ani peněz, jak si možná myslíte!

A pamatujte, jak říká Míša: Vnitřní a vnější krása jsou dvě strany stejné mince. Krásný a dokonalý make-up a drahé šaty nezakryjí smutek a trápení v ženských v očích. Stejně tak radost a úsměv na tváři nevyváží nedbalost a zanedbanost ženského vzhledu. ... Kultivujte je obě. Jedině to je cesta, jak být skutečně krásná. Jak být magicky ženská.
Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena®
Máte někdy dojem, že kolem vás běhá spousta nádherných ženských, jen vy jste se zrovna nějak „nepovedla“? Já to měla až do nedávna taky tak. Teď si možná budete klepat na čelo, ale hlavním důvodem byla těžká podváha. Prostě jsem hubeňour už od malička a všude mi lezou kosti. Nesnášela jsem hlavně svoje nohy a minisukni bych si na sebe nevzala, ani kdyby mi platili. Až mi konečně došlo, že je to všechno jenom v hlavě a že navenek vyzařuju jen to, jak se sama cítím uvnitř. Přecvakla jsem si přepínač v hlavě z polohy „Vyhublá a nanicovatá“ do polohy „Krásně štíhlá a sexy“ – a zafungovalo to! Teď mám plnou skříň krátkých sukní a šatů, a ze svého vosího pasu jsem udělala tu největší přednost. A hlavně – začala jsem se mít fakt ráda.

Jenže já vím. Není to tak jednoduché. Hlavně pokud řešíte spíš třeba ta kila navíc nebo zaneřáděnou pleť… Ale skvělá zpráva je, že tahle knížka vám nesmírně pomůže zatočit se všemi negativními myšlenkami, které se vám v souvislosti s vaším vzhledem honí hlavou. A to ostatní už přijde samo. Začnete se ve svém těle cítit báječně, a vaše okolí to pozná, uvidíte.

Navíc tu najdete fantastické, jednoduché a fungující tipy, jak na přirozené líčení a šikózní oblékání. A vůbec to neznamená, že byste měla do svého vzhledu investovat moře času a hromadu peněz. Ve skutečnosti je to všechno úplně jednoduché. Tak se taky začtěte, a uvidíte, že nekecám! 😉
Lucie KoubekJazykový konzultant a Líný copywriter www.luciekoubek.cz, www.linycopywriter.cz
Čekala jsem příběh jedné ženy. A v knize jsem našla příběhy tisíců žen. Každá z nás tam najde ten svůj. Tahle laskavá a milá kniha mi potvrdila, že tam, kam jdu, je to správně. Že nikdy není pozdě něco změnit. Že sny jsou na prvním místě. že tak jak to mám sama se sebou, tak to mám ke světu. Že mít se ráda a mít se na prvním místě je naprosto správně. A pak můžu dokázat cokoli. Připomněla mi, že když zapomenu na sebe, tak to hned pocítím. Kombinace rozvoje, lásky, důvěry v nás, čtenářky, praktických rad a doporučení je napsána s velkou lehkostí a citem. Míša má prostě na psaní talent. A nejen to. Dala do této knihy velký kus sebe. Znám jí a vím, že některé řádky byly podepsané slzou v oku. A víte co? Mám hodně podtrženo, otazníky a vykřičníky. Ale červená rtěnka je doma. Dokonce 2x, dlouhé šaty ozdobily moje léto. Plno drobných výzev je díky inspiraci od Míši, i nejen díky této knize, součástí mého života. Ted po přečtení jsem si to uvědomila. Děkuju. Při čtení jsem se usmívala a cítila se krásná. To přeji každé z vás. Bravo, moc se mi čtení líbilo. S láskou. Ivana
Ivana Cikánkováwww.zenyvrealitach.cz
Víte, jakou větu jsem si z této knihy opsala? "To nejkrásnější, co pro sebe může každá žena udělat, je obléci si ráno svůj úsměv." No není to nádhera? A já s tím tolik souhlasím. Stejně jako s desítkami dalších myšlenek, hlubokých osobních příběhů, splněných snů, praktických rad a cvičení, které v knize najdete. Zkrátka energie, která každou ženu dovede před to vlastní magické zrcadlo, do kterého se bude už jen usmívat. A to o těch tělových silonkách... jako opravdu??? P.S. Těším se, až Míše jednou ukáži svou kosmetickou taštičku, ze které prý lze poznat ledacos... ajajaj.
Mgr. Edita Berkováwww.strollering.cz, www.editaberkova.cz
Keď som sa pustila do čítania knihy, doslova som ju hltala a takmer na každej stránke som našla situáciu alebo myšlienku, ktorú som už niekedy vo svojom živote riešila. Každá z nás sa viac menej "trápi " s podobnými myšlienkami, vytvára si v hlave podobné prekážky, zákazy, bojuje s rôznymi strachmi, obavami, nedôverou. Táto kniha je písaná pre každú z nás, priam vonia ženskosťou 🙂 a verte mi, každá sa v nej nájde. Páči sa mi spôsob, akým sa vďaka Miškinmu príbehu, zážitkom, skúsenostiam, skvelým radám a tipom na líčenie či šmrncovné obliekanie dostaneme k samej sebe. Nie je to len o návode na vonkajšiu krásu, ale aj na tú vnútornú. Je to o tom, aké dôležité, ba až kľúčové je, dovoliť si byť ženou, s radosťou a bez výčitiek. Vydajte sa na vašu jedinečnú "magicky ženskú "cestu , kniha vás k tomu krok za krokom dovedie.
Zuzana Ondrisováwww.tvarovajoga.sk, www.oblicejovajoga.cz

Kdo je autorka knihy Michala Měřínská?

Ukazuji ženám cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhám jim cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu.

Moji cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce se ženami na manažerských pozicích, zlomová cesta do Indonésie i práce make-up artistky a stylistky.

Ve své praxi  jsem se potkala už se stovkami žen a vím, proč o své kráse pochybují, proč si na sebe neumí udělat čas a proč se neustále kritizují. 

A umím vám pomoct s tím to změnit.

Chci s vámi sdílet svůj osobní příběh cesty ke kráse. Protože věřím, že příběhy inspirují. Vezmu vás na cestu světem ženské krásy. Na cestu zevnitř ven.

Ukážu vám, jak rozzáříte svoji vnitřní krásu a podpoříte ji i navenek.

I vy si můžete ve svém životě dopřát každý den chvilku, kterou vy i vaše krása a ženskost potřebujete. I vy se umíte poprat s démony a negativními myšlenkami, které vaši krásu zabíjejí už ve vaší hlavě. 

I vy se můžete cítit krásná a pečovat o sebe, když to sama sobě dovolíte.

Možná právě teď je pro vás na čase zastavit se –
a začít dělat věci v péči o sebe prostě trochu jinak.

Zajímá vás, co na stránkách najdete?
Nakoukněte dovnitř...

DÁREK

Bonusová členská sekce ZDARMA

Ke knize jsem pro vás připravila ještě jeden DÁREK navíc.

Bonusovou členskou sekci ZDARMA pro všechny čtennářky knihy. Najdete v ní další inspiraci a nápady, jak svoji vědomou krásu a ženskost podpořit. Přístup k dárku dostanete hned po zaplacení objednávky.

Díky knize si dnes už tisíce žen svoji krásu a péči o sebe vědomě užívají. Rozhodly se, že krása bude jejich společnicí a denně se z ní radují. 
Vy se můžete rozhodnout úplně stejně.

Opravdu, stačí se jen rozhodnout. A právě s tím vám pomůže tato kniha.
Zbytek už bude hračka, uvidíte.

Udělejte první krok k vědomé ženské kráse právě teď.

Pokud teď cítíte aspoň trošku zvědavost, zvu vás na společnou cestu.

Vím, že vám umím pomoci vaši krásu najít a rozzářit. Protože jsem sama prošla cestu, na které jsem dokázala myšlenky o své vlastní kráse přepsat. Protože jsem už spoustě žen pomohla tu jejich krásu probudit a ony se dnes cítí zkrátka líp a víc žensky. A vy budete taky!

0
ženských kapitol
0
voňavých stránek
0
upřímných slov

To vše v knize Magicky ženská za 199 Kč + 10% DPH což je celkem 219 Kč 

Narozeninové překvapení
KNIHU DNES ZAPLATÍM ZA VÁS ♥

To, že kniha spatřila světlo světla na moje narozeniny, není náhoda. Je to dárek pro mě i pro vás. Chci inspirovat ženy, aby si dovolily pečovat samy o sebe a jsem nadšená, že ji četlo už více než 14 500 žen!

Ukážu vám, že vaše krása nestojí žádné velké peníze. A začnu hned!

Knihu o Magicky ženská vám teď DARUJI.

Ano, čtete dobře - knihu MAGICKY ŽENSKÁ ZAPLATÍM ZA VÁS!
V následujících šesti dnech vám ji dám jako dárek, jediné, co musíte udělat vy, je vyplnit objednávku a zaplatit poštovné a balné 89 Kč.

Tahle výjimečná akce trvá do středy 5.8. do půlnoci, ale knihu si objednejte raději hned. Víte, jak to chodí, když teď stránku zavřete... Krása skutečně nemusí stát majlant a v knize se o tom sama přesvědčíte. Zvu vás na cestu vědomé péče o sebe! Objednejte si knihu včas.

Po skončení oslavy bude kniha stát 219 Kč, které teď necháte v peněžence. Je to skutečně milá průvodkyně a zdarma ji objednáte ještě:

Přidejte se k tisícům nadšených čtenářek a 
začněte si vědomou péči o sebe užívat!

Klikněte na tlačítko Objednat knihu a v dalším kroku vyplňte a odešlete objednávku. Kniha za vámi doputuje až domů.

Možná vám ještě v hlavě vyskočilo několik otázek.

Jedná se o eBook nebo tištěnou knihu?

Kniha Magicky ženská je tištěná a voní papírem. Můžete si do ní dělat poznámky, můžete ji vozit na dovolenou, můžete ji zabalit jako krásný dárek.
Má 220 stran a ještě něco navíc!

Kdy u mě zazvoní pošťák s knihou?

Narozeninová oslava bývá vyvedená a sama bych si zavařila ruce, než bych všechny balíčky poslala. Proto jsem požádala o pomoc tiskárnu a knihy budu rozesílat hromadně v jeden konkrétní termín. Samozřejmě vám chci dát čas na zaplacení balného a poštovného.  Knihy budeme rozesílat hromadnou rozesílkou přímo z tiskárny ve dnech 19.8.-21.8. Do 20.8. by kniha měla být ve vaší schránce.

Do kdy mám poštovné a balné zaplatit?

Poštovné a balné prosím uhraďte nejpozději do 10.8. Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodla pro narozeninové dárky využít hromadné rozesílky z tiskárny, která knihu přímo tiskne, musím včas poslat informace o tom, kam budeme knihy odesílat. Popravdě, neumím si představit, že bych takové množství objednávek zvládla zabalit a odeslat sama s naším malým miminem v zádech 🙂 Děkuji vám, že to chápete.

Můžu si knih zdarma objednat více na stejnou adresu?

Jasně! Jsem moc ráda, že jsou mezi vámi ženy, které umí dávat druhým dárky. Dárky, které jim mohou vykouzlit úsměv na rtech. Takže ano, objednejte si knih víc, krásně je zabalte a dělejte druhým kolem sebe radost 🙂

Jak na to technicky? Jediné, co je potřeba udělat, je vyplnit každou objednávku zvlášť a zvlášť ke každé objednávce zaplatit poštovné s přiřazeným variabilním symbolem, aby se platba dobře spárovala. Ano, i když je to na stejnou adresu. Důvod je jediný - v tiskárně se budou knihy balit strojově po jedné, takže vám pak přijde víc balíčků na jednu adresu. Jinak to nyní zařídit neumím, ale věřím, že vás tyto technikálie neodradí od tak krásných záměrů, jako je dávání dárků.

Doputuje kniha Magicky ženská i na Slovensko?

Ano, i na Slovensko vám ji s radostí pošlu. Poštovné a balné na Slovensko je 4 eura.

Máte další otázky, které mě ani nenapadly?

Neváhejte a napište mi e-mail na adresu misa@magickyzenska.cz. Odpovím vám (dle možností :-)) v cuku letu.

Udělejte si čas na toho nejdůležitějšího člověka na světě. Na sebe samotnou. Dovolte si i vy cítit se MAGICKY ŽENSKÁ.

Těším se na vás uvnitř!