Vidíte s přehledem krásu ostatních žen, ale při pohledu do zrcadla
cítíte spíš vztek, zklamání a lítost?
Jsou dny, kdy se na sebe radši ani nedíváte?

Představte si, že sama o sobě před zrcadlem řeknete, že jste krásná.
Připadá vám to spíš jako sci-fi?

Pak právě pro vás mám dobrou zprávu – a jednu knihu

Knihu o vědomé ženské kráse:

Pusťte si video a zjistíte, jestli byste knihu měla mít ve své knihovně i vy.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

„Ukážu vám, že i vy se můžete cítit magicky ženská, pokud se sama rozhodnete. 

Prozradím vám, v čem spočívá tajemství elegance, vkusu, přirozené ženské krásy,
a ještě mnohem víc. Nemůžu se dočkat, až vám vše uvnitř ukážu!“

- Míša Měřínská

Kdo je autorka knihy Michala Měřínská?

Jsem make-up artistka a stylistka s velkou vášní pro krásu. Jsem žena, partnerka, maminka, která miluje eleganci, ženskost a přirozenost.

Provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Moji cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce na manažerských pozicích a zlomová cesta do Indonésie, kam jsem se vydala najít sebe samu a své poslání.

Už několik let učím ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání svoji krásu zářit do světa každý den. Jsem autorkou několika eBooků o kráse a projektu Magicky ženská.

Proč zrovna já vám chci vyprávět o cestě za krásou?

Nechce se mi vstávat, jsem unavená a nemám na sebe čas. Nesnáším svůj velký zadek a vyměnila bych si nejraději nohy. Ostatní se mají líp než já a vypadají pořád dobře...

Takové myšlenky mi v hlavě běhaly jako splašení býci ještě před pěti lety.

Moje krása mi nic neříkala a cítila jsem se strašně. Zazvonění budíku mě přivádělo k šílenství
a ranní pohled do zrcadla jsem ráda neměla. Celý můj život se točil kolem práce a neměla jsem čas na nic - na to, co mě baví, na odpočinek, na sebe samotnou, na vztah.
Ten se po dvanácti letech rozpadl.

Vytížená a vystresovaná manažerka, která má sice zajímavý plat, ale nezná sama sebe.

Přepsat negativní myšlenky a začít sama sobě a své kráse věřit, byl pořádný maraton.
Jak se mi to povedlo? I to vám prozradím v knize Magicky ženská.

Vědomá ženská krása není pozlátko ani malichernost.

 

Krása k ženě patří odjakživa. Ale aby žena mohla vytvářet krásu okolo sebe,
musí začít u sebe samotné.

 

Jak jste na tom VY?

Jak by se vám líbilo, začít si svoji krásu skutečně užívat? Cítit se spokojená, vyrovnaná,
umět se jemně a přirozeně nalíčit, ve svém oblečení mít šmrnc a vědět to o sobě?

Chtěla byste se cítit skutečně krásná a vědět,
že se na sebe při pohledu do zrcadla usmějete?

Začtěte se do řádků knihy, ve které objevíte nové cesty a novou inspiraci na cestě za svojí krásou. Na jejích stránkách najdete spoustu vyzkoušených tipů, rad a nápadů,
díky kterým se začnete cítit vnitřně spokojená a pohled do zrcadla si zamilujete.

„Jsem přesvědčená, že sebevědomí ženy se opírá o její vlastní krásu a o umění dopřát sobě samotné péči a čas.

Máte sebe samotnou až na 156. místě žebříčku priorit?

Nejdřív děti, rodina, práce, vaření..., a až teprve když náhodou zbyde chvilka, vzpomenete si, že máte vlastně i sebe samu?

A přitom dát sebe samu na první místo
 je ten nejdůležitější krok k sebe-lásce.

Chci s vámi sdílet svůj osobní příběh cesty ke kráse. Protože věřím, že příběhy inspirují. Vezmu vás na cestu světem ženské krásy. Na cestu zevnitř ven. 

Chci vám ukázat, že i vy můžete spojit svoji vnější krásu s vnitřní krásou vaší duše. 

I vy si můžete ve svém životě dopřát každý den chvilku, kterou vy i vaše krása potřebujete. I vy se umíte poprat s démony a negativními myšlenkami, které vaši krásu zabíjejí už ve vaší hlavě a i vy se můžete cítit krásná, když to sama sobě dovolíte.

Co říkají o knize první čtenářky?

Kniha Magicky ženská je sice na první pohled knihou o kráse, ale když se do ní začtete, objevíte spoustu životních pravd, které nesouvisí jen s krásou, ale i s mnoha dalšími oblastmi našeho života.

Věřím, že stejně jako já se budete chvílemi bavit, chvílemi si dělat poznámky a chvílemi kroutit hlavou sama nad sebou, když odhalíte své vzorce myšlení, které škodí vaší kráse. Já jsem měla v některých obdobích svého života sklony myslet si, že ženská krása je něco povrchního, zbytečného a zabývají se jí jen pipinky, co nemají nic jiného na práci. Po přečtení knihy mě už nepřekvapuje fakt, že to bylo přesně v těch obdobích života, kdy jsem si nejméně věřila, neměla se ráda, nebyla úspěšná ani šťastná.

Stejně jako se pro krásu můžeme rozhodnout, můžeme se rozhodnout i pro úspěch. Náš život je v našich rukách a v jednom českém filmu se sice říká, že "pán Bůh nadělil každému dle svého uvážení, Kelišová!", ale díky knížce si možná uvědomíte, že to není o tom, co nám pán Bůh nadělil, ale o tom, co s tím můžeme a chceme či nechceme dělat. Nejen když přijde na krásu, ale i v dalších oblastech života. Míša pojmenovává věci, které nesouvisí jen s tím, jak vypadáme, ale především s tím, jak se cítíme uvnitř, což je základ toho, zda jsme v životě šťastné, naplněné a úspěšné.

Knihu doporučuji všem ženám, bez ohledu na to, zda se právě cítíte krásné či ošklivé, jste mladé nebo staré, baví vás o sebe pečovat nebo ne. Není to totiž kniha jen o kráse. Je to kniha plná příběhů a zároveň praktických rad a tipů, které můžeme my ženy uvést do života a ihned se cítit nejen krásnější, ale především spokojenější.
Stáňa MrázkováAutorka knihy a kurzu Podnikání z pláže, www.stanislavamrazkova.cz
Kniha Magicky ženská ke mně přišla v období velkého životního přechodu: vlastní firma a nový tým, příprava na těhotenství a mateřství, stěhování a budování nového domova. A jak už to tak u těchto přechodových období často bývá (alespoň u mě), zažívám nádherné, ale taky naprosto příšerné chvíle.

Poslední dobou mě na můj vkus až moc často přepadaly negativní myšlenky v souvislosti s mou krásou. Hlavou mi snad denně jezdilo: “Měla bys zhubnout aspoň ty 3 kila, co jsi nabrala přes zimu a vlastně ještě víc. Jak to, že pořád nemáš svou ideální váhu? Dělej něco s těma vlasama. Není normální, že ti takhle padají. Měla bys víc cvičit, jóga 2x týdně tě teda rozhodně nespasí a ničemu nepomůže. Jíš hodně. Nejíš ještě dost zdravě. A ty tvé tlusté kotníky…dělej se sebou něco.” Obviňovala jsem se a plísnila. A nikam to moc nevedlo. Měla jsem pocit, že se točím v začarovaném kruhu.

Tyhle vnitřní hlasy ještě úplně neutichly, ale když jsem se začetla do knihy Magicky ženská, bylo to pro mě jako zanoření do voňavé lázně, která vás obejme svou teplou náručí, umyje od nečistot a nánosů a uklidní vaši splašenou mysl. Čtení této knihy pro mě bylo koupelí, ze které jsem vstala s pocitem, že je všechno v pořádku. Že já jsem v pořádku a že každý “problém,” který se týká mé vlastní krásy a toho, jak sama sebe vnímám, má pokaždé a mnohdy i úplně jednoduché řešení. Překvapilo mě, jak moc mě čtení a Míšino lidské a upřímné provázení po krajině ženské krásy povzbudilo, podpořilo a namotivovalo.

Pochybujete o sobě a své kráse, ale chcete s tím něco dělat? Máte odvahu vydat se na cestu objevování své vnější, ale i vnitřní krásy? Máte chuť prozkoumat potenciál vlastní ženskosti? Pak je pro vás Míša s její knihou Magicky ženská právě teď tou nejlepší průvodkyní.
Alice KiršZakladatelka a kreativní ředitelka projetu Ženy ženám®
Ženská krása je opředena mnoha mýty – a to hlavně v hlavách žen samotných. Míša si ve své knize bere na paškál pěkně jeden mýtus po druhém a nabízí nám řešení nejen obecně platná, ale aplikovatelná pro každou z nás jako jedinečnou a jinak krásnou bytost. V knize naleznete nejen Míšin strhující životní příběh, který vás může v mnohém inspirovat a motivovat, ale i recept na skutečné tajemství ženské krásy: totiž že jsme tak krásné, jak si to my samy dovolíme – a že my samy to tedy máme ve svých rukách (což je zároveň ta dobrá i ta špatná zpráva;-). A krom toho dostanete obrovské množství velmi praktických tipů, jak na líčení i na svůj šatník, ve kterých se zaručeně najdete, ať už jste jakýkoli typ, co se líčení i oblékání týče – přičemž navíc zjistíte, že vás to nemusí stát ani tolik času, ani peněz, jak si možná myslíte!

A pamatujte, jak říká Míša: Vnitřní a vnější krása jsou dvě strany stejné mince. Krásný a dokonalý make-up a drahé šaty nezakryjí smutek a trápení v ženských v očích. Stejně tak radost a úsměv na tváři nevyváží nedbalost a zanedbanost ženského vzhledu. ... Kultivujte je obě. Jedině to je cesta, jak být skutečně krásná. Jak být magicky ženská.
Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena®
Máte někdy dojem, že kolem vás běhá spousta nádherných ženských, jen vy jste se zrovna nějak „nepovedla“? Já to měla až do nedávna taky tak. Teď si možná budete klepat na čelo, ale hlavním důvodem byla těžká podváha. Prostě jsem hubeňour už od malička a všude mi lezou kosti. Nesnášela jsem hlavně svoje nohy a minisukni bych si na sebe nevzala, ani kdyby mi platili. Až mi konečně došlo, že je to všechno jenom v hlavě a že navenek vyzařuju jen to, jak se sama cítím uvnitř. Přecvakla jsem si přepínač v hlavě z polohy „Vyhublá a nanicovatá“ do polohy „Krásně štíhlá a sexy“ – a zafungovalo to! Teď mám plnou skříň krátkých sukní a šatů, a ze svého vosího pasu jsem udělala tu největší přednost. A hlavně – začala jsem se mít fakt ráda.

Jenže já vím. Není to tak jednoduché. Hlavně pokud řešíte spíš třeba ta kila navíc nebo zaneřáděnou pleť… Ale skvělá zpráva je, že tahle knížka vám nesmírně pomůže zatočit se všemi negativními myšlenkami, které se vám v souvislosti s vaším vzhledem honí hlavou. A to ostatní už přijde samo. Začnete se ve svém těle cítit báječně, a vaše okolí to pozná, uvidíte.

Navíc tu najdete fantastické, jednoduché a fungující tipy, jak na přirozené líčení a šikózní oblékání. A vůbec to neznamená, že byste měla do svého vzhledu investovat moře času a hromadu peněz. Ve skutečnosti je to všechno úplně jednoduché. Tak se taky začtěte, a uvidíte, že nekecám! 😉
Lucie KoubekJazykový konzultant a Líný copywriter www.luciekoubek.cz, www.linycopywriter.cz
Keď som sa pustila do čítania knihy, doslova som ju hltala a takmer na každej stránke som našla situáciu alebo myšlienku, ktorú som už niekedy vo svojom živote riešila. Každá z nás sa viac menej "trápi " s podobnými myšlienkami, vytvára si v hlave podobné prekážky, zákazy, bojuje s rôznymi strachmi, obavami, nedôverou. Táto kniha je písaná pre každú z nás, priam vonia ženskosťou 🙂 a verte mi, každá sa v nej nájde. Páči sa mi spôsob, akým sa vďaka Miškinmu príbehu, zážitkom, skúsenostiam, skvelým radám a tipom na líčenie či šmrncovné obliekanie dostaneme k samej sebe. Nie je to len o návode na vonkajšiu krásu, ale aj na tú vnútornú. Je to o tom, aké dôležité, ba až kľúčové je, dovoliť si byť ženou, s radosťou a bez výčitiek. Vydajte sa na vašu jedinečnú "magicky ženskú "cestu , kniha vás k tomu krok za krokom dovedie.
Zuzana Ondrisováwww.tvarovajoga.sk, www.oblicejovajoga.cz
Čekala jsem příběh jedné ženy. A v knize jsem našla příběhy tisíců žen. Každá z nás tam najde ten svůj. Tahle laskavá a milá kniha mi potvrdila, že tam, kam jdu, je to správně. Že nikdy není pozdě něco změnit. Že sny jsou na prvním místě. že tak jak to mám sama se sebou, tak to mám ke světu. Že mít se ráda a mít se na prvním místě je naprosto správně. A pak můžu dokázat cokoli. Připomněla mi, že když zapomenu na sebe, tak to hned pocítím. Kombinace rozvoje, lásky, důvěry v nás, čtenářky, praktických rad a doporučení je napsána s velkou lehkostí a citem. Míša má prostě na psaní talent. A nejen to. Dala do této knihy velký kus sebe. Znám jí a vím, že některé řádky byly podepsané slzou v oku. A víte co? Mám hodně podtrženo, otazníky a vykřičníky. Ale červená rtěnka je doma. Dokonce 2x, dlouhé šaty ozdobily moje léto. Plno drobných výzev je díky inspiraci od Míši, i nejen díky této knize, součástí mého života. Ted po přečtení jsem si to uvědomila. Děkuju. Při čtení jsem se usmívala a cítila se krásná. To přeji každé z vás. Bravo, moc se mi čtení líbilo. S láskou. Ivana
Ivana Cikánkováwww.zenyvrealitach.cz
Víte, jakou větu jsem si z této knihy opsala? "To nejkrásnější, co pro sebe může každá žena udělat, je obléci si ráno svůj úsměv." No není to nádhera? A já s tím tolik souhlasím. Stejně jako s desítkami dalších myšlenek, hlubokých osobních příběhů, splněných snů, praktických rad a cvičení, které v knize najdete. Zkrátka energie, která každou ženu dovede před to vlastní magické zrcadlo, do kterého se bude už jen usmívat. A to o těch tělových silonkách... jako opravdu??? P.S. Těším se, až Míše jednou ukáži svou kosmetickou taštičku, ze které prý lze poznat ledacos... ajajaj.
Mgr. Edita Berkováwww.strollering.cz, www.editaberkova.cz

Já si dnes svoji krásu skutečně užívám. Rozhodla jsem se, že bude mojí společnicí
a budu se z ní každý den radovat. A vy se můžete rozhodnout úplně stejně.

Opravdu, stačí se jen rozhodnout. A právě s tím vám pomůže tato kniha.
Zbytek už bude hračka, uvidíte.

OBJEDNEJTE SI KNIHU MAGICKY ŽENSKÁ JEŠTĚ DNES

Možná právě teď je pro vás na čase zastavit se –
a začít dělat věci v péči o sebe prostě trochu jinak.

Pokud teď cítíte aspoň trošku zvědavost, zvu vás na společnou cestu. Vím, že vám umím
pomoci vaši krásu najít a rozzářit. Protože jsem sama prošla cestu, na které jsem dokázala
myšlenky o své vlastní kráse přepsat. Protože jsem už spoustě žen pomohla tu jejich krásu
probudit a ony se dnes cítí zkrátka líp a víc žensky.

Jsem stoprocentně přesvědčená, že každá žena umí být krásná a každá žena může být
krásná, pokud to sama sobě dovolí. Tak to pojďte zkusit i  vy.

Klikněte na tlačítko objednat knihu a v dalším kroku vyplňte a odešlete objednávku.
Kniha za vámi doputuje až domů.

Kniha Magicky ženská stojí 199 Kč + poštovné a balné.

Knihu Magicky ženská si už objednalo přes 4000 žen, přidejte se k nim!

Možná vám ještě v hlavě vyskočilo několik otázek.

Jedná se o eBook nebo tištěnou knihu?

Kniha Magicky ženská je tištěná a voní papírem. Můžete si do ní dělat poznámky, můžete ji vozit na dovolenou, můžete ji zabalit jako krásný dárek. Má 220 stran a ještě něco navíc 🙂

Kam mám poslat peníze, když chci platit bankovním převodem?

Po vyplnění a odeslání objednávky vám na emailovou adresu zadanou v objednávce pošlu email, kde budete mít číslo účtu, variabilní symbol a další potřebné údaje pro platbu knihy. Pokud email nemůžete najít, mrkněte do složek Promoakce/Hromadná pošta/Spam. Prostě někdy se darebák zatoulá.

Kniha byla zdarma za poštovné a teď už není. Proč?

Ano, knihu jsem jako narozeninový dárek věnovala čtenářkám zdarma jen za poštovné. Tato akce byla časově omezená a trvala v období 1.- 4. srpna. Akce již tedy skončila.

Kdy u mě zazvoní pošťák?

U objednávky knihy za plnou cenu bude kniha odeslána nejpozději do 3 dnů poté, co dorazí platba.

Doputuje kniha Magicky ženská i na Slovensko?

Ano, i na Slovensko vám ji s radostí pošlu. Poštovné a balné na Slovensko je 4 eura.

Máte další otázky, které mě ani nenapadly?

Neváhejte a napište mi e-mail na adresu misa@michalamerinska.cz. Odpovím vám (dle možností :-)) v cuku letu

 

Těším se na vás uvnitř!