Probuď svou ženskost s kurzem

Pětiměsíční transformační cesta pro ženy, které jsou připraveny rozzářit svoji krásu a ženskost zevnitř ven

Speciální neveřejná předprodejová akce. Do úterý 16. 4. do půlnoci se slevou 2100 Kč.

Přihlášky jsou otevřené

Speciální neveřejná předprodejová akce.
Do úterý 16. 4. do půlnoci se slevou 2100 Kč.

I ty se můžeš cítit krásná, ženská a sebevědomá, i když tomu možná ještě nevěříš. Ukážu ti cestu, jak na to. Stačí se tomu otevřít.

 • Cítíš, že ti chybí sebevědomí a ženská energie?
 • Jsi unavená z věčného kritizování sebe sama a porovnávání s ostatními?
 • Unavuje tě v každodenní péči o sebe i o vzhled rutina a toužíš po tom roztáhnout křídla, svoji ženskost prožívat naplno?
 • Toužíš po větší lehkosti, vyšším sebevědomí, času na sebe a chceš se cítit přitažlivá?

Poznáváš se trochu?

Chceš se své ženskosti a kráse otevírat laskavou a nenásilnou formou bez tlaku na výkon?

Možná cítíš, že ti život uniká a jen se za něčím honíš. Toužíš po tom si uspořádat myšlenky, být k sobě víc laskavá, přijímat se a mít se ráda taková, jaká jsi – bez porovnávání a sebekritiky.

Chceš konečně stát se ve svém životě na prvním místě, vnímat a respektovat svoje potřeby a jako žena si dovolit zářit, jak zevnitř, tak i navenek. Protože už není čas ztrácet čas.

Chceš prožívat v každodenním životě radost ze své krásy a ženskosti a opravdově sama sobě a své ženskosti věřit.

Nejspíš už jsi četla spoustu sebeláskových pouček o tom, že se máš mít víc ráda a přijmout se taková, jaká jsi. Jenže na rovinu… 

Jaká je realita?

Cítíš, že jsi uvízla na stejném místě. Bojuješ s nejistotou a dlouhodobá změna se ti nedaří tak, jak by sis přála. Možná jsi dokonce uvěřila tomu, že péče o sebe a o tvoji ženskost není pro tebe, nebo že nemáš na to, abys byla zároveň chytrá a krásná. 

Trefila jsem se?

Stále čteš? Pravděpodobně jsi se v něčem sama poznala. Víš, proč to vím?

Protože píšu z vlastní zkušenosti.

Znám ty pocity, kdy člověk pochybuje o svém vzhledu, cítí se nejistě a sám sebe odsouvá na poslední místo, přesvědčuje se, že to není důležité. Ale dneska taky vím, že takhle to být nemusí. Nemusíš tím procházet sama. 

Mám pro tebe lepší řešení.

Co když ti řeknu, že...

 • I ty můžeš svoji přirozenou krásu a ženskost jednoduše probudit a vědomě si ji užívat, protože ti dám šikovné návody, které fungují a vedou k výsledkům?
 • I ty si můžeš DOVOLIT vyzařovat ženskost, žensky se oblékat, jemně a přirozeně se líčit a fakt se sama sobě v zrcadle líbit (a přestat o tom konečně pochybovat)?
 • Spolu přepíšeme nefunkční myšlenky o ženské kráse a začneš si svoji ženskost a sebejistotu konečně užívat a ukotvíš se vní?
 • A co když ti budu tvrdit, že si na péči o sebe každý den vědomě uděláš čas, a dokonce se na to budeš těšit?
 • I ty můžeš být sebevědomou a spokojenou ženou, která svoji energii září zevnitř ven a její vnitřní spokojenost se odráží navenek nejen v zrcadle, ale taky ve vztazích, v mateřství nebo v zaměstnání.

Nebudeš mi věřit, viď?

Chápu to.

Proto přejdu rovnou k věci a ukážu ti reálné příběhy žen, které na tom byly podobně jako ty. A za pouhých pár týdnů zažily úžasné životní proměny. 

A jsem si jistá, že ty je můžeš zažít taky!

Nikdy bych nevěřila, že mi online kurz může dát tak moc. Cítím opět obrovskou radost ze života. Vůbec jsem si před tím neuvědomovala, jak mi líčení a péče o sebe chybí. Otevřela jste mi v mnoha věcech oči. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
O tomto programe môžem s čistým svedomím povedať, že zmenil zásadným spôsobom môj život. Má dosah do celého môjho života, nielen do nejakej jednej či dvoch oblastí. Vôbec nešlo o farbičky, či čačky-mačky, išlo o niečo oveľa viac. O niečo, čo mi ani vo sne nenapadlo, že by mi tento kurz mohol priniesť. Bola ňou úcta k sebe, k svojej ženskej podstate, nádherná cesta k poznaniu seba samej.
Zuzana Zrnekováúčastnice kurzu Magicky ženská

Krása nezačíná v zrcadle,

ALE V NAŠÍ HLAVĚ

Odmalička jsme ohledně ženské krásy slýchaly tolik nesmyslů, pokřivených názorů, hloupých vtipů, zraňujících slov a nepravd, že se někdy bojíme na svou krásu a ženskost jen pomyslet, natož abychom ji naplno projevily!

Všechny tyhle nesmysly, lži a polopravdy se nenápadně usadily v naší hlavě, a určují, jak se na sebe díváme, co si ve vztahu ke své kráse i ke svému tělu dovolíme, a co ani za nic.

Je čas na změnu.
Probuď svou ženskost s kurzem

Jsi připravená na změnu. Magicky ženská není jen kurz - je to cesta k sebepřijetí, sebelásce a k objevení tvé vnitřní i vnější krásy, která v tobě dřímá.

Ukážu ti cestu a způsoby, jak rozzářit tvojí krásu a ženskosti zevnitř ven, aby ses cítila přirozeně sebevědomá, spokojená, krásná a přitažlivá každý den po zbytek tvého života.

Zažij transformační seberozvojovou cestu skrze péči o sebe.

Jsem prostě JINÁ než na začátku. Vnímám daleko větší sebehodnotu i sebevědomí, dopřeji si pro sebe bez výčitek kvalitní věci i kosmetiku, oblečení. Vnímám jiné postavení i v partnerském vztahu.
Jarmila P.účastnice online kurzu Magicky ženská
Uvědomila jsem si, že pouze mé přesvědčení rozhoduje o tom, jestli se cítím krásná, nebo ne. Nacítila jsem se na sebejistou ženu v sobě, kterou jsem chtěla být, a zjistila, proč jí chci být.
Jarmila Z.účastnice kurzu Magicky ženská
Na začátku kurzu jsem moc nevěřila tomu, že by mi kurz nějak výrazně změnil život a můj pohled na sebe. Hodně jsem se mýlila. Kurz naprosto předčil má očekávání. Před kurzem jsem byla šedá a zraněná myška, která na sebe nechtěla moc upozorňovat a jejíž sebevědomí nebylo nic moc. Po třech měsících se cítím úplně jinak. Rozhodně více hezky, žensky. Přestala jsem být k sobě kritická. Učím se přistupovat k sobě s laskavostí. Myslím, že se více usmívám, cítím větší vnitřní vyrovnanost, spokojenost a svou ženskost si užívám. Změnila jsem svůj pohled na život a je mi teď dobře. A za to všechno Míši ze srdce děkuji.
Pavlína V.absolventka online kurzu Magicky ženská

5 měsíční kurz Magicky ženská

Ti otevře dveře ke tvé kráse

Zásadní částí programu je práce s tvojí myslí.

Dokonce i v praktických částech, jako je líčení či oblékání, budeš měnit myšlenkové vzorce, které ti brání naplno prožívat tvou krásu.

Po malých krůčkách dojdeš k obrovské proměně, která ti bude sloužit celý život.

Magicky ženská otvírá cestu k ženskosti na mnoha úrovních, protože efektivně pracujeme s vnitřním nastavením a procesem změny.

Cíleně se totiž zaměříš na:

 • Myšlenky a myšlenkové vzorce
  Zaměříš se přímo na myšlenky a vzorce, které souvisí s tvou krásou a ženskostí, a naučíš se identifikovat ty, které tě nepodporují.
 • Emoce
  Prozkoumáš a naučíš se lépe zpracovávat emoce spojené s tvým vnímáním krásy a ženskosti.
 • Chování
  Uvědomíš si, jaké činy a reakce vedou k tvému dennímu chování a jak je můžeš měnit, aby lépe odrážely tvoji ženskou esenci a tvé pravé já.

To vše doplníme praktickými technikami a návody, které tvoji ženskost rozzáří. S tímto přístupem dosáhneš změn, které vedou k trvalým výsledkům a změně návyků.

Změna začne v tvojí hlavě

Jakmile začneš vnímat a měnit své myšlenky, emoce a reakce
a budeš dělat první malé krůčky v každodenním životě,
změní se tvé návyky a postupně i tvá realita.

Tvoje hlava totiž ovlivňuje bez nadsázky téměř vše.

Začneš o sebe vědomě pečovat uvnitř i navenek

Naučíš se, jak o sebe i v každodenním shonu pečovat – jak na fyzické tak na mentální úrovni, abys ze sebe měla každý den radost a cítila se spokojená a krásná – doma, v práci, na nákupu, ale třeba i u vaření nebo s dětmi na hřišti.

Osvojíš si spoustu technik, metod a fíglů, které ti péči o sebe usnadní a rozzáří tvoji vnitřní i vnější krásu.

Každý den budeš objevovat svoji ženskost a budeš si ji víc a víc užívat.

Začneš si víc věřit (nejen) v oblasti ženské krásy

Začneš se cítit víc žensky, pochopíš, že ženská krása není jen pro vyvolené, a budeš ji umět podpořit.

Odhalíš, jaké myšlenky formují tvé přesvědčení o sobě samé a o tvé kráse.

Posvítíme si na nevědomé vzorce, které ti brání vnímat svoji krásu, a rozpustíme je.

Radost z toho, že jsi žena, pak můžeš předávat dál, nejen svým dětem, vnoučatům, ale i celému světu. 

 Každá zářící žena totiž inspiruje i své okolí.

Uvědomíš si svoji cykličnost ve vztahu k péči o sebe 

a sladíš se s ní.

Poznáš proměnlivost své krásy a začneš si uvědomovat, jakou máš chuť o sebe (ne)pečovat v jednotlivých fázích svého cyklu a co s tím.

Naučíš se základy péče o pleť, i to, jak každý den podpořit svoji ženskost líčením nebo oblečením tak, aby ses cítila krásně během celého měsíce.

Získáš praktické rady, jak si krásu během cyklu užívat.

Zažiješ lehkost a budeš si umět dopřát čas jen pro sebe,

 i když se ti to teď zdá jako utopie.

Na vlastní kůži zažiješ, že péče o sebe není sobectví, ale způsob, kterým my ženy získáváme energii a sebevědomí. Ve výsledku budeš z péče o sebe profitovat nejen ty, ale i tvá rodina a okolí.
 
Jakmile zjistíš, co ti péče o sebe přináší, budeš si ji užívat a těšit se na ni. Nehrozí, že to s péčí o sebe po skončení programu zabalíš… protože díky péči o sebe rozkveteš.

Protože spokojené ženy tvoří laskavý svět.

Po pěti měsících vyjdeš z programu proměněná v mnoha ohledech svého života. 

Tvoje spokojenost, radost sama ze sebe a nově nabyté sebevědomí se nepromítne jen do oblasti krásy, ale i do tvých vztahů, do tvé práce a do všech dalších oblastí v životě.

Jsem mnohem disciplinovanější, a to ve všech sférách v životě. Víc nad vším VĚDOMĚ přemýšlím, ať už se to týká krásy, péče o pleť a tělo, nebo rozhodování v běžných situacích. Jsem za to na sebe opravdu hrdá. A hlavně jsem vytrvalá a nehroutím se z malých neúspěchů, jdu krůček po krůčku.
Eva B.
Kamarádka si všimla, že se k sobě s manželem jinak chováme, víc mile a něžně. Myslí si, že je to proto, že já jsem se změnila.
Moje hlavní motivace pro vstup do kurzu byla jednoduchá. Potřebovala jsem změnit životosprávu, zhubnout, mít více času na sebe, cítit se více žensky a sexy, mít život ve větší rovnováze.

Věděla jsem, že kurz Magicky ženská je pro to vhodný, že jde hodně do hloubky a do souvislostí a že mi pomůže to celé uchopit a zvládnout. Už jsem ho totiž absolvovala loni, kdy mě zachránil ze sebedestruktivního maratonu vyčerpané pracující a kojící maminky, které se věnuje mnohem více ostatním a práci, než sobě.

Povedlo se. Prohloubila jsem si znalosti a dovednosti z loňska, osvojila si nové návyky, mám o 8 kilo a hodně centimetrů méně, cítím se vitálně a krásně žensky, i když mě ještě nějaké to snižování váhy čeká. Mám ze sebe velkou radost a jsem vděčná, že jsem se kurzu mohla znovu zúčastnit.

Já ho za sebe můžu vřele doporučit všem těm schopným pracujícím výkonným a v hloubce unaveným ženám, které hledají efektivní cestu, jak z toho ven. Jak uchopit ženskost, mít samy sebe na prvním místě a jsou ochotné pro to něco udělat. V záplavě mnoha často povrchních kurzů zaměřených na osobní rozvoj je toto skutečně hodnotný projekt s reálným přínosem do každodenního života a ukotvený v důležitých souvislostech.
Iva Dvořákováabsolventka online kurzu Magicky ženská
Před kurzem Magicky ženská jsem dlouhodobě energii jen vydávala - rodina, domácnost, vaření, práce a neuměla jsem se zastavit a zazdrojovat a doplnit energii sobě. Byla jsem odpojena od sebe a jela jsem na autopilota. Dříve u mě na prvním místě byla domácnost, děti, manžel, vaření, úklid…

Naučila jsem se dát sebe na 1. místo a udělat si čas na sebe a na doplnění energie. Zároveň jsem se začala více starat o pleť i o tělo. Zdravěji stravovat. Daří se mi během dne se vědomě zastavit, naladit se na sebe, zkontrolovat účes v zrcadle, upravit líčení, vnímat přírodu kolem sebe, udělat si čas na seberozvoj, webináře. Uvědomila jsem si, že jedině tak získám energii a sílu na ostatní.

Díky kurzu Magicky ženská cítím větší pohodu a uklidnění, nejsem nervózní a protivná. Připustila jsem si, že krásu a vztah k sobě jsem neřešila a že teď už to chci mít jinak. Chci se cítit žensky, být upravená, starat se o sebe. Nejtěžší bylo vzít si sukni a vyjít ven a nepřipouštět si narážky od kamarádů, že mě nikdy v sukni neviděli.

Jsem na sebe pyšná, že jsem udělala tento krok k ženskosti.
Radka Š.absolventka kurzu Magicky ženská

Kdo tě cestou ke tvé kráse a ženskosti provede?

Jmenuji se Michala Měřínská

Jsem autorkou knihy a projektu Magicky ženská, lektorkou a autorkou kurzů a programů pro ženy.

Ukazuji ženám cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost, a pomáhám jim cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. 

Se ženami pracuji už více než 15 let a stále se přesvědčuji o tom, jak vnímání vlastní krásy ovlivňuje naši sebejistotu, náš „výkon“, úspěch i životní spokojenost. 

Vidím všechny ženy krásné a dokážu jim jejich krásu ukázat, aby ji uviděly také a naučily se ji žít.

Kurz Magicky ženská je fakt pecka. Dal mi víru, že i já mám právo cítit se krásná. Užívám si chvilky vědomého vnímání sebe sama. Cítím, jak mi do žil proudí ženství a taky něco mnohem víc, co zatím neumím pojmenovat, a že to všechno dělám nejen pro sebe, ale taky pro svoje děti, dcery i syny. Ale hlavně pro sebe. Kurz mi dal tolik inspirace a odvahy snít!
Jana K.účastnice online kurzu Magicky ženská
Teraz viem, že si vždy nájdem chvíľky počas dna pre seba, hlavne na oddych v mojom kresle, a len tak zavriem oči a dýcham. Stále sa zdokonalujem v líčení aj v tvorení šatníka. Naučila som sa starať o svoju pleť, telo, ale aj myseľ a dušu. Našla som si svoje každodenné rituály, svoj systém, vďaka ktorým podporím seba, svoju ženskosť, pohodu.
D. O.absolventka kurzu Magicky ženská
Díky kurzu Magicky ženská se z utrápené ženy, matky a manželky se pomalu stává vyrovnaná žena. Která se začíná mít ráda a není pro sebe na posledním místě.

I ta moje nerozhodnost se změnila, už se totiž se mnou nehádá ten kritik v hlavě nebo se nehádá rozum a cit či jak to říct. Cítím, co bych chtěla, co by mi udělalo dobře, udělalo radost, potěšilo ... a už si to nerozmlouvám, nevymlouvám ...

Tento víkend jsme strávili v penzionu, kam jsem už dlouho chtěla a kam mě to hodně táhne ani nevím proč. A já tam dneska ráno stála bosýma nohama v potůčku, procházela se po zahradě bosa v ranní rose a byla jsem tak šťastná. Já nevěděla jestli brečet nebo plakat.

To byl příval emocí jako blázen. Možná proto, že jsem uvnitř věděla, že před rokem, bych jen stála u okna apartmánu, koukala ven a říkala si, že by to bylo fajn, jít se projít bosou nohou po trávě, přidal by se kritik, jak se to nehodí a že jsem bláznivá a jak u toho budu vypadat a co si o mně řeknou ostatní, že bych raději měla nachystat snídani rodině a takhle že to nestihnu a ještě sbalit věci musím...

A dneska jsem se na to všechno vybodla a dopřála si být pár minut prostě šťastná. Bez výčitek. Bylo to neskutečný. Děkuji!
Tereza S.absolventka online kurzu Magicky ženská

Jak to bude

PROBÍHAT PRAKTICKY?

Čeká nás společných 5 měsíců a 10 témat vědomé ženské krásy, kterými tě krok za krokem provedu.

Získáš přístup do přehledné a krásné privátní členské sekce na mém webu, kam se můžeš pohodlně přihlásit odkudkoliv.

Každé dva týdny otevřeme jedno téma, kterému se společně budeme věnovat teoreticky i prakticky, abys měla prostor integrovat změny do každodenního života.

Po celou dobu ti budu podporou nejen já, ale staneš se součástí podporující komunity žen, které mají stejný záměr jako ty. Dlouhodobě rozzářit svoji ženskost a dovolit si být sama sebou. Tahle komunita a moje zpětná vazna a podpora tě na tvé cestě maximálně podrží.

Přehled

MODULŮ KURZU

Modul #1
Umění dovolit si aneb moje krása, moje volba

Zaměříme se na proces sebepřijetí a jak se osvobodit od vnějších očekávání. Pochopíš konkrétní způsoby a cesty, jak se aktivně rozhodovat o tom, co pro tebe znamená být krásná. Zjistíš, kdy máš nutkání se v kráse a péči o sebe odbývat a co se za tím skrývá. Objevíš, jak si stanovit vlastní definici krásy, která ti přinese pocit svobody a radosti z vlastního já. 

Modul #2
Krása začíná v hlavě

Prozkoumáš, jak tvoje myšlení ovlivňuje tvůj vztah k sobě, tvé kráse a ženskosti. Nakoukneš pod pokličku neuroplasticity a naučíš se identifikovat a transformovat negativní myšlenkové vzorce pomocí mindfulness a vědomého pozorování myšlenek. Ukážu ti konkrétní techniky, jak s myšlenkami o sobě pracovat, které můžeš okamžitě trénovat a svůj pocit ženskosti a sebelásky zvýšit. Výsledkem bude hlubší porozumění tvé vnitřní hodnotě a schopnost láskyplně na svoje myšlenky reagovat a překonat svoje pochybnosti o sobě. 

Modul #3
Umění ženského time managementu v péči o sebe

Dostaneš do ruky nástroje pro efektivní plánování času, které respektují tvoji ženskost. Díky nim najdeš jednoduše prostor pro péči o sebe a objevíš cesty, jak můžeš integrovat ženské rituály do svého nabitějšího harmonogramu. To vše s udržením rovnováhy mezi pracovním a osobním životem. Ukážu ti, jak malé změny v plánování mohou mít velký dopad na tvé celkové pohodlí a spokojenost.

Modul #4
Jak oblečením podpořit svoji ženskost

Objevíš konkrétní cesty, jak oblečením podpoříš svoji ženskost - od spodního prádla, přes domácí outfity až po elegantní oblečení. Objevíš, jaké detaily, materiály, barvy nebo doplňky tvoji ženskost rozzáří a naučíš se je do každodenního oblékání chytře zařadit, aby oblečení podpořilo tvůj sebevědomý vzhled a pocit ženskosti. Pustíš se do praxe a získáš ode mě i zpětnou vazbu a podporu. Dovolíš si být vidět a mít odvahu skutečně nosit to, po čem toužíš ty i tvoje intuice, bez ohledu na hodnocení ostatních.

 

Modul #5
Jak líčením podpořit svoji ženskost

Prozkoumáš, jak může líčení zvýraznit tvou přirozenou krásu a vyjádřit tvoji ženskost. Objevíš myšlenkové vzorce, které tě brzdí v uvolnění se do ženské hry s líčením a objevíš novou svobodu, abys věděla, že nemusíš, ale můžeš a umíš si líčení užít. Dozvíš se, jaké malé změny v líčení mohu proměnit tvůj denní vzhled a posílit tvou vnitřní i vnější krásu.

 

Modul #6
Tvoje tělo jako domov ženskosti

Zaměříš se na svůj vztah s tělem a na jeho přijetí jako zdroje síly a ženskosti. Tento modul tě naučí techniky, jak vnímat své tělo jako chrám své ženskosti, jak o něj pečovat s láskou a respektem a jak oslavit jeho krásu a funkčnost v každodenním životě. Naučíš se způsoby, jak se tělem propojovat v každodenním shonu, a jak si všímat a rozumět jeho signálům.

Modul #7
Cykličnost a proměnlivost v péči o sebe a ženské kráse

Prozkoumáš, jak můžeš využít svou přirozenou cykličnost k posílení péče o sebe a své krásy. Naučíš se v péči o sebe více a moudře pracovat s fázemi svého menstruačního cyklu, abys mohla lépe plánovat aktivity péče o sebe a adaptovat své rituályv péči o sebe podle své aktuální energie. Tento modul ti ukáže, jak se tvá energie a potřeby mění během měsíce a jak toto poznání můžeš využít k prohloubení spojení s vlastní ženskostí.

Modul #8
Upgrade sebevědomí

Zaměříme se na posílení tvého sebevědomí a sebejistoty. Prostřednictvím praktických cvičení a technik si vybuduješ pevný základ vnitřní síly, který ti umožní stát sebevědomě ve své pravdě a projevovat se autenticky ve světě. Ukážu ti konkrétní nástroje k budování vnitřní síly a odvahy, které mě samotné pomáhaly v manažerské praxi i dnes. Prožiješ transformaci, díky které se budeš cítit sebejistě ve všech oblastech svého života.

Modul #9
Ženská a mužská energie v péči o sebe

Naučíš se, jak vyvážit a harmonizovat ženskou a mužskou energii ve svém životě a získat tak novou rovnováhu a celistvost. Tento modul ti umožní pochopit dynamiku mezi těmito energiemi a jak je můžeš efektivně a prakticky využít v péči o sebe, v zlepšení vztahů a dosažení cílů s větší lehkostí.

Modul #10
Síla ženského nadhledu a přitažlivost

Objevíš, jak může nadhled a schopnost nebrat sebe a život příliš vážně zvýšit tvou životní radost a přitažlivost. Tento modul ti ukáže, jak kultivovat vědomou přítomnost a udržovat si pozitivní perspektivu, což ti pomůže žít plnější a spokojenější život. Naučíš se, jak svou přitažlivost nejen cítit, ale ji i vyzařovat ven a inspirovat tak i ostatní.

Každý modul je poskládaný tak, aby ti poskytl konkrétní, praktické nástroje a techniky, které můžeš okamžitě začlenit do svého života. 

Spojíme teorii s praxí a díky tomu tě každý modul povede k reálné, cítitelné změně ve tvém vnímání sebe samé, tvé vnitřní i vnější krásy a tvé ženskosti. 

Ke každému modulu

BUDEŠ MÍT K DISPOZICI

Videopřednášku k tématu

V ní tě čeká teoretické objasnění daného tématu a důležité myšlenky, které tě budou provázet celým modulem.

Koučovací listy a cíleně zaměřené otázky

Povedou tě k objevování vlastních odpovědí, posílení sebeuvědomění a rozvoji osobní síly a ženskosti.

Praktické návody a úkoly

Úkoly a návody získáš buď ve formě videa, textu, mp3, nebo pracovních listů. Najdeš v nich další užitečné rady na cestu, a právě díky nim se ti podaří přetavit všechno do akce a začít si užívat výsledky na vlastní kůži.

Extra téma v podobě Masterclass, Inspirací z Itálie nebo rozhovoru s hostem.

Otevřeme témata peněz, strachu, přijetí těla nebo péče o tvůj domov. Všude tam můžeš svoji ženskost podpořit a vnímat ji ve svém životě komplexně.

Podporující mp3 nahrávky Afirmací ke kráse a ženskosti

V každém měsíci tě čeká jedna afirmace. Pomocí práce s afirmacemi před zrcadlem začneš vnímat svoji krásu ve své mysli. Získáš ode mě podporující zvukové nahrávky, které ti každý den dodají energii a podpoří tě.

Cílené výzvy, které tě povedou do praxe

K posílení ženskosti a sebevědomí využijeme i praktické kroky v každodennosti. Můžeš se zapojit do cílených výzev, které budou praktické a získáš parádní příležitost vyzkoušet si nové techniky a metody v bezpečném prostředí.

Skupinové živé Zoom setkání

Získáš pravidelný podporující prostor na společné sdílení i na dotazy k aktuálnímu tématu. Zoom cally bude možné shlédnout i ze záznamu pohodlně v členské sekci. Celkem tě čeká 10 živých setkání.

Motivační vsuvky

V průběhu kurzu budu přidávat do komunity i krátká stručná živá vysílání z každodenního života a osobní náhledy a tipy, které posílí tvou motivaci, inspirují k malým každodenním změnám a pomohou ti udržet pozitivní mindset.

Zpětná vazba a praktický trénink celých 5 měsíců

Celých 5 měsíců můžeš trénovat dovednosti, které tvoji ženskost podporují - od péče o pleť, líčení i oblékání. Budeš mít prostor pro průběžnou zpětnou vazbu a motivaci.

Moje osobní podpora

Je pro mě důležité, aby ses v kurzu cítila dobře, a hlavně cítila změny na vlastní kůži. Proto ti budu ve facebookové skupině i na e-mailu každý den k dispozici a budu tě na cestě za tvojí krásou podporovat, budu odpovídat na tvoje dotazy a sdílet své osobní zkušenosti.

Komunita a podpůrná facebooková skupina

Součástí online programu je i skupina na Facebooku, kam si můžeš chodit pro rady, péči a oporu. Na nic nebudeš sama a 5 měsíců se můžeš opřít nejen o moji podporu, ale o podporu žen, které jsou na cestě s tebou. Ve skupině získáš nádhernou, podporující a pečující energii, že jen přítomnost ve skupině je blahodárná a vyživující sama o sobě.

Vše je poskládané do úžasného smysluplného celku, kterým tě osobně krok za krokem provedu a podpořím do akce,

abys z programu vyšla jako nová, ukotvená ve své kráse a ženskosti a skutečně si dovolila zářit svoji krásu zevnitř ven.

Zmena je obrovská oproti začiatku. Teraz som so sebou spokojná, zo šedej myšky postupne rastie krasna labuť. Stále na sebe pracujem vo všetkých oblastiach. Aj ľudia si všimli a hovoria mi, že som iná, usmiatá, spokojná.
D. O.účastnice online kurzu Magicky ženská
Úplně mě překvapilo jaký posun jsem udělala. Opravdu jsem se za těch pár týdnů usídlila ve své královně krásy, v sebehodnotě. Wow, jsem dojatá. Děkuji, je to kurz s přesahem a dal mi opravdu hodně.
Jarmila Z.účastnice online kurzu Magicky ženská

Co dalšího

TĚ V PROGRAMU ČEKÁ?

Získáš vstup do unikátní knihovny bonusů vytvořených pouze pro program Magicky ženská

Čeká tě:

 • Bonusy od úspěšných žen, které se věnují ženským tématům - Denisa Říha Palečková, Tezera Kramerová, Dana-Sofie Šlancarová a dalších v podobě meditací, rozhovorů a webinářů
 • 10 inspirativních rozhovorů z cyklu Péče o sebe jako zdroj ženské síly od ajurvédy přes sebelásku až po smyslnost
 • Lekce Cyklické jógy od dlouholeté lektorky Alice Mičunek
 • Taneční lekce Plynutí z unikátního tanečního systému Domidanza s Anetou Končulovou

Proč by ses měla učit právě ode mě?

Jen se ženami pracuji už přes 15 let a mými placenými online kurzy prošlo přes 2 tisíce žen. Mám více než 10 let manažerských zkušeností i zkušeností s vedením velkého týmu lidí v korporátu a mnoho školení komunikace i leadershipu.

Studovala jsem make-up i styling
Tématu vědomé ženské krásy se věnuji od roku 2013, prošla jsem rekvalifikacemi make-upu i stylingu a osobně potkala stovky žen, kterým jsem pomohla vytřídit šatníky, nalíčit na svatbu nebo projít osobní proměnou.

Dávám vědomé ženské kráse přesah a komplexnost
Dokážu věci v tématech vnitřní i vnější krásy skvěle a jednoduše vysvětlit, vnáším do nich komplexnost, systém a i hluboký přesah.

Umím tě podpořit a motivovat
Dávám laskavou, a přesto pravdivou zpětnou vazbu. Umím se ve správnou dobu zeptat na správnou věc. Vím, jak tě podpořit, když ztrácíš pevnou půdu pod nohama nebo nemáš oporu v okolí. 

Jsem praktik, který tě podpoří k reálným výsledkům
Ve svých kurzech využívám řadu technik a metod, které jsou zacílené na práci s myslí a přitažlivým ženským vzhledem. Kromě technik zvědomování vzorců, pojmenovávání, mindfulness a sebepozorování, využívám také cílené koučovací otázky,  práci s afirmacemi nebo práci s tělem a se zrcadlem.

Jsem máma 2 dětí a mám pochopení
Vím, jak funguje normální život. Vím, že změna někdy není jednoduchá. Vím, že jsi to zkoušela už mnohokrát a neuspěla jsi. Dokážu tě motivovat nejen k tomu, aby ses o sebe naučila pečovat v každodennosti a dovolila si svoji ženskost skutečně rozzářit.

Ukážu ti, jak moc péče o sebe prospívá tobě i všem okolo, a ty už se nebudeš chtít vrátit zpátky.

 

Vím, že každá žena se může cítit krásná, když si to dovolí. A jakmile si to ona sama dovolí, její krásu začne vnímat i její okolí.

 Jsi na řadě.

Péči o sebe si teď vyloženě užívám, usmívám se na sebe do zrcadla a změny si všimlo také mé okolí. Více zářím a usmívám se na lidi kolem sebe. Nemám problém komplimenty s radostí přijímat, ale s radostí je také dávám ostatním ženám.
Kateřina P.
Míšo, oceňuji tvoji autenticitu, to, že nemažeš med kolem pusy a netvrdíš, jak je vše skvělé. Je to úlevné. Taky si moc cením toho, že jsi brala naše otázky vážně a na všechny odpověděla praktickými tipy. Před kurzem jsem se k mnoha věcem odhodlávala a díky tvému vedení jsem se vydala na cestu. A z toho mám opravdu radost.
Lucie K.

Takto o kurzu mluví ženy, které jej už prošly před tebou a změny ve svém životě zažily na vlastní kůži

~ Zuzana Haková, učitelka cizích jazyků a spokojená maminka, absolventka kurzu Magicky ženská

~ Sabina Vytisková, podnikatelka v oblasti financí, maminka, absolventka kurzu Magicky ženská

~ Daniela D., maminka 

~ Slavomíra S., podnikatelka, sportovkyně, máma 3 kluků

Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil, možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením, jak na to jít krok za krokem. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K.účastnice online kurzu Magicky ženská
Z celého kurzu som nadšená. Bola som rozhodnutá, že chcem pohnúť svojim životom. Najviac som sa tešila na časť líčenia a tipy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magická!
Anita V.účastnice online kurzu Magicky ženská

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Najviac ma prekvapilo, aké mám o sebe myšlienky. Koľko negatívnych vecí o sebe samej mi denne behá hlavou! Kritika, kritika a stále kritika! Je to fakt sila, keď to človek objaví a začne pozorovať. Sledujem u seba, že som na seba teraz milšia. Skôr sa pochválim, venujem si čas bez výčitky, sebakritiku viem ľahšie spozorovať a rýchlo ju zastaviť a začať meniť.
Katka M. účastnice online kurzu Magicky ženská
I když na sobě pracuji spoustu let, hlavně vnitřně, tak zabývat se tou vnější schránkou byla pomyslná poslední kapka k tomu, abych se jako královna i cítila. A hlavně, že mám tu moc, ať se cítím jakkoliv, ji v sobě každý den probouzet a vnímat stále víc.
Jarmila Z.účastnice online kurzu Magicky ženská
Myslím, že jsem udělala velký kus práce na sobě a další velký mě ještě čeká. Cítím se odpočatější, sebevědomější, krásnější. Mám více pod kontrolou svoji mysl, žiju více vědomě, více věci dokončuji a dotahuji, asi i více sním o tom, co bych pro sebe chtěla, a více sama sobě dovolím. Lépe plánuji čas. Víc se usmívám. Jsem veselejší. Víc si věřím a jsem bezprostřednější ve vztahu k ostatním lidem. Méně se srovnávám. Mám krásnější pleť. Víc se zdobím. Celkově žiju mnohem víc na pohodu a za to ti, Míšo, moc děkuju!
Lenka H.absolventka kurzu Magicky ženská
Díky kurzu jsem velmi změnila postoj k péči o sebe a více se soustředím na to, co jsem ve vztahu ke kráse skutečně já. Takže, stejně jako před rokem, stále tvrdím, že mi online program Magicky ženská skutečně změnil život.
Sabina Vytiskováabsolventka kurzu Magicky ženská
Opravdu se teď cítím jinak, lépe, více atraktivní, více žensky. Té změny si kupodivu všiml i můj partner. Po dlouhé době jsem si koupila zase sukni a šaty, v hezkých barvách, a černou a šedou barvu zavřela do skříně. K řadě věcí se určitě budu vracet.
Blanka P. účastnice online kurzu Magicky ženská
Díky kurzu jsem sama na sebe hodnější, lépe si všímám svých nálad a potřeb. Začala jsem si víc hrát s oblečením, zkoušet dříve nezvyklé kombinace a vytáhla ze šuplíků spoustu pozapomenutých náramků, řetízků i náušnic.
Irena V.absolventka kurzu Magicky ženská

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Som typ ženy, ktorá nevedela odmietnuť pomoc iným, nevedela povedať nie, starala sa o druhých, nie o seba, vždy bol niekto dôležitejší než ja až do totálneho sebaobetovania a k tomu som ešte aj trpela v práci. Všetko to pred niekoľkými rokmi vyústilo do onkologického ochorenia – rakovina prsníka.

Z diagnózy som sa ako tak dostala... a kurz Magicky ženská mi otvoril oči a cestu k sebaláske a k poznaniu, že keď budem spokojná a šťastná ja, bude aj moje okolie. V kurze je množstvo výborných rád a tipov, je úžasne prepracovaný aj načasovaný.

Kurz by som odporučila všetkým ženám, tým, ktorým v živote niečo chýba, tým, ktoré cítia, že niečo nie je v ich živote v poriadku, aby si uvedomili, že svoju budúcnosť majú len vo svojich rukách a že budú len tak krásne koľko sami sebe dovolia.
Anna C.účastnice online kurzu Magicky ženská

Kolik stojí program,

DÍKY KTERÉMU TVOJE ŽENSKOST ROZKVETE?

Vše, co se v programu naučíš o sobě, o svých myšlenkách o ženskosti a kráse, o svém sebevědomí a nepodporujících programech, má neocenitelnou hodnotu.

Vše má obrovský potenciál změnit ti život a zásadně zvýšit každodenní prožívání a kvalitu tvého života, úspěchu i vztahů.

Speciální neveřejná předprodejová akce

Získáváte  jedinečnou příležitost vstoupit do programu s výraznou slevou, která se nebude opakovat.
Do úterý 16. 4. do půlnoci se slevou 2100 Kč.

Online kurz Magicky ženská můžete mít ve dvou variantách:

VARIANTA STANDARD

Pětiměsíční transformační cesta

 • 10 témat a praktických videopřednášek kurzu
 • Přístup do členské sekce na 3 roky a aktualizace zdarma
 • Přístup do privátní facebookové skupiny
 • 5 měsíců mojí osobní podpory ve skupině
 • 12 skupinových živých Zoom callů
 • 7 jedinečných bonusů speciálně pro kurz Magicky ženská
 • 5 tématických rozhovorů s expertkami ve svém oboru + 2 záznamy skvělých webinářů
 • Inspiraci z Itálie + 5 extra přednášek k tématům

Cena: 14 970 Kč / 624 EUR*

To je 749 Kč za týden kurzu.

Speciální předprodejová akce

platná pro účastnice Triády pouze do 16.4.

Cena: 12780 Kč / 536 EUR*

To je 639 Kč za týden kurzu.

*Můžeš zaplatit v 6 splátkách po 2495 Kč

VARIANTA VIP

Otevřena pouze pro 5 žen!

 • Obsahuje vše z varianty BASIC

PLUS

 • 5 osobních individuálních konzultací
  včetně záznamu (1x hodina/ 1x měsíčně)
 • 2x společný VIP hromadný Zoom call
  seznámení práce s myslí a metodou the Work a dotazování od Byron Katie
 • Osobní setkání VIP v Praze
  Společně se setkáme na dopolední brunch s celou VIP skupinou žen z aktuálního běhu kurzu.
 • Možnost rozšíření o osobní nákupy a individuální kurz líčení
  Při objednáve můžeš využít i možnost rozšíření kurzu o moji asistenci tobě na míru.

Cena: 33 970 Kč / 1 415 EUR*

To je 1698 Kč za týden kurzu.

Speciální předprodejová akce
platná pro účastnice Triády pouze do 16.4.

Cena: 31870 Kč / 1 328 EUR*

To je 1594 Kč za týden kurzu.

*Můžeš zaplatit v 6 splátkách po 5662 Kč

Předprodejové bonusy navíc

V rámci předprodeje získáte jako bonus vstup na moje dva pravidelné online workshopy zcela zdarma.
Probíhají v létě a na podzim.

Možná jsi do sebe takovou částku ještě neinvestovala.

Právě tím, že si tuhle investici dovolíš, začne intenzivní proces proměny: dovolit si něco jen sama pro sebe.
Ne pro druhé, ne pro byznys. Prostě jen pro sebe.
Protože jestli nejsi spokojená s tím, jak se teď cítíš, samo se to nezmění.

Začni jemně a laskavě
měnit nastavení své mysli.

Dej prostor své kráse, vděčnosti a radosti. 
Pojď do toho s námi!

A pozor!

TO JEŠTĚ NENÍ VŠE!

Čeká tě ještě úžasná třešnička na dortu.
Pro tři z vás mám skvělý dárek.

Protože je důležité, abys skutečně viděla a cítila výsledky na vlastní kůži, chci tě během kurzu podpořit a ještě víc tě motivovat, abys šla do akce.

I proto jsem pro tebe připravila něco, co si jen tak nedopřeješ a co běžně nezažiješ.

Společné osobní setkání, profesionální líčení i fotky jako dárek ode mě v hodnotě 8 500 Kč.

Ano! Čteš správně. Pokud dokončíš online program a splníš podmínky, které se dozvíš na začátku kurzu, zařadím tě do slosování o tohle setkání.
Společně s fotografkou Martinou Benáčkovou se se třemi z vás potkáme a užijeme si společný den, během kterého:


Tě osobně nalíčím a ukážu ti, co ti sluší. 
Zaplatím za tebe fotografku a její čas. 
Jako dárek ti věnuji 5 profesionálních fotografií, které ti budou dělat radost.

Jsem si už teď 100% jistá, že tě to bude bavit. Být na tvém místě, tak si to rozhodně nenechám ujít, protože individuální konzultace a líčení už kvůli dětem běžně neposkytuji. Tak co ty na to, už se těšíš?

Losovat budu tři z vás. 🙂 

Tento dárek od mě pro každou z vás tří žen má hodnotu 8500 Kč.

Wow, to je paráda! Vstupuji do kurzu

Jak to na setkání vypadá? Podívej se na videa:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ze zkušeností mnoha žen vím, že ti investice do programu:

 • Přinese větší pocit sebevědomí, krásy a ženskosti, propojení sama se sebou a víc radosti a ženské jiskry do každodenního běžného života.
 • Přinese úlevu ve srovnávání se s jinými ženami a pocit vlastní jedinečnosti, díky kterému ucítíš v životě větší lehkost a spokojenost. Přestaneš se vnitřně kritizovat a začneš víc žensky zářit.
 • Naučíš se víc vnímat sebe, svoje myšlenky i potřeby a dáš sama sebe na první místo bez výčitek, abys uměla doplnit svoji životní energii. Dovolíš si víc odpočívat, umět říkat NE a stát sama za sebou v plné síle.
 • Získáš odvahu přestat tlačit na výkon a hledat ocenění venku. Najdeš ho totiž uvnitř sebe a ucítíš ho nejen při pohledu do zrcadla.
 • Ušetří energii, kterou ti ubírá pocit, že tvůj vzhled nevypadá tak, jak chceš a ty se za to neustále vnitřně kritizuješ.
 • Pomůže rozbít stereotypy, máš ve svém přemýšlení sama o sobě a o ženské kráse. Najdeš nový pohled na ženský svět!
 • Podpoří tě ve změnách, na které nebudeš sama a po kterých tak dlouho toužíš, jen na ně možná nemáš odvahu.
 • A v neposlední řadě ti dodá chuť a motivaci a přinese pocit, že vypadáš skvěle, že ti to sluší a že se za tebou otočí nejen muži, ale i nejedna žena, protože z tebe bude cítit, že víš, co děláš.

Pro koho je kurz vhodný?

 • Ženy, které si chtějí dopřát to nejlepší
  Ženy, které ocení mou osobní péči a doporučení na míru jejich aktuálním potřebám, osobnímu nastavení a životnímu stylu.
 • Ženy, které nechtějí čekat na "až"
  Ženy, které chápou, že je život příliš krátký na to, aby dělaly kompromisy a čekaly na “až”.
 • Aktivní a výkonné ženy
  Aktivní ženy, které potřebují vyvážit mužskou energii. Ženy, které ví, že jet na vlně mužské energie, cílů a výkonu není dlouhodobě udržitelné.

Co ještě potřebuješ vědět?

 • kurz začíná ve středu 22. 5. 2024
 • V rámci předprodeje se můžeš za zvýhodněnou cenu přihlásit do úterý 16. dubna 2024. Poté bude přihlašování možné ještě do 21. května 2024 za plnou cenu.
 • Aktivní podpora ve facebookové skupině bude přístupná 5 měsíců.
 • Ke všem materiálům a videím v členské budeš mít přístup minimálně 3 roky.

Magicky ženská není jen další kurz, který slibuje zázraky, ale nový úhel pohledu, který ti pomůže rozzářit svoji ženskou jiskru.

Už se přestaň odkládat až

„NA NĚKDY“

Zažij transformační seberozvojovou cestu skrze péči o sebe!

Začni se sama sobě líbit uvnitř i navenek a podpoř svoji přirozenou krásu a ženskost.

Udělej si právě teď čas na toho nejdůležitějšího člověka ve svém životě. Udělej si čas na sebe samotnou. Teď máš jedinečnou příležitost vykročit ke své ženskosti.

Přidej se do online programu.

Těším se na tebe. 🙂 

ČASTÉ DOTAZY

Na jak dlouho získávám přístupy do kurzu?

Program a moje osobní podpora ke kurzu trvá 5 měsíců a přístupy do členské sekce získáváš na 3 roky, aby ses mohla pohodlně k videím, nahrávkám i koučovacím listům vracet.

Od kdy do kdy program přesně probíhá?

Program s mojí osobní podporou a vedením je na 5 měsíců. Startujeme v e středu 22.5. a poslední týden skončíme v říjnu.

Kolikrát ročně startuje online program Magicky ženská?

Program Magicky ženská se otevírá jen jednou ročně, vždycky na jaře. Tohle načasování je důležité: na začátku k naší proměně využíváme i jarní, akční energii. Zároveň – jak se jaro mění v léto – změny v nás dozrávají a ukotvují se. Navíc v létě je ideální období pro to, abychom (třeba i na dovolené) vyzkoušely něco nového, experimentování s naší ženskou energií v různých oblastech se přímo nabízí.

Je přece normální umět o sebe pečovat, nalíčit se a obléknout. Proč si na to mám pořizovat kurz?

Mnoho žen se nemělo kde naučit, jak správně pečovat o pleť. Jejich maminky to neuměly, a tak jim to nemohly předat. Možná i ty ses učila pečovat o pleť nebo se líčit podle časopisů nebo návodů na internetu. Možná ti teď chybí komplexní porozumění tomu, proč, co, jak a kdy dělat.
Díky dlouholeté praxi make-up artistky jsem zjistila že spousta žen si sice myslí, že o sebe a o svou pleť pečuje... ale ke správné péči to má opravdu daleko.

Kurz Magicky ženská přináší základy péče o sebe tak, jak jsem to nikde u nás zatím nenašla – uceleně a na jednom místě. Navíc nepracuje jen s péčí o pleť, líčením nebo oblékáním, ale sleduje, co se děje v naší mysli.

Vytáhne na světlo všechny bubáky a předsudky o ženské kráse, které se v tvojí hlavě skrývají, a pomůže ti umlčet vnitřního kritika. Až si příště řekneš: „To už pro mě není!“ „Tohle si můžou dovolit jen hubenější, mladší…“ nebo „Na to vážně nemám čas!“, budeš přesně vědět, kde se to v tobě vzalo a co s tím.

Díky tomu, co se v kurzu naučíš, začneš být spokojená se svým tělem i se svými pocity. Budeš se radovat z toho, že jsi žena, a budeš doslova zářit.

Váhám s pořízením kurzu, protože už takhle nemám čas.

To je častá obava, zvlášť u maminek malých dětí.

Možná že vůbec nebudeš potřebovat víc času, možná jen o trochu. Obvykle je to pár minut několikrát denně, které není tak složité najít. Ale možná odhalíš, že heslo „nemám na to čas“ používáš jako výmluvu, jak se péči o sebe nevědomě vyhnout.

Zkušenosti mnoha, mnoha žen, které už kurzem prošly, ukazují, že když se dáš na první místo, když si denně dopřeješ pár minut pro sebe, tak najednou zjistíš, že těmihle nepatrnými chvilkami dočerpáváš tolik energie, že z toho profituješ nejen ty, ale celá rodina. Z pár minut denně se postupně mohou stát delší chvilky – jak budeš chtít. Každopádně jsem si 100% jistá, že když to zkusíš, tak se do stavu „předtím“ už nebudeš chtít vrátit. 🙂

Ráda bych si kurz dopřála, ale je to pro mě velká investice naráz. Můžu si kurz pořídit i na splátky?

Ano. Jsem si vědoma toho, že kurz je investicí, proto je možné zaplatit ho i na splátky. Možnost splátek si zvolíte přímo v objednávkovém formuláři u jednotlivých variant kurzu.

Jaký je rozdíl mezi kurzem Triáda a kurzem Magicky ženská?

TRIÁDA je kurz, který je zaměřen velmi prakticky. Naučíš se v něm skvěle pečovat o pleť, jemně a žensky se líčit a stylově se oblékat - v těchto třech oblastech jdeme opravdu do hloubky.
Vše zasadíme do souvislostí, budeš testovat, co právě tobě vyhovuje, naučíš se spoustu triků a vychytávek. Budeš vědět, podle čeho vybírat kosmetiku nebo jak nakupovat oblečení, aby sis nepořídila kousek, který pak nebudeš mít k čemu nosit. Po tomhle kurzu pro tebe bude snadné nalíčit se jemně i výrazněji, vyživit pleť tak, aby zářila, nebo se obléknout pro různé příležitosti.


MAGICKY ŽENSKÁ je oproti tomu kurz, který se hluboce zabývá tvou myslí. Naučíš se základy péče o pleť, líčení a oblékání, ale i tohle slouží k tomu, abys odhalila, jaké myšlenky máš s těmito oblastmi spojené.

Proč se cítíš trapně, když si oblečeš sukni nebo úzké kalhoty? Proč si myslíš, že třpytivé stíny jsou jen pro puberťačky? Nebo co s tebou dělá pomyšlení, že přijdeš do práce s červenou rtěnkou?
Kde se ve tvé hlavě vzalo přesvědčení, že krásné ženy jsou do jedné mrchy? Jak se potom můžeš chtít cítit krásná?

Společně tyhle programy najdeme a změníme tak, aby tě tvé myšlenky podporovaly.
Aby sis opravdu užila sraz s kamarádkami, mohla se bavit a nezabývala se tím, jestli v téhle sukni náhodou nemáš velkej zadek. Abys nekoukala do země a necítila se trapně, když tě někdo pochválí, ale uměla přijmout kompliment s radostí a úsměvem, nebo abys na důležité schůzce mohla všechnu energii věnovat pohovoru a ne tomu, jestli nemáš trochu zatáhnout břicho.

V kurzu Magicky ženská se prostě naučíš rozzářit svou vnitřní krásu, která se pak hned promítne do té vnější. Díky tomu budeš už napořád spokojenější, sebevědomější a budeš se cítit krásně a žensky.

Nejsem na to moc stará?

Ne. Průměrný věk žen v naší republice je 82 let. Každý den, který se cítíte krásně a spokojeně, má obrovskou hodnotu. Do tohoto kurzu běžně vstupují ženy všech věkových kategorií, třiceti- nebo čtyřicetileté, padesátnice a šedesátnice, a prošly jím i ženy, kterým bylo přes sedmdesát let – a všechny zpětně ocenily, že si to dopřály, protože po kurzu žijí mnohem spokojenější a radostnější život.