Pětitýdenní online kurz

Magicky ženská pleť: PŘIHLÁŠKA

 • ANO
  Objednávám si online vzdělávací kurz Magicky ženská pleť, kde se naučím, jak vědomě pečovat svoji pleť v pěti důležitých fázích.
 • ANO
  Vím, že přístupové údaje do členské sekce obdržím emailem po uhrazení a spárování platby, a že mi zůstávají napořád.
 • ANO
  Jsem ochotná a připravená v péči o pleť udělat změny. Rozumím tomu, že bez akce se změny pouhým vstupem do kurzu neudějí a že můj úspěch závisí od aktivity v kurzu i od mé schopnosti jít do akce a jednotlivé kroky a úkoly pravidelně dělat.
 • ANO
  Vím, že společně se vstupem do kurzu získávám i přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde mohu sdílet své dotazy a názory s ostatními členy skupiny a kde získám podporu na mé cestě.
 • ANO
  Rozumím, že pokud je má fakturační adresa jiná, než doručovací, je zapotřebí v objednávce doručovací adresu vyplnit. Je to z toho důvodu, že se v rámci kurzu u mě může objevit pošťák s překvapením. Byla by škoda, kdyby vás nezastihl.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si online kurz na fyzickou osobu nepodnikatele.

Vyplňte, prosím, pečlivě údaje do objednávky:

Kurz, který pomůže vaší pleti zářit.

Dárek ke vstupu!

Týden kurzu za 658 Kč za vás zaplatím ještě:

Těším se, že společně nastartujeme změny v péči o vaši pleť a vy ucítíte výsledky.

Michala Němcová Měřínská
autorka kurzu

Potřebujete pomoc nebo máte dotazy?

Napište mi na misa@michalamerinska.cz nebo volejte na 776037072. Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu. Michala