MAGICKY ŽENSKÁ

12týdenní online program

NECH SVOU KRÁSU ROZKVÉST!

Přihlášky jsou otevřené

 pouze do středy 25. května 2022

Chceš se každý den cítit 

KRÁSNĚ A ŽENSKY?

 • Přála by sis každé ráno vstávat s vědomím, jak jsi krásná?
 • Usmát se na sebe do zrcadla a vidět, jak ti to sluší?
 • S potěšením o sebe pečovat, zářit a rozdávat díky tomu energii a radost i všem okolo?

Možná zatím jen obdivně sleduješ ženy, které to umí. 
Které na první pohled vyzařují ženskost a šarm by mohly rozdávat. 

A možná si myslíš, že s tímhle se žena musí narodit…

ale to je jen zažitý omyl.

Ve 12týdenním online programu Magicky ženská ho společně vyvrátíme a ty zjistíš, že

i ty můžeš vyzařovat ženskost a cítit se krásná, sebevědomá a spokojená.

Pokud potřebuješ najít své sebevědomí v ženskosti a kráse, jen nevíš, jak se k němu dostat, jsi tady správně.

Nikdy bych nevěřila, že mi online kurz může dát tak moc. Cítím opět obrovskou radost ze života. Vůbec jsem si před tím neuvědomovala, jak mi líčení a péče o sebe chybí. Otevřela jste mi v mnoha věcech oči. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská je fakt pecka. Dal mi víru, že i já mám právo cítit se krásná. Užívám si chvilky vědomého vnímání sebe sama. Cítím, jak mi do žil proudí ženství a taky něco mnohem víc, co zatím neumím pojmenovat, a že to všechno dělám nejen pro sebe, ale taky pro svoje děti, dcery i syny. Ale hlavně pro sebe. Kurz mi dal tolik inspirace a odvahy snít!
Jana K.účastnice kurzu Magicky ženská

Krása nezačíná v zrcadle,

ALE V NAŠÍ HLAVĚ

Odmalička jsme ohledně ženské krásy slýchali tolik nesmyslů, pokřivených názorů, hloupých vtipů, zraňujících slov a nepravd, že se někdy bojíme na svou krásu a ženskost jen pomyslet, natož abychom ji naplno projevily!

Všechny tyhle nesmysly, lži a polopravdy se nenápadně usadily v naší hlavě, a určují, jak se na sebe díváme, co si ve vztahu ke své kráse i ke svému tělu dovolíme, a co ani za nic.

Když jsem kdysi cestovala po Kostarice, s otevřenou pusou jsem zírala na nádherné ženy, které okolo mne nenuceně procházely… co procházely, nesly se! Dívky, matky, babičky. 

Na rukou dítě, dva košíky plné zeleniny z trhu – a po ulici přesto kráčela bohyně, za kterou se ohlédl každý muž.

Tehdy mi spadla brada. Až na výjimky nebyla žádná z nich krásná podle měřítek současné krásy. Měly vrásky, šediny, mnoho kilogramů nadváhy… a ani jedna z nich nepochybovala o tom, že je nádherná. Pohybovaly se měkce a ladně, nesly se ulicí a zářily. 

„Tohle bych si přála, aby jednou zažila každá žena,” blesklo mi tehdy hlavou. Svět by potom byl o tolik krásnější a laskavější! 

…tehdy jsem netušila, že v tu chvíli někde začaly tikat pomyslné hodiny.

O pár let později se zrodil online program

MAGICKY ŽENSKÁ

Program, který tě naučí, jak pečovat o svou vnitřní i vnější krásu, aby ses cítila přirozeně sebevědomá, spokojená, krásná a přitažlivá každý den po zbytek tvého života.

Jsem prostě JINÁ, než na začátku. Vnímám daleko větší sebehodnotu i sebevědomí, dopřeji si pro sebe bez výčitek kvalitní věci i kosmetiku, oblečení. Vnímám jiné postavení i v partnerském vztahu.
Jarmila P.účastnice online kurzu Magicky ženská
Uvědomila jsem si, že pouze mé přesvědčení rozhoduje o tom, jestli se cítím krásná, nebo ne. Nacítila jsem se na sebejistou ženu v sobě, kterou jsem chtěla být a zjistila, proč jí chci být.
Jarmila Z.účastnice kurzu Magicky ženská

Jmenuji se

MICHALA MĚŘÍNSKÁ

Jsem autorkou knihy a projektu Magicky ženská, lektorkou a autorkou kurzů a programů pro ženy.

Ukazuji ženám cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost, a pomáhám jim cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. 

Se ženami pracuji už více než 15 let a stále se přesvědčuji o tom, jak vnímání vlastní krásy ovlivňuje naši sebejistotu, náš „výkon“, úspěch i životní spokojenost. 

Vidím všechny ženy krásné a dokážu jim jejich krásu ukázat, aby ji uviděly také a naučily se ji žít.

O tomto programe môžem s čistým svedomím povedať, že zmenil zásadným spôsobom môj život. Má dosah do celého môjho života, nielen do nejakej jednej či dvoch oblastí života. Vôbec nešlo o farbičky, či čačky-mačky, išlo o niečo oveľa viac. O niečo, čo mi ani vo sne nenapadlo, že by mi tento kurz mohol priniesť. Bola ňou úcta k sebe, k svojej ženskej podstate, nádherná cesta k poznaniu seba samej.
Zuzana Zrnekováúčastnice online kurzu Magicky ženská
Teraz viem, že si vždy nájdem chvíľky počas dna pre seba, hlavne na oddych v mojom kresle, a len tak zavriem oči a dýcham. Stále sa zdokonalujem v líčení aj v tvorení šatníka. Naučila som sa starať o svoju pleť, telo, ale aj myseľ a dušu. Našla som si svoje každodenné rituály, svoj systém, vďaka ktorým podporím seba, svoju ženskosť, pohodu.
D. O.absolventka kurzu Magicky ženská

12týdenní online program Magicky ženská

TI OTEVŘE DVEŘE KE TVÉ KRÁSE

Zásadní částí programu je práce s tvojí myslí.

I v praktických částech, jako je líčení či oblékání, budeš měnit myšlenkové vzorce, které ti brání naplno prožívat tvou krásu.

Po malých krůčkách dojdeš k obrovské proměně.

Změna začne v tvojí hlavě

Jakmile začneš měnit své myšlenky
a budeš dělat první malé krůčky v každodenním životě,
změní se tvé návyky a postupně i tvá realita.

Tvoje hlava totiž ovlivňuje bez nadsázky téměř vše.

Začneš o sebe vědomě pečovat

Naučíš se, jak o sebe i v každodenním shonu pečovat – na fyzické i mentální úrovni, abys ze sebe měla každý den radost a cítila se spokojená a krásná – doma, v práci, na nákupu, ale třeba i u vaření nebo s dětmi na hřišti.

Osvojíš si spoustu technik, metod a fíglů, které ti péči o sebe usnadní.

Každý den budeš objevovat svoji ženskost a budeš si ji víc a víc užívat.

Začneš si víc věřit (nejen) v oblasti ženské krásy

Začneš se cítit víc žensky, pochopíš, že ženská krása není jen pro vyvolené, a budeš ji umět podpořit.

Odhalíš, jaké myšlenky formují tvé přesvědčení o sobě samé a o tvé kráse.

Posvítíme si na nevědomé vzorce, které ti brání vnímat tvoji krásu, a rozpustíme je.

Radost z toho, že jsi žena, pak můžeš předávat dál, nejen svým dětem, vnoučatům, ale i celému světu. 

 Každá zářící žena totiž inspiruje i své okolí.

Uvědomíš si svoji cykličnost ve vztahu k péči o sebe 

a sladíš se s ní.

Poznáš proměnlivost své krásy a začneš si uvědomovat, jakou máš chuť o sebe (ne)pečovat v jednotlivých fázích svého cyklu a co s tím.

Naučíš se základy péče o pleť, i to, jak každý den podpořit svoji ženskost líčením nebo oblečením tak, aby ses cítila krásně během celého měsíce.

Získáš praktické rady, jak si krásu během cyklu užívat.

Zjistíš, jak si dopřát čas jen pro sebe

 i když se ti to teď zdá jako utopie.

Na vlastní kůži zažiješ, že péče o sebe není sobectví, ale způsob, kterým my ženy, získáváme energii a sebevědomí. Ve výsledku budeš z péče o sebe profitovat nejen ty, ale i tvá rodina a okolí.
 
Jakmile zjistíš, co ti péče o sebe přináší, budeš si ji užívat a těšit se na ni. Nehrozí, že to s péčí o sebe po skončení programu zabalíš… protože díky péči o sebe rozkveteš.

Protože spokojené ženy tvoří laskavý svět.

Za 12 týdnů vyjdeš z programu proměněná v mnoha ohledech svého života. 

Tvoje spokojenost, radost sama ze sebe a nově nabyté sebevědomí se nepromítne jen do oblasti krásy, ale i do tvých vztahů, do tvé práce a do všech dalších oblastí v životě.

Jsem mnohem disciplinovanější, a to ve všech sférách v životě. Víc nad vším VĚDOMĚ přemýšlím, ať už se to týká krásy, péče o pleť a tělo, nebo rozhodování v běžných situacích. Jsem za to na sebe opravdu hrdá. A hlavně jsem vytrvalá a nehroutím se z malých neúspěchů, jdu krůček po krůčku.
Eva B.
Kamarádka si všimla, že se k sobě s manželem jinak chováme, víc mile a něžně. Myslí si, že je to proto, že já jsem se změnila.

Proč tě to naučím právě já?

Jen se ženami pracuji už přes 15 let, ale mám i více než 10 let zkušeností s vedením velkého týmu lidí v korporátu a mnoho školení leadershipu. 

I díky tomu dokážu věci skvěle a jednoduše vysvětlit, vnáším do nich systém a řád. Dávám laskavou, a přesto pravdivou zpětnou vazbu. 

Umím se ve správnou dobu zeptat na správnou věc. Vím, jak tě podpořit, když ztrácíš pevnou půdu pod nohama nebo nemáš oporu v okolí. 

Dokážu tě motivovat nejen k tomu, aby ses o sebe naučila pečovat, ale abys péči o sebe zařadila do běžného dne, i když máš malé děti, hodně práce nebo zrovna nestíháš.

Ukážu ti, jak moc péče o sebe prospívá tobě i všem okolo
a ty už se nebudeš chtít vrátit zpátky.

Vím, že každá žena se může cítit krásná, když si to dovolí. 

 

A jakmile si to ona sama dovolí, její krásu začne vnímat i její okolí.

Péči o sebe si teď vyloženě užívám, usmívám se na sebe do zrcadla a změny si všimlo také mé okolí. Více zářím a usmívám se na lidi kolem sebe. Nemám problém komplimenty s radostí přijímat, ale s radostí je také dávám ostatním ženám.
Kateřina P.
Míšo, oceňuji tvoji autenticitu, to, že nemažeš med kolem pusy a netvrdíš, jak je vše skvělé. Je to úlevné. Taky si moc cením toho, že jsi brala naše otázky vážně a na všechny odpověděla praktickými tipy. Před kurzem jsem se k mnoha věcem odhodlávala a díky tvému vedení jsem se vydala na cestu. A z toho mám opravdu radost.
Lucie K.

Jak to bude

PROBÍHAT PRAKTICKY?

Čeká nás 12 týdnů a pět témat vědomé ženské krásy, kterými tě krok za krokem provedu.

Začneme přípravným týdnem a pak se budeme každému tématu věnovat 2 týdny.

První týden tématu bude zeměřený na teorii a praxi, druhý týden budeme společně vše integrovat do tvého života.

V závěrečném týdnu se zaměříme na to, jak celý systém péče ukotvit ve tvém životě, a probereme, co ti dál může udávat směr. 

Lekce se ti budou otevírat postupně, ke každému kroku ti pošlu e-mailem připomínku, abys na něj nezapomněla. Osobně tě na cestě podpořím.

Přehled

MODULŮ KURZU

Modul #0:
První, přípravý týden

 • Zdánlivě banální, a přesto jedna z nejdůležitějších částí online programu.
 • Naladíte se na sebe a stanovíte si záměr, zjistíte, odkud a kam chcete jít.

Modul #1:
Umění dovolit si aneb moje krása, moje volba

2. a 3. týden online programu

 • Uvědomíš si, jak sebe a svou krásu vnímáš, a začneš si všímat péče o svoji ženskou energii v každodennosti.
 • Zopakuješ si, jak pečovat o svoji pleť a odhalíš nejčastější chyby.
 • Hlavně ale zjistíš, kdy máš nutkání se v kráse a péči o sebe odbývat a co se za tím skrývá.

Modul #2:
Krása začíná v hlavě

4. a 5. týden online programu

 • Objevíš myšlenky, které ti brání vnímat se krásná.
 • Zkrotíš pochybnosti, které tě napadají při pohledu do zrcadla.
 • Naučíš se na své myšlenky nejen láskyplně reagovat, ale odneseš si i funkční nástroje a vyzkoušené techniky, které ti při práci s nimi pomohou (a to nejen v oblasti krásy).
 • Osvojíš si metodu k překonání strachu z odsouzení.

Modul #3:
Jak líčením podpořit svoji ženskost

6. a 7. týden online programu

 • Krok za krokem se naučíš jemné denní líčení i zásadní pravidla, která dokonalému líčení musí vždy předcházet.
 • V průběhu celého tréninku líčení budeš pracovat se svými myšlenkami a odložíš všechny nejistoty a pochybnosti, které tě při líčení svazují.
 • Prozradím ti vychytávky z mé dlouholeté praxe, díky kterým tě líčení začne bavit a zabere ti jen pár minut.

Modul #4:
Jak oblečením podpořit svoji ženskost

8. a 9. týden programu

 • Uvědomíš si, co ve tvém šatníku podporuje tvoji ženskost, a co naopak ne.
 • Podíváš se na to, jak tě ovlivňuje spodní prádlo a domácí oblečení, které mnohdy oblékáš úplně automaticky.
 • Začneš experimentovat s oblečením prakticky; postupně a vědomě vytřídíš šatní skříň.
 • Zároveň otevřeme téma umění dovolit si být vidět a mít odvahu skutečně nosit to, po čem toužíš ty i tvoje intuice, bez ohledu na hodnocení ostatních.

 

Modul #5:
Naše krása je proměnlivá – cykličnost

10. a 11. týden online programu

 • Uvědomíš si svoji cykličnost ve vztahu k péči o sebe a zjistíš, jak si užívat proměnlivost své krásy během celého měsíce.
 • Začneš lépe naslouchat svému tělu a objevíš podvědomé vzorce, které ti brání jeho krásu vnímat naplno.
 • Na své tělo získáš nový, láskyplný pohled a konečně si dovolíš vidět jeho skutečnou krásu.

 

Integrační modul

12. týden online programu

 • Zopakujeme si důležité zásady, jak se vším, co ses naučila, pracovat v každodennosti a jak všechno ukotvit, abys třeba v hektickém období nesklouzla zpět.
 • Zvědomíš si své největší aha momenty.
 • Vrátíš se i k výchozímu bodu a ke své vizi ženskosti, aby ti i dál udávala směr.

Na konci kurzu tvé úspěchy oslavíme při společném setkání na Zoomu.

 

Ke každému modulu

BUDEŠ MÍT K DISPOZICI

Úvodní video a text

V něm tě čeká teoretické objasnění daného tématu a důležité myšlenky, které tě budou provázet celým modulem.

Praktické návody a úkoly

Úkoly a návody získáš buď ve formě videa, textu, mp3, nebo pracovních listů. Najdeš v nich další užitečné rady na cestu, a právě díky nim se ti podaří přetavit vše do akce a začít si užívat výsledky na vlastní kůži.

Afirmace a osobní mantry

V každé lekci tě čeká jedna afirmace. Pomocí práce s afirmacemi před zrcadlem začneš vnímat svoji krásu ve své mysli. Získáš ode mě podporující zvukové nahrávky, které ti každý den dodají energii a podpoří tě.

Společné ZOOM cally

Pravidelná online setkání, na kterých bude prostor na dotazy a povídání o všem, co se týká aktuálního tématu.

Moje každodenní podpora

Je pro mě důležité, aby ses v kurzu cítila dobře, a hlavně cítila změny na vlastní kůži. Proto ti budu ve facebookové skupině i na e-mailu každý den k dispozici a budu tě na cestě za tvojí krásou podporovat, budu odpovídat na tvoje dotazy a sdílet své osobní zkušenosti.

Podpůrná facebooková skupina

Součástí online programu je i skupina na Facebooku, kam si můžeš chodit pro rady, péči a oporu. Po celou dobu programu ti v ní budu k dispozici, budu odpovídat na otázky, povzbuzovat tě a pečovat o tebe. Do této skupiny mají přístup pouze ženy z online programu. Každý rok v ní vytvoříme tak nádhernou, podporující a pečující energii, že jen přítomnost ve skupině je blahodárná a vyživující sama o sobě.

Vše je poskládané do úžasného smysluplného celku, kterým tě osobně krok za krokem provedu a podpořím do akce,

abys z programu vyšla jako nová, ukotvená ve své kráse a ženskosti a skutečně si dovolila zářit svoji krásu zevnitř ven.

Zmena jo obrovská oproti začiatku. Teraz som so sebou spokojná, zo šedej myšky postupne rastie krasna labuť. Stále na sebe pracujem vo všetkých oblastiach. Aj ľudia si všimli a hovoria mi, že som iná, usmiatá, spokojná.
D. O.účastnice online kurzu Magicky ženská
Úplně mě překvapilo jaký posun jsem udělala. Opravdu jsem se za těch pár týdnů usídlila ve své královně krásy, v sebehodnotě. Wow, jsem dojatá. Děkuji, je to kurz s přesahem a dal mi opravdu hodně.
Jarmila Z.účastnice online kurzu Magicky ženská

Co dalšího

TĚ V PROGRAMU ČEKÁ?

Bonusy vytvořené pouze pro program Magicky ženská

 • Cviky tvářové jógy od Zuzany Ondrisové
 • Magicky ženská a cyklická s Danou-Sofií Šlancarovou
 • Taneční lekce Plynutí z unikátního tanečního systému Domidanza s Anetou Končulovou
 • Meditace Krásná uvnitř i navenek od Terezy Kramerové
 • Spánek jako lék od expertky na spánek Karoliny Srncové
 • Rituál a meditace Objev svou krásu od Žanety Ariaty
 • Lekce Cyklické jógy od dlouholeté lektorky Alice Mičunek

Rozhovory s úspěšnými ženami, které ti předají inspiraci ze svého oboru

 • Jak náš domov ovlivňuje naši ženskost s Olgou Buškovou
 • Jak posílit ženskost z pohledu tradiční čínské medicíny s Markétou Strnadovou
 • Jak si dovolit být ženou a otevřít se spiritualitě s Lucií Vonchitzki
 • Ženskost, móda a péče o sebe, i když toho máš nad hlavu, s Rehanou Ježkovou

+ 10 inspirativních rozhovorů z cyklu Péče o sebe jako zdroj ženské síly

 • od ajurvédy, přes sebelásku až po soundhealing

Dva záznamy magicky ženských webinářů

 • Ženská krása ve vztazích s muži s Denisou Říha Palečkovou
 • Ženská krása nezačíná v zrcadle s Terezou Kramerovou

Inspirace z Itálie

 • Inspirativní videa se zásadními myšlenkami ze světa vědomé ženské krásy a péče o sebe pro inspiraci a k zamyšlení.
 • Kromě nových AHA momentů nasaješ navíc kousek italské atmosféry a energie.

A k tomu ještě 5 extra témat

 • #1 Umění dovolit si, krása a peníze
 • #2 Mýty o ženské kráse, které tě brzdí
 • #3 Odvaha být vidět 
 • #4 Přijetí vlastního těla
 • #5 Srovnávání s ostatními ženami

Takto o kurzu mluví ženy, které jej už prošly před tebou a změny ve svém životě zažily na vlastní kůži

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením, jak na to jít krok za krokem. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K.účastnice online kurzu Magicky ženská
Z celého kurzu som nadšená. Bola som rozhodnutá, že chcem pohnúť svojim životom. Najviac som sa tešila na časť líčenia a tipy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magická!
Anita V.účastnice online kurzu Magicky ženská
Najviac ma prekvapilo aké mám o sebe myšlienky. Koľko negatívnych vecí o sebe samej mi denne behá hlavou! Kritika, kritika a stále kritika! Je to fakt sila, keď to človek objaví a začne pozorovať. Sledujem u seba, že som na seba teraz milšia. Skôr sa pochválim, venujem si čas bez výčitky, sebakritiku viem ľahšie spozorovať a rýchlo ju zastaviť a začať meniť.
Katka M. účastnice online kurzu Magicky ženská
I když na sobě pracuji spoustu let, hlavně vnitřně, tak zabývat se tou vnější schránkou byla pomyslná poslední kapka k tomu, abych se jako královna i cítila. A hlavně, že mám tu moc, ať se cítím jakkoliv, ji v sobě každý den probouzet a vnímat stále víc.
Jarmila Z.účastnice online kurzu Magicky ženská
Myslím, že jsem udělala velký kus práce na sobě a další velký mě ještě čeká. Cítím odpočatější, sebevědomější, krásnější. Mám více pod kontrolou svoji mysl, žiju více vědomě, více věci dokončuji a dotahuji, asi i více sním o tom, co bych pro sebe chtěla, a více sama sobě dovolím. Lépe plánuji čas. Víc se usmívám. Jsem veselejší. Víc si věřím a jsem bezprostřednější ve vztahu k ostatním lidem. Méně se srovnávám. Mám krásnější pleť. Víc se zdobím. Celkově žiju mnohem víc na pohodu a za to ti, Míšo, moc děkuju!
Lenka H.absolventka kurzu Magicky ženská
Být krásná, navíc rychle a jednoduše, a ještě zůstat sama sebou – jde to? S Míšou a jejím online programem Magicky ženská rozhodně. Čeká na vás super know-how, které podpoří nejen vaši vnější krásu, ale i vaši jedinečnou duši.
Dana-Sofie Šlancarová Zakladatelka projektů Cyklická žena® a Cesty vášně
Díky kurzu jsem velmi změnila postoj k péči o sebe a více se soustředím na to, co jsem ve vztahu ke kráse skutečně já. Takže, stejně jako před rokem, stále tvrdím, že mi online program Magicky ženská skutečně změnil život.
Sabina Vytiskováabsolventka kurzu Magicky ženská
Opravdu se teď cítím jinak, lépe, více atraktivní, více žensky. Té změny si kupodivu všiml i můj partner. Po dlouhé době jsem si koupila zase sukni a šaty, v hezkých barvách, a černou a šedou barvu zavřela do skříně. K řadě věcí se určitě budu vracet.
Blanka P. účastnice online kurzu Magicky ženská
Díky kurzu jsem sama na sebe hodnější, lépe si všímám svých nálad a potřeb. Začala jsem si víc hrát s oblečením, zkoušet dříve nezvyklé kombinace a vytáhla ze šuplíků spoustu pozapomenutých náramků, řetízků i náušnic.
Irena V.absolventka kurzu Magicky ženská
Som typ ženy, ktorá nevedela odmietnuť pomoc iným, nevedela povedať nie, starala sa o druhých, nie o seba, vždy bol niekto dôležitejší než ja až do totálneho sebaobetovania a k tomu som ešte aj trpela v práci. Všetko to pred niekoľkými rokmi vyústilo do onkologického ochorenia – rakovina prsníka.

Z diagnózy som sa ako tak dostala... a kurz Magicky ženská mi otvoril oči a cestu k sebaláske a k poznaniu, že keď budem spokojná a šťastná ja, bude aj moje okolie. V kurze je množstvo výborných rád a tipov, je úžasne prepracovaný aj načasovaný.

Kurz by som odporučila všetkým ženám, ženám ktorým v živote niečo chýba, tým ktoré cítia, že niečo nie je v ich živote v poriadku, aby si uvedomili, že svoju budúcnosť majú len vo svojich rukách a že budú len tak krásne koľko sami sebe dovolia.
Anna C.účastnice online kurzu Magicky ženská

Co budeš umět

NA KONCI ONLINE KURZU?

 • Budeš si víc věřit a uvidíš cesty, jak podpořit svoji krásu, ženskost a sebejistotu v různých oblastech svého života.
 • Budeš se mít víc ráda a začneš o sebe pečovat vědomě a bez výčitek. Péče o sebe tě bude skutečně bavit.
 • Porozumíš své cykličnosti v kráse, zklidníš se a naladíš se na svoji vnitřní vlnu.
 • Odneseš si myšlenky, inspiraci a moře praktických cvičení, které ti otevřou mysl a cestu k hlubšímu vnímání sebe sama v každodenním životě.
 • Budeš spokojenější, radostná a celá rozkveteš a rozzáříš se tak, že změnu zavnímáš nejen ty sama, ale i tvé okolí.

Jaká je cena za online program,

DÍKY KTERÉMU ROZKVETEŠ DO KRÁSY?

9 800 Kč + DPH celkem tedy 11 858 Kč*

*možnost platby na 2 splátky

 • Začni se cítit přitažlivá a sebevědomá.
 • Buď spokojená se svým tělem i se svými pocity.
 • Nauč se o sebe pečovat v každodenním životě, s radostí a bez výčitek.

Ať se už vždycky cítíš krásná!

Přihlášky jsou otevřené

 pouze do středy 25. května 2022

Možná jsi do sebe takovouhle částku ještě nikdy neinvestovala.

Jenže právě tím, že si tuhle investici dovolíš, začne intenzivní proces proměny: dovolit si něco jen sama pro sebe.
Ne pro druhé, ne pro byznys, prostě jen pro sebe.
Protože jestli nejsi spokojená s tím, jak se teď cítíš, samo se to nezmění.

Začni jemně a laskavě měnit nastavení své mysli.

Dej prostor své kráse, vděčnosti a radosti. 
Pojď do toho s námi!

Když jsem si sepsala svou startovací pozici a viděla to černé na bílém, řekla jsem si AHA. Tak proto mi je takhle a dostala jsem se až sem. A odstartovalo to nejkrásnější část mého dosavadního života.
Sabina Vytiskováúčastnice online kurzu Magicky ženská
Došlo mi, že to nejdůležitější, co pro svou krásu, ale i pro celý život mám udělat, je dát si na první místo sebe. Už vím, jak je to důležité, že se od toho odvíjí vše ostatní a že to za mě nikdo neudělá.
Iva D.účastnice online kurzu Magicky ženská

A pozor!

TO JEŠTĚ NENÍ VŠE!

Čeká tě ještě úžasná třešnička na dortu.
Pro tři z vás mám skvělý dárek.

Protože je důležité, abys skutečně viděla a cítila výsledky na vlastní kůži, chci tě během kurzu podpořit a ještě víc tě motivovat, abys šla do akce.

I proto jsem pro tebe připravila něco, co si jen tak nedopřeješ a co běžně nezažiješ.

Společné osobní setkání, profesionální líčení i fotky jako dárek ode mě.

Ano! Čteš správně. Pokud dokončíš online program a splníš podmínky, které se dozvíš na začátku kurzu, zařadím tě do slosování o tohle setkání.
Společně s fotografkou Martinou Benáčkovou se se třemi z vás potkáme a užijeme si společný den během kterého:


Tě osobně nalíčím a ukážu ti, co ti sluší. 
Zaplatím za tebe fotografku a její čas. 
Jako dárek ti věnuji 5 profesionálních fotografií, které ti budou dělat radost.

Jsem si už teď 100% jistá, že tě to bude bavit. Být na tvém místě, tak si to rozhodně nenechám ujít, protože individuální konzultace a líčení už kvůli dětem běžně neposkytuji. Tak co ty na to, už se těšíš?

Losovat budu tři z vás. 🙂 

Tento dárek od mě pro každou z vás tří žen má hodnotu 4500 Kč.

Jak to na setkání vypadá? Podívej se na video:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Už se přestaň odkládat až

„NA NĚKDY“

Začni se sama sobě líbit uvnitř i navenek a podpoř svoji přirozenou krásu a ženskost.

Udělej si právě teď čas na toho nejdůležitějšího člověka ve svém životě. Udělej si čas na sebe samotnou. Teď máš jedinečnou příležitost vykročit ke své ženskosti.

Přidej se do online programu.

Těším se na tebe. 🙂 

ČASTÉ DOTAZY

Kolikrát ročně startuje online program Magicky ženská?

Program Magicky ženská se otevírá jen jednou ročně, vždycky na jaře. Tohle načasování je důležité: na začátku k naší proměně využíváme i jarní, akční energii. Zároveň – jak se jaro mění v léto – změny v nás dozrávají a ukotvují se. Navíc v létě je ideální období pro to, abychom (třeba i na dovolené) vyzkoušely něco nového, experimentování se šaty a sukněmi se přímo nabízí.

Je přece normální, umět o sebe pečovat, nalíčit se a obléknout. Proč si na to mám pořizovat kurz?

Mnoho žen se nemělo kde naučit, jak správně pečovat o pleť. Jejich maminky to neuměly, a tak jim to nemohly předat. Možná i ty ses učila pečovat o pleť nebo se líčit podle časopisů nebo návodů na internetu. Možná ti teď chybí komplexní porozumění tomu, proč, co, jak a kdy dělat.
Díky dlouholeté praxi make-up artistky jsem zjistila že spousta žen si sice myslí, že o sebe a o svou pleť pečuje... ale ke správné péči to má opravdu daleko.

Kurz Magicky ženská přináší základy péče o sebe tak, jak jsem to nikde u nás zatím nenašla - uceleně a na jednom místě. Navíc nepracuje jen s péčí o pleť, líčením nebo oblékáním, ale sleduje, co se děje v naší mysli.

Vytáhne na světlo všechny bubáky a předsudky o ženské kráse, které se v tvojí hlavě skrývají, a pomůže ti umlčet vnitřního kritika. Až si příště řekneš: „To už pro mě není!“ „Tohle si můžou dovolit jen hubenější, mladší…“ nebo „Na to vážně nemám čas!“, budeš přesně vědět, kde se to v tobě vzalo a co s tím.
Díky tomu, co se v kurzu naučíš, začneš být spokojená se svým tělem i se svými pocity. Budeš se radovat z toho, že jsi žena, a budeš doslova zářit.

Míšo, dáš nám tip i na nějakou značku kosmetiky?

V kurzu nepropaguji žádnou značku, ale ukážu vám, podle čeho kosmetiku vybírat, na co dát pozor... abys věděla, co právě ty potřebuješ a po čem v obchodě sáhnout.

Váhám s pořízením kurzu, protože už takhle nemám čas.

To je častá obava, zvlášť u maminek malých dětí.

Možná, že vůbec nebudeš potřebovat víc času, možná jen o trochu. Obvykle je to pár minut několikrát denně, které není tak složité najít. Ale možná odhalíš, že heslo "nemám na to čas" používáš jako výmluvu, jak se péči o sebe nevědomě vyhnout.

Zkušenosti mnoha, mnoha žen, které už kurzem prošly, ukazují, že když se dáš na první místo, když si denně dopřeješ pár minut pro sebe, tak najednou zjistíš, že těmihle nepatrnými chvilkami dočerpáváš tolik energie, že z toho profituješ nejen ty, ale celá rodina. Z pár minut denně se postupně mohou stát delší chvilky – jak budeš chtít. Každopádně jsem si 100% jistá, že když to zkusíš, tak se do stavu "předtím" už nebudeš chtít vrátit. 🙂

Ráda bych si kurz dopřála, ale je to pro mě velká investice naráz. Můžu si kurz pořídit i na splátky?

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku