12týdenní online program

MAGICKY ŽENSKÁ

Chceš se každý den cítit krásně a žensky?

Přála by sis každé ráno vstávat s vědomím, jak jsi krásná?
Usmát se na sebe do zrcadla a vidět, jak ti to sluší?
S potěšením o sebe pečovat, zářit a rozdávat díky tomu energii a radost i všem okolo?

Možná zatím jen obdivně sleduješ ženy, které to umí. 
Které na první pohled vyzařují ženskost a šarm by mohly rozdávat. 

A možná si myslíš, že s tímhle se žena musí narodit…

ale to je jen zažitý omyl.

Ve 12týdenním online programu Magicky ženská ho společně vyvrátíme a ty zjistíš, že

i ty můžeš vyzařovat ženskost a cítit se krásná, sebevědomá a spokojená.

Pokud potřebuješ najít své sebevědomí v ženskosti a kráse, jen nevíš, jak se k němu dostat, jsi tady správně.

Nikdy bych nevěřila, že mi online kurz může dát tak moc. Cítím opět obrovskou radost ze života. Vůbec jsem si před tím neuvědomovala, jak mi líčení a péče o sebe chybí. Otevřela jste mi v mnoha věcech oči. Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská je fakt pecka. Dal mi víru, že i já mám právo cítit se krásná. Užívám si chvilky vědomého vnímání sebe sama. Cítím, jak mi do žil proudí ženství a taky něco mnohem víc, co zatím neumím pojmenovat a že to všechno dělám nejen pro sebe, ale taky pro svoje děti, dcery i syny. Ale hlavně pro sebe. Kurz mi dal tolik inspirace a odvahy snít!
Jana K.účastnice kurzu Magicky ženská

Krása nezačíná v zrcadle, ale v naší hlavě.

Odmalička jsme ohledně ženské krásy slýchali tolik nesmyslů, pokřivených názorů, hloupých vtipů, zraňujících slov a nepravd, že se někdy bojíme na svou krásu a ženskost jen myslet, natož abychom ji naplno projevily!

Všechny tyhle nesmysly, lži a polopravdy se nenápadně usadily v naší hlavě, a určují, jak se na sebe díváme, co si ve vztahu ke své kráse i ke svému tělu dovolíme, a co ani za nic.

Když jsem kdysi cestovala po Kostarice, s otevřenou pusou jsem zírala na nádherné ženy, které okolo mne nenuceně procházely… co procházely, nesly se! Dívky, matky, babičky. 

Na rukou dítě, dva košíky plné zeleniny z trhu – a po ulici přesto kráčela bohyně, za kterou se ohlédl každý muž.

Tehdy mi spadla brada. Až na výjimky nebyla žádná z nich krásná podle měřítek současné krásy. Měly vrásky, šediny, mnoho kilogramů nadváhy… a ani jedna z nich nepochybovala o tom, že je nádherná. Pohybovaly se měkce a ladně, nesly se ulicí a zářily. 

„Tohle bych si přála, aby jednou zažila každá žena,” blesklo mi tehdy hlavou. Svět by potom byl o tolik krásnější a laskavější! 

…tehdy jsem netušila, že v tu chvíli někde začaly tikat pomyslné hodiny.

O pár let později se zrodil online program Magicky ženská.

Program, který tě naučí, jak pečovat o svou vnitřní i vnější krásu, aby ses cítila přirozeně sebevědomá, spokojená, krásná a přitažlivá každý den po zbytek tvého života.

Nikdy bych nevěřila, že mi online kurz může dát tak moc. Cítím opět obrovskou radost ze života. Vůbec jsem si před tím neuvědomovala, jak mi líčení a péče o sebe chybí. Otevřela jste mi v mnoha věcech oči. Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská je fakt pecka. Dal mi víru, že i já mám právo cítit se krásná. Užívám si chvilky vědomého vnímání sebe sama. Cítím, jak mi do žil proudí ženství a taky něco mnohem víc, co zatím neumím pojmenovat a že to všechno dělám nejen pro sebe, ale taky pro svoje děti, dcery i syny. Ale hlavně pro sebe. Kurz mi dal tolik inspirace a odvahy snít!
Jana K.účastnice kurzu Magicky ženská

Jmenuji se

MICHALA MĚŘÍNSKÁ

Jsem autorkou knihy a projektu Magicky ženská, lektorkou a autorkou kurzů a programů pro ženy.

Ukazuji ženám cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost, a pomáhám jim cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. 

Se ženami pracuji už více než 15 let a stále se přesvědčuji o tom, jak vnímání vlastní krásy ovlivňuje naši sebejistotu, náš „výkon“, úspěch i životní spokojenost. 

Vidím všechny ženy krásné a dokážu jim jejich krásu ukázat, aby ji uviděly také a naučily se ji žít.

O tomto programe môžem s čistým svedomím povedať, že zmenil zásadným spôsobom môj život. Má dosah do celého môjho života, nielen do nejakej jednej či dvoch oblastí života. Vôbec nešlo o farbičky, či čačky-mačky, išlo o niečo oveľa viac. O niečo, čo mi ani vo sne nenapadlo, že by mi tento mohol priniesť. Bola ňou úcta k sebe, k svojej ženskej podstate, nádherná cesta k poznaniu seba samej.
Zuzana Zrnekováúčastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská je absolútne úžasný!

Každý deň je mi obrovskou podporou – v tých dobrých i v tých zlých dňoch. Učím sa o sebe mnoho, afirmácie, práca s myšlienkami ma obohacujú, mení sa mi prístup ku mne samej!
Veronika Š.absolventka kurzu Magicky ženská

12týdenní online program Magicky ženská ti otevře dveře ke tvé kráse

Ještě bude doplněný text: 4 věty, o tom, že se pořád pracuje s myslí - téma krásy se uchopuje ze všech stran, při všem, co budete dělat, si budete všímat svých myšlenek a pocitů, a pokud to bude třeba, budete je měnit
dostanete techniky, jak pracovat s myslí

Změna začne v tvojí hlavě

Jakmile začneš měnit své myšlenky
a budeš dělat první malé krůčky v každodenním životě,
změní se tvé návyky a postupně i tvá realita.

Tvoje hlava totiž ovlivňuje bez nadsázky téměř vše.

Začneš o sebe vědomě pečovat

Naučíš se, jak o sebe i v každodenním shonu pečovat – na fyzické i mentální úrovni, abys ze sebe měla každý den radost a cítila se spokojená a krásná – doma, v práci, na nákupu, ale třeba i u vaření nebo s dětmi na hřišti.

Osvojíš si spoustu technik, metod a fíglů, které ti péči o sebe usnadní. Začneš pracovat se svou cykličností. 

Každý den budeš objevovat svoji ženskost a budeš si ji víc a víc užívat.

Začneš si víc věřit (nejen) v oblasti ženské krásy

Začneš se cítit víc žensky, pochopíš, že ženská krása není jen pro vyvolené, a budeš ji umět podpořit.
 
Odhalíš, jaké myšlenky formují tvé přesvědčení o sobě samé a o tvé kráse.
Posvítíme si na nevědomé vzorce, které ti brání vnímat tvoji krásu, a rozpustíme je. Umlčíš svého vnitřního kritika a dáš prostor laskavosti k sobě.
 
Už se nebudeš cítit na druhé koleji, protože jsi uvěřila, že máš... 
velká stehna, divnou postavu, malá, nebo naopak moc velká prsa, vrásky nebo šediny, takový nebo makový tvar nosu, rtů.
 
Budeš pozorovat své myšlenky a pocity u líčení, oblékání i u veškeré další péče.
Objevíš své výmluvy, které ti brání o sebe pečovat, i to, co se skrývá za nimi.
 
Budeš v pohodě sama se sebou, už tě nerozhodí srovnávání s ostatními ženami, protože sama k sobě změníš přístup a budeš se mít víc ráda.

Radost z toho, že jsi žena, pak můžeš předávat dál, nejen svým dětem, vnoučatům, ale i celému světu. 

 Každá zářící žena totiž inspiruje i své okolí.

Zjistíš, jak si dopřát čas jen pro sebe

 i když se ti to teď zdá jako utopie.

Na vlastní kůži zažiješ, že péče o sebe není sobectví, ale způsob, kterým my, ženy, získáváme energii a sebevědomí. Ve výsledku budeš z péče o sebe profitovat nejen ty, ale i tvá rodina a okolí.
 
Jakmile okusíš, co ti péče o sebe přináší, budeš si ji užívat a těšit se na ni. Nehrozí, že to s péčí o sebe po skončení programu zabalíš… protože díky péči o sebe rozkveteš.

Protože spokojené ženy tvoří laskavý svět.

Uvědomíš si svoji cykličnost ve vztahu k péči o sebe 

a sladíte se.

Poznáš proměnlivost své krásy během celého měsíce a jak si ještě lépe sama sobě naslouchat. 

Za 12 týdnů vyjdeš z programu proměněná v mnoha ohledech svého života. 

Tvoje spokojenost, radost sama ze sebe a nově nabyté sebevědomí se nepromítne jen do oblasti krásy, ale i do tvých vztahů, do tvé práce a do všech dalších oblastí v životě.

Proč tě to naučím právě já?

Jen se ženami pracuji už přes 15 let, ale mám i více než 10 let zkušeností s vedením velkého týmu lidí v korporátu a mnoho školení leadershipu. 

I díky tomu dokážu věci skvěle a jednoduše vysvětlit, vnáším do nich systém a řád. Dávám laskavou, a přesto pravdivou zpětnou vazbu. 

Umím se ve správnou dobu zeptat na správnou věc. Vím, jak tě podpořit, když ztrácíš pevnou půdu pod nohama nebo nemáš oporu v okolí. 

Dokážu tě motivovat nejen k tomu, aby ses o sebe naučila pečovat, ale abys péči o sebe zařadila do běžného dne, i když máš malé děti, hodně práce nebo zrovna nestíháš.

Ukážu ti, jak moc péče o sebe prospívá tobě i všem okolo –- a ty už se nebudeš chtít vrátit zpátky.

Vím, že každá žena se může cítit krásná, když si to dovolí. 

 

A jakmile si to ona sama dovolí, její krásu začne vnímat i její okolí.

Jsem mnohem disciplinovanější, a to ve všech sférách v životě. Víc nad vším vědomě přemýšlím, ať už se to týká krásy, péče o pleť a tělo, nebo rozhodování v běžných situacích. Jsem za to na sebe opravdu hrdá. A hlavně jsem vytrvalá a nehroutím se z malých neúspěchů, jdu krůček po krůčku 🙂
Eva Beranová
Kamarádka si všimla, že se k sobě s manželem jinak chováme, víc mile a něžně. Myslí si, že je to proto, že já jsem se změnila.
Péči o sebe si teď vyloženě užívám, usmívám se na sebe do zrcadla a změny si všimlo také mé okolí. Více zářím a usmívám se na lidi kolem sebe. Nemám problém komplimenty s radostí přijímat, ale s radostí je také dávám ostatním ženám.
Kateřina Palátová
Díky kurzu jsem velmi změnila postoj k péči o sebe a více se soustředím na to, co jsem ve vztahu ke kráse skutečně já. Takže, stejně jako před rokem, stále tvrdím, že mi online program Magicky ženská skutečně změnil život.

JAK TO BUDE PROBÍHAT PRAKTICKY?

Čeká nás 12 týdnů a pět témat vědomé ženské krásy, kterými tě krok za krokem provedu.

Čeká tě přípravný týden a pak se každému tématu budeme věnovat 2 týdny. První týden tématu bude zeměřený na teorii a praxi, druhý týden budeme společně vše integrovat do tvého života. Poslední týden bude o závěrečném systému.

Lekce se ti budou otevírat postupně, ke každému kroku ti pošlu e-mailem připomínku, abys na něj nezapomněla. Osobně tě na cestě podpořím.

KE KAŽDÉMU TÉMATU BUDEŠ MÍT K DISPOZICI

Úvodní video a text

V něm tě čeká teoretické objasnění daného tématu a důležité myšlenky, které tě budou provázet celým modulem.

Praktické návody a úkoly

Úkoly a návody získáš buď ve formě videa, textu nebo mp3 nebo pracovních listů. Najdeš v nich další užitečné rady na cestu, a právě díky nim se ti podaří přetavit vše do akce a začít si užívat výsledky na vlastní kůži.

Afirmace a osobní mantry

V každé lekci tě čeká jedna afirmace. Pomocí práce s afirmacemi před zrcadlem začneš vnímat svoji krásu ve své mysli. Získáš ode mě podporující zvukové nahrávky, které ti každý den dodají energii a podpoří tě.

Společný ZOOM call

Online setkání, na kterém bude prostor na dotazy a povídání o všem, co se týká aktuálního tématu.

Moje každodenní podpora

Je pro mě důležité, aby ses v kurzu cítila dobře, a hlavně cítila změny na vlastní kůži. Proto ti budu ve facebookové skupině i na e-mailu každý den k dispozici a budu tě na cestě za tvojí krásou podporovat, budu odpovídat na tvoje dotazy a sdílet své osobní zkušenosti.

Podpůrná facebooková skupina

Součástí online programu je i skupina na Facebooku, kam si můžete chodit pro rady, péči a oporu. Po celou dobu programu vám v ní budu k dispozici, budu vám odpovídat na otázky, povzbuzovat vás a pečovat o vás. Do této skupiny mají přístup pouze ženy z online programu. Každý rok v ní vytvoříme tak nádhernou, podporující a pečující energii, že jen přítomnost ve skupině je blahodárná a vyživující sama o sobě.

To vše poskládané do úžasného smysluplného celku, kterým tě osobně krok za krokem provedu a podpořím do akce. Abys z programu vyšla jako nová, ukotvená ve své kráse a ženskosti a skutečně si dovolila zářit svoji krásu zevnitř ven.

Najviac ma prekvapilo aké mám o sebe myšlienky. Koľko negatívnych vecí o sebe samej mi denne behá hlavou! Sú v nej kritika, kritika a stále kritika! Je to fakt sila, keď to človek objaví a začne pozorovať. Sledujem u seba, že som na seba milšia. Skôr sa pochválim, venujem si čas bez výčitky, sebakritiku viem ľahšie spozorovať a keď to dokážem aj rýchlo ju zastaviť a začať meniť.
Katka M. účastnice online kurzu Magicky ženská
Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením, jak na to jít krok za krokem. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
Najviac som sa tešila na časť líčenia a typy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magicky ženská!
Anita V. účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz bych doporučila všem kámoškám, všem, které se necítí úplně žensky a všimly si na mně změn, všem, které touží po nalezení cesty k sobě, všem, které mám ráda.
Jana K. absolventka kurzu Magicky ženská
Jsem mnohem disciplinovanější, a to ve všech sférách v životě. Víc nad vším vědomě přemýšlím, ať už se to týká krásy, péče o pleť a tělo, nebo rozhodování v běžných situacích. Jsem za to na sebe opravdu hrdá. A hlavně jsem vytrvalá a nehroutím se z malých neúspěchů, jdu krůček po krůčku 🙂
Eva Beranová
Kamarádka si všimla, že se k sobě s manželem jinak chováme, víc mile a něžně. Myslí si, že je to proto, že já jsem se změnila.

CO DALŠÍHO TĚ V PROGRAMU ČEKÁ?

1. Bonusy vytvořené pouze pro program Magicky ženská

 • Cviky tvářové jógy od Zuzany Ondrisové
 • Magicky ženská a cyklická s Danou-Sofií Ślancarovou
 • Taneční lekce Plynutí z unikátního tanečního systému Domidanza s Anetou Končulovou
 • Meditace Krásná uvnitř i navenek od Terezy Kramerové
 • Spánek jako lék od expertky na spánek Karoliny Srncové
 • Rituál a meditace Objev svou krásu od Žanety Ariaty
 • Lekce Cyklické jógy od dlouholeté lektorky Alice Mičunek

Jako rozcestník jen s jednou fotkou?

2. Rozhovory s úspěšnými ženami, které ti předají inspiraci ze svého oboru

 • Jak náš domov ovlivňuje naši ženskost s Olgou Buškovou
 • Jak posílit ženskost z pohledu tradiční čínské medicíny s Markétou Strnadovou
 • Jak si dovolit být ženou a otevřít se spiritualitě s Lucií Vonchitzki
 • Ženskost, móda a péče o sebe, i když toho máš nad hlavu s Rehanou Ježkovou

Jako rozcestník jen s jednou fotkou?

3. Dva záznamy magicky ženských webinářů

 • Ženská krása ve vztazích s muži s Denisou Říha Palečkovou
 • Ženská krása nezačíná v zrcadle s Terezou Kramerovou

Jako rozcestník jen s jednou fotkou?

4. Inspirace z Itálie

Inspirativní videa se zásadními myšlenkami ze světa vědomé ženské krásy a péče o sebe pro inspiraci a k zamyšlení. Kromě nových AHA momentů nasaješ navíc kousek italské atmosféry a energie.

A k tomu ještě 5 extra témat

#1 Umění dovolit si, krása a peníze
#2 Mýty o ženské kráse, které tě brzdí
#3 Odvaha být vidět 
#4 Přijetí vlastního těla
#5 Srovnávání s ostatními ženami

Co budeš umět

NA KONCI ONLINE KURZU?

 • Uvidíš cesty, jak podpořit svoji krásu, ženskost a sebejistotu v různých oblastech svého života.
 • Objevíš funkční metody práce s myšlenkami a postoji, které užívání si péče o sebe brzdí.
 • Porozumíš své cykličnosti v kráse, zklidníš se a naladíš se na svoji vnitřní vlnu.
 • Odneseš si myšlenky, inspiraci a moře praktických cvičení, které ti otevřou mysl a cestu k hlubšímu vnímání sebe sama.
 • Díky práci v online programu rozkveteš a celá se rozzáříš tak, že změnu zavnímáš nejen ty sama, ale i tvé okolí.

Takto o kurzu mluví ženy, které jej už prošly před tebou a změny ve svém životě zažily na vlastní kůži

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Kurz mi přinesl zamyšlení nejen nad péčí o sebe ale vůbec nad chápáním sebe sama. Rozhodně nelituji, že jsem se do toho pustila, dostalo se mi spousty nových informací a to co už vím, jsem si nejen potvrdila, ale získala jsem i nový pohled jak třeba dělat staré věci malinko jinak a nově a líp,celý kurz mě hodně bavil, grafika i videa jsou moc hezky a srozumitelně zpracovaná. Míša je úžasný průvodce a doufám, že se s ní nesetkávám naposledy! Jsem moc ráda a cítím vděčnost, že jsem si tento kurz dopřála!
Martina F.účastnice online kurzu Magicky ženská
Z celého kurzu som nadšená. Bola som rozhodnutá, že chcem pohnúť svojim životom a preto reklama na tento kurz ma napokon presvedčila, že to dám. Najviac som sa tešila na časť líčenia a typy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magická!
Anita V.účastnice online kurzu Magicky ženská
Najviac ma prekvapilo aké mám o sebe myšlienky. Koľko negatívnych vecí o sebe samej mi denne behá hlavou! Sú v nej kritika, kritika a stále kritika! Je to fakt sila, keď to človek objaví a začne pozorovať. Sledujem u seba, že som na seba milšia. Skôr sa pochválim, venujem si čas bez výčitky, sebakritiku viem ľahšie spozorovať a keď to dokážem aj rýchlo ju zastaviť a začať meniť.
Katka M. účastnice online kurzu Magicky ženská
Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením, jak na to jít krok za krokem. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
Najviac som sa tešila na časť líčenia a typy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magicky ženská!
Anita V. účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz bych doporučila všem kámoškám, všem, které se necítí úplně žensky a všimly si na mně změn, všem, které touží po nalezení cesty k sobě, všem, které mám ráda.
Jana K. absolventka kurzu Magicky ženská
Být krásná (navíc rychle a jednoduše) a ještě zůstat sama sebou – jde to? A ke všemu za 5 týdnů? S Míšou a jejím online programem Magicky ženská rozhodně. Už jsem tam uvnitř byla a vím, že vás čeká super know-how, které podpoří nejen vaši vnější krásu, ale i vaši jedinečnou duši. A navíc jedinečná a krásná Míša jako váš průvodce! Jděte do toho teď hned!
Dana-Sofie Šlancarová Zakladatelka projektů Cyklická žena® a Cesty vášně
Milá magicky krásná Míšo, program je opravdu skvělý! Nejen, že je vizuálně pěkný a už samotná členská sekce inspiruje a ladí na krásu, ale obsahuje mnoho moudrosti a tipů, které je možné hned začít aplikovat. Stačí trocha odhodlání svou krásu povzbudit či oživit.
Žaneta Slámováwww.nasprostor.cz
Opravdu se teď cítím jinak, lépe, více jako atraktivní, více žensky. Té změny si kupodivu všiml i můj partner. Po dlouhé době jsem si koupila zase sukni a šaty, v hezkých barvách, černou a šedou barvu zavřela do skříně. K řadě věcí se určitě budu vracet, obsah kurzu už mám napořád.
Blanka P. účastnice online kurzu Magicky ženská
Díky kurzu jsem sama na sebe hodnější, lépe si všímám svých nálad a potřeb. Začala jsem si víc hrát s oblečením, zkoušet dříve nezvyklé kombinace a vytáhla ze šuplíků spoustu pozapomenutých náramků, řetízků i náušnic.
Irena V.absolventka kurzu Magicky ženská
Som typ ženy, ktorá nevedela odmietnuť pomoc iným, nevedela povedať nie, starala sa o druhých, nie o seba, vždy bol niekto dôležitejší než ja až do totálneho sebaobetovania a k tomu som ešte aj trpela v práci. Všetko to pred niekoľkými rokmi vyústilo do onkologického ochorenia - rakovina prsníka.

Z diagnózy som sa ako tak dostala a kurz mi otvoril oči a cestu k sebaláske, k poznaniu, že keď budem spokojná a šťastná ja, bude aj moje okolie. V kurze je množstvo výborných rád a typov je úžasne prepracovaný, načasovaný a som veľmi vďačná aj za skvelý diár, ktorý mi pomôže lepšie manažovať svoj život aby som s ním bola spokojná.

Kurz by som odporučila všetkým ženám, ženám ktorým v živote niečo chýba, tým ktoré cítia že niečo nie je v ich živote v poriadku, aby si uvedomili, že svoju budúcnosť majú len vo svojich rukách a že budú len tak krásne koľko sami sebe dovolia.
Anna C.účastnice online kurzu Magicky ženská

JAKÁ JE TVOJE INVESTICE DO KURZU?

Cena
za
2 řádky (nalezení krásy až do konce života) 

6 990 Kč + DPH celkem tedy 8 458 Kč

V online programu začneš jemně a laskavě měnit nastavení své mysli, umlčíš svého vnitřního kritika, a naopak dáš prostor vděčnosti a radosti.

Rozkveteš a budeš se radovat ze své ženskosti.

A POZOR! TO JEŠTĚ NENÍ VŠE!

Než tě pustím vyplnit objednávku, mám pro tebe úžasnou třešničku na dortu. Zapojit se může každý z vás a pro tři z vás chystám skvělou příležitost.

Protože je pro mě i pro tebe důležité, abys skutečně viděla a cítila výsledky na vlastní kůži, chci tě během kurzu opravdu osobně podpořit a motivovat do akce.

Proto jsem pro tebe připravila něco, co si jen tak nedopřeješ a co běžně nezažiješ.

Společné osobní setkání a profesionální líčení a fotky jako dárek ode mě.

Ano! Čteš správně. Každou z vás, která bude mít zakoupenou verzi VIP a během kurzu splní podmínky pro jeho dokončení, které vám řeknu na začátku kurzu, zařadím do slosování a můžete ode mě tohle všechno získat. Společně s fotografkou Martinou Benáčkovou se s vámi potkáme a užijeme si společný den během kterého:


Tě osobně nalíčím a ukážu ti, co ti sluší. 
Zaplatím za tebe fotografku a její čas. 
Jako dárek ti věnuji 5 profesionálních fotografií, které ti budou dělat radost.

Jsem si už teď 100 % jistá, že tě to bude bavit. Být na tvém místě, tak si to rozhodně nenechám ujít, protože individuální konzultace a líčení už vzhledem k dětem veřejně neposkytuji. Tak co ty na to, už se těšíš?

Losovat budu tři z vás. 🙂 

Tento dárek od mě pro každou z vás tří dam má hodnotu 4000 Kč.

Jak to na setkání vypadá? Podívej se na video:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

PŘESTAŇ SE ODKLÁDAT NA „AŽ NĚKDY“

Začni se sama sobě líbit uvnitř i navenek a podpoř svoji přirozenou krásu a ženskost.

Udělej si právě teď čas na toho nejdůležitějšího člověka ve tvém životě. Udělej si čas na sebe samotnou. Teď máš jedinečnou příležitost udělat první krok a přidej se do kurzu

Přidej se do online programu.

Těším se na tebe. 🙂 

ČASTÉ DOTAZY

Otázka

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku

Otázka

Odpověď na otázku