OBJEDNÁVKA

online programu Magicky ženská

 • ANO
  Objednávám si online vzdělávací program Magicky ženská, kde se naučím, jak vědomě pečovat o pět zásadních oblastí ženské krásy.
 • ANO
  Vím, že program Magicky ženská startuje v pátek 27. května 2022, kdy obdržím přístupové údaje do členské sekce programu.
 • ANO
  Rozumím tomu, že bez akce se žádné změny pouhým vstupem do kurzu neudějí. Rozumím tomu, že můj úspěch závisí od aktivity v kurzu i od mé schopnosti jít do akce a jednotlivé věci pravidelně dělat.
 • ANO
  Vím, že společně se vstupem do kurzu získávám i přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde mohu sdílet své dotazy a názory s ostatními členy skupiny a kde získám podporu na mé cestě.
 • ANO
  Rozumím, že pokud je má fakturační adresa jiná než doručovací, je zapotřebí v objednávce doručovací adresu vyplnit. Je to z toho důvodu, že se v rámci kurzu u mě může objevit pošťák s překvapením. Byla by škoda, kdyby vás nezastihl.
 • ANO
  Beru na vědomí, že v případě, že je pro mě aktuálně nemožné zaplatit celou částku, mohu využít možnosti platby na 2 části. První část zaplatím teď, druhou za měsíc. Chápu, že pokud druhou část platby nezaplatím, budou mi přístupy do programu pozastaveny.

Vyplň, prosím, pečlivě údaje do objednávky:

Odhoď pochybnosti a nech svoji krásu a ženskost rozkvést.

Krok za krokem tě provedu tvojí proměnou. 

Speciální akce pro Triádky do soboty 21.5.

Těším se na tebe. 🙂

Není ti něco jasné? Něco nefunguje?

Nebo se jen potřebuješ o něčem ujistit, poradit? Napiš mi na misa@magickyzenska.cz, ráda pomohu. 🙂