Přidejte se do facebookové skupiny

MAGICKY ŽENSKÁ

a choďte si pro inspiraci, šikovné tipy a vychytávky ze světa vědomé ženské krásy úplně ZDARMA.

Zajímá vás péče o sebe, přirozené líčení, šmrncovní oblékání a zároveň seberozvoj a zvyšování sebevědomí i ženské energie?

  • Chcete se letos víc věnovat péči o sebe a přemýšlíte, jak začít a kde brát inspiraci?
  • Chcete mít konečně víc času na sebe a hodila by se vám podpora a praktické tipy od ostatních žen?
  • Chcete se líbit samy sobě, rozzářit se, cítit se sebevědoměji a tušíte, že čtení módních časopisů pro vás není cesta jak se skutečně pustit do změn?

Přidejte se do skupiny pro ženy, které chápou, že na na vzhledu záleží a chtějí jít v péči o sebe dál než k článku v ženském časopise.

Na co se můžete těšit úplně ZDARMA?

  • Praktické tipy a vychytávky k tomu, jak každý den před zrcadlem vypadat a cítit se dobře.
  • Tipy jak v péči o sebe šetřit čas a pečovat o sebe efektivně.
  • Inspirace k seberozvoji a umění dát sama sebe na první místo bez výčitek.
  • Tipy k sebevědomí, ženské kráse i k péči o pleť, líčení a oblékání.

Praktická vzdělávací živá vysílání

k tématům, která vás ženské kráse nejvíc zajímají a každý den ovlivňují vaše sebevědomí.

Odpovědi na vaše konkrétní otázky

k vzhledu, vnitřní kráse, sebevědomí, které vám usnadní každodenní život.

Motivace a dobrá nálada,

díky které se vám do změn bude chtít a uvidíte rychleji výsledky.

Bezpečné místo pro zpětnou vazbu

díky kterému odhodíte pochybnosti a pustíte se do akce a do změn.

K tomu všemu vás ve skupině čeká podporující komunita žen, které mají stejný záměr a jsou na stejné vlně.

Pro koho je skupina určená?

  • Pro ženy, které se chtějí cítit spokojeně, sebejistě a žensky a pravidelně pečovat o svoji životní sílu, i když mají ve svém životě spoustu povinností a nemají čas nazbyt.
  • Pro ženy, které vědí, že aby mohly dávat energii a lásku ostatním, musí ji umět dát nejdříve samy sobě, ale zatím jim to pořád trochu drhne.
  • Pro ženy, které ocení jednoduchost a praktičnost, protože nerady plýtvají svým časem.
Magicky ženská, je za mě zatím nejinspirativnější a nejlepší projekt ze všech, které jsem na své cestě k sobě, poznala. Kurz je naprostá bomba. Dává smysl od začátku do konce, je plný inspirace, praktických tipů, jasných návodů na to, jak si najít svou cestu.
Sabča Vytisková
Magicky ženská pro mě znamená pocit klidu, podpory individuality a ujištění, že já jsem já. Okolí můžu brát jako inspiraci, jako podporu hledání svého já skrze AHA momenty. Změnila jsem tím úhel pohledu sama k sobě, k mým myšlenkám, s kterými umím lépe pracovat. Tvoření Magicky ženská mi přináší každodenní chvilky k zamyšlení nad informacemi, pomáhá mi zůstat v hektické době v klidu a více si věřit.
Ellinka Kotzmundová
Změnila jsem přístup k sobě, učím se mít se ráda a nepodléhat negativním myšlenkám a také brzdit neustálého kritika tam uvnitř. Změnila jsem přístup k péči o pleť, k líčení a dokážu si pro sebe najít čas a využít ho tak, jak zrovna potřebuju. Je to úžasný pocit lehkosti a radosti, když se má člověk rád takový jaký je.
Tereza Schejbalová

Přidejte se do skupiny pro každou úspěšnou ženu, která se chce cítit se žensky, líbit se sama sobě a rozvíjet se i v každodenním shonu.

Kdo vás skupinou bude provázet?

Jsem Michala Měřínská, autorka knihy a projektu Magicky ženská a průvodkyně žen světem vědomé ženské krásy. 

Věřím tomu, že ženská krása i sebevědomí začínají ve vaší hlavě. Proto ukazuji ženám cesty, jak pracovat se svým vnitřním nastavením i se svým zevnějškem, aby se cítily krásné, sebejisté a líbily se samy sobě i v každodenním shonu. Protože díky tomu se stane váš život krásnější.

Moji knihu o vědomé ženské kráse četlo více jak 22 000 čtenářek a mými online kurzy a intenzivními programy prošlo více jak 12 000 spokojených žen. Inspiraci na sociálních sítích a na mém blogu sledují desetititicíse žen. Těším se, že díky skupině najdete místo, kde ženská krása není tabu a kde půjdete hlouběji než  kam sahají články v časopisech.