OPAKOVÁNÍ

Získej čerstvý přístup a mou osobní podporu

Tady bude nějaký krátký osobní zvací text k opakování. 

OBJEDNÁVKA

12týdenní online program Triáda - Opakování

 • ANO
  Objednávám si 12-týdenní online program Triáda - komplexní program péče o pleť, líčení a šatník krok za krokem.
 • ANO
  Vím, že kurz startuje 18.ledna 2023, kdy dostanu přístupové údaje do členské sekce. Vím, že přístupové údaje do členské sekce mi zůstávají dva roky.
 • ANO
  Rozumím tomu, že bez akce se žádné změny pouhým vstupem do programu neudějí. Rozumím tomu, že můj úspěch závisí od aktivity v programu i od mé schopnosti jít do akce a jednotlivé věci pravidelně dělat.
 • ANO
  Vím, že společně se vstupem do kurzu získávám i přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde mohu sdílet své dotazy a názory s ostatními členy skupiny a kde získám podporu na mé cestě.
 • ANO
  ANO, vím, že v případě, že je pro mě aktuálně nemožné zaplatit celou částku, mohu využít možnosti rozdělení platby na dvě splátky. První splátku zaplatím teď, druhou za měsíc, tedy v únoru. Chápu, že pokud druhou splátku nezaplatím, bude mi zrušen přístup do členské sekce programu i do podpůrné facebookové skupiny.
 • ANO
  Rozumím, že pokud je má fakturační adresa jiná, než doručovací, je zapotřebí v objednávce doručovací adresu vyplnit. Je to z toho důvodu, že se v rámci kurzu u mě může objevit pošťák s překvapením. Byla by škoda, kdyby vás nezastihl.

Dopřej své tváři i šatníku co potřebují, aby ses díky nim cítila sebejistě a líbila se nejen sama sobě. 

Přihlášky do TRIÁDY uzavírám za:

Těším se na tebe. 🙂

Vyplň, prosím, pečlivě údaje do objednávky:

Není ti něco jasné? Něco nefunguje?

Nebo se jen potřebuješ o něčem ujistit, poradit? Napiš mi na misa@magickyzenska.cz, ráda pomohu. 🙂