Podívej se a užij si ZÁZNAM

Workshopu 5 chyb v líčení, které ti berou čas i šmrnc

Záznam byl k dispozici do soboty 27.11.2021 do půlnoci

Ve vysílání jsem mluvila o novém online programu Magicky ženská TRIÁDA.

Přidat se můžeš ještě do 2.12. do půlnoci

Chceš vypadat skvěle, cítit se přitažlivá, mít šmrnc a styl za každých okolností

a zároveň netrávit v koupelně ani před šatní skříní moc času?

Mám pro tebe řešení na celý život ⤵︎

péče o pleť, líčení a šatník krok za krokem

Protože zdravá pleť, jemné líčení a skvělý šatník tvoji krásu vždy rozzáří a nikdy nevyjdou z módy!

Pojď své tváři a šatníku dopřát to, co potřebují, aby ses díky nim cítila sebejistě a líbila se nejen sama sobě. 

Přidej se do 12týdenního programu a naučíš se skvěle pečovat o pleť, jemně a žensky se líčit a stylově se oblékat. Získáš ucelené know-how, které ti okamžitě ušetří energii, čas i peníze a přinese do tvého života víc sebejistoty a spokojenosti sama se sebou. Výsledky ucítíš na vlastní kůži a okolí změny nepřehlédne.

Jdeš do toho?

 • Chceš být konečně tou ženou, která přijde do místnosti a je vkusně upravená od hlavy až k patě (a nejde si toho nevšimnout?)
 • Chceš se konečně v zrcadle sama sobě líbit a přestat kvůli vnitřní sebekritice podkopávat svoji sebejistotu?
 • Chceš přestat plýtvat energií a penězi na zbytečné nákupy od krémů až po oblečení, aby ses cítila líp a měla pocit, že ti to víc sluší? Chceš jít už konečně na jistotu?
 • Tápeš a cítíš se zahlcená vším, co bys měla pro pleť, líčení a svůj šatník dělat, ale nevíš kde začít a nechceš hledáním ztrácet čas?
 • Přesvědčuješ sama sebe, že na vzhledu tolik nezáleží a že máš důležitější věci k řešení, ale přesto se otočíš za skvěle upravenou ženou s pocitem, proč ona může a ty ne?

Chápu tě moc dobře. Nech mě hádat.

Moc dobře víš, že tvůj vzhled ovlivňuje tvoji náladu a pohodu. Ovlivňuje tvůj úspěch, sebejistotu ve vztazích, to jak sama sobě věříš i to, jak si užíváš den. Má dopad na kvalitu tvého života ať se podíváš kamkoli.

I když sama sobě někdy tvrdíš, že na vzhledu a na tom, co máš na sobě zas tak nezáleží, nebaví tě dny, kdy před skříní zase tápeš nebo v zrcadle potkáš pár nových pupínků.

Když se sama sobě nelíbíš, nejsi spokojená s pletí, líčením maskuješ nedokonalosti a před skříní nevíš, co na sebe, je to pocit na nic. Tímto pocitem posiluješ energii, která tě nepodporuje v tom, co chceš žít. Stačí otevřít skříň nebo se každé ráno podívat na poličku krémů v koupelně… a už to jede. Spirála pochybností, sebekritiky a přesvědčování, že to nevadí.

Snažíš se cítit líp, ale pořád to není ono...

V péči o pleť nemáš systém a zkoušíš metodou pokus - omyl, takže i přes tvoji snahu si tvoje pleť dělá co chce (i když už ti dávno není 15). Nehledě na to, že už si říkáš, že ve tvém věku už bys přece mohla dopřát pleti správnou péči.

V líčení s jistotou zvládneš řasenku a oční stíny, ale umět si pořádně vybrat make-up nebo odstín rtěnky, který ti fakt sekne, to už je tenký led. A zkoušet něco nového naslepo, na to nemáš odvahu.

V šatníku máš spoustu oblečení, ale stejně jsou rána, kdy nevíš co na sebe, neumíš oblečení kombinovat a nosíš dokola to stejné. Tvému oblečení chybí systém střihů, barev a materiálů, které ti skvěle padnou a perfektně k sobě sedí, aby společně tvořily nadčasový styl.

Navíc nechceš plýtvat časem! S dětmi za zády, všemi povinnostmi a úkoly je tvoje krása a vzhled to poslední, na co zbývá čas. Při tom se každý den v zrcadle vidíš a víš, kde bys ráda udělala změny. (Kolikrát sis řekla “až někdy”?).

Vsadím se, že v tom všem tě navíc absolutně nebaví představa, že si máš sama pro sebe jít koupit něco nového, protože nevíš, kde začít. Jsi zahlcená, nechceš kupovat zbytečnosti a přeješ si, aby už ses konečně sama sobě líbila víc.

 

Pracuješ na sebelásce, vzděláváš se, investuješ peníze do seberozvoje a říkáš si, kde je pořád zakopaný pes, že to před zrcadlem není ono?

V čem dělám chybu?

Kde se mám ještě změnit, abych už to konečně viděla a byla v pohodě?

Poznáváš se v tom?
Pokud ANO, tak jsi tu správně, protože právě tobě umím pomoct.

To, že ti teď péče o pleť, líčení nebo šatník nefungují jak by sis přála, není tvoje chyba. Problém je v tom, že ti do teď nikdo nevysvětlil základy péče o pleť, postupy v líčení nebo souvislosti v sestavování šatníku, které mají svá pravidla. 

A nejen to - nikdo ti pravděpodobně neukázal komplexní systém a už vůbec ti nedal jasný návod krok za krokem, jak svoji ženskou krásu a vzhled rozzářit pomocí péče o pleť, líčení a oblékání tak, abys zářila a cítila se spokojeně.

Teď to ale můžeš změnit.
Krok za krokem tě to naučím. 

Protože vím, jaké to je dívat se do zrcadla a vidět pleť, se kterou nejsi spokojená nebo tápat před šatní skříní a mít pocit, že půjdeš ven snad nahá. Může to být jinak, věř mi!

Prozradím ti teď něco důležitého.

Existují jednoduché postupy a zákony optiky a fyziky, které v péči o pleť, líčení a stylingu fungují a které každé ženě zjednoduší život. Existuje systém a pravidla, která na sebe vzájemně navazují a mají svůj jasný smysl.

V každé z těchto tří (péče o pleť, líčení a oblékání) oblastí platí zákony, které když porušíš, je to jednoduše vidět. To je to neviditelné “něco”, co ti na tom před zrcadlem nesedí. A stejně tak je to to “neviditelné něco”, které když umíš, podpoří tvoji sebejistotu a pocit, že ti to dneska fakt sluší.

Aby tě tvoje pleť, líčení a oblečení podporovalo,

POTŘEBUJEŠ 3 DŮLEŽITÉ VĚCI

Komplexní systém péče o pleť

Komplexní systém péče o pleť, který chápeš a přináší ti reálné výsledky (prostě to vidíš v zrcadle).

Jednoduché postupy líčení

Jednoduché postupy, jak líčením podtrhneš svoji jedinečnost, které tě budou bavit a zvládneš je za pár minut.

Přehledný a dobře sestavený šatník

Přehledný a dobře sestavený šatník, který respektuje stylistická pravidla, je skvěle kombinovatelný a odráží hlavně tebe a tvůj osobní styl (žádná kopírka z Instagramu).

Není to o náhodě nebo o intuici

Základ skvělého a šmrncovního vzhledu je o faktech, fyzice a optice. V umění propojit pravidla s tvojí jedinečností a umět je každý den používat, aby ses cítila skvěle.

Víš třeba, že i tvar výstřihu ti opticky může klidně přidat i 3 kila a špatný odstín barvy rtěnky přidat klidně 4 roky navíc?

Jenže tato pravidla nejspíš neznáš, protože se o nich nikde komplexně nemluví. Proto se někdy cítíš před zrcadlem “strašně” a nevíš proč. S velkou pravděpodobností proto, že něco opticky nesedí dohromady. Barvy, střihy, objem materiálu, zvolené líčení ke stylingu nebo kvalita pleti, kterou každý vidí na první pohled.

Jenže když nevíš, na co soustředit pozornost a neumíš tyto oblasti pojmenovat, těžko se můžeš cítit líp a udělat to jinak. Nemáš se v péči o pleť, líčení nebo šatníku o co opřít.

Proto tolik žen pořád v péči o pleť, v líčení a oblékání hledá samo sebe a nemůžou se najít. Protože neznají klíčové základy, na kterých péče o vzhled a o vnější krásu stojí.

Nejsou to žádná přání, afirmace nebo vizualizace, co ti pomůžou vypadat ve tvém oblečení a v líčení dobře. Je to fyzika, optika, pravidla objemu materiálů nebo vhodná barva make-upu, zvýrazněné správné rysy tvého obličeje nebo jasný systém kroků v péči o pleť v koupelně.

Tak co, už tušíš, odkud vítr fouká a proč to pořád není ono?

Pojď přestat stavět domeček z karet a postav své péči o pleť, líčení a šatníku skutečně pevné a krásné základy, které tě podrží za všech okolností!

Chceš? Tak jsi tu správně a v pravý čas. 
Tahle důležitá pravidla tě naučím.

Ano, chci se to naučit

A navíc ti k nim řeknu už teď něco nesmírně důležitého.

Jakmile tahle pravidla budeš znát, máš vystaráno do konce života. Protože tahle pravidla jednoduše nestárnou. Platí už desítky let a stačí se je naučit a pochopit jejich využití v každodenním životě. Fungují v každém věku, pro každou pleť, při každé konfekční velikosti i při každé změně, kterou my ženy procházíme (od těhotenství do menopauzy) a taky v každé roli, kterou jako žena ve svém životě máš (od role mámy po roli, manželky, podnikatelky nebo manažerky týmu). Všude tam ti tahle pravidla a zákony budou skvěle sloužit a můžeš se na ně spolehnout.


✔︎ Podrží tě a dodají ti sebejistotu, protože konečně uvidíš výsledky v zrcadle a ucítíš je na svém sebevědomí.
✔︎ Přestaneš bloudit ve slepých uličkách, tvůj život se zjednoduší, ubyde přehlcenosti i tápání.
✔︎Přestaneš ztrácet čas a plýtvat energií.


Místo toho uvidíš v zrcadle zářivou pleť, nalíčíš se během pár minut a při otevření skříně uvidíš sebe a budeš během chvilky vědět, co na sebe a jak to zkombinovat.

CO KDYBYS ZAŽÍVALA POCIT, KDY:

 • se na sebe ráda podíváš v zrcadle a fakt vidíš zářivou pleť a jsi spokojená? užíváš si každý dotyk na tváři, aniž by ti v hlavě zněl kritický hlas nebo jsi měla nutkavou potřebu se v pleti “nípat”.
 • máš jasno v kosmetice, kterou používáš a na svoje rituály v koupelně se těšíš (a tvoje pleť taky), protože vidíš výsledky a cítíš se líp.
 • chápeš potřeby svojí pleti nejen v koupelně, ale i v dalších klíčových oblastech života, bez kterých nefunguje ani ten nejlepší krém na světě.
 • můžeš v klidu na ulici bez make-upu a cítíš se při tom sebejistě.
 • a když budeš mít chuť na make-up, víš jak během pár minut vykouzlit přirozené ženské líčení, které tě rozzáří a podrthne tvoje skutečné JÁ.
 • přes tvojí skříní tě to baví, protože v ní vidíš skutečně sebe?
 • Nakupuješ bez zbytečného plýtvání časem a penězi a protože víš, co chceš, máš odvahu investovat do kvality a užívat si energii, kterou tvoje oblečení podporuje?

Co kdybys už navždy změnila přístup k tomu, jak o své pleti, líčení a oblékání přemýšlíš a měla ucelený systém, který ti bude fungovat do konce života?

Cítíš tu úlevu a radost, když si to představíš?

Chceš všechny tyto souvislosti znát a získat ucelené know-how, které ti okamžitě ušetří energii, čas i peníze a přinese do tvého života víc spokojenosti, sebejistoty a ženského šmrncu?

⤵︎

Právě pro tebe jsem vytvořila ucelený online program

Během 12 týdnů ti předám esenci know-how, díky kterému si vyladíš rituály v péči o pleť, jemné ženské líčení a svůj šatník a rozzáříš tak svůj vzhled a krásu. Pochopíš klíčové souvislosti a zásadní zákonitosti, které ti pomůžou během pár chvil vypadat skvěle při jakékoli příležitosti.

Nastavíš ucelený systém péče o pleť, aby tvoje pleť skutečně zářila, naučíš se jednoduché postupy, jak líčením podrthneš svoji jedinečnost během pár minut a v šatníku najdeš konečně krok za krokem svůj styl,  osobitost a svoje slušivé kombinace. 

Kdo tě bude provázet?

Jsem Michala Měřínská, autorka knihy a projektu Magicky ženská.

 • Přes 10 let jsem strávila na manažerských pozicích vedením velkých týmů lidí a na vlastní oči viděla, jak ženy ovlivňuje jejich vzhled a spokojenost sama se sebou. Na vlastní kůži jsem zažila, co to je tlačit na výkon, cíle, zapomínat na sebe jako ženu a odpojit se od své vnitřní energie.
 • Od té doby jsem prošla velkými změnami v tom, jak se jako žena přijímám a jak pracuji se svou ženskou energií i vzhledem.
 • Dnes umím krásně žensky plynout a přesto vyvažovat všechny důležité oblasti ve svém životě. Od mateřství, přes čas na péči o sebe a spokojenost se svým vzhledem až po úspěšné podnikání, které inspiruje desetitisíce žen, kterým ukazuji cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost.

V programu ti předám esenci svého know- how z obasti péče o pleť, líčení i stylingu,

aby ses co nejrychleji a bez zbytečné omáčky dostala k výsledku, který potřebuješ právě ty. 

Co říkají ženy, které už jsem naučila pečovat o pleť?
Co by asi řekly, kdyby k tomu přibylo i líčení a šatník?

Po prvním týdnu mi bylo jasné, že jsem udělala jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě. Opravdu, nepřeháním. A to nemluvím o všech těch úžasných překvapeních a velkých porcích informací, které jsem získala. Nejen v péči o pleť, ale i sama o sobě.

Tvůj kurz mi otevřel oči, zbavil mě iluzí, které jsem doteď o péči o pleť měla. Jestli mě něco mrzí, pak skutečnost, že jsem to neznala dříve. O to více si teď péči o pleť užívám. Pleť se mi výrazně zlepšila, spřátelily jsme se spolu a vím, že když se mi zase objeví nějaký pupínek, už nebudu panikařit, co s tím dělat. Prostě zjistím, co mi říká. Ještě jednou Ti děkuju, hlavně za Tvůj krásný, vstřícný a profesionální přístup. Nelze ani slovy vyjádřit, jak moc si Tvé práce vážím. Děkuju, že jsi mi pomohla změnit mé smýšlení v péči o sebe.
Lucie Hrachovcová
Doslova jsem visela na mailu, kdy už přijde další část kurzu. Kdybyste otevřela najednou celý kurz, tak bych ho zhltla nejspíš mnohem rychleji, ale nakonec musím uznat, že bych to neprožila tak, jako když jsem šla krůček po krůčku.

Pojetí celého kurzu je krásné a myslím, že ojedinělé. Nikdy jsem nezažila tak celistvý přístup k pleti, všude jen krémy atd. Naopak mě nejvíce oslovily části mentální a o výživě. Nabyla jsem opravdu mnoho nových inspirací a impulzů a věřím, že u nich vydržím. Míšo, děkuji za vaši práci, je vidět, že vás baví a že to, co radíte, sama žijete!
Petra Novotná
Děkuji za skvělý kurz. Mile mě překvapil četností námětů, tipů i rad. Zjistila jsem, kde mám značné rezervy a získala neuvěřitelné množství nových tipů, jak se o svou pleť kvalitně a efektivně starat. (A to jsem si do té doby myslela, že mám hodně načteno!) Cítila jsem se v průběhu kurzu krásně opečovávaná a na mé pleti to bylo hned znát.

Za pouhých 5 týdnů jsem nejen já vypozorovala zlepšení kvality pleti, a to je v mém věku (45 let) úžasný pocit zvedající sebevědomí. Jsem moc ráda, že jsem do kurzu vstoupila. Byla to investice, která se mi mnohonásobně vrátila. Ještě jednou děkuji. Nejen za úžasný kurz, ale i za Tvou pomoc a inspiraci nám ženám.
Jára Bednářová

Co se ve tvém životě změní?

Uděláš si jasno v péči o pleť, v líčení i oblékání a začneš doslova zářit. Bude to pro tebe jednodušší, bude tě to bavit a hlavně se budeš konečně cítit sebejistě.

Proč jsem si jistá?
Protože na konci programu:

 • Budeš mít jasno co tvoje pleť potřebuje
  Budeš mít jasno v tom, co tvoje pleť skutečně potřebuje a jak o ni vědomě pečovat, aby byla dlouhodobě zářivá bez ohledu na věk, počasí nebo menstruační cyklus.
 • Vytvoříš si návyk a bude tě to bavit
  Vytvoříš si návyk o pleť s radostí pravidelně a správně pečovat, aby vypadala skvěle. Od správného odličování až po rozmazlovací péči navíc (aniž by ti to trvalo hodinu denně).
 • Zorientuješ se a ušetříš peníze
  Zorientuješ v kosmetice a sestavíš si svůj základní set přípravků, které budeš skutečně efektivně používat. Takže už žádné plýtvání penězi, časem ani kosmetikou.
 • Uvidíš výsledky a radost
  Pochopíš, jaké změny tvoje pleť potřebuje zevnitř i v kosmetice a dostaneš konkrétní návody, co změnit. Ušetříš spoustu času a energie zkoušením pokus-omyl a uvidíš výsledky.
 • Budeš se méně kritizovat a budeš sebejistější
  Pochopíš sílu mysli v péči o svoji pleť a přepíšeš mentální programy, které tě v péči o pleť do teď brzdí a konečně s nimi zatočíš.

A k tomu taky:

 • Získáš průvodce krok za krokem a jistotu s ním
  Získáš spolehlivého průvodce světem přirozeného ženského líčení.
 • Zaměříš se na to podstatné, co ti sluší.
  Odneseš si pevné základy jemného, přirozeného a ženského líčení, díky kterému budeš vypadat elegantně a podtrhneš svoje rysy během pár minut.
 • Rozbiješ stereotypy a budeš odvážnější.
  Získáš přehled co chceš používat a proč a získáš jistotu a s ní i odvahu zkoušet nové věci.
 • Získáš tipy od profíka, které ti ušetří čas
  Prozradím ti svoje osobní tipy z péče o pleť i vychytávky a tipy z dlouholeté praxe make-up artistky.

A to ještě není vše:

 • Uděláš si jasno ve svém stylu i ve skříni a uleví se ti.
  Uděláš si jasno ve svém stylu oblékání a pochopíš, jak chceš sestavit svůj šatník. Zažiješ úlevu a radost.
 • Pochopíš tajná stylistická pravidla v praxi.
  Naučíš se základní stylistická pravidla a naučíš se, co ti skutečně sekne.
 • Konečně začneš lehce kouzlit s kombinacemi
  Uvidíš ve své skříni nové kombinace jednotlivých kousků oblečení, doplňků i barev, které jsi dosud neobjevila.
 • Bude ti to slušet a oblékání tě bude bavit.
  Budeš znát základní pravidla a triky, díky kterým si sama vytvoříš outfit, který podpoří přednosti tvojí postavy a bude vyhovovat tvým proporcím i stylu. A to tě bude bavit.

A hlavně na to nebudeš sama! Provedu tě krok za krokem a s jistotou, že tentokrát skutečně už zažiješ změny. 

Čekají tě desítky praktických vychytávek, tipů a kroků, díky kterým péči o pleť, líčení a v oblékání uvidíš skvělé výsledky, ušetříš spoustu času i peněz a tvoje sebejistota a pocit krásy vystřelí do oblak.

Co konkrétně se v programu naučíš?

Program Magicky ženská TRIÁDA tě podpoří ve třech praktických oblastech:

V každém z těchto pilířů tě čeká 5 modulů, ve kterých se dozvíš důležité souvislosti a zároveň se pustíš přímo do praxe. Začneš krok za krokem dělat změny v každodenním životě.

Celkem tedy společně projdeme 15 modulů, které ti otevřou dveře do nového vnímání vnější krásy - světa péče o pleť, líčení a oblékání.

Co konkrétně tě v nich čeká?

Péče o pleť:

Odhalíš 5 krokový ucelený systém péče o pleť, díky kterému bude tvoje pleť vypadat skvěle i bez nalíčení. Během modulů projdeme všechny klíčové oblasti – jak na úrovni těla, mysli tak životního stylu, a naučíš se universální systém, který ti v péči o pleť bude sloužit do konce života.

 • Modul 1: Rozumím své pleti
 • Modul 2: Každodenní systém v koupelně
 • Modul 3: Mentální péče o pleť
 • Modul 4: Výživa pleti zevnitř ven
 • Modul 5: Změny a problémy na pleti a jak na ně

Přirozené líčení:

Naučíš se postupy, jak líčením podrthnout svoji jedinečnost, které tě budou bavit a zvládneš je za pár minut. Čeká tě 5 modulů zaměřených na detailní líčení, dekorativní kosmetiku i nejčastější chyby a otázky. Získáš to nej z mé několikaleté praxe make-up artistky.

 • Modul 1: Příprava na líčení a sjednocení pleti
 • Modul 2: Úprava obočí
 • Modul 3: Líčení očí
 • Modul 4: Linka a řasenka
 • Modul 5: Líčení rtů

Styl a oblékání:

Uděláš si přehled ve své šatní skříni a naučíš se nejdůležitější stylistické tipy, které je užitečné znát dřív, než otevřeš peněženku a vrhneš se do obchodů s oblečením. V těchto 5 modulech najdeš svůj styl, zafixujete si základní stylistická pravidla, pochopíš barvy i materiály a ve svém šatníku uvidíš nové poklady. Staneš se ženou, která sobě v oblékání rozumí víc než je znalost konfekční velikosti, oblíbené barvy a cedulky s cenovkou.

 • Modul 1: Najdi svůj styl
 • Modul 2: Tajná stylistická pravidla v praxi
 • Modul 3: Materiály a barvy
 • Modul 4: Vychytávky pro tvoji postavu
 • Modul 5: Kombinování a ouftity, ve kterých se cítíš dobře

Co vše je součástí programu?

 • Přístup do členské sekce programu na dva roky, abys měla dostatek času se ke všemu vracet podle své libosti.
 • 3 hlavní pilíře s 15 detailními moduly.
 • Přístup k desítkám teoretickým i praktickým videí o péči o pleť, líčení a oblékání.
 • Přístup k desítkám funkčních praktických úkolů, technikám, které můžeš hned používat.
 • Pdf pracovní listy.
 • Praxí osvědčené kroky a postupy v péči o pleť, líčení a oblékání pro nastartování skutečných změn.

A k tomu navíc 7 skvělých BONUSŮ zdarma

Bonus #1: 3x živé vysílání Q&A ŽIVĚ

Ke každému pilíři živé vysílání. Můžeš se na cokoliv zeptat. Probereme tvá slabá i silná místa, pokud budeš chtít. 

 

Bonus #2: MENTÁLNÍ HARMONIZACE V PÉČI O PLEŤ

Bonusový rozhovor Mentální harmonizace v péči o pleť s Terezou Kramerovou, ve kterém najdeš skvělého pomocníka nejen pro nedokonalosti na pleti.

 

Bonus #3: PÉČE O PLEŤ A TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Bonusový rozhovor Tradiční čínská medicína s Markétou Strnadovou.

 

Bonus #4: DOMÁCÍ KOSMETICKÉ STUDIO

Domácí kosmetické studio, které tě podpoří v detailech od nehtů, přes vlasy až po recepty v kuchyni.

 

Bonus #5: OSM SPECIAL VIDEÍ K LÍČENÍ

8 bonusových videí k líčení, kde získáš 4 inspirativní videa s různými styly líčení krok za krokem a další 4 praktická videa pro podporu.

Bonus #6: TIPY DO ŠATNÍKU PRO ROČNÍ OBDOBÍ

Stylingové tipy pro každé roční období, které ti pomůžou, když se změní počasí.

 

Bonus #7: CHECK LIST PRO TŘÍDĚNÍ ŠATNÍKU

Praktický check list pro efektivní třídění tvé šatní skříně a vědomé nákupy, který ti pomůže při každém třídění skříně ušetřit čas i nervy.

A to pořád není vše

Kromě 15 modulů a 7 extra bonusů zdarma získáš ještě:

+ podporující facebookovou skupinu stejně naladěných žen

+ moji osobní podporu po dobu celých 12 týdnů.

+
speciální předvánoční BONUS 

Předvánoční BONUS: SPOLEČNÝ ONLINE WORKSHOP "ŠTĚDROVEČENÍ MAKE-UP"

Celý program staruje 12. ledna 2022. Ale už teď tě chci podpořit ve změnách. Proto ode mě ještě navíc získáš společný online workshop před Vánoci s praktickými tipy na líčení na Štědrý den a na rodinné oslavy a setkání během vánočních svátků i na Silvestra. 

Jak program funguje?

Po vstupu do programu získáš přístupy do členské sekce, moje osobní vedení i podporu ve facebookové skupině. Konkrétně tě čeká:

 • Přístup do členské sekce programu na dva roky, abys měla dostatek času se ke všemu vracet podle své libosti.
 • 3 hlavní pilíře s 15 detailními moduly.
 • Přístup k desítkám teoretickým i praktickým videí o péči o pleť, líčení a oblékání.
 • Přístup k desítkám funkčních praktických úkolů, technikám, které můžeš hned používat.

Jaká je cena programu?

Vše, co se v kurzu naučíš o sobě, o své pleti, líčení a oblékání má neocenitelnou hodnotu.

Vše má obrovský potenciál změnit ti život k lepšímu, šetřit peníze, energii a čas, dodávat ti dobrou náladu a zvyšovat sebevědomí. V momentě, kdy tě bude tvoje pleť, líčení nebo šatník podporovat, by ses cítila spokojená, má to obrovký přesah do tvého sebevědomí, sebejistoty, úspěchu, do vztahů a celkové spokojenosti.

To jsou za mě poklady v řádu desetitisíců. Nepočítám k tomu hodnotu ušetřeného času, peněz za nevhodné produkty nebo zbytečné nepadnoucí oblečení.

Mohla bych tento program ocenit na desetitisíce. Sama jsem do vzdělání a celého know-how investovala stovky tisíc korun a stále se vzdělávám. Ale přeji si, aby přinesl užitek a změny do života co nejvíce ženám, aby se ulice konečně rozzářily ženskou krásou.

Protože o péči o pleť a líčení nás ve škole neučili… A teď je na čase to změnit.

Proto tohle komplexní know-how v péči o pleť, líčení a oblékání získáš v ucelené formě a včetně mé osobní podpory za

6 990 Kč + 21% DPH = 8 458 Kč

Jsem si jistá, že ti investice do programu:

 • Přinese radost z výsledků při každém pohledu do zrcadla a zvýší kvalitu života a tvoji ženskou energii.
 • Dodá větší jistotu v každodenním životě a zvýší sebevědomí, jakmile ucítíš první změny na své pleti.
 • Ušetří čas dohledáváním všech informací, zkoušením a tápáním, abys ses ve světě péče o pleť a líčení zorientovala.
 • Ušetří peníze za nevhodně vybranou nebo zbytečnou kosmetiku i nervy při úklidu koupelny.
 • Ušetří energii, kterou ti ubírá pocit, že tvoje pleť nevypadá podle tvých představ.
 • A v neposlední řadě ti dodá chuť a motivaci pokračovat v péči o pleť dlouhodobě.
 • Zvýší pohodu, klidu a spokojenost v každodenním životě.

Tento program je pro tebe, pokud….

 • Jsi žena, která chce vidět výsledky v zrcadle a chce změnit svoje návyky v péči o pleť skutečně od základů.
 • Vnímá širší souvislosti a chce se naučit komplexní systém péče o pleť, který jí bude sloužit do konce života (a tuší, že to nevyřeší jen pár drahých krémů).
 • Je ochotná investovat čas, energii i peníze do svého zdraví a zdravé pleti, ale chce mít jasno, aby zbytečně neplýtvala penězi a časem.
 • Chce mít jasné kroky, které jí pomůžou ke zdravé a zářivé pleti s minimem času a maximálním efektem.
 • Chce mít svobodu v rozhodování, jak se chce nalíčit a mít jistotu v základech, na kterých přirozené ženské líčení stojí.

Tento program není pro tebe pokud….

 • Očekáváš, že stačí vybrat jeden zázračný krém a je hotovo.
 • Nejsi ochotna sama sobě věnovat čas a jít do změn životního stylu, které tvoje pleť potřebuje.
 • Očekáváš lékařskou pomoc a řešení .
 • Nevidíš v péči o pleť smysl a je ti jedno, jak tvoje pleť vypadá.

Pojď přestat ztrácet čas zkoušením a tápaním a začni sázet na jistotu. Dopřej si ten luxus, kdy se díky zářivé pleti, jemnému líčení a padnoucímu outfitu cítíš skvěle.

Program odstartujeme společně 12.1 2022.

Chci tě podpořit v rozhodnutí vstoupit do nového roku s novou energií.
I proto ke všem přihláškám přidávám speciální předvánoční bonus: 

Předvánoční BONUS: SPOLEČNÝ ONLINE WORKSHOP "ŠTĚDROVEČENÍ MAKE-UP"

+ FIRST CALL DÁREK
do soboty 27.11.

navíc podpořím a odměním všechny akční ženy, které vstoupí do programu během prvních 48 hodin získají ještě navíc bonus Masáží obličeje.

48h BONUS: MASÁŽE OBLIČEJE

Bonus, díky kterému bude tvoje pleť skákat blahem, omládne a zkrásní.

Klikni na tlačítko a přidej se ještě dnes.
Dveře programu se speciálním bonusem jsou tento rok otevřeny jen 7 dní. To znamená do čtvrtku 02.12. do 22:00.

Těším se na tebe!