Michala Měřínská vás zve na magicky ženský webinář 

RITUÁLY A ČAROVÁNÍ
PRO VAŠI ŽENSKOST A KRÁSU

Zajímalo by vás, jak podpořit svoje seběvedomí a vnitřní i vnější krásu skrze rituály a ženské čarování? Pojďte svoji vnitřní čarodějku poznat blíž!

Chcete svoji krásu posílit i jinak a dozvědět se víc o rituálech pro ženy a o tom, jak se jednoduše naladit na svoji ženskost? Rituály a čarování nepatří jen do pohádek. I dnes je můžete vědomě využít v péči o svoji vnitřní i vnější krásu a podpořit svoji ženskost, spokojenost a sebevědomí.

O tom všem bude nedělní webinář, na který vás srdečně zvu!

Přijďte se inspirovat, jak do své každodenní péče přičarovat i pár kouzel a jak si užít ženské rituály a čarování i doma v koupelně.

Na webináři už si rezervovalo místo 0 žen. Přidejte se taky!

(Webinář je zdarma)

Neděle 24. září

20:30 - 22:00

Na webinář vás srdečně zve

Michala Měřínská
Michala Měřínská
Autorka knihy Magicky ženská a stejnojmenného online kurzu

Nadšená propagátorka vědomé ženské krásy, make-up artistka a stylistka, která učí ženy jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Její knihu Magicky ženská četlo přes 7 500 žen a stovkám žen pomohla najít cestu ke kráse na osobních konzultacích, v e-boocích nebo v online kurzech.

Těším se na vás živě přesně za

Kdy?
V neděli 24. září ve 20:30

Kde?
Vysíláme online. Sledovat můžete z pohodlí vašeho obýváku nebo ložnice.  Na základě přihlášení vám pošlu odkaz na stránku s vysíláním, stačí jen kliknout.

Jak dlouho?
Budeme si povídat cca 90 minut, ale znáte to, když se sejde dobrá společnost. Maximum budou dvě hodinky.

Bude záznam?
ANO, zašlu jej všem, kdo se na webinář registrují v podnělí dopoledne.

Odpověď na otázku, jak si v každodenním životě dopřát vědomě čas na péči o sebe a jak se napojit se na svoji vnitřní čarodějku.

Ženské rituály vás mohou podpořit ve vašich záměrech, v napojení se na sebe sama i v naladění se na svoji krásu, která je proměnlivá tak, jak je proměnlivý ženský cyklus i běh přírody. Díky nim se můžete hlouběji ukotvit a užívat si vědomou ženskou krásu i péči o sebe. Jen možná dnes nevíte, jak přesně na to. 

Od pradávna se ženy scházely a sdílely společně svoje čarovné techniky, opečovávaly se navzájem a podporovaly se. Jsem moc ráda, že se dvě výjimečné ženy, které jsem na webinář pozvala, s vámi podělí o své osobní příběhy a sdílení, jakou roli hrají rituály a ženské čarování v jejich životech a v péči o vnitřní i vnější krásu.

O čem si budeme povídat?

  • Jak rituály fungují a jak naší vědomé kráse mohou pomoci?
  • Proč se ženského čarování ještě stále bojíme?
  • Jak vám rituály pomůžou zvýšit sebevědomí a naladění se na sebe samotnou?
  • Jaké konkrétní rituály a čarování pro podporu vnitřní i vnější krásy můžete začít praktikovat sama doma?
  • Jak si na ně najít čas i v dnešní uspěchané době?
  • Jak se rituály prolínají s cyklem ženy a jak mohou naši krásu podpořit?
  • Jak můžete začít čarovat v souladu s cyklem měsíce při úplňku nebo při novu?
  • A čeká vás toho daleko víc... osobní příběhy, příjemná atmosféra, pohodové povídání.

Inspiraci pro vaši krásu a pohodu vám přinesou tyto dvě úžasné ženy:

Eva Pitnerová
Eva Pitnerová
www.evapitnerova.cz

Vědma, která předává léčivá poselství pro ženskou duši. Důvěřuje své intuici a obrazům, které vidí svým vnitřním zrakem. Během konzultací nahlíží do nitra žen a osvětluje části duše, které potřebují být vidět. Svým darem pomáhá uvidět život v souvislostech, porozumět životním situacím a najít to nejlepší řešení tak, aby bylo v souladu s duší. Pořádá semináře, kde ukazuje, jak je důležité být sama sebou, znát své hranice a důvěřovat svým pocitům a intuici.

Žaneta Slámová
Žaneta Slámová
www.nasprostor.cz

Je průvodkyní na cestě zpátky k sobě, ke svému potenciálu. Podporuje ostatní (i samu sebe), aby skrze vědomý přístup k životu žili naplno a v harmonii. Ráda se dělí o moudrost a poznání, které má na sobě vyzkoušené. Vytváří prostor pro více lásky, krásy, radosti a štěstí.


Na webináři vám řeknu také více informací o právě otevřeném online programu Magicky ženská, díky kterému v pěti týdnech změníte své vnímání sebe sama a zjistíte, že JSTE DOST DOBRÁ ve všech oblastech, které ženská krása nabízí.

Buďte s námi v neděli 24.9. online, začínáme ve 20:30. 
Těším se na vás! Míša Měřínská

Zarezervujte si místo raději hned!
Hodinu před startem vám pošlu odkaz na vysílání.

Na webináři už si rezervovalo místo 0 žen. Přidejte se taky!