BONUSOVÉ VIDEO K WEBINÁŘI

Tři důležité kroky, jak přestat změny v péči o sebe odkládat

Protože se díváte na tohle video, vím, že už víte, že péče o sebe a o svoji vnitřní i vnější krásu je v životě ženy nepostradatelná. Není to nějaký rozmar ani malichernost, péče o vědomou ženskou krásu je naší ženskou základní potřebou.

Jenže možná patříte k ženám, které tohle ví, ale které i přes to, že to vědí, změny v péči o sebe pořád odkládají. Proto jsem pro vás jako DÁREK natočila tohle video. Chci vás na cestě za změnami v péči o sebe podpořit a prozradím vám v něm tři důležtié kroky, které vám pomohou změny v péči o sebe neodkládat.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Jmenuji se Michala a provázím ženy světem vědomé ženské krásy. 

Jsem žena s citem pro krásu a eleganci. Mám dar vidět ji i v každé z vás. Proto už několik let ženám pomáhám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak ji rozzářit i navenek díky vědomé péči o pleť, přirozenému líčení a ženskému oblékání. 

Jsem maminka dvouletého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy. Jsem hlavně žena, která ukazuje ostatním ženám, jak své kráse každý den věřit a vědomě ji žít.
Srdečně vás zvu k článkům, ve kterých najdete isnpiraci i praktické tipy.