Chceš o sebe pravidelně pečovat, aby ses cítila spokojeně a žensky (a zvládala každodenní to-do list úkolů), ale zatím se často odkládáš? Pojď to změnit!

Zvu tě na praktický webinář ZDARMA, kde se dozvíš osvědčené tipy

JAK MÍT VÍC ČASU NA PÉČI O SEBE

(bez stresu a bez výčitek)

Naučím tě osvědčený postup a plán kroků, díky kterému konečně uděláš změnu a dopřeješ si každý čas na to, co ti dělá radost.

 • Chtěla by sis věnovat víc času, ale když přijde na lámání chleba, vždy se najde něco “důležitějšího” kvůli čemu péči o sebe odložíš?
 • Jsi na sebe naštvaná, protože začínáš pořád dokola a máš pocit, že jsi neschopná přístup sama k sobě změnit? (A už kvůli tomu o sobě pochybuješ?)
 • Slíbila sis na začátku roku, že budeš víc cvičit, čistit si pleť, chodit dřív spát a víc odpočívat, ale skutek utek, i když se snažíš?
 • Připadá ti, že bys kvůli času na sebe musela nafouknout den, protože zatím vítězí práce, povinnosti a všichni ostatní? (A věta buď sama sobě prioritou nepomáhá?)

Jestli si říkáš, jak to dělají úspěšné ženy, které mají taky práci, rodinu, domácnost, spoustu aktivit a zároveň dostatek času na péči o sebe, zatím co ty se cyklíš v začarovaném kruhu, mám pro tebe dobrou zprávu.

Chyba není v tom, že bys byla líná nebo neorganizovaná.

Jen ti nikdo nevysvětlil, jak si nastavit chytře kroky, systém a postup, jak si čas pro sebe dopřát, aniž bys měla pocit, že něco dalšího zanedbáváš.

Jestli to chceš změnit a cítit se díky času na sebe spokojenější, vypadat svěže a hlavně být příjemná na svoje okolí, na tomto webináři nesmíš chybět. 

Kdy, v kolik a jak? 

Ihned po registraci, délka 90 minut

Po registraci vám pošlu odkaz na záznam wenináře.

ZÁZNAM z webináře dostupný DO PONDĚLÍ 19.2. do půlnoci

Co si z webináře odneseš?

 • Vysvětlím ti, co je základem efektivního plánování času, aby sis uměla čas na péči o sebe pravidelně bez pocitu zahlcení a viny dovolit, a respektovala svoje potřeby.
 • Odneseš si funkční tipy, jak překonat vnitřního sabotéra, abys byla silnější než on a udělala si na sebe čas.
 • Pochopíš vědecky podložené souvislosti, jak tvůj čas a péči o sebe ovlivňuje tvoje zdraví a jak je propojený s tvou ženskostí a cykličností.
 • Ukážu ti kroky, které z tebe udělají nejen sebevědomou královnu tvého času, ale hlavně ženu, která jen neslibuje, ale skutečně to pro sebe udělá (aniž bys dělala obrovské změny v každodenním chodu práce a domácnosti)
 • Podělím se o osobní zkušenosti a prozradím ti 2 základní principy organizace času, které mi změnily život a díky kterým i ty budeš stíhat životě daleko víc věcí a zároveň o sebe pečovat daleko víc než kdykoli předtím.

Ukážu ti cestu, jak si udělat čas na sebe a nastavit si svoje kotvy pro ženskost, na které se budeš těšit.
Díky nim budeš zářit.

Jsem Michala Měřínská - těší mě!

Už od roku 2015 učím ženy jak se cítit krásnější a spokojenější díky péči o přitažlivý ženský vzhled, mysl i duši.  Jsem autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo víc jak 25 tisíc žen.

Ve svých kurzech využívám letité zkušenosti s vedením lidí, koučováním, mentoringem z manžerského korporátního prostředí a propojuji je se zkušenostmi make-up artistky a stylistky. A jsem nadšená, že můžu pomáhat tisícům žen cítit se spokojenější a líbit se samy sobě nejen v zrcadle.

Jsem spokojená máma, manželka, podnikatelka, cestovatelka a žena, která miluje tvoření a každodenní rituály v péči o sebe, díky kterým se už přes deset let cítím skvěle a plná energie. A protož mi už dávno není 25 ani 35 a sama hledám cesty, jak se s přibývajícími roky cítit stále žensky, krásně a sebevědomě, je pro mě čas n péči o sebe zásadní a umítm si ho udělat. Na webináři tě podpořím v tom, abys to uměla taky.

Co na moje kurzy zdarma a webináře říkají ženy?

Kurz byl plný energie a neskutečně nabušený informacemi, až se těžko věřilo, že je zadarmo.
Monika P.
Bylo to pro mne neskutečně super hlavně v tom, že se to vlastně týká přístupu k celému životu v jakékoli oblasti a to mě vůbec předtím takhle nenapadlo. Hodně mě bavil Váš přístup a energie, moc děkuji.
Jana B.
Kurz mě donutil jít opravdu do akce a neodkládat. A motivovalo mě to ke změnám i v jiných oblastech.
Diana M.
Kurz mi velmi pomohl v mém rozhodnutí věnovat čas taky sobě. Takže děkuji pěkně za mě super nakopávací!
Naďa P.

Webinář je pro tebe ideální, pokud:

 • Jsi žena, které na sobě záleží a štve ji, že jí čas na sebe nevychází.
 • Chceš změnu a naučit se postup a kroky, jak si čas pro sebe si bez výčitek dopřát.
 • Víš, co “bys v péči o sebe chtěla dělat”, ale nestíháš to.
 • Jsi vytížená, máš spoustu aktivit a povinností a cítíš, že změna tempa a tlaku na výkon je nevyhnutelná.
 • Chceš se podívat na svůj čas jinou optikou a inspirovat se od někoho, kdo si sám s časem na sebe prošel obrovskou proměnou.

PS: Čas je to nejcennější, co máš. Nenech si ho protékat mezi prsty. 

Přidáš se na webinář zdarma? 

Záznam k dipozici ihned, stačí se registrovat.

Těším se na viděnou!
Míša