Cítíte, že toho pro sebe jako žena chcete dělat víc? Chcete se pohnout z místa a hodilo by se vám povzbuzení a ženská podpora? Pak je tento webinář přesně pro vás.

Změňte péči o sebe, změní se vám život.
I vy můžete udělat první krok!

Ženská krása není bonus pro vyvolené, začněte si tu svoji
taky užívat plnými doušky.

Zvu vás na živé vysílání s ženami jako vy. Jejich reálné příběhy vám dodají odvahu ke změnám v péči o svoji vnitřní i vnější krásu a pohodu. Ony už první krok udělaly a budou s vámi upřímně sdílet svoje osobní proměny.

KDY?

ve čtvrtek 23.května ve 20:30

KDE?

Online, na počítači nebo telefonu

JAK DLOUHO?

Živé vysílání bude od 20:30 - cca 22:00

Vysílání je ZDARMA

ZÁZNAM webináře bude k dispozici pouze 48 hodin, do soboty 25.5 do půlnoci, přístup
k němu pošlu všem registrovaným.

Nemáte na sebe čas, cítíte se občas nespokojená a unavená?
Hledáte vzpruhu pro vaši sebejistotu nebo odvahu zkusit nové věci v péči o pleť, líčení a oblékání? Máte pocit, že jste uvězněná ve starých kolejích?

Ráda byste se sem tam cítila líp a dodala si sebevědomí, jenže vám v hlavě bliká jedna velká červená kontrolka s nápisem: \"Ale já na to nemám!?\"

Nemám na to začít, udělat si na sebe chvilku, zkusit něco nového, žensky se oblékat, pečovat pravidelně o pleť, cvičit, naučit se líčit... Kde všude ještě se schovává?

Stop! Je nejvyšší čas začít dělat věci v péči o sebe jinak!

Právě o tom, jak odhodit strach a přestat změny v péči o sebe odkládat, bude čtvrteční živé vysílání.

Kdo vás vysíláním provede?

Michala Němcová Měřínská

  • Autorka první knihy o vědomé ženské kráse, kterou četlo více jak 11 tisíc žen a projektu Magicky ženská.
  • Žena s víc jak 10 lety praxe na manažerských pozicích, make-up artistka a lektorka kurzů a workhospů pro ženy.
  • Máma, manželka, podnikatelka a podporovatelka žen na cestě za jejich sebevědomím a vědomou ženskou krásou.

Ve své praxi manažerksy, make-up artistky i lektorky jsem osobně potkala stovky žen a další stovky provedla mými online kurzy. Vidím pořád dokola jednu věc, která ženy brzdí na jejich cestě vpřed. A to nejen v tom, jak vypadají a jak se cítí, ale i v tom, jak jsou úspěšné, jaké mají vztahy, jak jsou spokojené jako mámy, jak si umí plnit sny...

Myšlenka „Já na to nemám!“

Je to pořádná potvora schovaná hodně hluboko uvnitř nás a vyleze vždycky, když ji nejmíň potřebujeme. V momentě, kdy už máme nakročeno k nějaké změně, srazí nás zpátky na kolena. Moc dobře ten pocit znám… 

Sama jsem ji v životě několikrát potkala. A chci s vámi sdílet nejen svůj příběh, ale i konkrétní a praktické tipy, jak s ní v životě zatočit a začít jako Žena žít život svých snů.

Skutečné příběhy inspirují, přijďe se inspirovat ženským sdílením.
Když to zvládly ony, zvládnete to taky!

CO SI Z VYSÍLÁNÍ ODNESETE?

Inspiraci pro každodenní život, vyzkoušené tipy, jak si péči o sebe dovolit, povzbuzení a úžasné myšlenky, které k vám začnou v průběhu našeho ženského povídání přicházet.

A nejen to. Odnesete si ještě něco dalšího. Ukážu vám cestu, jak si i vy sama můžete vědomou péči o sebe dopřát a popíšu vám kde všude můžete se změnami ve svém životě začít. Povídat si budeme i o právě otevřeném kurzu Magicky ženská 

O čem si konkrétně budeme povídat?

  • Jak si s myšlenkou "Já na to nemám" konkrétně poradit?
  • Jak překonat obavy, pustit se v péči o sebe do akce a vytrvat?
  • Jak se myšlenka "Já na to nemám" zrcadlí v životě a jak s ní zatočit?
  • Jak se vám díky změnám v péči o sebe změní partnerství i vztah k dětem.
  • Jak si péči o sebe užívat, najít si na sebe čas a nemít při tom výčitky?

To vše formou reálných příběhů a upřímného sdílení z reálných životů obyčejných žen, které ve svých životech a samy pro sebe dokázaly neobyčejné věci právě díky tomu, že o sebe začaly pravidelně vědomě pečovat.

Milými hosty živého vysílání budou:

Tři ženy, kterým se díky změnám v péči o sebe změnil život. Tři ženy, stejné jako vy, které se rozhodly jít do akce. Přijďte si poslechnout jejich příběh.

Blanka Prskavcová

Účastnice kurzu Magicky ženská jaro 2018
Jsem klinický biochemik, vědec a nutriční specialista. Mou specializací je fyziologie a metabolismus lidského těla. Jsem matka, manželka. Zajímá mě zdravý životní styl, harmonie v každodenním životě. Jelikož jsem po dětech zůstala XXL lady hledala jsem způsob, jak v sobě znovu probudit ženskost a fajn pocit z tohoto, že jsem žena. Odpovědi i mnoho praktických rad jsem našla právě v online kurzu Magicky ženská a také v knize stejného jména a stejného autora. Vše je na jednom místě a můžu se k tomu kdykoliv vracet.

Jana Šimková

Účastnice kurzu Magicky ženská 2018
Žena, která miluje být ženou a pro níž je seberozvoj a poznání kořením života. Maminka 2,5 leté holčičky, masérka a absolventka dvou kurzů regresní psychoterapie.

Veronika Šimko

Účastnice kurzu Magicky ženská 2017
Som slobodomyseľná, mladá žena a nadšenkyňa antistresového života. Prekonala som obdobie, keď som bola psychicky i fyzicky zničená a úplne na dne. Dnes už viem, že z každej mizérie vedie cesta von. Vďaka tomu som vytvorila komplexný prístup k práci so stresom. Moju silu a lásku k životu expandujem do šíreho sveta, poskytujem podporu a inšpiráciu ženám, ktoré chcú odbúrať stres a začať žiť naplno! Míšin kurz Magicky ženská mi pomohol stať sa sebavedomou ženou, zamilovať si svoju ženskosť a každý deň byť oveľa šťastnejšia a spokojnejšia.

V průběhu vysílání řeknu více informací o online programu Magicky ženská.

Je to jediný komplexní program o vědomé ženské kráse, díky kterému se ve vašem životě začnou dít úžasné změny.  V tomto roce otvírám pouze jednou a to právě teď.

Ženy, které na webináři promluví, se nebály do sebe investovat – čas, peníze, energii, odvahu. Hodnota jejich sdílení je obrovská a já si jejich času velmi cením. Proto jsem chtěla přihlášení na webinář ocenit na 490 Kč.

Ale neudělám to! Rozhodla, že vás chci ve změnách co nejvíc podpořit. Pokud cítíte, že je konečně čas na změnu, buďte s námi online, živé vysílání bude ZDARMA. Přidejte se taky!

Buďte s námi ve čtvrtek 23.5. online, začínáme ve 20:30. 

Zarezervujte si místo raději hned!
Hodinu před startem vám pošlu odkaz na vysílání.

Těším se na vás na živém vysílání ve čtvrtek večer.

Udělejte si pohodu, uvařte si čaj nebo nalijte něco ostřejšího a pojďme společně s myšlenkou \"Já na to nemám!\" zatočit.

- Míša -

Nenechte si tuto pozvánku pro sebe. Pošlete ji dál a udělejte dobrý skutek!

Podpořte blízké ženy, které si zaslouží jít ve změnách v péči o sebe do akce. 
Sdílejte pozvánku s dalšími ženami na Facebooku, můžete jim pomoct udělat zásadní změny na cestě k vědomé ženské kráse.