Rozkveťte díky přirozenému a ženskému líčení!

Chtěla byste se jemně a žensky líčit, ale brzdí vás stereotypy a obavy, jestli sama změnu v líčení zvládnete?

 • Používáte několik let jen řasenku a stíny a nevíte, jak se líčit jinak?
 • Tápete v tom, jak do ruky chytnout štětec, jak si vybrat správný make-up nebo jak zvýraznit své jedinečné rysy v obličeji? 
 • Cítíte, že vaše líčení by sneslo novou energii a chcete se zdokonalit?

Chcete vědět, jak na to, aby vaše líčení vypadalo přirozeně a žensky, přitom netrvalo déle jak 7 minut?

Pak právě vás zvu na jedinečný

MAGICKY ŽENSKÝ WORKSHOP LÍČENÍ

Naučíte se jemné a přirozené ženské líčení krok za krokem a začnete si jej užívat podle svých představ!

Důležitá zpráva

Protože se v budoucích měsících naše rodina rozroste o dalšího člena, nejsou v tuto chvíli dočasně další termíny workshopů líčení dostupné. Počítám s tím, že jejich konání znovu obnovím, jak přijde vhodný čas.

Chtěla jsem, abyste se mohly naučit skvěle, jemně a žensky nalíčit, i když se osobně nepotkáme. Proto jsem pro vás natočila

Jedinečný online kurz líčení, ve kterém si osvojíte dovednosti, které vás učím právě na workshopu. 

 • Ukážu vám, jak na líčení, které vás bude bavit, bude vám slušet a okolí pozná změnu, aniž byste se cítila zmalovaná nebo pod nánosem vrstvy make-upu.
 • Díky několika zásadním změnám, které vašemu líčení dodají ženskost a jiskru, si začnete líčení užívat.
 • Provedu vás krok za krokem dnem, kde si společně jednotlivé kroky v líčení vysvětlíme a zároveň si vše vyzkoušíte sama na sobě.

Budete odcházet nabitá pozitivní ženskou energií, usměvavá a se spoustou informací a nových dovedností.

 • Ovládnete obavy v líčení
  Porozumíte tomu, jaké strachy vás v líčení brzdí a jak s nimi pracovat.
 • Naučíte se systém líčení krok za krokem
  Naučíte se přirozené a jemné denní líčení krok za krokem, které využijete každý den, ať se chcete upravit do práce, na schůzku, na pracovní pohovor nebo jen tak pro sebe.
 • Získáte jistotu
  Vysvětlím vám, jak pleť na líčení připravit, jak si vybrat správný make-up, jestli používat pudr nebo ne, uvidíte, jaká kouzla dokáže tvářenka. Pochopíte, jak zvýraznit svůj přirozený pohled, aniž byste musela trávit spoustu času stínováním očí.
 • Budete mít prostor zkoušet
  Vyzkoušíte si, co s vaším výrazem a pocitem sama ze sebe dokáže rtěnka a jak díky ní můžete světu ukázat svých několik tváří – od romantické po odvážnou a přitažlivou ženu.
 • Naučíte se více variant líčení
  Taky si ukážeme, jak jednoduše z denního líčení vykouzlit večerní odvážnější variantu, abyste po práci mohla vyrazit na skleničku a cítila se výjimečně i po celém dni práce a povinností.

Ráda vás dnem plným líčení provedu!

Jmenuji se Michala. Už několik let provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak svoji ženskost podpořit i díky jemnému ženskému líčení. Jako make-up artistka už jsem nalíčila stovky žen při osobních konzultacích, na focení v atelierech, na svatby a plesy nebo na odborné konference.

Teď chci ukázat i vám, jak si můžete líčení hravě a s radostí užívat. Provedu vás krok za krokem, aby vaše líčení dostalo šmrnc a aby vaše krása rozkvetla.

Užijte si čas sama pro sebe stejně jako ony!

Workshop líčení byl pro mě velmi uvolňující, poučný a radostný zážitek, především díky Tvému naprosto úžasnému, pozitivnímu a trpělivému naladění na nás všechny. Celý den byl doslova nabitý tipy, radami a praktickým zkoušením a nádhernou atmosférou. Já osobně jsem se naučila nebát se použít tvářenku a dokonce i ta výrazná rtěnka byla super. Moc Ti za ten příjemný čas děkuji!
Martina F.účastnice workshopu
Pro mě osobně Tvůj workshop i setkání s Tebou přinesl mnohem víc než "jen umět se hezky namalovat". Stal se velmi zásadním střípkem okolností, které teď prožívám vůči svému podnikání. Jsem vděčná, své intuici, jakou rychlostí a s jakým přesvědčením mě k Tvému workshopu přivedla. Jela jsem si ten den užít, setkat se s Tebou, bez jakéhokoliv očekávání. Tedy až na to, že se naučím líčit, tak abych se cítila skvěle, což se splnilo! Jako bonus jsem získala i další vhledy do svého podnikání a hlavně takové vnitřní pohlazení, povzbuzení, jak si jít za svým snem.
Jana Č.účastnice workshopu
Naše setkání se mi moc líbilo a velmi mi pomohlo! I když se líčím už mnoho let, tak tady z toho jsem měla vyloženě strach - že budu vypadat zmalovaně, že to neudělám správně a bude to vypadat blbě. A tento workshop mi dodal odvahu líčení zkoušet. Zjistila jsem taky, že jsem si asi celé roky špatně aplikovala řasenku a včera mi v práci říkali, že mám nějak jinak nalíčené oči a že mi to sluší! (A to jsem na očích měla jen tu samou řasenku, co vždycky a neměla jsem ani oční linku, oční stíny.) Tak moc děkuju, Míšo, za všechny skvělé rady, které jsi mi dala!
Edita S.účastnice workshopu

Odměňte sama sebe i svoji ženskou duši!

Pohladťe svoji ženskost

Užijte si magicky ženskou atmosféru v nádherném příjemném prostředí.

Doplňte ženskou energii

Přijďte se společně zasmát, odpočinout si a udělat něco pro sebe ve skupince stejně naladěných žen.

Odneste si nové dovednosti

Naučte pro sebe něco, co vám navždy ukáže cestu, jak jednoduše líčením podpořit svoji ženskost.
Workshop proběhne v malé skupince žen, abych měla jistotu, že každé z vás dokážu dát osobní péči a ukázat jí, jak se naladit na sebe a vybrat si pro líčení to nejlepší. Budete mít k dispozici líčidla  - makeupy, tvářenky, stíny, pudry, rtěnky, takže si všechno vyzkoušíte na vlastní kůži a já vás povedu krok za krokem tak, abyste se naučila ten nejlepší systém pro vás.

Důležitá zpráva

Protože se v budoucích měsících naše rodina rozroste o dalšího člena, nejsou v tuto chvíli dočasně další termíny workshopů líčení dostupné. Počítám s tím, že jejich konání znovu obnovím, jak přijde vhodný čas.

Chtěla jsem, abyste se mohly naučit skvěle, jemně a žensky nalíčit, i když se osobně nepotkáme. Proto jsem pro vás natočila

Jedinečný online kurz líčení, ve kterém si osvojíte dovednosti, které vás učím právě na workshopu. 

Kdy a kde se potkáme?

Místo konání:
Magicky ženské líčení si užijeme v tomto krásném a inspirativním prostoru butiku SOLINE

Adresa: Dušní 866/22, Praha 1

Datum: další termín zatím není vypsán

Čas: 10:00 - 17:30 (s přestávkou na oběd)

Kurzovné:  2 990 Kč + 21% DPH

Kapacita: 8 míst

Workshop v malé skupince vám dává prostor pro sdílení a pro vaše dotazy v bezpečném prostředí. Takže pokud máte obavy a cítíte se trapně, že i ve svém věku líčení nerozumíte, buďte v klidu. Nejste jediná.

Už spouty žen prošly mou pracovnou a některé z nich v kosmetické taštičce měly jen řasenku. Je to v pořádku. Líčení nás nikdo neučil a není za co se stydět. Ale to není důvod pro to, bát se změny.
Kdy jindy to zkusit, než teď?

Klikněte na tlačítko Přihlašuji se na workshop a chytněte si svoje místo.
Buďte mezi ženami, které mají odvahu si líčení užít!

Moc se na vás těším a vím, že si společně užijeme nezapomenutelný magicky ženský den.
Michala Němcová MěřínskáMake-up artistka a průvodkyně worskhopem