Ženská krása ve vztazích s muži

Budu se mu líbit? Líbím se mu ještě po letech? Je to vlastně důležité?

Jakou roli hraje ženská krása ve vztahu, v partnerství nebo v posteli?
Jak se ve vašich vztazích s muži odráží to, jak se líbíte sama sobě?

Tolik ženských myšlenek, trápení a pochybností se točí okolo toho, jak jako ženy vypadáme a jak se líbíme mužům. Podívejte se na záznam jedinečného webináře, ze kterého si pro svoje sebevědomí odnesete moře inspirace!

Ve své praxi make-up artistky jsem osobně potkala stovky žen a další stovky provedla mými online kurzy. Tolikrát jsem na vlastní uši slyšela větu: "To já nemůžu ani zkusit, to se mému muži nelíbí!"

Tolikrát jsem potkala ženy, které si nepřipadaly pěkné a sebevědomé a byly přesvědčené, že právě kvůli svému vzhledu si chlapa nenajdou.

Sama ve svém vztahu vnímám, jak je důležité, když vím, že se svému muži líbím a jak to pak mezi námi jiskří úplně jinak. Osobně si myslím, že právě to, jak o sebe jako žena pečuji a jak se sama sobě líbím, se v mém partnerském vztahu velmi promítá.

Pojďme tohle téma otevřít pořádně do hloubky!

Jak se odráží péče o sebe samotnou ve vašich vztazích?
Cítíte se před muži nejistá a už vás to štve? Chcete oživit svůj partnerský vztah? Když se před mužem svlékáte, proletí vám hlavou myšlenka na to, jak jako žena vypadáte a jestli se mu líbíte?

Začněte dělat věci v péči o sebe jinak a přeneste ji do svých vztahů!

O tom, jak konkrétně ovlivňuje ženská krása a péče o sebe vztahy s muži je tento záznam webináře, na který vás srdečně zvu!

CO SI DO SVÉHO ŽIVOTA ODNESETE?

Odpovědi na otázky, jak se díky péči o sebe a svoji krásu cítit ve vztazích s muži jako žena sebevědoměji a spokojeněji.

 • Je ženská krása a vzhled ve vztazích s muži důležitá?
 • Jak se v partnerském vztahu projeví sebevědomí ženy?
 • Může žena díky péči o sebe pečovat i o svůj partnerský vztah?
 • Jak ženám komplikuje jejich vzhled a krása sexuální prožitky?
 • Jak být pro svého muže stále přitažlivá i po letech?

Na webináři je hostem

Žena, která se vztahům, partnerství, práci s tělem a sexualitě věnuje víc jak 16 let. Je přední českou lektorkou v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. 

Mgr. Denisa Říha Palečková

Od roku 2002 ukazuje lidem, jak si prací s tělem a sexualitou mohou obohatit všechny další oblasti života. A jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Spoluzakladatelka Školy šťastného partnerství, Školy celostní smyslné masáže a masážního studio Tantra Spa. Do Čech zavedla také vaginální mapování a léčení jizev.

Co na něj říkají ženy, co už ho viděly?

Opravdu úžasné povídání,až mě chvílemi mrazilo jak pravdivé, děkuji!
Pavlína
Webinář je doslova BOŽÍ! Je možné ho mít na pořád? Jakože moci si ho pustit, když bude člověk potřebovat nakopnout! Doporučuju všem 🙂
Hanka
Poslouchala jsem až dnes a byl to supeeer webinář. Doporučuji všem shlédnout.
Monika
Ja som si webinár pozrela z časti večer a znova celé dnes. Super, veľmi pekne zaň ďakujem! Veľmi nápomocné, silne odporúčam!
Anita
Ďakujem za super webinár! Veľa vecí som konečne pochopila. Ďakujem.
Janka
Viděla jsem včera ze záznamu a bylo to fakt skvělé!!
Jana

K záznamu získáte navíc BONUS

Mám ráda, když je pohled na věc úplný. Proto jsem se rozhodla vám k záznamu webináře s Denisou dát jako DÁREK i neveřejný záznam webináře, kde o ženské kráse promluvili muži.

Záznam webináře: Ženská krása očima mužů

Odvážní muži, které jsem na webinář pozvala, vám odhalí svůj pohled na ženskou krásu. Jak ji vidí svýma očima a co si o ženské kráse myslí?
 
Richard Vojík - poradce, terapeut a učitel v oblasti sexuality a partnerství
Michal Kopecký - autor bestselleru Príťažlivosť a zakladatel blogu Chlap20.sk

Co vám během povídání prozradí?

 • Co pro muže ženská krása znamená?
 • Co se jim na nás ženách líbí a co naopak nesnášejí? 
 • Jak vnímají důležitost naší vnitřní krásy a jak je pro ně důležitá?
 • Jak se muži dívají na krásky z časopisu a co je pro ně ideálem ženské krásy?
 • Máme být krásné pro sebe nebo kvůli nim? 
 • Jak se jim líbíme doma ve vytahaných teplákách a jak se dívají na to, když se líčíme a žensky oblékáme? 
 • Jak je pro ně krása důležitá v posteli?

Záznam webináře získáte
za 349 Kč vč. DPH

Záznam vás vyjdne na méně, než je jeden lístek do kina, velký popcorn a děsně sladká Cola. Nebo taky stejně, jako tři ženské časopisy plné reklam. Navíc nemusíte nikam jezdit, čekat fonty na lístky a k snědku si můžete dát třeba něco dobrého a zdravého a obsah vám zůstane na pořád.

 

Stačí si uvařit čaj a pustit si výjimečné povídání, díky kterému se ve vašich životech a v partnertsví začnou dít úžasné změny. Po spárování platby na mém účtu vám pošlu přihlašovací údaje do členské sekce. Na webinář se můžete podívat kdykoli a kdekoli, stačí jen připojení k internetu. Užijte si ho!