Účinné a hladivé

VEČERNÍ ZPOMALENÍ

4+1 vědomých rituálů pro večerní zklidnění a propojení sama se sebou

Dopřej si rychlou zároveň velmi laskavou večerní odměnu, která podpoří tebe i tvoje tělo, aby mohlo odpočívat a hluboce regenerovat.

Ty díky tomu ráno vstaneš s krásným pocitem, odpočatá, spokojenější a taky krásnější.

 • Jsi unavená a vyčerpaná po celém dni, nevíš, kde ti hlava stojí, staráš se o domácnost, rodinu, práci nebo podnikání a večer doslova odpadáváš?
 • Hledáš jednoduchý způsob, jak si po náročném dni dopřát klid a péči o sebe bez výčitek, protože už tě štve, že ti na sebe nezbývá ani chvilka?
 • I když moc dobře víš, jak by ti večerní péče o sebe pomohla, cítíš se tak zahlceně a vyčerpaně, že nad tím radši mávneš rukou?
 • Vyčítáš si, že bys měla najít způsob, jak si na sebe večer udělat čas, aby ses cítila sebevědoměji a žensky, ale i když si to naplánuješ, stejně to nikdy nezvládneš?
 • Připadáš si vyčerpaná, nezorganizovaná a nedůsledná, že nemáš motivaci vymýšlet sama pro sebe jakékoli rituály? Přesto to chceš změnit?

Je to začarovaný kruh.

 

Moc dobře víš, že večerní péče o sebe by ti pomohla získat více energie a lépe zvládat všechny své povinnosti během dalšího dne, ale dopřát si ji se ti pořád nedaří. 

 

Toužíš po tom, abys večer únavou neodpadávala a aby sis chvilku pro sebe uměla užít jako ostatní ženy.

Ale...

Možná máš pocit, že na to nemáš čas, že už to nestíháš, nemáš na to energii nebo že by to od tebe bylo sobecké.

Často se radši rozhoduješ, že se budeš starat o všechno ostatní než o sebe.

Omlouváš si to tím, že jsi uklidila kuchyň, dokončila věci do práce, dopsala e-mail nebo ještě naplánovala nákupní seznam na zítra.

Ani tak nemáš na svém to-do listu vše hotovo a rovnou padneš do postele.

Možná při tom rozhodování udělat něco každý večer jen sama pro sebe zažíváš pocit viny, protože jsi mezi mlýnskými kameny jestli ty nebo to vše okolo.

Co kdyby tvoje večery konečně vypadaly jinak?

Co kdyby byly klidnější a cítila bys větší pohodu a na péči o sebe se těšila?

Představ si, že...

Znáš jednoduchou a rychlou cestu, jak se večer během pár minut zklidnit.

Dopřeješ sobě, svému tělu i mysli to, co si večer zaslouží a užiješ si to.

Máš v rukávu osvědčené tipy pro zkvalitnění spánku a hlubší regeneraci těla.

Zažíváš každý večer větší klid, lehkost a vědomí, že jsi sama pro sebe důležitá.

Chtěla bys tyhle efektivní večerní tipy znát?

Přidej se do přijemné atmosféry mini-kurzu

Večerní Zpomalení

Nauč se 4+1 účinných, krásných a hladivých večerních rituálů, které tě vrátí k sobě a podpoří obnovu tvojí energie.

Připraví tě na spánek a podpoří tvoje tělo, aby mohlo odpočívat a hluboce regenerovat. A ty díky tomu ráno vstaneš s pohodovým pocitem, odpočatá, spokojenější a taky krásnější.

Jsou jednoduché a časově nenáročné, přesto efektivní a neuvěřitelně silné. A co je na nich nejlepší? Velmi jednoduše zavedeš do každodenní večerní praxe.

Pravidelné večerní rituály vytvářejí prostor pro tebe a pomáhají tvému tělu uvolnit stres a napětí z celého dne. Pomůžou ti vrátit se zpět k sobě. 

Večerní Zpomalení jsem vytvořila právě proto, abys nemusela vymýšlet nic složitého a jednoduše ještě dnes večer začala a cítila na vlastní kůži, jak velký to má smysl, když si věnuješ vědomě večer čas jen sama pro sebe.

I vědomých 5 minut každý den se počítá. 

Právě to ti ve Zpomalení chci předat.

Ukážu ti jednoduché návyky, které tvoje večery promění v čas, který si budeš užívat a ponoříš se do klidu, i když se okolo tebe bude svět točit rychle.

Proměň svoje večery na oázu vnitřní pohody a laskavosti sama k sobě.

Možná máš teď pocit, že to bude složité a že tě čeká moc práce. Chápu tě. Sama jsem roky hledala cestu, jak na to.

Se dvěma malými dětmi a podnikáním jsem běžně pracovala dlouho do noci a byla ráda, že mám večer konečně chvilku klidu. Spát jsem chodila pozdě a o kvalitní spánkové hygieně nemohla být řeč.

Jsem chodícím důkazem toho, že stačí změna perspektivy a pár úprav ve večerním rytmu a večer pro tebe může být časem, kdy skutečně naplno a hluboce umíš dočerpat energii pro sebe i během velmi krátké chvíle.

Večery jsou pro mě zásadním časem pro moji spokojenost.

 

Pro tebe můžou být taky!

Co ti Zpomalení přinese do života?

 • Zlepšíš svoji přípravu na spánek, podpoříš svoje tělo k hlubší regeneraci a budeš ráno vstávat odpočatá a spokojenější.
 • Získáš konkrétní nástroje a praktické tipy, které můžeš okamžitě začít používat pro snížení stresu a zlepšení svého fyzického i duševního zdraví.
 • Naučíš se večer lépe relaxovat, zklidnit se a získat více energie pro každodenní výzvy.
 • Jednoduše začneš využívat praktické tipy a cvičení, které můžeš okamžitě začít používat ve svém životě a šetřit tak čas, energii a vymýšlení.
 • Večerním odpočinkem a péčí o sebe si zvedneš každodenní náladu, budeš se cítit nabitá energií a budeš ze sebe mít dobrý pocit.

Odneseš si večerní pohodu, úsměv a příliv energie, který ucítí každý okolo tebe. 

Co přesně v kurzu dostaneš?

 • Získáš 4+1 Zpomalení - tedy 5 osvědčených večerních návyků a rituálů, které podpoří tvůj večerní klid, zastavení a pohodu.
 • Čeká tě 4+1 videí, kde ti vysvětlím každé večerní zpomalení zvlášť, abys pochopila nejen návyk, ale i souvislosti, v čem ti tento návyk pomůže.
 • K tomu navíc získáš 5 mp3 nahrávek, aby sis mohla všechna videa pustit pohodlně jako podcast do uší klidně na procházce nebo po cestě do práce.
 • To vše získáš pohodlně v členské sekci. Přístup dostaneš okamžitě a můžeš se na vše ihned podívat.
 • Dozvíš se nové informace a vyzkoušené večerní rituály, které prokazatelně mění energii a vnitřní nastavení.
 • Odneseš si přehledný check list, který tě podpoří v každodenní změně návyků.

A k tomu BONUS navíc!

5minutovka pro odbourání STRESU po náročném dni

Abych tě podpořila v každodenním večerním zastavení a ukázala ti, jak mocné nástroje v ruce máš a jak skvěle fungují během pouhých minut, připravila jsem pro tebe ještě boží 5minutovku pro odbourání stresu.

Bude se hodit po náročném pracovním vytížení, hádce s partnerem nebo vypjatém dni s dětmi, aby sis stres a nepohodu nenesla do dalšího dne.

Bude to pro tebe další inspirace do každodenního života

Kolik tyhle večerní poklady stojí?

Večerní Zpomalení bych mohla ocenit na tisíce, protože když tyhle večerní návyky pozveš do života, změní se dlouhodobě tvoje energie a zvýší se kvalita života. Kolik bys zaplatila za dovednost cítit se spokojeně a regenerovat tělo i mysl tak, jako ve wellness?

Myslím, že tvůj vnitřní klid a pohoda za pár tisíc stojí. Přála bych si poslat tento klid co nejvíce ženám. Proto je Zpomalení cenově dostupné pro každou, která to pro sebe udělat chce.

Zpomalení si můžeš dopřát za cenu jedné večeře a drinku v restauraci.

Cena kurzu je 590 Kč vč. DPH

Pozvi do života večerní návyky, které ti pomohou naladit se na sebe, cítit se víc žensky, sebevědomě, prohloubí tvůj vnitřní klid a zaberou 10 minut času. 

 

Kdo tě kurzem provede?

Moje jméno je Michala Měřínská, jsem mentorkou a průvodkyní žen světem vědomé ženské krásy a autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už téměř 28 tisíc žen. Od roku 2015 ukazuji ženám cesty, jak se cítit krásnější a sebevědomější a jak rozzářit svoji vnitřní i vnější krásu v každém věku.

Ve svých kurzech je učím, jak o krásu a ženskost pečovat jak na úrovni těla a vzhledu pomocí péče o sebe, líčení a oblékání, tak na úrovni mysli a ženské duše. 

Ve své práci propojuji víc jak desetileté zkušenosti s vedením lidí z manažerských pozic se zkušenostmi make-up artistky a stylistky. Vytvořila jsem tak unikátní systém vzdělávacích programů pro ženy a mojí misí je, aby ženy díky tomu, že si svoji krásu dovolí žít, dělaly krásnější svět okolo sebe.
A těším se, že Večerní Zpomalení v tom pomůže teď i tobě.

Díky večernímu zpomalení se ráno probudíš s úsměvem na rtech a vyspaná do růžova.
Dopřej si to!