Provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

Kdo je Michala Měřínská?

Můj příběh o cestě ke kráse, ženskosti a krásnějším světu

Když jsem na jaře roku 2015 s láskou do světa pustila svůj osobní blog, netušila jsem, kam mě cesta vědomé ženské krásy zavede. Měla jsem v hlavě jen jednu věc.

Přiložit ruku k dílu a pomáhat tento svět dělat krásnějším. Po svém.

Už několik let učím ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání svoji krásu zářit do světa každý den. Tak, aby mě to hlavně bavilo, a hlavně tak, aby to bavilo ženy, které moji tvorbu sledují. Píšu články, eBooky, líčím ženy na focení na profesní weby, na svatby, na portréty, věnuji se osobnímu stylingu.

A taky získané zkušenosti, tipy a triky předávám dál

Učím jak se jemně, přirozeně a rychle nalíčit, jak se šmrncovně obléknout a vyzdvihnout přednosti postavy a taky provázím na společné nákupy oblečení, aby v obchodech věděly, kam sáhnout. 

Koho? Ženy, které se rozhodly vydat na cestu ženské krásy a rozhodly se, že už ani jeden den svého života nepromarní stěžováním si, že „ta vedle“ je hezčí, než ony. Ženy, které se už nechtějí kvůli své kráse trápit a rozhodly se, že jsou to jen a jen ony, kdo mohou svoji krásu ovlivnit. Ženy, které měly o své kráse pochybnosti, nevěřily si a soustředily se v zrcadle spíš na nedostatky.

A dnes? Vidí své přednosti, usmívají se, jsou spokojené a hlavně jim to neskutečně sluší.

Jak ve zkratce představit sebe? Jak krátce popsat svoji vlastní cestu ke kráse a to, jak dnes pomáhám ostatním ženám?

Jsem make-up artistka a stylistka s velkou vášní pro krásu. Jsem žena, partnerka, maminka, která miluje eleganci, ženskost a přirozenost. Provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. A tohle všechno mě fakt hodně baví a dává mi to smysl.

Já sama se každý den cítím skvěle, a to i ve dnech, kdy se nenalíčím nebo se zrovna moc růžově nevyspím. Mám totiž v rukávu spoustu triků z mé praxe, díky kterým dokážu během chvilky zakrýt kruhy pod očima, zvýraznit krásné rysy mého obličeje nebo mít skutečně šmrnc ve svém oblečení. Vím, co mi sluší, jsem spokojená a usměvavá.

Ale vždycky to tak nebylo. Můj život byl ještě před pár lety o 180 stupňů jiný.

Nechci umřít nešťastná

Moji cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce na manažerských pozicích a zlomová cesta do Indonésie, kam jsem se vydala najít sebe samu v momentě, kdy se mi rozpadl dvanáctiletý vztah. Místo, abych řešila svatbu a plánovala rodinu, kupovala jsem sama byt na hypotéku a v slzách si zvykala na samotu.

Tehdy mi dost tvrdě došlo, že práce a život v korporátní kultuře velkých firem není všechno, a že jestli něco ve svém životě nezměním, umřu nešťastná.

Život je dost krátký na to, abych mrhala časem

... a nedělala věci, které mě neskutečně baví. A tak jsem si slíbila, že už ani jeden sen nezůstane nesplněný.

Začala jsem si cestou do Indonésie plnit sny a od té doby každý den pokračuju

Po návratu z Indonésie jsem prošla rekvalifikací ve fashion stylingu a pokračovala vzděláním v líčení a profesionálním make-upu. Líčila jsem pod vedením make-up artistů, kteří u nás patří skutečně ke špičkám. Měla jsem možnost vidět v práci profi fotografy, kteří fotí módní fotografie do předních českých časopisů. Odborné kurzy líčení provázely online kurzy podnikání, sebe-rozvoje, tvoření.

Uvědomila jsem si, že to nejcennější, co pro sebe můžu udělat, je investovat čas sama do sebe

Investovat čas do toho, co mám ráda a co mě skutečně naplňuje. Kromě toho, že inspiruji ticíse žen, jak se každý den cítit skutečně magicky ženské, si plním i další sny. 

  • Líbala jsem se pod Niagarskými vodopády
  • Viděla jsem romantický západ na Brooklyn bridge v New Yorku
  • Ztratila jsem se v džungli Kostariky
  • Pozorovala delfíny v Panamě
  • Přivítala Nový rok v Římě
  • Procestovala Španělsko s těhotenským bříškem

… a to nemluvím o těch každodenních malých snech

Ručně dělaná marmeláda od klientky na osobní konzultaci mi vykouzlila úsměv na rtech. Miluji úžasná setkání s ženami ve fotostudiu nebo vůni palačinek od mého muže.

Krásu nepředstírám. Krásu skutečně žiju. A vy můžete také.

Po narození našeho syna jsem si skutečně uvědomila, jak moc rychle život letí. A jak jednoduše můžeme promarnit dny trápením a vzdycháním, že nemáme, co chceme, že nevypadáme, jak chceme, že ostatní ženy vypadají líp.

Vědomá ženská krása není pozlátko ani malichernost.

Krása k ženě patří odjakživa. Ale aby žena mohla vytvářet krásu okolo sebe, musí začít u sebe samotné.

Proto jsem napsala knihu Magicky ženská, která vám může ukázat nové cesty, inspiraci a možnosti, jak si pohled do zrcadla zamilovat. Jak být spokojená sama se sebou a svoji krásu doslova zářit do světa.

Mojí velkou touhou je ukázat ženám jiný pohled na vědomou ženskou krásu. A v této knize chci s vámi sdílet svůj osobní příběh cesty ke kráse. Protože věřím, že příběhy inspirují. 

Děkuji vám, že mi pomáháte plnit si sny. Buďte i vy Magicky ženská!

Tento web a s ním spojený eshop je dalším splněným snem a každé slovo, které na něm naleznete, je jeho součástí. A vy také. Jsem ráda, že tu jste se mnou a moc vás tu vítám. Za to vám děkuji.

Věřím, že pro vás bude místem inspirace, odpočinku a že tu vždy najdete pro vaši krásu jen to nej,na jednom místě a budete se sem pro inspiraci vracet. Těším se na společnou cestu světem vědomé ženské krásy.

Míša

Krása v online světě

Už několik let učím ženy na osobních schůzkách a setkáních, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání svoji krásu zářit do světa každý den. 

Ale nastal čas vydat se do online světa. 

Proto jsem začala sdílet své osobní zkušenosti se čtenářkami mého osobního blogu. Psaní mě neskutečně nadchlo a baví mě dodnes.

Napsala jsem pro vás tři eBooky zdarma, které už inspirovaly více jak 3000 čtenářek na cestě za jejich krásou.

Jsem autorkou eBooků

Sdílím v nich osobní zkušenosti a tipy, jak se naučit svoji přirozenou krásu rozzářit.

eBooku Dokonalé líčení krok za krokem se naučíte vše důležité o líčení a hlavně budete vědět, co vám v líčení sluší a jak svoje rysy podtrhnout za 5 minut.  

eBook Dokonale liceni Cover

V eBooku Kouzla oblékání odhalíte, jak svoje přednosti podtrhnout oblečením a přestanete tápat v obchodech a každé ráno před skříní pro vás bude zábava.

eBook Kouzla oblékání Michala Merinska Cover

O dalších tipech v líčení se dočtete také na stránkách mého projektu Make-up For You, který denně navštěvují desítky žen.

Bez facebooku neexistujete

Překročila jsem další komfortní zónu a založila na Facebooku stránku s inspirací k ženské kráse, vkusu, eleganci. Buďte tam s námi.

A došlo i na knihu

Většina žen s přehledem a okamžitě vidí krásu ostatních žen. Ale samy sobě jsou často tím největším kritikem. Svoji vlastní krásu vidí málokdy. Bývají při pohledu do zrcadla samy ze sebe znechucené, lítostivé a naštvané na život, že to zařídil zrovna takhle. Nevěří si, nemají rády svoje nohy, prsa, vlasy, pleť, nos… 

Mou velkou vizí je to změnit. A proto jsem napsala knihu Magicky ženská, ve které sdílím svůj příběh o cestě za krásou.

Magicky ženská - vše na jednom místě

Aby pro vás byla orientace v tipech o ženské kráse co nejpříjemnější, vytvořila jsem tento web a s ním spojený eshop. Najdete v něm zajímavé tipy pro sebe a svoji krásu i tipy na dárky pro ženy, které máte ráda.

Chcete umět líčením svoji tvář rozzářit a cítit se sebevědoměji?…
1 200 Kč
Kniha o vědomé ženské kráse
199 Kč
Jaké je vaše líčení? Má šmrnc, nápad, kouzlo? Nebo u…
690 Kč
Chcete se nejen podívat na nádherné pláže, do krajiny plné…
249 Kč

Stáhněte si ZDARMA eBooky s tipy pro vaši krásu