Přihlášky na oblíbený letní online workshop jsou otevřené do 17.6.2024

LETNÍ ŠMRNC

Objev tajné letní vychytávky pro svůj styl, péči o pleť i líčení. Tohle léto si díky nim užiješ víc sebevědomě a žensky. Přidej se na online workshop tudy:

MAGICKY ŽENSKÁ

Kniha o vědomé ženské kráse

Inspirovala už přes 23 000 žen a pomohla jim nastartovat úžasné životní změny v péči o sebe, kráse a spokojenosti! Teď si ji můžeš objednat taky.

Udělej i ty první krok k vědomé ženské kráse

A konečně si udělej čas na toho nejdůležitějšího člověka na světě.
Na sebe samotnou. (Nikdo jiný to za tebe totiž neudělá.)

Tahle kniha ti dodá odvahu ke změně a ukáže ti cestu ke spokojenějšímu pohledu na sebe (nejen v zrcadle).

 • Vidíš s přehledem krásu ostatních žen, ale při pohledu do zrcadla cítíš někdy spíš nejistotu, vztek nebo pochybnosti?
 • Zažíváš dny, kdy nemáš chuť se na sebe do zrcadla ani podívat?
 • Stává se ti, že péči o sebe odkládáš, jsi vyčerpaná a nemáš na sebe čas?

Představ si, že sama o sobě při pohledu do zrcadla řekneš, že jsi krásná.

Připadá ti to spíš jako sci-fi?

Pak právě pro tebe mám dobrou zprávu – a tuhle ženskou knihu.

Kniha inspirovala

UŽ VÍCE NEŽ 23 000 ŽEN

a pomohla jim nastartovat zásadní životní změny v péči o sebe. Ukázala jim cestu, jak se cítit sebevědoměji, žensky a jak si začít plnit sny.

Čekala jsem příběh jedné ženy. A v knize jsem našla příběhy tisíců žen. Každá z nás tam najde ten svůj. Tahle laskavá a milá kniha mi potvrdila, že tam, kam jdu, je to správně. Že nikdy není pozdě něco změnit. Že sny jsou na prvním místě. že tak jak to mám sama se sebou, tak to mám ke světu. Že mít se ráda a mít se na prvním místě je naprosto správně. A pak můžu dokázat cokoli. Připomněla mi, že když zapomenu na sebe, tak to hned pocítím. Kombinace rozvoje, lásky, důvěry v nás, čtenářky, praktických rad a doporučení je napsána s velkou lehkostí a citem.
Ivana Cikánkováwww.zenyvrealitach.cz
Pochybujete o sobě a své kráse, ale chcete s tím něco dělat? Máte odvahu vydat se na cestu objevování své vnější, ale i vnitřní krásy? Máte chuť prozkoumat potenciál vlastní ženskosti? Pak je pro vás Míša s její knihou Magicky ženská právě teď tou nejlepší průvodkyní.
Alice KiršZakladatelka a kreativní ředitelka projetu Ženy ženám®
Máte někdy dojem, že kolem vás běhá spousta nádherných ženských, jen vy jste se zrovna nějak „nepovedla“? Já to měla až do nedávna taky tak. Teď si možná budete klepat na čelo, ale hlavním důvodem byla těžká podváha. Prostě jsem hubeňour už od malička a všude mi lezou kosti. Nesnášela jsem hlavně svoje nohy a minisukni bych si na sebe nevzala, ani kdyby mi platili. Až mi konečně došlo, že je to všechno jenom v hlavě a že navenek vyzařuju jen to, jak se sama cítím uvnitř. Přecvakla jsem si přepínač v hlavě z polohy „Vyhublá a nanicovatá“ do polohy „Krásně štíhlá a sexy“ – a zafungovalo to! Teď mám plnou skříň krátkých sukní a šatů, a ze svého vosího pasu jsem udělala tu největší přednost. A hlavně – začala jsem se mít fakt ráda.
Lucie KoubekJazykový konzultant a Líný copywriter www.luciekoubek.cz, www.linycopywriter.cz
Míša v knize pojmenovává věci, které nesouvisí jen s tím, jak vypadáme, ale především s tím, jak se cítíme uvnitř, což je základ toho, zda jsme v životě šťastné, naplněné a úspěšné. Já jsem měla v některých obdobích svého života sklony myslet si, že ženská krása je něco povrchního, zbytečného a zabývají se jí jen pipinky, co nemají nic jiného na práci. Po přečtení knihy mě už nepřekvapuje fakt, že to bylo přesně v těch obdobích života, kdy jsem si nejméně věřila, neměla se ráda, nebyla úspěšná ani šťastná.
Stáňa MrázkováAutorka knihy a kurzu Podnikání z pláže, www.stanislavamrazkova.cz
Shltla jsem ji za jedno víkendové odpoledne! 🙂 A rozhodně mám vytipované kamarádky, kterým ji doporučím. Je fantastické, jak ste popsala celý myšlenkový proces, se kterým ženy bojují. Myslím, že tuto knížku by měly dostávat děvčata povinně k maturitě.
Kristína G.
Víte, jakou větu jsem si z této knihy opsala? "To nejkrásnější, co pro sebe může každá žena udělat, je obléci si ráno svůj úsměv." No není to nádhera? A já s tím tolik souhlasím. Stejně jako s desítkami dalších myšlenek, hlubokých osobních příběhů, splněných snů, praktických rad a cvičení, které v knize najdete. Zkrátka energie, která každou ženu dovede před to vlastní magické zrcadlo, do kterého se bude už jen usmívat. A to o těch tělových silonkách... jako opravdu??? P.S. Těším se, až Míše jednou ukáži svou kosmetickou taštičku, ze které prý lze poznat ledacos... ajajaj.
Mgr. Edita Berkováwww.strollering.cz, www.editaberkova.cz
Ja som z nej nadšená, Miška! A ďakujem za ňu. Máte taký dobrý štýl písania, radosť otvoriť a začítať sa. Len som si dnes musela nastaviť stopky, aby som pri nej nestrávila až priveľa času a stihla aj navariť na zajtra 🙂
Miroslava K.
Ženská krása je opředena mnoha mýty – a to hlavně v hlavách žen samotných. Míša si ve své knize bere na paškál pěkně jeden mýtus po druhém a nabízí nám řešení nejen obecně platná, ale aplikovatelná pro každou z nás jako jedinečnou a jinak krásnou bytost. V knize naleznete nejen Míšin strhující životní příběh, který vás může v mnohém inspirovat a motivovat, ale i recept na skutečné tajemství ženské krásy: totiž že jsme tak krásné, jak si to my samy dovolíme – a že my samy to tedy máme ve svých rukách - což je zároveň ta dobrá i ta špatná zpráva 😉
Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena®
Keď som sa pustila do čítania knihy, doslova som ju hltala a takmer na každej stránke som našla situáciu alebo myšlienku, ktorú som už niekedy vo svojom živote riešila. Každá z nás sa viac menej "trápi " s podobnými myšlienkami, vytvára si v hlave podobné prekážky, zákazy, bojuje s rôznymi strachmi, obavami, nedôverou. Táto kniha je písaná pre každú z nás, priam vonia ženskosťou 🙂 a verte mi, každá sa v nej nájde. Páči sa mi spôsob, akým sa vďaka Miškinmu príbehu, zážitkom, skúsenostiam, skvelým radám a tipom na líčenie či šmrncovné obliekanie dostaneme k samej sebe. Nie je to len o návode na vonkajšiu krásu, ale aj na tú vnútornú. Je to o tom, aké dôležité, ba až kľúčové je, dovoliť si byť ženou, s radosťou a bez výčitiek. Vydajte sa na vašu jedinečnú "magicky ženskú "cestu , kniha vás k tomu krok za krokom dovedie.
Zuzana Ondrisováwww.tvarovajoga.sk, www.oblicejovajoga.cz

Vědomá ženská krása není pozlátko ani malichernost

Krása k ženě patří odjakživa. Ale aby žena mohla vytvářet krásu okolo sebe, musí začít u sebe samotné. Jak jsi na tom TY?

CO TI KNIHA PŘINESE DO ŽIVOTA?

 • Pochopení a inspiraci
  Pochopení, že i tvoje krása začíná uvnitř a inspiraci, jak ji v každodenním životě rozzářit.
 • Odhodlání a akci
  Odhodlání začít věci v péči o sebe měnit a pustit se do akce.
 • Odvahu a čas
  Odvahu udělat si sama na sebe konečně pravidelně čas.
 • Chuť mít se víc ráda
  Chuť mít sebe samotnou víc ráda a přestat se odsouvat na poslední místo.
 • Sebe-vědomí
  Pohlazení po duši, vědomí, že v tom nejsi sama a kus vyšší sebe-vědomí.
 • Návody
  Konkrétní návody, jak pracovat s myšlenkami, pečovat o pleť, jak se líčit nebo si uspořádat šatník.

A hlavně jak si svoji ženskost začneš s lehkostí UŽÍVAT!

Kdo je autorka knihy

MICHALA MĚŘÍNSKÁ?

Učím ženy, jak změnit postoj k vnímání ženské krásy a ukazuji jim, jak rozzářit svoji vnitřní krásu a projevit ji i navenek díky vědomé péči o sebe, líčení a oblékání.

Moji cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce na manažerských pozicích a zlomová cesta do Indonésie, kam jsem se vydala najít sebe samu. A taky studium make-upu a stylingu, do kterého jsem se zamilovala.

Ve své praxi  jsem se potkala už se stovkami žen a vím, kde a proč nejčastěji o své kráse pochybují.  Jsem vděčná, že díky tomu můžu ženám ukazovat cestu, jak se cítit sebevědoměji, přitažlivě a žensky.

V knize sdílím svůj osobní příběh cesty ke kráse.

Protože věřím, že příběhy inspirují. Vezmu tě na cestu světem ženské krásy. Na cestu zevnitř ven. Ukážu ti, jak rozzáříš svoji vnitřní krásu a podpoříš ji i navenek.

I ty si můžeš ve svém životě dopřát každý den chvilku, kterou ty i vaše krása a ženskost potřebuješ. I ty se umíš poprat s démony a negativními myšlenkami, které tvoji krásu zabíjejí už ve tvé vlastní hlavě. 

„I Ty se můžeš cítit krásná a pečovat o sebe, když to sama sobě dovolíš.“

 Možná právě teď je na čase zastavit se –
a začít dělat věci v péči o sebe prostě trochu jinak.

Díky knize si dnes už tisíce žen svoji krásu a péči o sebe vědomě užívají.  Udělej první krok k vědomé ženské kráse právě teď. Opravdu, stačí se jen rozhodnout. A právě s tím ti pomůže tato kniha. 

Zajímá tě, co na stránkách najdeš?

Nakoukni dovnitř...

Udělej první krok k vědomé ženské kráse

A konečně si udělej si čas na toho nejdůležitějšího člověka na světě.
Na sebe samotnou. 

Pokud teď cítíš aspoň trošku zvědavost, zvu tě na společnou cestu.

Vím, že ti umím pomoci tvoji krásu najít a rozzářit. Protože jsem sama prošla cestu, na které jsem dokázala myšlenky o své vlastní kráse přepsat. 

Protože jsem už spoustě žen pomohla tu jejich krásu probudit a ony se dnes cítí zkrátka líp a víc žensky. A ty budeš taky!

0
ženských kapitol
0
voňavých stránek
0
upřímných slov

Přidej se k tisícům nadšených čtenářek a 
začni si vědomou péči o sebe užívat!

Nikdy není pozdě na změnu. Nikdy není pozdě na novou inspiraci.

A vždy je skvělá chvíle zastavit se, konečně si na sebe udělat čas a začíst se do inspirativního příběhu, který ti pomůže změnit úhel pohledu na to, jak se každý den jako žena cítíš.

Pokud víš, že chceš ve svém životě pro sebe dělat věci jinak, neváhej a jdi do akce. Tahle kniha ti v mnohém otevře oči a změní pohled na krásu. A to se neodkládá.

Kniha Magicky ženská stojí 219 Kč + poštovné a balné.

Klikni na tlačítko Objednat knihu a v dalším kroku vyplň a odešli objednávku.