První komplexní online program o vědomé ženské kráse, který mění životy žen k jejich spokojenosti

CO SE VÁM HONÍ V HLAVĚ,
KDYŽ SE SAMA NA SEBE PODÍVÁTE DO ZRCADLA?

 • Kolikrát jste se při pohledu sama na sebe kritizovala a podceňovala?
 • Kolikrát jste se srovnávala s ostatními ženami a měla pocit, že vaše sebejistota a ženskost jsou fuč?
 • Kolikrát jste jiným ženám ve skrytu duše záviděla, že se umí pěkně a vkusně obléknout a nalíčit, zatím co vy si připadáte pořád neohrabaně?
 • Kolikrát jste ve spodním prádle koukla ve zkušební kabince do zrcadla a naštvaně odcházela s pocitem, že vám prostě nic nesluší?
 • A kolikrát vás přepadl vztek před šatní skříní a odcházela jste z domu s pocitem, že se oblékáte pořád stejně?
 • A co myšlenky v koupelně, když si stoupnete na váhu? Taky jste se už někdy na sebe podívala do zrcadla a pomyslela si, proč nejste hubenější a hezčí?

Poznáváte se trochu?

Nejspíš už jste četla spoustu sebeláskových pouček o tom, že se máte mít víc ráda a přijmout se taková, jaká jste. Jenže na rovinu… 

Jaká je realita?

Máte odvahu si přiznat, že jste se zatím nepohla z místa, pořád pochybujete, řešíte vzhled, nejistotu a když se vám zdá, že je nějaká žena hezčí a dokonalejší než vy, cítíte se na nic?

Kolikrát jste snila o tom, že se to třeba jednou změní a vy se přece jen budete líbit sama sobě a cítit se krásná a ženská. Užijete si ten pocit, že se na vás ostatní se zájmem a s uznáním podívají…

A kolikrát jste sama sebe už při té představě usadila a přesvědčila, že tohle není pro vás, protože starat se o to, jak vypadáte a co máte na sobě, je povrchní a že fakt, že na péči o sebe jako žena nemáte čas, je v dnešní době normální. Přece se nebudete starat o nesmysly a budete dělat něco užitečnějšího.

Navíc – buď jste chytrá nebo krásná. Obojí mít přece nemůžete.
Vždyť krása je pomíjivá, záleží přece na tom, co nosíme uvnitř.

Trefila jsem se trochu?

Vzhledem k tomu, že stále čtete, tak jsem si jistá, že jste se v něčem poznala. Proč jsem si tak jistá?

Protože píšu z vlastní zkušenosti.

Tyhle pocity si sama moc dobře pamatuju. Pocity, kdy vnitřně řešíte svůj vzhled, nevěříte si a snažíte samu sebe přesvědčit, že na tom nezáleží. Vím, jaké to je, když sama sobě nevěříte a navenek se snažíte dělat, že je to jinak.

Neměla jsem se ráda. Byla jsem přepracovaná. Péče o sebe jela na autopilota a stala se pouhou nutností. Sebelítost jsem přebíjela alkoholem, večerními nálety na ledničku a nárazovým cvičením z pocitu viny.

VY TOHLE DĚLAT NEMUSÍTE. MÁM PRO VÁS DALEKO LEPŠÍ ŘEŠENÍ.

Co když vám řeknu, že...

 • Co když vám řeknu, že i vy můžete svoji přirozenou krásu a ženskost jednoduše probudit a vědomě si ji užívat? A co víc, co když vám budu tvrdit, že si na péči o sebe můžete každý den udělat čas a dokonce se na ni těšit?
 • Co když vám řeknu, že i vy se můžete naučit žensky oblékat a jemně a přirozeně líčit a fakt se sama sobě v zrcadle líbit a přestat o tom pochybovat?
 • Co když vám řeknu, že vám umím ukázat cestu, jak přepsat nefunkční myšlenky o ženské kráse, které vám neslouží a začít si svoji ženskost a sebejistotu užívat?

Nebudete mi věřit, viďte?

Chápu to. 

Proto přejdu rovnou k věci a ukážu vám reálné příběhy žen, které na tom byly podobně jako vy. A za pouhých pár týdnů zažily úžasné životní proměny. 

A jsem si jistá, že vy je můžete zažít taky!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Nikdy bych nevěřila, že mi online kurz může dát tak moc. Cítím opět obrovskou radost ze života. Vůbec jsem si před tím neuvědomovala, jak mi líčení a péče o sebe chybí. Otevřela jste mi v mnoha věcech oči. Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská je fakt pecka. Dal mi víru, že i já mám právo cítit se krásná. Užívám si chvilky vědomého vnímání sebe sama. Cítím, jak mi do žil proudí ženství a taky něco mnohem víc, co zatím neumím pojmenovat a že to všechno dělám nejen pro sebe, ale taky pro svoje děti, dcery i syny. Ale hlavně pro sebe. Kurz mi dal tolik inspirace a odvahy snít!
Jana K.účastnice kurzu Magicky ženská
O tomto programe môžem s čistým svedomím povedať, že zmenil zásadným spôsobom môj život. Má dosah do celého môjho života, nielen do nejakej jednej či dvoch oblastí života. Vôbec nešlo o farbičky, či čačky-mačky, išlo o niečo oveľa viac. O niečo, čo mi ani vo sne nenapadlo, že by mi tento mohol priniesť. Bola ňou úcta k sebe, k svojej ženskej podstate, nádherná cesta k poznaniu seba samej.
Zuzana Zrnekováúčastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská je absolútne úžasný!

Každý deň je mi obrovskou podporou – v tých dobrých i v tých zlých dňoch. Učím sa o sebe mnoho, afirmácie, práca s myšlienkami ma obohacujú, mení sa mi prístup ku mne samej!
Veronika Š.absolventka kurzu Magicky ženská

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Tento kurz by som odporučila každej žene, ktorá má akúkoľvek najmenšiu pochybnosť o sebe a svojej kráse. Je to úžasné a krásne spoznávať svoju osobnosť, ktorou naozaj sme a dopriať si tú starostlivosť. Najkrajšie je na tom to, že sa to rozptýli do vášho okolia.

Vďaka kurzu sa mi pootvorili ďalšie skvelé možnosti sebapoznania. Preto odpoveď na otázku, či kurz splnil to, čo sľuboval znie, určite áno. Tých päť týždňov ubehlo veľmi rýchlo a nechcela som, aby skončil. Vôbec to neľutujem a každá informácia je pre mňa ako poklad. Som za to veľmi vďačná a teším sa z pokračovania tejto cesty.
Sona B.účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz rozhodně splnil mé očekávání, troufám si říct, že i předčil mé očekávání 🙂 Nečekala jsem, že mě to takhle pozitivně nabije. Díky kurzu cítím spoustu změn. Cítím se sebejistější sama ve svém těle, díky kurzu jsem konečně přijmula samu sebe, takovou, jaká jsem. Velkou změnu jsem udělala hlavně v péči o pleť, která mi teď opravdu dělá radost, protože snad úplně září tím, že o ni pečuji a dopřávám jí to, co potřebuje, aby byla zdravá.

Kurz bych doporučila všem ženám, které si chtějí zdravě zvednout sebevědomí a naučit se dávat samu sebe na první místo a to bez ohledu na věk 🙂
Kateřina J. účastnice online kurzu Magicky ženská

Chcete si to taky dopřát?

 • Chcete se taky cítit spokojeněji a líbit se sama sobě?
 • Chcete si na sebe umět dělat víc času a pečovat o sebe každý den bez výčitek, aniž by vám to zabralo v koupelně hodinu?
 • Chcete zkrotit svoje negativní myšlenky a pochybnosti, které vám podkopávají sebejistotu nejen při pohledu do zrcadla, ale i v zásadních životních situacích?
 • Chcete umět podpořit svoji přirozenou krásu a ženskost nejen uvnitř sebe, ale i v líčení a ve svém stylu oblékání?

Cítíte, že si konečně zasloužíte cítit se sebejistě a přitažlivě a chcete vědět, jak na to prakticky?

Skvělé!
Jste v pravý čas na pravém místě.

Vytvořila jsem pro vás unikátní online program

V něm vás naučím vědomému přístupu k ženské kráse, který nezačíná v zrcadle, ale uvnitř vás.

Probuďte svoji přirozenou krásu a ženskost v online programu Magicky ženská.

Provedu vás krok za krokem a ukážu vám, jak skutečně najít svoji vnitřní krásu a rozzářit ji navenek díky vědomé péči o sebe, jemnému líčení a ženskému oblékání a hlavně – díky porozumění sama sobě.

Kurz jsem tvořila se záměrem podpořit každou ženu, která touží po tom cítit se žensky a sebejistě, líbit se sama sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. 

Společně projdeme do hloubky pět oblastí ženského světa, díky kterým váš život dostane nový rozměr, protože začnete krásu vidět uvnitř i kolem sebe.

Pochopíte, že přirozená ženská krása nezačíná v zrcadle, ale začíná ve vaší hlavě. Začnete se líbit sama sobě a cítit se žensky, přitažlivě a sebejistěji. Začnete se na sebe dívat láskyplnýma očima a pochopíte, že žena, která je spokojená sama se sebou je vždy pro své okolí krásná. A to vše se začne zrcadlit ve vašem životě. 

 Ano, i vy jste ta žena, za kterou se muži obdivně otočí a ostatní ženy si ji se zájmem prohlédnou. Ano. I vy můžete svoji krásu a ženskost pozvat do svého života bez výčitek a pocitu studu.

PROVEDU VÁS KURZEM TAK, JAKO JSEM PROVEDLA UŽ STOVKY ŽEN.

Budu ráda, když si přečtete příběhy a zkušenosti některých z nich. Jsou úžasné.

Pre mňa je prostredie kurzu Magicky ženská takou virtuálnou oázou, wellness pre moju ženskú dušu. Vraciam sa tam stále znovu, hoci len na pár minút, keď si potrebujem dať odstup od každodenného kolotoča. Obsahuje hlboké pravdy, ktoré by mala poznať každá žena.

Najzásadnejšia zmena v mojom živote? Po absolvovaní kurzu definitívne nastal koniec výhovorkám, že nemám na seba čas. ❤
Regina Ladaúčastnice online kurzu Magicky ženská
Do kurzu som išla trochu zvedavá a trochu skeptická. Zmení sa niečo len za 5 týždňov? Roky predsa žijem s inými presvedčeniami. Dnes sa po absolvovani kurzu cítim krajšia, šťastnejšia a aj okolie ma vníma ako omladenu a optimisticku mladú ženu.

Dnes môžem povedať, že na viditeľné zmeny netreba mnohomesacne, či dokonca niekoľkoročné kroky do neznáma, ale stačí nasledovať vodcu, ktorý vie, čo robí a výsledky prídu oveľa rýchlejšie.

Kurz Magicky ženská môžem odporučiť každej žene. Sebavedomej neuškodí a tú, ktorá má problém vnímať niečo zo seba, pozitivne posilní.
Marianna, 26 letúčastnice online kurzu Magicky ženská
Najväčšou zmenou bolo, že sa môžem cítiť krásna každý deň. A že to nevyžaduje veľa času, často len červený rúž alebo šaty, a je to! A hlavne, že krása vychádza zvnútra a pokiaľ sama seba nebudem považovať za krásnu, tak okolie moju krásu neuvidí.

Bála som sa, či to nie sú zbytočne vyhodené peniaze. Viem si urobiť make-up, pekne sa obliecť aj sama. Kurz mi však ukázal ako sa starať o seba lepšie, s láskou a ako o kráse premýšľať inak. Cítim sa výborne a krásna, takže to boli výborne investované peniaze!
Tatianaúčastnice online kurzu Magicky ženská
Skvělou změnu vidím ve srovnávaní a pozorování jiných žen. Teď se opravdu snažím spíše inspirovat, a když se přece jen ozve hlásek, který srovnává, vzpomeu si na meditaci o vnitřní kráse, představím si tu svoji a hned se zase cítím v klidu a v pohodě.
Silvieúčastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská mi úžasně rozšířil obzory, díky Vám jsem spoustu věcí zjistila a spoustu věcí si uvědomila. Jsem moc ráda, že Vás tu mám, že jsem si Vás našla - respektive že mi Vás nějaký můj strážný anděl přivedl do cesty.
Jitka D.účastnice online kurzu Magicky ženská

Jsem si jistá, že když proměnou dokázaly projít ony, dokážete to i vy. Pomůžu vám. Půjdeme společně krok za krokem a na konci ty změny ucítíte.

Jsem Michala Měřínská

Jsem průvodkyně světem vědomé ženské krásy. Lektorka a autorka kurzů a online programů pro ženy, autorka projektu a knihy Magicky ženská.

Ukazuji ženám cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost a pomáhám jim cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu.

S ženami pracuji víc jak 15 let. Řadu let jsem pracovala na manažerských pozicích a viděla, jak sebejistota a péče o sebe ovlivňuje výkon, úspěch i životní spokojenost žen.

Začala jsem podnikat jako make-up artistka a stylistka, potkávat se se ženami na focení, na osobních konzultacích i před jejich šatní skříní a viděla, kolik nejistoty se uvnitř většiny žen skrývá. 

Uvědomuji si, jak je těžké udělat změny a přepsat nevědomé prgramy o kráse a ženskosti v době, kdy se na nás hrne jakýsi ideál ženské krásy. Ale většina žen jsou normální ženy, jako jsem já a vy. A nás o kráse, vědomé péči o sebe a ženskosti ve škole ani doma nikdo nic neučil. Tohle téma bylo tabu. Přesto je krása a ženskost oblast, kterou jako ženy řešíme všechny.

Proto jsem se rozhodla tohle změnit a jsem nesmírně ráda, že vás můžu pozvat do kurzu, který vás na cestě za krásou a ženskostí posune mílovými kroky vpřed.

CO SE DÍKY KURZU VE VAŠEM ŽIVOTĚ ZMĚNÍ?

 • Otevře dveře přijetí a klidu, díky kterým o sebe začnete pečovat vědomě a bez výčitek, začnete si na sebe dělat vědomě víc času a péče o sebe vás začne skutečně bavit.
 • Budete spokojenější sama se sebou a tuhle novou energii nepřehlédne ani vaše okolí.
 • Začnete se cítit víc žensky, pochopíte, že ženská krása není jen pro vyvolené a budete ji umět podpořit.
 • Ucítíte větší sebejistotu, která se projeví ve větší životní spokojenosti.
 • Budete v pohodě sama se sebou a už vás nerozhodí srovnávání s ostatními ženami, protože sama k sobě změníte přístup a budete se mít víc ráda.

CO BUDETE UMĚT NA KONCI KURZU?

 • Uvidíte cesty, jak podpořit vaši krásu, ženskost a sebejistotu v různých oblastech vašeho života.
 • Vědoměji pečovat o svoji pleť a mít svoje rituály, které vám dodají každý den energii.
 • Objevíte funkční metody práce s myšlenkami a postoji, které vás v užívání si péče o sebe brzdí.
 • Naučíte se jemně podpořit svoje rysy líčením, které zvládnete hravě za pár minut.
 • Začnete svůj šatník vnímat víc ženskýma očima a naučíte se, jak jednoduše a neotřele svoje oblékání oživit ženskými prvky a vytřídíte ho tak, aby vaši ženskost podporoval.
 • Porozumíte svojí cykličnosti v kráse, zklidníte se a naladíte se na svoji vnitřní vlnu.

ODNESETE SI MYŠLENKY, INSPIRACI A MOŘE PRAKTICKÝCH CVIČENÍ, KTERÉ VÁM OTEVŘOU MYSL A CESTU K HLUBŠÍMU VNÍMÁNÍ SEBE SAMA.

CO KONKRÉTNĚ SE NAUČÍTE?

Na společné cestě nás čeká pět témat ze světa ženské krásy, ze kterých si odnesete do každodenního života postřehy, myšlenky a velmi praktické a funkční tipy, které vám v mnohém usnadní život a podpoří vás v momentech, kdy to jako žena budete nejvíc potřebovat.

Lekce #1: Moje krása, moje volba

Dovolíte si pozvat ženskost i krásu do života.

Podíváte se na péči o sebe pod lupou a ukotvíte se v tom, proč si vědomou péči dovolit. Objevíte svoje vnitřní vzorce a přesvědčení, které vám brání cítit se sebevědomě a pečovat o sebe s láskou. Zaměříte se na vědomou péči o pleť a vyladíte kroky tak, abyste na pleti cítila změny a výsledky.

 

Lekce #2: Krása začíná v hlavě

Objevíte cesty, jak pracovat s pochybnostmi a myšlenkami o svém vzhledu.

Ukážu vám, jak v každodenním životě zkrotit vlastní myšlenky, které při pohledu do zrcadla křičí, co všechno by mělo být jinak, a způsobují vám často stres a nepohodlí. Naučíte se nejen vědomě a láskyplně reagovat, odnesete si navíc účinné a funkční metody, jak se svojí myslí pracovat.

 

Lekce #3: Přirozené a jemné líčení

Naučíte se přirozeným líčením podtrhnout vaše ženské rysy.

Jemné ženské líčení sluší každé ženě. Jenže ne každá to umí. V tomto týdnu se naučíte krok za krokem jemné denní líčení a taky vychytávky z mé dlouholeté praxe, díky kterým vás líčení začne bavit, a navíc vám zabere maximálně pár minut.

 

Lekce #4: Ženskost ve vašem šatníku

Najdete různé způsoby, jak v sobě oblečením podpořit ženu.

Nejste neviditelná a vaše oblečení taky ne. V tomto týdnu se podíváte na váš šatník ženskýma očima a začnete hledat ženské prvky. Pochopíte, jak díky oblečení i doplňkům podpořit svou vnitřní ženu a pustíte se rovnou do akce.

 

Lekce #5: Cykličnost ve vaší kráse

Uvědomíte si svoji cykličnost ve vztahu k péči o sebe a sladíte se.

Jak si užívat proměnlivost vaší krásy během celého měsíce a jak ještě lépe sama sobě naslouchat? Buďte i v kráse naladěná na svůj cyklus. Ukážu vám, jak na to.

 

A ke každé lekci ještě: Inspirace z Itálie

Krátké video s zásadní myšlenkou ze světa vědomé ženské krásy a péče o sebe pro inspiraci a k zamyšlení. Kromě nových AHA momentů nasajete navíc kousek italské atmosféry a energie.

A TAKÉ HODNOTNÉ BONUSY
VYTVOŘENÉ POUZE PRO KURZ MAGICKY ŽENSKÁ

Bonusy jsou výjimečné, vznikly exkluzivně jen pro online kurz Magicky ženská a nikde jinde je nenajdete.


Přemýšlela jsem, co navíc vám můžu přinést, abych vás na cestě za vaší krásou skutečně maximálně podpořila. Proto jsem požádala úžasné ženy, expertky, aby pro vás připravily do tohoto kurzu bonusy, díky kterým ještě víc poznáte samu sebe a podpoříte svoji ženskost.

VÍM, ŽE Z NICH BUDETE NADŠENÁ!


Bonus #1: ROZCVIČKA TVÁŘOVÉ JÓGY

Cviky tvářové jógy od Zuzany Ondrisové.

Propagátorka obličejové jógy Zuzka pro vás připravila praktické cviky z obličejové jógy, díky kterým se za pět týdnů vaše tvář viditelně zpevní a vaše pleť bude vypadat mladší a šťavnatější.

 


Bonus #2: INSPIRATIVNÍ ROZHOVOR

Magicky ženská a cyklická.

Magicky ženská a cyklická. V rozhovoru s Danou-Sofií Šlancarovou zjistíte, jak žít v souladu se svými neustálými proměnami a jak si je užívat. Někdy stojíte před zrcadlem a připadáte si krásná a svůdná, a jindy vidíte každou chybičku. Můžou za to hormony a je to normální!

 


Tohle vše je součástí zkrácené verze kurzu

Kompletní verze kurzu toho však pro vaši ženskost, krásu a proměnu obsahuje mnohem více včetně času, který vám budu věnovat přímo já.

VE VIP ČLENSKÉ SEKCE KURZU NA VÁS JEŠTĚ ČEKÁ:

Další tři báječné bonusy

Bonus #3: MEDITACE

Meditace Krásná uvnitř i navenek od Terezy Kramerové.

Tereza je skvělá průvodkyně po krajině mysli a v její meditaci, kterou natočila jen pro tento online kurz, se ponoříte do své vlastní krásy a podpoříte ji přímo uvnitř sebe.

 


Bonus #4: SPÁNEK JAKO LÉK

Probuďte se do krásy.

V tomto bonusu od expertky na spánek Karoliny Srncové věnovaném zdravému nočnímu odpočinku se dozvíte 3 zásadní tipy, jak svůj spánek ještě dnes restartovat a udělat z něj silného spojence.

 


Bonus #5: RITUÁL A MEDITACE

Objevte svou krásu.

V bonusu čtvrtého týdne vás Žaneta Ariaty provede Rituálem pozvání krásy do života a meditací Setkání s vlastní krásou.

 


Pět hodnotných rozhovorů s úspěšnými ženami, které vám předají inspiraci ze svého oboru

Jak náš domov ovlivňuje naši ženskost?

Rozhovor s Olgou Buškovou, designérkou a ženou, která umí harmonizovat prostor. Čeká vás inspirace o tom, jak vaši ženskost ovlivňuje váš domov a jak na to, aby vás podporoval.

Jak přijmout sebe sama a dovolit si úspěch?

Rozhovor s Martinou Brandovou, podnikatelkou a autorkou bestselleru o tom, co vám pomůže ve zvýšení sebevědomí, přijetí sebe sama a cestě k úspěchu.

Jak posílit ženskost z pohledu tradiční čínské medicíny?

Rozhovor s Markétou Strnadovou, zkušenou fyzioterapeutkou, která vám ukáže souvislosti péče o sebe, ženskosti a tradiční čínské medicíny.

Jak si dovolit být ženou a otevřít se spiritualitě?

Rozhovor s Lucií Vonchitzki, úspěšnou moderátorkou, spisovatelkou a inspirátorkou o jejím pohledu na umění být ženou.

Ženskost, móda a péče o sebe, i když toho máte nad hlavu

Rozhovor s Rehanou Ježkovou, úspěšnou podnikatelkou, zakladatelkou značky Angels Wings, maminkou a nadšenou šátkařkou, která šije krásné a originální oblečení pro maminky ve 36 zemích světa.


Dvě videa ode mě z praktického života

Na téma:

Jak najít více vnitřního klidu a vydržet u změn (nejen) v péči o sebe dlouhodobě

Na téma:

Ja se začít v životě zaměřovat na důležité věci a být díky tomu spokojená


Dva záznamy magicky ženských webinářů

Webinář s Denisou Říha Palečkovou:

Ženská krása ve vztazích s muži

Webinář s Terezou Kramerovou a Stankou Sobolovou:

Krása nezačíná v zrcadle


JEŠTĚ SI TO SHRNEME 🙂

ZÁKLADNÍ VERZE

5 lekcí kurzu
Inspirace z Itálie
Pouze 2 bonusy
5 rozhovorů
2 videa
2 webináře ze záznamu
Živý webinář na míru

KOMPLETNÍ - VIP - VERZE

5 lekcí kurzu
Inspirace z Itálie
5 bonusů
5 rozhovorů
2 videa
2 webináře ze záznamu
5 živých webinářů na míru

JAK TO BUDE PROBÍHAT PRAKTICKY?

Čeká nás 10 týdnů a pět témat ženské krásy, kterými vás krok za krokem provedu.


Každému tématu se budeme věnovat 2 týdny. První týden bude plný praxe, druhý týden budeme společně vše integrovat do vašeho života. 

Lekce se vám budou otevírat postupně, ke každému kroku vám pošlu e-mailem připomínku, abyste na něj nezapomněla.

Úvodní video a text

V něm vás čeká teoretické objasnění daného tématu a důležité myšlenky, které vás budou provázet celým týdnem.

Praktické návody a úkoly

Úkoly a návody získáte buď ve formě videa, textu nebo mp3 nebo pracovních listů. Najdete v nich další užitečné rady na cestu, a právě díky nim se vám podaří přetavit vše do akce a začít si užívat výsledky na vlastní kůži.

Afirmace

V každé lekci vás čeká jedna afirmace. Pomocí práce s afirmacemi před zrcadlem začnete vnímat svoji krásu ve své mysli.

Inspirace z Itálie

nspirující a motivační video z prostředí italského města Grado, díky kterému získáte další podporu na vaší cestě.

A K TOMU NAVÍC JEŠTĚ

Hodnotné bonusy

v podobě videa, meditace, návodu na rituál nebo inspirativního rozhovoru, který vás obohatí a podpoří na vaší cestě za sebepoznáním.

Moje každodenní podpora

Je pro mě důležité, abyste se v kurzu cítila dobře, a hlavně cítila změny na vlastní kůži. Proto vám budu ve facebookové skupině i na e-mailu každý den k dispozici a budu vás na cestě za vaší krásou podporovat, budu odpovídat na vaše dotazy a sdílet své osobní zkušenosti.

Uzavřená skupina naladěných žen na Facebooku

S přístupy do kurzu získáte také přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budete moci bezpečně a bez obav sdílet vaše myšlenky, zkušenosti, pokroky či strachy na cestě za vaší krásou s ostatními ženami z kurzu. Tahle skupina a vzájemná ženská podpora je nesmírnou přidanou hodnotou. Nejste na to samy!

Extra tipy z praxe

Získáte i přístup k sekci užitečných extra tipů a rad z mé praxe, které jsem do kurzu přidala na základě dotazů z minulých ročníků kurzů i ze setkání s vámi.

NAKOUKNĚTE DOVNITŘ

Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to uvnitř členské sekce vypadá.

Velká výhoda oproti běžným kurzům a workshopům je, že se ke všemu můžete vracet a nic vám neuteče. Přístupy do členské sekce vám zůstanou napořád, a vy tak můžete jednotlivá témata procházet kdykoli, s respektem ke svému času a aktuálním možnostem.

Jedná se o online vzdělávací program, takže dostanete své přístupové údaje do členské sekce a své kráse se můžete věnovat kdykoli a kdekoli – v pohodlí domova, na chalupě nebo třeba na cestách. V členské sekci vám budu postupně každý den uvolňovat jednotlivá témata, úkoly, bonusy ve formě videí, textů, mp3 nahrávek nebo pracovních listů.

Vše budete mít přehledně a čtivě uspořádané, takže se můžete k jednotlivým tématům a praktickým cvičením pohodlně a v klidu vracet. Stačí vám jen počítač a připojení k internetu.

TAKTO O KURZU MLUVÍ ŽENY, KTERÉ JEJ UŽ PROŠLY PŘED VÁMI A ZMĚNY VE SVÉM ŽIVOTĚ ZAŽILY NA VLASTNÍ KŮŽI

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Být krásná (navíc rychle a jednoduše) a ještě zůstat sama sebou – jde to? A ke všemu za 5 týdnů? S Míšou a jejím online programem Magicky ženská rozhodně. Už jsem tam uvnitř byla a vím, že vás čeká super know-how, které podpoří nejen vaši vnější krásu, ale i vaši jedinečnou duši. A navíc jedinečná a krásná Míša jako váš průvodce! Jděte do toho teď hned!
Dana-Sofie Šlancarová Zakladatelka projektů Cyklická žena® a Cesty vášně
Milá magicky krásná Míšo, program je opravdu skvělý! Nejen, že je vizuálně pěkný a už samotná členská sekce inspiruje a ladí na krásu, ale obsahuje mnoho moudrosti a tipů, které je možné hned začít aplikovat. Stačí trocha odhodlání svou krásu povzbudit či oživit.
Žaneta Slámováwww.nasprostor.cz
Opravdu se teď cítím jinak, lépe, více jako atraktivní, více žensky. Té změny si kupodivu všiml i můj partner. Po dlouhé době jsem si koupila zase sukni a šaty, v hezkých barvách, černou a šedou barvu zavřela do skříně. K řadě věcí se určitě budu vracet, obsah kurzu už mám napořád.
Blanka P. účastnice online kurzu Magicky ženská
Díky kurzu jsem sama na sebe hodnější, lépe si všímám svých nálad a potřeb. Začala jsem si víc hrát s oblečením, zkoušet dříve nezvyklé kombinace a vytáhla ze šuplíků spoustu pozapomenutých náramků, řetízků i náušnic.
Irena V.absolventka kurzu Magicky ženská
Kurz mi přinesl zamyšlení nejen nad péčí o sebe ale vůbec nad chápáním sebe sama. Rozhodně nelituji, že jsem se do toho pustila, dostalo se mi spousty nových informací a to co už vím, jsem si nejen potvrdila, ale získala jsem i nový pohled jak třeba dělat staré věci malinko jinak a nově a líp,celý kurz mě hodně bavil, grafika i videa jsou moc hezky a srozumitelně zpracovaná. Míša je úžasný průvodce a doufám, že se s ní nesetkávám naposledy! Jsem moc ráda a cítím vděčnost, že jsem si tento kurz dopřála!
Martina F.účastnice online kurzu Magicky ženská
Z celého kurzu som nadšená. Bola som rozhodnutá, že chcem pohnúť svojim životom a preto reklama na tento kurz ma napokon presvedčila, že to dám. Najviac som sa tešila na časť líčenia a typy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magická!
Anita V.účastnice online kurzu Magicky ženská
Najviac ma prekvapilo aké mám o sebe myšlienky. Koľko negatívnych vecí o sebe samej mi denne behá hlavou! Sú v nej kritika, kritika a stále kritika! Je to fakt sila, keď to človek objaví a začne pozorovať. Sledujem u seba, že som na seba milšia. Skôr sa pochválim, venujem si čas bez výčitky, sebakritiku viem ľahšie spozorovať a keď to dokážem aj rýchlo ju zastaviť a začať meniť.
Katka M. účastnice online kurzu Magicky ženská
Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením, jak na to jít krok za krokem. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
Najviac som sa tešila na časť líčenia a typy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magicky ženská!
Anita V. účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz bych doporučila všem kámoškám, všem, které se necítí úplně žensky a všimly si na mně změn, všem, které touží po nalezení cesty k sobě, všem, které mám ráda.
Jana K. absolventka kurzu Magicky ženská
Som typ ženy, ktorá nevedela odmietnuť pomoc iným, nevedela povedať nie, starala sa o druhých, nie o seba, vždy bol niekto dôležitejší než ja až do totálneho sebaobetovania a k tomu som ešte aj trpela v práci. Všetko to pred niekoľkými rokmi vyústilo do onkologického ochorenia - rakovina prsníka.

Z diagnózy som sa ako tak dostala a kurz mi otvoril oči a cestu k sebaláske, k poznaniu, že keď budem spokojná a šťastná ja, bude aj moje okolie. V kurze je množstvo výborných rád a typov je úžasne prepracovaný, načasovaný a som veľmi vďačná aj za skvelý diár, ktorý mi pomôže lepšie manažovať svoj život aby som s ním bola spokojná.

Kurz by som odporučila všetkým ženám, ženám ktorým v živote niečo chýba, tým ktoré cítia že niečo nie je v ich živote v poriadku, aby si uvedomili, že svoju budúcnosť majú len vo svojich rukách a že budú len tak krásne koľko sami sebe dovolia.
Anna C.účastnice online kurzu Magicky ženská

JAKÁ JE VAŠE INVESTICE DO KURZU?

Kurz Magicky ženská jsem pro vás připravila ve dvou verzích

KOMPLETNÍ - VIP - VERZE OBSAHUJE:

10 týdnů, 5 lekcí

 • Moje krása, moje volba
 • Krása začíná v hlavě
 • Přirozené a jemné líčení
 • Ženskost ve vašem šatníku
 • Cykličnost ve vaší kráse

+ 6 inspirativních videí z Itálie

+ 5 hodnotných bonusů

+ Praktická a praxí ověřená cvičení, úkoly a metody

+ Přístup do uzavřené facebookové skupiny

A k tomu ještě

+ Pět hodnotných rozhovorů s úspěšnými ženami, které vám předají inspiraci ze svého oboru:

 • Jak náš domov ovlivňuje naši ženskost?
 • Jak přijmout sebe sama a dovolit si úspěch?
 • Jak posílit ženskost z pohledu tradiční čínské medicíny?
 • Jak si dovolit být ženou a otevřít se spiritualitě?
 • Ženskost, móda a péče o sebe, i když toho máte nad hlavu

+ 5 živých webinářů se mnou přímo vám na míru podle aktuálního dění v kurzu

+ Dvě praktická videa s metodami, které mi pomáhají v každodenním životě.

+ Dva záznamy magicky ženských webinářů

 • Webinář s Denisou Říha Palečkovou: Ženská krása ve vztazích s muži
 • Webinář s Terezou Kramerovou a Stankou Sobolovou: Krása nezačíná v zrcadle

+ Jako bonus pro rok 2020 navíc videa z cyklu Péče o sebe jako zdroj vnitřní síly

+ A peckovní soutěž v hodnotě 3 500 Kč pro tři z vás. (Více info níže.)

ZÁKLADNÍ - ZKRÁCENÁ - VERZE OBSAHUJE:

10 týdnů, 5 lekcí

 • Moje krása, moje volba
 • Krása začíná v hlavě
 • Přirozené a jemné líčení
 • Ženskost ve vašem šatníku
 • Cykličnost ve vaší kráse

+ 6 inspirativních videí z Itálie

+ pouze 2 hodnotné bonusy

+ Praktická a praxí ověřená cvičení, úkoly a metody

+ Přístup do uzavřené facebookové skupiny

ZÁKLADNÍ - ZKRÁCENÁ - VERZE

5 lekcí kurzu
6 videí inspirace z Itálie
Cvičení, úkoly a metody
Přístup do Fb skupiny
Doprovodné e-maily
Má osobní podpora
Pouze 2 bonusy
5 rozhovorů
2 videa
2 webináře ze záznamu
5 živých webinářů na míru
Účast ve slosování o líčení a focení v hodnotě 3 500,- pro tři z vás

2 880 Kč 

+ DPH, celkem tedy 3 485 Kč s DPH

Necelých 50 Kč za každý jeden den kurzu

KOMPLETNÍ - VIP - VERZE

5 lekcí kurzu
6 videí inspirace z Itálie
Cvičení, úkoly a metody
Přístup do Fb skupiny
Doprovodné e-maily
Má osobní podpora
5 bonusů
5 rozhovorů
2 videa
2 webináře ze záznamu
5 živých webinářů na míru
Účast ve slosování o líčení a focení v hodnotě 3 500,- pro tři z vás

+ Jako bonus pro rok 2020 navíc videa z cyklu Péče o sebe jako zdroj vnitřní síly


3 870 Kč 

+ DPH, celkem tedy 4 683Kč s DPH

Necelých 67 Kč za každý jeden den kurzu

Co je dobré vědět: 

Kurz za tuto cenu a v této kompletní podobě nabízím naposledy. Proto neváhejte, přidejte si 120 Kč týdně a získejte vymazlenou VIP verzi, ve které vám zůstane přístup i později ke všem novinkám a rozšířením. 

Garance

Záleží mi na tom, abyste byla spokojená a našla v kurzu pomocníka, ke kterému se budete ráda vracet. Za svoji prací i obsahem kurzu si stojím, proto k němu dávám 3 týdny – tedy 21 dní garanci na vrácení peněz od momentu startu kurzu.

Pokud během prvních tří týdnů usoudíte, že kurz není pro vás a nenašla jste v něm nic nového, peníze v plné výši vrátím zpět.

A POZOR! TO JEŠTĚ NENÍ VŠE!

Než vás pustím vyplnit objednávku, mám pro vás úžasnou třešničku na dortu. Platí pro verzi VIP
a pro tři z vás.

Protože je pro mě i pro vás důležité, abyste skutečně viděly a cítily výsledky na vlastní kůži, chci vás během kurzu opravdu osobně podpořit a motivovat do akce.

Proto jsem pro vás připravila něco, co si jen tak nedopřejete a co běžně nezažijete.

Společné osobní setkání a profesionální líčení a fotky jako dárek ode mě.

Ano! Čtete správně. Každou z vás, která bude mít zakoupenou verzi VIP a během kurzu splní podmínky pro jeho dokončení, které vám řeknu na začátku kurzu, zařadím do slosování a můžete ode mě tohle všechno získat. Společně s fotografkou Martinou Benáčkovou se s vámi potkáme a užijeme si společný den během kterého:


Vás osobně nalíčím a ukážu vám, co vám sluší. 
Zaplatím za vás fotografku a její čas. 
Jako dárek vám věnuji 5 profesionálních fotografií, které vám budou dělat radost.

Jsem si už teď 100 % jistá, že vás to bude bavit. Být na vašem místě, tak si to rozhodně nenechám ujít, protože individuální konzultace a líčení už vzhledem k dětem veřejně neposkytuji. Tak co vy na to, už se těšíte?

Losovat budu tři z vás. 🙂 

Tento dárek od mě pro každou z vás tří dam má hodnotu 3 500 Kč.

PŘESTAŇTE SE ODKLÁDAT NA „AŽ NĚKDY“

Teď je ten správný čas se odměnit a udělat něco pro sebe.

Začněte se sama sobě líbit uvnitř i navenek a podpořte svoji přirozenou krásu a ženskost.


Vydejte se se mnou krok za krokem na objevnou cestu světem vědomé ženské krásy v kurzu Magicky ženská a dopřejte sama sobě každý den to, po čem vaše ženská duše touží. Nesmírně se vám za to odmění.

Udělejte si právě teď čas na toho nejdůležitějšího člověka ve vašem životě. Udělejte si čas na sebe samotnou. Teď máte jedinečnou příležitost udělat první krok.

Přihlášky do kurzu Magicky ženská jsou na několik dní otevřeny.

Kurz otvírám jen jednou do roka a právě teď jsou přihlášky otevřené. Přihlásit se můžete pouze do čtvrtku 14. května do půlnoci. Samotný kurz pak odstartujeme v pátek 22. května.

Klikněte na tlačítko, vyplňte objednávku a přidejte se taky!
Těším se na vás. 🙂