12týdenní online program

MAGICKY ŽENSKÁ

V tomto komplexním kurzu tě díky osvědčeným technikám a postupům naučím probudit tvoji ženskost i krásu od hlavy až k zrcadlu. 

Cítíš, že si konečně zasloužíš cítit se sebejistě a přitažlivě?

Chceš zjistit, jak na to?

Objev osvědčené techniky a postupy v online programu

Další běh kurzu startuje v květnu 2022

Chcete vědět, až otevřu možnost přihlášení? Zanechte mi na sebe e-mail a o otevření budete vědět jako první. 

Co se ti honí v hlavě, když se sama na sebe podíváš do zrcadla?

 • Už tě nebaví pořád se kritizovat a přemýšlet, co by na tobě mělo vypadat líp, jenže neumíš negativní myšlenky o sobě zkrotit?
 • Nedaří se ti přestat se srovnávat s ostatními ženami, cítíš se nejistě a pochybuješ sama o sobě, o své kráse a ženskosti?
 • Už nechceš ve skrytu duše ostatním ženám závidět, že se umí žensky obléknout a nalíčit, zatímco ty jedeš už spoustu let ve stejných kolejích?
 • Už máš plné zuby odkládání sama sebe, protože cítíš, že jsi unavená a chybí ti ta vnitřní ženská jiskra?

Poznáváš se trochu?

Nejspíš už jsi četla spoustu sebeláskových pouček o tom, že se máš mít víc ráda a přijmout se taková, jaká jsi. Jenže na rovinu… 

Jaká je realita?

Máš odvahu si přiznat, že jsi se zatím nepohla z místa, pořád pochybuješ, řešíš vzhled, nejistotu a když se ti zdá, že je nějaká žena hezčí a dokonalejší než ty, cítíš se na nic?

Kolikrát jsi snila o tom, že se to třeba jednou změní a ty se přece jen budeš líbit sama sobě a cítit se krásná a ženská. Užiješ si ten pocit, že se na tebe ostatní se zájmem a s uznáním podívají…

A kolikrát jsi samu sebe už při té představě usadila a přesvědčila, že tohle není pro tebe, protože starat se o to, jak vypadáš a co máš na sobě, je povrchní a že fakt, že na péči o sebe jako žena nemáš čas, je v dnešní době normální. Přece se nebudeš starat o nesmysly a budeš dělat něco užitečnějšího.

Navíc – buď jsi chytrá nebo krásná.
Obojí mít přece nemůžeš.

Vždyť krása je pomíjivá, záleží přece na tom, co nosíme uvnitř.

Trefila jsem se?

Stále čteš? Pravděpodobně jsi se v něčem sama poznala. Víš, proč to vím?

Protože píšu z vlastní zkušenosti.

Tyhle pocity si sama moc dobře pamatuju. Pocity, kdy vnitřně řešíš svůj vzhled, nevěříš si, odsunuješ se a snažíš se samu sebe přesvědčit, že na tom nezáleží. Vím, jaké to je, když sama sobě nevěříš a navenek se snažíš dělat, že je to jinak.

Ty tohle dělat nemusíš. Mám pro tebe daleko lepší řešení!

Co když ti řeknu, že...

 • I ty můžeš svoji přirozenou krásu a ženskost jednoduše probudit a vědomě si ji užívat, protože ti dám šikovné návody, které fungují a vedou k výsledkům?
 • I ty se naučíš žensky oblékat, jemně a přirozeně se líčit a fakt se sama sobě v zrcadle líbit (a přestat o tom konečně pochybovat)?
 • Spolu přepíšeme nefunkční myšlenky o ženské kráse, které ti neslouží, a začneš si svoji ženskost a sebejistotu konečně užívat?
 • A co když ti budu tvrdit, že si na péči o sebe každý den vědomě uděláš čas a dokonce se na to budeš těšit?

Nebudeš mi věřit, viď?

Chápu to.

Proto přejdu rovnou k věci a ukážu ti reálné příběhy žen, které na tom byly podobně jako ty. A za pouhých pár týdnů zažily úžasné životní proměny. 

A jsem si jistá, že ty je můžeš zažít taky!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Nikdy bych nevěřila, že mi online kurz může dát tak moc. Cítím opět obrovskou radost ze života. Vůbec jsem si před tím neuvědomovala, jak mi líčení a péče o sebe chybí. Otevřela jste mi v mnoha věcech oči. Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská je fakt pecka. Dal mi víru, že i já mám právo cítit se krásná. Užívám si chvilky vědomého vnímání sebe sama. Cítím, jak mi do žil proudí ženství a taky něco mnohem víc, co zatím neumím pojmenovat a že to všechno dělám nejen pro sebe, ale taky pro svoje děti, dcery i syny. Ale hlavně pro sebe. Kurz mi dal tolik inspirace a odvahy snít!
Jana K.účastnice kurzu Magicky ženská
O tomto programe môžem s čistým svedomím povedať, že zmenil zásadným spôsobom môj život. Má dosah do celého môjho života, nielen do nejakej jednej či dvoch oblastí života. Vôbec nešlo o farbičky, či čačky-mačky, išlo o niečo oveľa viac. O niečo, čo mi ani vo sne nenapadlo, že by mi tento mohol priniesť. Bola ňou úcta k sebe, k svojej ženskej podstate, nádherná cesta k poznaniu seba samej.
Zuzana Zrnekováúčastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská je absolútne úžasný!

Každý deň je mi obrovskou podporou – v tých dobrých i v tých zlých dňoch. Učím sa o sebe mnoho, afirmácie, práca s myšlienkami ma obohacujú, mení sa mi prístup ku mne samej!
Veronika Š.absolventka kurzu Magicky ženská

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Tento kurz by som odporučila každej žene, ktorá má akúkoľvek najmenšiu pochybnosť o sebe a svojej kráse. Je to úžasné a krásne spoznávať svoju osobnosť, ktorou naozaj sme a dopriať si tú starostlivosť. Najkrajšie je na tom to, že sa to rozptýli do vášho okolia.

Vďaka kurzu sa mi pootvorili ďalšie skvelé možnosti sebapoznania. Preto odpoveď na otázku, či kurz splnil to, čo sľuboval znie, určite áno. Tých päť týždňov ubehlo veľmi rýchlo a nechcela som, aby skončil. Vôbec to neľutujem a každá informácia je pre mňa ako poklad. Som za to veľmi vďačná a teším sa z pokračovania tejto cesty.
Sona B.účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz rozhodně splnil mé očekávání, troufám si říct, že i předčil mé očekávání 🙂 Nečekala jsem, že mě to takhle pozitivně nabije. Díky kurzu cítím spoustu změn. Cítím se sebejistější sama ve svém těle, díky kurzu jsem konečně přijmula samu sebe, takovou, jaká jsem. Velkou změnu jsem udělala hlavně v péči o pleť, která mi teď opravdu dělá radost, protože snad úplně září tím, že o ni pečuji a dopřávám jí to, co potřebuje, aby byla zdravá.

Kurz bych doporučila všem ženám, které si chtějí zdravě zvednout sebevědomí a naučit se dávat samu sebe na první místo a to bez ohledu na věk 🙂
Kateřina J. účastnice online kurzu Magicky ženská

Chceš si to taky dopřát?

 • Chceš se taky cítit spokojeněji a líbit se sama sobě, ať je pátek nebo svátek?
 • Chceš si na sebe vědomě dělat víc času a pečovat o sebe každý den bez výčitek, aniž by ti to zabralo v koupelně hodinu? A fakt si to dovolit?
 • Chceš zkrotit svoje negativní myšlenky a pochybnosti, které ti podkopávají sebejistotu nejen při pohledu do zrcadla, ale i v zásadních životních situacích?
 • Chceš umět změnit svoje vnitřní nastavení a zároveň rozzářit svůj zevnějšek díky přirozenému líčení a ženskosti v šatníku (a vidět změny ty i tvoje okolí)?

Cítíš, že si konečně zasloužíš cítit se sebejistě a přitažlivě a chceš vědět, jak na to prakticky?

Skvělé!
Jsi v pravý čas na pravém místě.

Vytvořila jsem pro tebe unikátní online program

V něm tě naučím vědomému přístupu k ženské kráse, který nezačíná v zrcadle, ale uvnitř tebe.

Přidej se do 12týdenního online programu Magicky ženská a probuď jednou provždy svoji krásu a ženskost od hlavy až k zrcadlu.

Provedu tě krok za krokem a ukážu ti, jak skutečně najít svoji vnitřní krásu a rozzářit ji navenek díky vědomé péči o sebe, jemnému líčení a ženskému oblékání a hlavně – díky porozumění sama sobě.

Kurz jsem tvořila se záměrem podpořit každou ženu, která touží po tom cítit se žensky a sebejistě, líbit se sama sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. 

Společně projdeme do hloubky pět oblastí ženského světa, díky kterým tvůj život dostane nový rozměr, protože začneš krásu vidět uvnitř i kolem sebe.

Žena, která je spokojená sama se sebou je vždy pro své okolí krásná. 

 Ano, i ty jsi ta žena, za kterou se muži obdivně otočí a ostatní ženy si ji se zájmem prohlédnou. Ano. I ty můžete svoji krásu a ženskost pozvat do svého života bez výčitek a pocitu studu.

Provedu tě kurzem tak, jako jsem provedla už stovky žen.

Přečti si příběhy a zkušenosti mých klientek. Jsou úžasné.
A ty to můžeš zažít taky!

Pre mňa je prostredie kurzu Magicky ženská takou virtuálnou oázou, wellness pre moju ženskú dušu. Vraciam sa tam stále znovu, hoci len na pár minút, keď si potrebujem dať odstup od každodenného kolotoča. Obsahuje hlboké pravdy, ktoré by mala poznať každá žena.

Najzásadnejšia zmena v mojom živote? Po absolvovaní kurzu definitívne nastal koniec výhovorkám, že nemám na seba čas. ❤
Regina Ladaúčastnice online kurzu Magicky ženská
Do kurzu som išla trochu zvedavá a trochu skeptická. Zmení sa niečo len za 5 týždňov? Roky predsa žijem s inými presvedčeniami. Dnes sa po absolvovani kurzu cítim krajšia, šťastnejšia a aj okolie ma vníma ako omladenu a optimisticku mladú ženu.

Dnes môžem povedať, že na viditeľné zmeny netreba mnohomesacne, či dokonca niekoľkoročné kroky do neznáma, ale stačí nasledovať vodcu, ktorý vie, čo robí a výsledky prídu oveľa rýchlejšie.

Kurz Magicky ženská môžem odporučiť každej žene. Sebavedomej neuškodí a tú, ktorá má problém vnímať niečo zo seba, pozitivne posilní.
Marianna, 26 letúčastnice online kurzu Magicky ženská
Najväčšou zmenou bolo, že sa môžem cítiť krásna každý deň. A že to nevyžaduje veľa času, často len červený rúž alebo šaty, a je to! A hlavne, že krása vychádza zvnútra a pokiaľ sama seba nebudem považovať za krásnu, tak okolie moju krásu neuvidí.

Bála som sa, či to nie sú zbytočne vyhodené peniaze. Viem si urobiť make-up, pekne sa obliecť aj sama. Kurz mi však ukázal ako sa starať o seba lepšie, s láskou a ako o kráse premýšľať inak. Cítim sa výborne a krásna, takže to boli výborne investované peniaze!
Tatianaúčastnice online kurzu Magicky ženská
Skvělou změnu vidím ve srovnávaní a pozorování jiných žen. Teď se opravdu snažím spíše inspirovat, a když se přece jen ozve hlásek, který srovnává, vzpomeu si na meditaci o vnitřní kráse, představím si tu svoji a hned se zase cítím v klidu a v pohodě.
Silvieúčastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz Magicky ženská mi úžasně rozšířil obzory, díky Vám jsem spoustu věcí zjistila a spoustu věcí si uvědomila. Jsem moc ráda, že Vás tu mám, že jsem si Vás našla - respektive že mi Vás nějaký můj strážný anděl přivedl do cesty.
Jitka D.účastnice online kurzu Magicky ženská

Jsem si jistá, že když proměnou dokázaly projít ony, dokážete to i ty. Pomůžu ti. Půjdeme společně krok za krokem a na konci ty změny ucítíš.

Jmenuji se

MICHALA MĚŘÍNSKÁ

Autorka knihy a projektu Magicky ženská, lektorka a autorka kurzů a online programů pro ženy

Ukazuji ženám cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost a pomáhám jim cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu.

S ženami pracuji víc jak 15 let. Řadu let jsem pracovala na manažerských pozicích a viděla, jak sebejistota a péče o sebe ovlivňuje výkon, úspěch i životní spokojenost žen.

Začala jsem podnikat jako make-up artistka a stylistka, potkávat se se ženami na focení, na osobních konzultacích i před jejich šatní skříní a viděla, kolik nejistoty se uvnitř většiny žen skrývá. 

Uvědomuji si, jak je těžké udělat změny a přepsat nevědomé programy o kráse a ženskosti v době, kdy se na nás hrne jakýsi ideál ženské krásy. Ale většina žen jsou normální ženy, jako jsem já a ty. A nás o kráse, vědomé péči o sebe a ženskosti ve škole ani doma nikdo nic neučil. Tohle téma bylo tabu. Přesto je krása a ženskost oblast, kterou jako ženy řešíme všechny.

Proto jsem se rozhodla tohle změnit a jsem nesmírně ráda, že tě mohu pozvat do kurzu, který tě na cestě za krásou a ženskostí posune mílovými kroky vpřed.

Co se díky kurzu

VE TVÉM ŽIVOTĚ ZMĚNÍ?

 • Otevřeš dveře přijetí a klidu, díky kterým o sebe začneš pečovat vědomě a bez výčitek, začneš si na sebe dělat vědomě víc času a péče o sebe tě začne skutečně bavit.
 • Budeš spokojenější sama se sebou a tuhle novou energii nepřehlédne ani tvoje okolí.
 • Začneš se cítit víc žensky, pochopíš, že ženská krása není jen pro vyvolené a budeš ji umět podpořit.
 • Ucítíš větší sebejistotu, která se projeví ve větší životní spokojenosti.
 • Budeš v pohodě sama se sebou a už tě nerozhodí srovnávání s ostatními ženami, protože sama k sobě změníš přístup a budeš se mít víc ráda.

Co budeš umět

NA KONCI KURZU?

 • Uvidíš cesty, jak podpořit svoji krásu, ženskost a sebejistotu v různých oblastech tvého života.
 • Vědoměji pečovat o svoji pleť a mít svoje rituály, které ti dodají každý den energii.
 • Objevíš funkční metody práce s myšlenkami a postoji, které tě v užívání si péče o sebe brzdí.
 • Naučíš se jemně podpořit svoje rysy líčením, které zvládneš hravě za pár minut.
 • Začneš svůj šatník vnímat víc ženskýma očima a naučíš se, jak jednoduše a neotřele svoje oblékání oživit ženskými prvky a vytřídíš ho tak, aby tvoji ženskost podporoval.
 • Porozumíš svojí cykličnosti v kráse, zklidníš se a naladíš se na svoji vnitřní vlnu.

Odneseš si myšlenky, inspiraci a moře praktických cvičení, které ti otevřou mysl a cestu k hlubšímu vnímání sebe sama.

CO KONKRÉTNĚ SE NAUČÍŠ?

Na společné cestě nás čeká šest témat ze světa ženské krásy, ze kterých si odneseš do každodenního života postřehy, myšlenky a velmi praktické a funkční tipy, které ti v mnohém usnadní život a podpoří tě v momentech, kdy to jako žena budeš nejvíc potřebovat.

Lekce #1: Moje krása, moje volba

Dovolíš si pozvat ženskost i krásu do života.

Podíváš se na péči o sebe pod lupou a ukotvíš se v tom, proč si vědomou péči dovolit. Objevíš svoje vnitřní vzorce a přesvědčení, které ti brání cítit se sebevědomě a pečovat o sebe s láskou. Zaměříš se na vědomou péči o pleť a vyladíš kroky tak, abys na pleti cítila změny a výsledky.

 

Lekce #2: Krása začíná v hlavě

Objevíš cesty, jak pracovat s pochybnostmi a myšlenkami o svém vzhledu.

Ukážu ti, jak v každodenním životě zkrotit vlastní myšlenky, které při pohledu do zrcadla křičí, co všechno by mělo být jinak, a způsobují ti často stres a nepohodlí. Naučíš se nejen vědomě a láskyplně reagovat, odneseš si navíc účinné a funkční metody, jak se svojí myslí pracovat.

 

Lekce #3: Přirozené a jemné líčení

Naučíš se přirozeným líčením podtrhnout tvoje ženské rysy.

Jemné ženské líčení sluší každé ženě. Jenže ne každá to umí. V tomto týdnu se naučíš krok za krokem jemné denní líčení a taky vychytávky z mé dlouholeté praxe, díky kterým tě líčení začne bavit, a navíc ti zabere maximálně pár minut.

 

Lekce #4: Ženskost ve vašem šatníku

Najdeš různé způsoby, jak v sobě oblečením podpořit ženu.

Nejsi neviditelná a tvoje oblečení taky ne. V tomto týdnu se podíváš na tvůj šatník ženskýma očima a začneš hledat ženské prvky. Pochopíš, jak díky oblečení i doplňkům podpořit svou vnitřní ženu a pustíš se rovnou do akce.

 

Lekce #5: Cykličnost ve tvojí kráse

Uvědomíš si svoji cykličnost ve vztahu k péči o sebe a sladíte se.

Jak si užívat proměnlivost své krásy během celého měsíce a jak ještě lépe sama sobě naslouchat? Buď i v kráse naladěná na svůj cyklus. Ukážu ti, jak na to.

 

A ke každé lekci ještě: Inspirace z Itálie

Krátké video s zásadní myšlenkou ze světa vědomé ženské krásy a péče o sebe pro inspiraci a k zamyšlení. Kromě nových AHA momentů nasaješ navíc kousek italské atmosféry a energie.

A také hodnotné bonusy vytvořené pouze pro kurz Magicky ženská

Bonusy jsou výjimečné, vznikly exkluzivně jen pro online kurz Magicky ženská a nikde jinde je nenajdeš.

Přemýšlela jsem, co navíc ti můžu přinést, abych tě na cestě za tvojí krásou skutečně maximálně podpořila. Proto jsem požádala úžasné ženy, expertky, aby pro tebe připravily do tohoto kurzu bonusy, díky kterým ještě víc poznáš samu sebe a podpoříš svoji ženskost.

Vím, že z nich budeš nadšená!

Bonus #1: ROZCVIČKA TVÁŘOVÉ JÓGY

Cviky tvářové jógy od Zuzany Ondrisové.

Propagátorka obličejové jógy Zuzka pro tebe připravila praktické cviky z obličejové jógy, díky kterým se za pět týdnů tvoje tvář viditelně zpevní a tvoje pleť bude vypadat mladší a šťavnatější.

 

Bonus #2: INSPIRATIVNÍ ROZHOVOR

Magicky ženská a cyklická.

Magicky ženská a cyklická. V rozhovoru s Danou-Sofií Šlancarovou zjistíš, jak žít v souladu se svými neustálými proměnami a jak si je užívat. Někdy stojíš před zrcadlem a připadáš si krásná a svůdná, a jindy vidíš každou chybičku. Můžou za to hormony a je to normální!

 

Bonus #3: TANEČNÍ LEKCE PLYNUTÍ

Taneční lekce Plynutí z unikátního tanečního systému Domidanza.

Aneta Končulová je lektorkou a zakladatelkou systému Biodanza v Čechách a Domidanza je tanečním prožitkem na doma, inspirovaným právě Biodanzou. V Anetině bonusu získáš hodinovou lekci s názvem Plynutí, díky které se naladíš na svoji ženskost, dovolíš si zpomalit a plynout v rytmu hudby. Aneta tě jemně pohybem povede k radosti, lehkosti a pohodě. Lekce důmyslně propojuje hudbu, pohyb, emoce a intenzivní prožitky přítomnosti.

 

Tohle vše je součástí zkrácené verze kurzu

Kompletní verze kurzu toho však pro tvoji ženskost, krásu a proměnu obsahuje mnohem více včetně času, který ti budu věnovat přímo já.

Ve VIP členské sekci kurzu na tebe ještě čeká:

Další čtyři báječné bonusy

Bonus #4: MEDITACE

Meditace Krásná uvnitř i navenek od Terezy Kramerové.

Tereza je skvělá průvodkyně po krajině mysli a v její meditaci, kterou natočila jen pro tento online kurz, se ponoříš do své vlastní krásy a podpoříš ji přímo uvnitř sebe.

 

Bonus #5: SPÁNEK JAKO LÉK

Probuď se do krásy.

V tomto bonusu od expertky na spánek Karoliny Srncové věnovanému zdravému nočnímu odpočinku se dozvíš 3 zásadní tipy, jak svůj spánek ještě dnes restartovat a udělat z něj silného spojence.

 

Bonus #6: RITUÁL A MEDITACE

Objev svou krásu.

V bonusu čtvrtého týdne tě Žaneta Ariaty provede Rituálem pozvání krásy do života a meditací Setkání s vlastní krásou.

 

Bonus #7: LEKCE NALADĚNÍ Z CYKLICKÉ JÓGY

Nalaď se na sebe a na svůj dech.

V tomto bonusu získáš celou lekci Cyklické jógy od dlouholeté lektorky Alice Mičunek. V této lekci si dopřeješ zpomalení, naladíš se na svůj dech a vnitřní zdroj, ať už během menstruace nebo kdykoli budeš potřebovat dočerpat energii.   

 

Pět hodnotných rozhovorů s úspěšnými ženami, které ti předají inspiraci ze svého oboru

Rozhovor s Olgou Buškovou,

designérkou a ženou, která umí harmonizovat prostor. Prozradí, jak tvoji ženskost ovlivňuje tvůj domov a jak na to, aby tě podporoval.

Rozhovor s Martinou Brandovou,

podnikatelkou a autorkou bestselleru o tom, co ti pomůže ve zvýšení sebevědomí, přijetí sebe sama a cestě k úspěchu.

Rozhovor s Markétou Strnadovou,

zkušenou fyzioterapeutkou, která ti ukáže souvislosti péče o sebe, ženskosti a tradiční čínské medicíny.

Rozhovor s Lucií Vonchitzki,

úspěšnou moderátorkou, spisovatelkou a inspirátorkou o jejím pohledu na umění být ženou.

Rozhovor s Rehanou Ježkovou, 

úspěšnou podnikatelkou, zakladatelkou značky Angels Wings, maminkou a nadšenou šátkařkou

Dvě videa ode mne z praktického života

Na téma:

Jak najít více vnitřního klidu a vydržet u změn (nejen) v péči o sebe dlouhodobě

Na téma:

Ja se začít v životě zaměřovat na důležité věci a být díky tomu spokojená

Dva záznamy magicky ženských webinářů

Ještě si to shrneme 🙂

ZÁKLADNÍ VERZE

5 lekcí kurzu
Inspirace z Itálie
Pouze 3 bonusy
5 rozhovorů
2 videa
2 webináře ze záznamu
Živý webinář na míru

KOMPLETNÍ - VIP - VERZE

5 lekcí kurzu
Inspirace z Itálie
7 bonusů
5 rozhovorů
2 videa
2 webináře ze záznamu
5 živých webinářů na míru

JAK TO BUDE PROBÍHAT PRAKTICKY?

Čeká nás 12 týdnů a pět témat ženské krásy, kterými tě krok za krokem provedu.

Čeká tě přípravný týden a pak se každému tématu budeme věnovat 2 týdny. První týden tématu bude plný praxe, druhý týden budeme společně vše integrovat do tvého života. Poslední týden bude o závěrečném systému.

Lekce se ti budou otevírat postupně, ke každému kroku ti pošlu e-mailem připomínku, abys na něj nezapomněla.

Úvodní video a text

V něm tě čeká teoretické objasnění daného tématu a důležité myšlenky, které tě budou provázet celým týdnem.

Praktické návody a úkoly

Úkoly a návody získáš buď ve formě videa, textu nebo mp3 nebo pracovních listů. Najdeš v nich další užitečné rady na cestu, a právě díky nim se ti podaří přetavit vše do akce a začít si užívat výsledky na vlastní kůži.

Afirmace

V každé lekci tě čeká jedna afirmace. Pomocí práce s afirmacemi před zrcadlem začneš vnímat svoji krásu ve své mysli.

Inspirace z Itálie

Inspirující a motivační video z prostředí italského města Grado, díky kterému získáš další podporu na tvé cestě.

A k tomu navíc ještě

Hodnotné bonusy

v podobě videa, meditace, návodu na rituál nebo inspirativního rozhovoru, který tě obohatí a podpoří na tvé cestě za sebepoznáním.

Moje každodenní podpora

Je pro mě důležité, aby ses v kurzu cítila dobře, a hlavně cítila změny na vlastní kůži. Proto ti budu ve facebookové skupině i na e-mailu každý den k dispozici a budu tě na cestě za tvojí krásou podporovat, budu odpovídat na tvoje dotazy a sdílet své osobní zkušenosti.

Uzavřená skupina naladěných žen na Facebooku

S přístupy do kurzu získáš také přístup do uzavřené facebookové skupiny, kde budeš moci bezpečně a bez obav sdílet svoje myšlenky, zkušenosti, pokroky či strachy na cestě za tvojí krásou s ostatními ženami z kurzu. Tahle skupina a vzájemná ženská podpora je nesmírnou přidanou hodnotou. Nejseš na to sama!

Extra tipy z praxe

Získáš i přístup k sekci užitečných extra tipů a rad z mé praxe, které jsem do kurzu přidala na základě dotazů z minulých ročníků kurzů i ze setkání s mými klientkami.

Velká výhoda oproti běžným kurzům a workshopům...

...je, že se ke všemu můžeš vracet a nic ti neuteče. Přístupy do členské sekce ti zůstanou napořád, a ty tak můžeš jednotlivá témata procházet kdykoli, s respektem ke svému času a aktuálním možnostem.

Jedná se o online vzdělávací program, takže dostaneš své přístupové údaje do členské sekce a své kráse se můžeš věnovat kdykoli a kdekoli – v pohodlí domova, na chalupě nebo třeba na cestách. V členské sekci se ti budu postupně každý den uvolňovat jednotlivá témata, úkoly, bonusy ve formě videí, textů, mp3 nahrávek nebo pracovních listů.

Vše budeš mít přehledně a čtivě uspořádané, takže se můžeš k jednotlivým tématům a praktickým cvičením pohodlně a v klidu vracet. Stačí ti jen počítač a připojení k internetu.

Takto o kurzu mluví ženy, které jej už prošly před tebou a změny ve svém životě zažily na vlastní kůži

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Kurz mi přinesl zamyšlení nejen nad péčí o sebe ale vůbec nad chápáním sebe sama. Rozhodně nelituji, že jsem se do toho pustila, dostalo se mi spousty nových informací a to co už vím, jsem si nejen potvrdila, ale získala jsem i nový pohled jak třeba dělat staré věci malinko jinak a nově a líp,celý kurz mě hodně bavil, grafika i videa jsou moc hezky a srozumitelně zpracovaná. Míša je úžasný průvodce a doufám, že se s ní nesetkávám naposledy! Jsem moc ráda a cítím vděčnost, že jsem si tento kurz dopřála!
Martina F.účastnice online kurzu Magicky ženská
Z celého kurzu som nadšená. Bola som rozhodnutá, že chcem pohnúť svojim životom a preto reklama na tento kurz ma napokon presvedčila, že to dám. Najviac som sa tešila na časť líčenia a typy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magická!
Anita V.účastnice online kurzu Magicky ženská
Najviac ma prekvapilo aké mám o sebe myšlienky. Koľko negatívnych vecí o sebe samej mi denne behá hlavou! Sú v nej kritika, kritika a stále kritika! Je to fakt sila, keď to človek objaví a začne pozorovať. Sledujem u seba, že som na seba milšia. Skôr sa pochválim, venujem si čas bez výčitky, sebakritiku viem ľahšie spozorovať a keď to dokážem aj rýchlo ju zastaviť a začať meniť.
Katka M. účastnice online kurzu Magicky ženská
Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením, jak na to jít krok za krokem. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K. účastnice online kurzu Magicky ženská
Najviac som sa tešila na časť líčenia a typy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magicky ženská!
Anita V. účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz bych doporučila všem kámoškám, všem, které se necítí úplně žensky a všimly si na mně změn, všem, které touží po nalezení cesty k sobě, všem, které mám ráda.
Jana K. absolventka kurzu Magicky ženská
Být krásná (navíc rychle a jednoduše) a ještě zůstat sama sebou – jde to? A ke všemu za 5 týdnů? S Míšou a jejím online programem Magicky ženská rozhodně. Už jsem tam uvnitř byla a vím, že vás čeká super know-how, které podpoří nejen vaši vnější krásu, ale i vaši jedinečnou duši. A navíc jedinečná a krásná Míša jako váš průvodce! Jděte do toho teď hned!
Dana-Sofie Šlancarová Zakladatelka projektů Cyklická žena® a Cesty vášně
Milá magicky krásná Míšo, program je opravdu skvělý! Nejen, že je vizuálně pěkný a už samotná členská sekce inspiruje a ladí na krásu, ale obsahuje mnoho moudrosti a tipů, které je možné hned začít aplikovat. Stačí trocha odhodlání svou krásu povzbudit či oživit.
Žaneta Slámováwww.nasprostor.cz
Opravdu se teď cítím jinak, lépe, více jako atraktivní, více žensky. Té změny si kupodivu všiml i můj partner. Po dlouhé době jsem si koupila zase sukni a šaty, v hezkých barvách, černou a šedou barvu zavřela do skříně. K řadě věcí se určitě budu vracet, obsah kurzu už mám napořád.
Blanka P. účastnice online kurzu Magicky ženská
Díky kurzu jsem sama na sebe hodnější, lépe si všímám svých nálad a potřeb. Začala jsem si víc hrát s oblečením, zkoušet dříve nezvyklé kombinace a vytáhla ze šuplíků spoustu pozapomenutých náramků, řetízků i náušnic.
Irena V.absolventka kurzu Magicky ženská
Som typ ženy, ktorá nevedela odmietnuť pomoc iným, nevedela povedať nie, starala sa o druhých, nie o seba, vždy bol niekto dôležitejší než ja až do totálneho sebaobetovania a k tomu som ešte aj trpela v práci. Všetko to pred niekoľkými rokmi vyústilo do onkologického ochorenia - rakovina prsníka.

Z diagnózy som sa ako tak dostala a kurz mi otvoril oči a cestu k sebaláske, k poznaniu, že keď budem spokojná a šťastná ja, bude aj moje okolie. V kurze je množstvo výborných rád a typov je úžasne prepracovaný, načasovaný a som veľmi vďačná aj za skvelý diár, ktorý mi pomôže lepšie manažovať svoj život aby som s ním bola spokojná.

Kurz by som odporučila všetkým ženám, ženám ktorým v živote niečo chýba, tým ktoré cítia že niečo nie je v ich živote v poriadku, aby si uvedomili, že svoju budúcnosť majú len vo svojich rukách a že budú len tak krásne koľko sami sebe dovolia.
Anna C.účastnice online kurzu Magicky ženská

JAKÁ JE TVOJE INVESTICE DO KURZU?

 

Kurz Magicky ženská jsem pro tebe připravila v těchto verzích

KOMPLETNÍ - VIP VERZE

 

obsahuje:

12 týdnů, 5 lekcí

 • Moje krása, moje volba
 • Krása začíná v hlavě
 • Přirozené a jemné líčení
 • Ženskost ve tvém šatníku
 • Cykličnost ve tvé kráse
 • 6 inspirativních videí z Itálie
 • 7 hodnotných bonusů
 • Praktická a praxí ověřená cvičení, úkoly a metody
 • Přístup do uzavřené facebookové skupiny

A k tomu ještě

 

+ Pět hodnotných rozhovorů s úspěšnými ženami, které ti předají inspiraci ze svého oboru:

 • Jak náš domov ovlivňuje naši ženskost?
 • Jak přijmout sebe sama a dovolit si úspěch?
 • Jak posílit ženskost z pohledu tradiční čínské medicíny?
 • Jak si dovolit být ženou a otevřít se spiritualitě?
 • Ženskost, móda a péče o sebe, i když toho máš nad hlavu

 

+ 5 živých webinářů se mnou přímo tobě na míru podle aktuálního dění v kurzu
 
+ Dvě praktická videa s metodami, které mi pomáhají v každodenním životě.
 
+ Dva záznamy magicky ženských webinářů

 • Webinář s Denisou Říha Palečkovou: Ženská krása ve vztazích s muži
 • Webinář s Terezou Kramerovou a Stankou Sobolovou: Krása nezačíná v zrcadle

 

+ Jako bonus pro rok 2020 a 2021 navíc 10 videí z cyklu Péče o sebe jako zdroj vnitřní síly
 
A peckovní soutěž v hodnotě 4 000 Kč pro tři z vás. (Více info níže.)

ZÁKLADNÍ - ZKRÁCENÁ VERZE

 

obsahuje:

12 týdnů, 5 lekcí

 • Moje krása, moje volba
 • Krása začíná v hlavě
 • Přirozené a jemné líčení
 • Ženskost ve tvém šatníku
 • Cykličnost ve tvé kráse
 • 6 inspirativních videí z Itálie
 • 3 hodnotné bonusy
 • Praktická a praxí ověřená cvičení, úkoly a metody
 • Přístup do uzavřené facebookové skupiny

SROVNÁNÍ VARIANT

ZÁKLADNÍ - ZKRÁCENÁ - VERZE

5 lekcí kurzu
6 videí inspirace z Itálie
Cvičení, úkoly a metody
Přístup do Fb skupiny
Doprovodné e-maily
Má osobní podpora
Pouze 3 bonusy
5 rozhovorů
2 videa
2 webináře ze záznamu
5 živých webinářů na míru
Účast v peckovní soutěži o líčení a focení v hodnotě 4 000,- pro tři z vás
+ 10 inspirativních videí z cyklu Péče o sebe jako zdroj vnitřní síly – pro rok 2020 + 2021
+ 3 osobní hodinové individuální online konzultace (3x60 minut) včetně vedené práce s metodou The Work

5 600 Kč 

+ DPH, celkem tedy 6 776 Kč s DPH

80 Kč za každý jeden den kurzu

KOMPLETNÍ - VIP - VERZE

5 lekcí kurzu
6 videí inspirace z Itálie
Cvičení, úkoly a metody
Přístup do Fb skupiny
Doprovodné e-maily
Má osobní podpora
7 bonusů
5 rozhovorů
2 videa
2 webináře ze záznamu
5 živých webinářů na míru
Účast v peckovní soutěži o líčení a focení v hodnotě 4 000,- pro tři z vás
+ 10 inspirativních videí z cyklu Péče o sebe jako zdroj vnitřní síly – pro rok 2020 + 2021
+ 3 osobní hodinové individuální online konzultace (3x60 minut) včetně vedené práce s metodou The Work

6 990 Kč 

+ DPH, celkem tedy 8 458 Kč s DPH

100 Kč za každý jeden den kurzu

VERZE - VIP - INDIVIDUAL Pouze 5 míst (volných 3)

5 lekcí kurzu
6 videí inspirace z Itálie
Cvičení, úkoly a metody
Přístup do Fb skupiny
Doprovodné e-maily
Má osobní podpora
7 bonusů
5 rozhovorů
2 videa
2 webináře ze záznamu
5 živých webinářů na míru
Účast v peckovní soutěži o líčení a focení v hodnotě 4 000,- pro tři z vás
+ 10 inspirativních videí z cyklu Péče o sebe jako zdroj vnitřní síly – pro rok 2020 + 2021
+ 3 osobní hodinové individuální online konzultace (3x60 minut) včetně vedené práce s metodou The Work

15 490 Kč 

+ DPH, celkem tedy 18 743 Kč s DPH

223 Kč za každý jeden den kurzu

Co je dobré vědět: 

Do kurzu každým rokem přidávám nový obsah a ceny se v dalším roce mohou změnit.  Proto neváhej, přidej si 149 Kč týdně a získej vymazlenou VIP verzi, ve které ti zůstane přístup i později ke všem novinkám a rozšířením. 

 

A POZOR! TO JEŠTĚ NENÍ VŠE!

Než tě pustím vyplnit objednávku, mám pro tebe úžasnou třešničku na dortu. Platí pro verzi VIP (Komplet i Individual) a pro tři z vás.

 

Protože je pro mě i pro tebe důležité, abys skutečně viděla a cítila výsledky na vlastní kůži, chci tě během kurzu opravdu osobně podpořit a motivovat do akce.

 

Proto jsem pro tebe připravila něco, co si jen tak nedopřeješ a co běžně nezažiješ.

 

Společné osobní setkání a profesionální líčení a fotky jako dárek ode mě.

 

Ano! Čteš správně. Každou z vás, která bude mít zakoupenou verzi VIP a během kurzu splní podmínky pro jeho dokončení, které vám řeknu na začátku kurzu, zařadím do slosování a můžete ode mě tohle všechno získat. Společně s fotografkou Martinou Benáčkovou se s vámi potkáme a užijeme si společný den během kterého:

 


Tě osobně nalíčím a ukážu ti, co ti sluší. 
Zaplatím za tebe fotografku a její čas. 
Jako dárek ti věnuji 5 profesionálních fotografií, které ti budou dělat radost.

Jsem si už teď 100 % jistá, že tě to bude bavit. Být na tvém místě, tak si to rozhodně nenechám ujít, protože individuální konzultace a líčení už vzhledem k dětem veřejně neposkytuji. Tak co ty na to, už se těšíš?

 

Losovat budu tři z vás. 🙂 

 

Tento dárek od mě pro každou z vás tří dam má hodnotu 4000 Kč.

 

Jak to na setkání vypadá? Podívej se na video:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

PŘESTAŇ SE ODKLÁDAT NA „AŽ NĚKDY“

Teď je ten správný čas se odměnit a udělat něco pro sebe.

 

 

Začni se sama sobě líbit uvnitř i navenek a podpoř svoji přirozenou krásu a ženskost.

 

Udělej si právě teď čas na toho nejdůležitějšího člověka ve tvém životě. Udělej si čas na sebe samotnou. Teď máš jedinečnou příležitost udělat první krok a přidej se do kurzu.

 

Těším se na tebe. 🙂