Přihlášky na oblíbený letní online workshop jsou otevřené do 17.6.2024

LETNÍ ŠMRNC

Objev tajné letní vychytávky pro svůj styl, péči o pleť i líčení. Tohle léto si díky nim užiješ víc sebevědomě a žensky. Přidej se na online workshop tudy:

Magicky ženské

SEBE-VĚDOMÍ

3-týdenní online kurz pro zvýšení tvého sebevědomí s osobní podporou Michaly Měřínské

Kurz, který ti pomůže cítit sebejistěji a nad věcí i v situacích, kdy se ti teď podlamují kolena.

Znáte ty nepříjemné situace, kdy uvnitř sebe cítíte nejistotu, buší vám srdce, žaludek se nervozitou svírá a vaše SEBEVĚDOMÍ se schovává někde v koutě?

Co kdybych vám řekla, že vás naučím 15 účinných technik, které vám jednou provždy pomůžou vaše ženské sebevědomí zvýšit?

ODNESETE SI 15 POKLADŮ, DÍKY KTERÝM:

 • si budete víc věřit a začnete víc pracovat se svým vnitřním kritikem.
 • začnete se cítit sebejistěji a pěstovat si větší nadhled.
 • si budete bez stresu stát za svým názorem.
 • začnete lépe odolávat tlaku i vnitřním pochybnostem.
 • získáte skvělé pomocníky do každodenního života, které vám už nikdo nevezme.

Už se vám někdy stalo, že...

 • Jste se cítila pod psa, protože někdo řekl něco nepříjemného na váš účet a vás to dostalo na kolena? (A ještě teď víte, co to bylo a kdo a kdy to řekl.)
 • Vám zkazila náladu jiná žena, protože ve vás převládl pocit, že vedle ní nejste dost dobrá?
 • Jste vzdala pokusy zkusit něco nového v oblékání nebo líčení, protože máte pocit, že vám nic nesluší a při každém pohledu do zrcadla vás to naštve?
 • Jste se nadchla pro změnu v péči o sebe a vydržela sotva pár dní, protože jste sama sebe přesvědčila, že na to nemáte?

Pokud jste si alespoň jednou odpověděla ANO, jste tu správně.

Začněte svoje sebevědomí každý den

JEDNODUŠE TRÉNOVAT

Abych vám pomohla každý den vaše sebevědomí a pocit sebejistoty zvyšovat, vytvořila jsem pro vás online kurz, který vám přinese do života:

 • 15 snadných a velmi funkčních technik zvýšení sebevědomí
  Naučíte se 15 konkrétních funkčních technik, jak být se svým sebevědomím každý den v kontaktu a zvýšit si pocit sebevědomí během pár minut, ať jste kdekoli.
 • Ukotvení sama v sobě
  Během pár minut denně posílíte vědomí sebe sama a překvapivě rychle se budete cítit víc sebejistě a žensky.
 • Větší pohodu a sebejistotu každý den
  Pochopíte, jak jednoduše reagovat jinak a přívětivěji sama k sobě, a díky pravidelnému tréninku se zbavíte špatných pocitů a nervozity.

Ano, čtete správně...

SE SEBE-VĚDOMÍM JE TO JAKO SE SVALY

Stačí ho začít vědomě trénovat a zvykat si na různé situace reagovat jinak. Sebe-vědoměji. Nenechte se už ovládat starými automatickými vzorci chování a začněte je přepisovat.

Díky technikám, které se naučíte, to bude
až překvapivě snadné!

Kurzem provádí

MICHALA MĚŘÍNSKÁ

Ukazuji ženám, jak změnit postoj k vnímání ženské krásy a učím je, jak rozzářit svoji vnitřní krásu a projevit ji i navenek díky vědomé péči o sebe, líčení a oblékání.

Ve své více jak 10 leté praxi na manažerských pozicích a v praxi make-up artistky a stylistky jsem potkala osobně stovky žen a viděla, co se jim honí v oblasti sebevědomí a krásy hlavou.

Stovkám žen jsem pomohla na svých konzultacích nebo v online kurzech změnit pohled na sebe samotné a žít tak spokojenější život. Teď ráda pomůžu zvýšit sebevědomí i vám. 

Když jsem vedla tým o více jak 80 lidech...

...měla jsem někdy fakt stažený půlky, protože ty situace, ve kterých jsem se někdy ocitla, byly hodně nepříjemný, stresující, a ne moc podporující. V prostředí korporátu se s váma nikdo moc nemaže.

Tak jsem se musela naučit pomoct si sama v momentech, kdy mám knedlík v krku, před sebou pár desítek naštvaných očí, který by vás pohledem chtěly propíchnout a musím se tvářit sebevědomě, sebejistě a mluvit klidným vyrovnaným hlasem, i když to ve mně uvnitř všechno řve jak na lesy…

Za ty roky jsem si vychytala to, co funguje rychle a v každé situaci. A pak už ve správný moment stačilo sáhnout do kouzelné skříňky v mé hlavě a hodit se do klidu.

Co kdybych vám řekla, že vás to nej z toho všeho naučím? 

Co konkrétně se ve vašem

ŽIVOTĚ ZMĚNÍ?

Ve třech týdnech si prakticky zpracujete tři témata, ve kterých si většina žen není jistá.

 • 1
  Týden #1: Sebe-vědomější každý den
  Naučíte se na situace ve vašem životě reagovat vědomě, pozorovat je a měnit automatické reakce. Díky tomu se z vašeho života začne vytrácet stres a nervozita a posílíte svoji jistotu.
 • 2
  Týden #2: Jak se přestat kritizovat?
  Zatočíte s neustálou sebe-kritikou a přestanete se sama před sebou shazovat a peskovat se. Začnete se mít víc ráda a budete se cítit pevně ukotvená.
 • 3
  Týden #3: Jak překonat lenost a odkládání?
  Zjistíte, jak jednoduše odhodit pocit lenosti a přestat s odkládáním. V hlavě vám nebude znít pořád dokola věta „Měla bych“ a konečně začnete dělat kroky vpřed a ucítíte změny ve vašem životě na vlastní kůži.

Jak to vidí

ÚČASTNICE KURZU

Moje veľké prekvapenie - technika ktorá ma dostala bola číslo 10. Zozačiatku som si vôbec nevedela predstaviť ako by toto mohlo byť prospešné. A čuduj sa svete, je to geniálne! Moc sa z nej teším! Ako to už často býva, to čo si častokrát prvotne povieme, tak toto nie, tak to je napokon to čo si zamilujeme. Milujem ju. Je to ako dobrodružné objavovanie!
Zuzana
Kurz sebevědomí se mi moc líbil - stejně jako každý Váš kurz! Nejvíc se mi líbila metoda SMART, protože se dá aplikovat na jakoukoli věc v životě! A to je super, můžu tím totiž pomoci i někomu dalšímu, nebo někoho třeba někoho inspirovat. A to je super pocit!
Erika
Svůj první pokrok jsem postřehla při komunikaci a rozebírání problémů s manželem (máme už tak 2 roky lehčí krizi). Nehroutila jsem se během řeči, řekla bych, že jsem vcelku smysluplně mluvila, manžel mi neskákal do řeči, řekla bych, že se i zamyslel nad tím, co jsme probírali a nerozbrečela jsem se na závěr, což se mi často stávalo.

Druhý pokrok jsem vypozorovala v práci při komunikaci s kolegyní, dovolila jsem si jí říct svůj názor v klidu a nebyla jsem z toho vůbec rozhozená, naopak jsem byla na sebe pyšná, že jsem nepodlehla její kritice.

Z technik se mi nejvíce líbila JEDNA VÝRAZNÁ VĚC", baví mě vymýšlet, co si najdu zajímavého a výrazného. Vaše techniky si beru postupně k srdci a věřím, že mi pomohou v mém rozvoji a řešení různých situací a především v nastolení harmonie v mém životě. Neustále se k nim vracím, děkuji za to, že jsem Vás potkala!
Mirka

Ve vašem životě se začnou dít

ZMĚNY, KTERÉ NIKDO NEPŘEHLÉDNE

VĚTŠÍ JISTOTA A SPOKOJENOST

Ucítíte větší jistotu a vaši rostoucí spokojenost niko nepřehlédne ani váš muž ani žena, co vám tak dlouho ležela v žaludku.

ROSTOUCÍ
ODVAHA

Váš pocit sebejistoty se velmi rychle odrazí nejen ve vztazích, ale i ve vaší odvaze zkoušet nové věci (nejen na sebe).

POHODA
A NADHLED

Poznávání sebe sama vás začne jednoduše bavit a vy si budete umět ve svém ženském světě udělat úžasnou pohodu.

A to vše díky tomu, že se vědomě naučíte techniky, které vašemu sebevědomí dodají správnou oporu, aby mohlo každý den růst a rozkvétat.

Představte si sebe-vědomí jako malé semínko

Každá z nás ho má přirozeně zasazené v sobě, ale jen některé se naučí pěstovat ho a každý den o něj pečovat, aby z něj mohl vyrůst velký a silný strom (nebo klidně palma), o který se budete moci v každé vaší životní situaci opřít.

Jak pečovat právě o ten váš jedinečný STROM SEBE-VĚDOMÍ vás naučím v tomto kurzu.

A ještě ode mě získáte BONUS pro váš

KAŽDODENNÍ POCIT ŽENSKOSTI

Přemýšlela jsem, jak vás inspirovat a pomoci vám ženskost podpořit v každodennosti. Proto jako bonus ke kurzu najdete uvitř členské sekce sestřih záznamu webináře

Jak podpořit ženskost v každodenním životě

Webinář již není veřejně dostupný a není možné jej zhlédnout jinak než jako bonus k tomuto online kurzu. Najdete v něm spoustu inspirace na každodenní posilování ženskosti a krásy díky hudbě a tanci nebo pomocí Feng Shui ve vašem domově. To vše totiž váš pocit sebe-vědomí dokonale doladí a získáte oporu i okolo sebe.

Jaká je

CENA KURZU?

Cena kurzu včetně bonusů je 1 770 Kč

Co všechno v rámci investice do svého sebevědomí získáte?

 • 3 úvodní videa k tématu
 • 15 technik pro zvýšení sebevědomí
 • 15 příběhů z každodenní praxe a ze života pro praktickou ukázku
 •  Hodinu a půl bonusového video záznamu webináře
 • Osobní podporu od Michaly Měřínské

Vydejte se na cestu k vašemu sebevědomí

Naučím vás ty nejúčinnější techniky, které mně osobně fungují, abyste mohla rychle a jednoduše podpořit svoje sebevědomí, krásu, ženskost, a hlavně vnitřní pohodu.

Díky online kurzu Magicky ženské sebevědomí  navíc ušetříte spoustu peněz, energie i času, který byste věnovaly hledání těchto technik, a během pár týdnů ucítíte na svém sebe-vědomí změny, které vám pomůžou v dalších životních oblastech.