Michala MĚŘÍNSKÁ


Jsem žena s citem pro krásu. Mám dar vidět ji všude. V barvách, v modré obloze nebo oceánu, ve starých budovách, v knihách, v oblečení, ale hlavně v lidech. V ŽENÁCH. Tvoření, psaní a krásný věci miluji už od malička. A děkuji, že s vámi můžu ty dary sdílet.

Jsem maminka dvouletého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy. Jsem hlavě žena, která ukazuje ostatním ženám, jak své kráse každý den věřit a vědomě ji žít.

Provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

NIC NA SVĚTĚ NENÍ NÁHODA,
NAŠE PŘÍBĚHY SE NA CHVÍLI SPOJILY...

Zvu vás na cestu...

Chci, abyste se se mnou na chvíli podívala do Indonésie. Zvu vás na cestu na druhou stranu světa, tak pojeďte. Píše se rok 2013 a vy stojíte na vrcholu největší budhistické stupy na světě na ostrově Jáva.

Právě vychází slunce a jemný opar nad zelenou džunglí objímá majestátné sopky a hladí zvony posvátné památky Borobudur. Ve vzduchu cítíte vlhko a teplo, jak vás první sluneční paprsky lechtají na tváři.

A pak se podíváte před sebe a upoutá vás docela obyčejná holka. Holka s dlouhými tmavými vlasy, co se hned kousek od vás s hlavou zakloněnou k obloze usmívá a po tváři ji při tom stékají slzy jako hrachy.

Ta usměvavá holka jsem já. A právě jsem si splnila sen. Stojím tu sama po rozpadu 12 ti letého vztahu a vím, že

tento okamžik mění vše.


Už život nenechám protékat mezi prsty. Budu poslouchat své srdce, dělat co mě baví a naplňuje, spojím dohromady své dary a předám je světu.

Cit pro krásu a barvy, cit pro ženskost, umění naslouchat a ptát se a taky vyprávět příběhy a psát o nich. Nadšení pro štětce a barvy a pro dlouhé šaty a ženské oblečení.

Ukážu ženám, že být ženou je dar a že vědomá ženská krása není žádná malichernost, ale základní ženská potřeba.


Probuďte v sobě tu úžasnou energii, kterou my ženy máme

Ano, možná se na mě teď díváte a v duchu se usmíváte s myšlenkou, že jsem opravdu velký snílek. Ale nesmějte se mi, prosím! Já ho v sobě právě teď zase probudila.

Já jsem si to po tolika letech zase dovolila. Dovolila jsem si konečně říct ne dávání sebe sama na poslední kolej, dovolila jsem si říct stop nekončícímu pracovnímu kolotoči od rána do večera, snídani v poklusu, obědu s pracovním telefonem v ruce, cigaretám i prázdným lahvím od vína, které mě po rozchodu začaly ráno vítat v kuchyni mého nového bytu, na který jsem ve třiceti letech sama kupovala na hypotéku.

Na oko úspěšná a spokojená, uvnitř zlomená, ne dost dobrá a odpojená sama od sebe. Odpojená od lásky k sobě, od energie, kterou my ženy v sobě máme. Energii, kterou věnujeme tak často ostatním a na sebe samotné zapomeneme.

Zaženheme jiskru krásy v každé z vás

Ano, jsem snílek. Sním o krásnějším světě.

A teď, když tu spolu stojíme tak blízko nebi obklopené zvuky přírody, sním o  tom, že i já budu dělat svět krásnějším místem pro život. Budu krásu šířit po svém.

Předám ženám svůj dar a pomůžu jim zažehnout jiskru krásy v nich samotných. Pomůžu jim udělat krok ke spokojenějšímu životu, přestat se trápit pochybnostmi o vzhledu, přestat se užírat myšlenkami, že ony na to nemají a že ostatní ženy jsou hezčí než ony samy.

Sním o tom, že každá žena v sobě zapálí ten ženský oheň krásy a její ženskost a krása bude zářit daleko do jejího okolí.

Spojit vnější krásu s vnitřní krásou ženské duše a dělat svět krásnějším

Možná se na tu holku, co má slzy v očích a úsměv od ucha k uchu teď koukáte a vrtíte hlavou. Ale jsou to právě sny a odvaha, co mě vedly k tomu věnovat se při náročném manažerském zaměstnání ještě studiu make-upu, líčení v atelierech nebo na svatbách a o víkendech se s ženami potkávat a ukazovat jim osobně, jak se jejich obličej díky jemnému dotyku make-upu a barev rozzáří. Právě snění mě vedlo k tomu, setkávat se s ženami a odhalovat v jejich šatních skříních příběhy jejich vztahu ke kráse.

A byly to právě sny, co mě hnaly vpřed při psaní knihy o vědomé ženské kráse, která dnes už tisíce žen hladí po duši.

Pořád jsem ta usměvavá obyčejná holka, co jste ji potkala tam na výletě v Indonésii. Dnes už jsem navíc i spokojená partnerka, maminka dvouletého malého prince, nadšená propagátorka vědomé ženské krásy a hlavně žena, která má radost, když se sama v sobě cítí spokojeně a ví, že jí to sluší, ať vypadá jakkoli.


Provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.
Učím je, jak svoji krásu rozzářit zevnitř, jak o ni pečovat v mysli a jak se jemně a žensky nalíčit a šmrncovně obléknout.


  • Přes 14 tisíc žen četlo mé e-booky zdarma
  • Přes 7 500 žen četlo moji knihu Magicky ženská, která jim otevřela dveře k novému přemýšlení o sobě a své kráse. Otevřeně v ní sdílím svůj příběh a krkolomnou cestu k tomu, jak jsem si dovolila cítit se konečně jako žena krásná, přitažlivá, sebevědomá a milovaná.
  • Stovky žen si zamilovaly magicky ženský diář, který jim každý den pomáhá myslet na toho nejdůležitějšího člověka na světě. Na sebe samotnou.
  • Stovky žen se naučily jemnému a přírozenému líčení díky e-booku Dokonalé líčení krok za krokem a další se naučily kouzlit s ženským oblečením díky vyzkoušeným tipům z e-booku Kouzla oblékání.
  • Desítkám maminek jsem v online kurzu Magicky ženská maminka už ukázala, že péče o sebe je přirozenou součástí péče o jejich dítě a jak mocná je energie, kterou samy sobě jako maminky věnujeme.
  • A spoustu žen jsem provedla oblíbeným online kurzem Magicky ženská a pomohla jim od základu svůj vztah ke kráse pochopit a ukázat ty nej tipy, jak si ženskost užívat v každodennosti.

Kdybyste mi tam nahoře v tom magickém ránu zaťukala na rameno a řekla mi, že se za pár let znovu potkáme na mých stránkách, padla bych vám s vděčností kolem krku, dala vám pusu a poděkovala.

Děkuji vám teď, že jste zavítala do mého světa tvoření a věřím, že tu nasbíráte pro svoji krásu a vnitřní pohodu spoustu inspirace. Děkuji vám, že vám na sobě záleží. Jsem vděčná, že vás světem vědomé ženské krásy můžu provést.

Míša Měřínská

Ebooky nebo ukázku z knihy zdarma si stáhlo už přes

0
žen. Přidáte se taky?