12 týdenní online kurz péče o pleť, líčení a šatníku krok za krokem s osobní podporou

Přihlas se na nezávaznou čekací listinu a budeš první, kdo se dozví o otevření přihlášek začátkem ledna. Pošlu ti speciální nejvýhodnější nabídku.

Chceš vypadat skvěle, cítit se přitažlivá, mít šmrnc a styl za každých okolností?

Přidej se do 12 týdenního online kurzu a získáš ucelené know-how v péči o ženský vzhled, které ti přinese do života víc lehkosti a sebejistoty. 

Naučím tě principy, jasná pravidla a souvislosti v péči o pleť, líčení a oblékání, které ti zvednou sebevědomí, ušetří čas, peníze i tvoji energii.

Protože zdravá pleť, jemné líčení a skvělý šatník tvoji krásu vždy rozzáří a nikdy nevyjdou z módy!

Přihlášky jsou uzavřené. Ročník 2024 začíná 17.ledna. Další běh začne nejdřív v lednu 2025.

 

Zapiš se na čekací seznam a pošlu ti informace o otevření jako první.

Nech mi na sebe e-mail a o otevření v dalším roce budeš vědět jako první. Zároveň ode mě dostaneš speciální nabídku ke vstupu.

Pokud jsi tu chvíli po startu kurzu a mrzí tě, že nejsi uvnitř, napiš mi na misa@magickyzenska.cz a něco vymyslíme.

 • Chceš být konečně tou ženou, která přijde do místnosti a je vkusně upravená od hlavy až k patě (a nejde si toho nevšimnout?)
 • Chceš se konečně v zrcadle sama sobě líbit a přestat kvůli vnitřní sebekritice podkopávat svoji sebejistotu?
 • Chceš přestat plýtvat energií a penězi na zbytečné nákupy od krémů až po oblečení, aby ses cítila líp a měla pocit, že ti to víc sluší? Chceš jít už konečně na jistotu?
 • Tápeš a cítíš se zahlcená vším, co bys měla pro pleť, líčení a svůj šatník dělat, ale nevíš kde začít a nechceš hledáním ztrácet čas?
 • Přesvědčuješ sama sebe, že na vzhledu tolik nezáleží a že máš důležitější věci k řešení, ale přesto se otočíš za skvěle upravenou ženou s pocitem, proč ona může a ty ne?

Chápu tě moc dobře. Nech mě hádat.

Moc dobře víš, že tvůj vzhled ovlivňuje tvoji náladu a pohodu. Ovlivňuje tvůj úspěch, sebejistotu ve vztazích, to jak sama sobě věříš i to, jak si užíváš den. Má dopad na kvalitu tvého života ať se podíváš kamkoli.

I když sama sobě někdy tvrdíš, že na vzhledu a na tom, co máš na sobě zas tak nezáleží, nebaví tě dny, kdy před skříní zase tápeš nebo v zrcadle potkáš pár nových pupínků.

Když se sama sobě nelíbíš, nejsi spokojená s pletí, líčením maskuješ nedokonalosti a před skříní nevíš, co na sebe, je to pocit na nic. Tímto pocitem posiluješ energii, která tě nepodporuje v tom, co chceš žít. Stačí otevřít skříň nebo se každé ráno podívat na poličku krémů v koupelně… a už to jede. Spirála pochybností, sebekritiky a přesvědčování, že to nevadí.

Snažíš se cítit líp, ale pořád to není ono...

V péči o pleť nemáš systém a zkoušíš metodou pokus - omyl, takže i přes tvoji snahu si tvoje pleť dělá co chce (i když už ti dávno není 15). Nehledě na to, že už si říkáš, že ve tvém věku už bys přece mohla dopřát pleti správnou péči.

V líčení s jistotou zvládneš řasenku a oční stíny, ale umět si pořádně vybrat make-up nebo odstín rtěnky, který ti fakt sekne, to už je tenký led. A zkoušet něco nového naslepo, na to nemáš odvahu.

V šatníku máš spoustu oblečení, ale stejně jsou rána, kdy nevíš co na sebe, neumíš oblečení kombinovat a nosíš dokola to stejné. Tvému oblečení chybí systém střihů, barev a materiálů, které ti skvěle padnou a perfektně k sobě sedí, aby společně tvořily nadčasový styl.

Navíc nechceš plýtvat časem! S dětmi za zády, všemi povinnostmi a úkoly je tvoje krása a vzhled to poslední, na co zbývá čas. Při tom se každý den v zrcadle vidíš a víš, kde bys ráda udělala změny. (Kolikrát sis řekla “až někdy”?).

Vsadím se, že v tom všem tě navíc absolutně nebaví představa, že si máš sama pro sebe jít koupit něco nového, protože nevíš, kde začít. Jsi zahlcená, nechceš kupovat zbytečnosti a přeješ si, aby už ses konečně sama sobě líbila víc.

 

Pracuješ na sebelásce, vzděláváš se, investuješ peníze do seberozvoje a říkáš si, kde je pořád zakopaný pes, že to před zrcadlem není ono?

V čem dělám chybu?

Kde se mám ještě změnit, abych už to konečně viděla a byla v pohodě?

Poznáváš se v tom?
Pokud ANO, tak jsi tu správně, protože právě tobě umím pomoct.

To, že ti teď péče o pleť, líčení nebo šatník nefungují jak by sis přála, není tvoje chyba. Problém je v tom, že ti do teď nikdo nevysvětlil základy péče o pleť, postupy v líčení nebo souvislosti v sestavování šatníku, které mají svá pravidla. 

A nejen to - nikdo ti pravděpodobně neukázal komplexní systém a už vůbec ti nedal jasný návod krok za krokem, jak svoji ženskou krásu a vzhled rozzářit pomocí péče o pleť, líčení a oblékání tak, abys zářila a cítila se spokojeně.

Teď to ale můžeš změnit.
Krok za krokem tě to naučím. 

Protože vím, jaké to je dívat se do zrcadla a vidět pleť, se kterou nejsi spokojená nebo tápat před šatní skříní a mít pocit, že půjdeš ven snad nahá. Může to být jinak, věř mi!

Prozradím ti teď něco důležitého.

Existují jednoduché postupy a zákony optiky a fyziky, které v péči o pleť, líčení a stylingu fungují a které každé ženě zjednoduší život. Existuje systém a pravidla, která na sebe vzájemně navazují a mají svůj jasný smysl.

V každé z těchto tří (péče o pleť, líčení a oblékání) oblastí platí zákony, které když porušíš, je to jednoduše vidět. To je to neviditelné “něco”, co ti na tom před zrcadlem nesedí. A stejně tak je to to “neviditelné něco”, které když umíš, podpoří tvoji sebejistotu a pocit, že ti to dneska fakt sluší.

Aby tě tvoje pleť, líčení a oblečení podporovalo,

POTŘEBUJEŠ 3 DŮLEŽITÉ VĚCI

Komplexní systém péče o pleť

Komplexní systém péče o pleť, který chápeš a přináší ti reálné výsledky (prostě to vidíš v zrcadle).

Jednoduché postupy líčení

Jednoduché postupy, jak líčením podtrhneš svoji jedinečnost, které tě budou bavit a zvládneš je za pár minut.

Přehledný a dobře sestavený šatník

Přehledný a dobře sestavený šatník, který respektuje stylistická pravidla, je skvěle kombinovatelný a odráží hlavně tebe a tvůj osobní styl (žádná kopírka z Instagramu).

CO KDYBYS ZAŽÍVALA POCIT, KDY:

 • se na sebe ráda podíváš v zrcadle a fakt vidíš zářivou pleť a jsi spokojená? užíváš si každý dotyk na tváři, aniž by ti v hlavě zněl kritický hlas nebo jsi měla nutkavou potřebu se v pleti “nípat”.
 • máš jasno v kosmetice, kterou používáš a na svoje rituály v koupelně se těšíš (a tvoje pleť taky), protože vidíš výsledky a cítíš se líp.
 • chápeš potřeby svojí pleti nejen v koupelně, ale i v dalších klíčových oblastech života, bez kterých nefunguje ani ten nejlepší krém na světě.
 • můžeš v klidu na ulici bez make-upu a cítíš se při tom sebejistě.
 • a když budeš mít chuť na make-up, víš jak během pár minut vykouzlit přirozené ženské líčení, které tě rozzáří a podrthne tvoje skutečné JÁ.
 • před tvojí skříní tě to baví, protože v ní vidíš skutečně sebe? Umíš kombinovat střihy, materiály i barvy a z pár kousků vytvoříš pokaždé úplně lehce jiný outfit?
 • Nakupuješ bez zbytečného plýtvání časem a penězi a protože víš, co chceš, máš odvahu investovat do kvality a užívat si energii, kterou tvoje oblečení podporuje?

Co kdybys už navždy změnila přístup k tomu, jak o své pleti, líčení a oblékání přemýšlíš a měla ucelený systém, který ti bude fungovat do konce života?

Cítíš tu úlevu a radost, když si to představíš?

Chceš všechny tyto souvislosti znát a získat ucelené know-how, které ti okamžitě ušetří energii, čas i peníze a přinese do tvého života víc spokojenosti, sebejistoty a ženského šmrncu?

Právě pro tebe jsem vytvořila ucelený online program

Během 12 týdnů ti předám esenci know-how, díky kterému si vyladíš rituály v péči o pleť, jemné ženské líčení a svůj šatník a rozzáříš tak svůj vzhled a krásu. Pochopíš klíčové souvislosti a zásadní zákonitosti, které ti pomůžou během pár chvil vypadat skvěle při jakékoli příležitosti.

Nastavíš ucelený systém péče o pleť, aby tvoje pleť skutečně zářila, naučíš se jednoduché postupy, jak líčením podrthneš svoji jedinečnost během pár minut a v šatníku najdeš konečně krok za krokem svůj styl,  osobitost a svoje slušivé kombinace. 

Kdo tě bude provázet?

Jsem Michala Měřínská, autorka knihy a projektu Magicky ženská.

 • Přes 10 let jsem strávila na manažerských pozicích vedením velkých týmů lidí a na vlastní oči viděla, jak ženy ovlivňuje jejich vzhled a spokojenost sama se sebou. Na vlastní kůži jsem zažila, co to je tlačit na výkon, cíle, zapomínat na sebe jako ženu a odpojit se od své vnitřní energie.
 • Od té doby jsem prošla velkými změnami v tom, jak se jako žena přijímám a jak pracuji se svou ženskou energií i vzhledem. Studovala jsem make-up a styling a nalíčila stovky žen a viděla spousty šatních skříní.
 • Dnes umím krásně žensky plynout a přesto vyvažovat všechny důležité oblasti ve svém životě. Od mateřství, přes čas na péči o sebe a spokojenost se svým vzhledem až po úspěšné podnikání, které inspiruje desetitisíce žen, kterým ukazuji cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost.

V programu ti předám esenci svého know- how z obasti péče o pleť, líčení i stylingu,

aby ses co nejrychleji a bez zbytečné omáčky dostala k výsledku, který potřebuješ právě ty. 

Co říkají ženy, které už jsem naučila pečovat o pleť?
Co by asi řekly, kdyby k tomu přibylo i líčení a šatník?

Po prvním týdnu mi bylo jasné, že jsem udělala jedno z nejlepších rozhodnutí ve svém životě. Opravdu, nepřeháním. A to nemluvím o všech těch úžasných překvapeních a velkých porcích informací, které jsem získala. Nejen v péči o pleť, ale i sama o sobě.

Tvůj kurz mi otevřel oči, zbavil mě iluzí, které jsem doteď o péči o pleť měla. Jestli mě něco mrzí, pak skutečnost, že jsem to neznala dříve. O to více si teď péči o pleť užívám. Pleť se mi výrazně zlepšila, spřátelily jsme se spolu a vím, že když se mi zase objeví nějaký pupínek, už nebudu panikařit, co s tím dělat. Prostě zjistím, co mi říká. Ještě jednou Ti děkuju, hlavně za Tvůj krásný, vstřícný a profesionální přístup. Nelze ani slovy vyjádřit, jak moc si Tvé práce vážím. Děkuju, že jsi mi pomohla změnit mé smýšlení v péči o sebe.
Lucie Hrachovcová
Doslova jsem visela na mailu, kdy už přijde další část kurzu. Kdybyste otevřela najednou celý kurz, tak bych ho zhltla nejspíš mnohem rychleji, ale nakonec musím uznat, že bych to neprožila tak, jako když jsem šla krůček po krůčku.

Pojetí celého kurzu je krásné a myslím, že ojedinělé. Nikdy jsem nezažila tak celistvý přístup k pleti, všude jen krémy atd. Naopak mě nejvíce oslovily části mentální a o výživě. Nabyla jsem opravdu mnoho nových inspirací a impulzů a věřím, že u nich vydržím. Míšo, děkuji za vaši práci, je vidět, že vás baví a že to, co radíte, sama žijete!
Petra Novotná
Děkuji za skvělý kurz. Mile mě překvapil četností námětů, tipů i rad. Zjistila jsem, kde mám značné rezervy a získala neuvěřitelné množství nových tipů, jak se o svou pleť kvalitně a efektivně starat. (A to jsem si do té doby myslela, že mám hodně načteno!) Cítila jsem se v průběhu kurzu krásně opečovávaná a na mé pleti to bylo hned znát.

Za pouhých 5 týdnů jsem nejen já vypozorovala zlepšení kvality pleti, a to je v mém věku (45 let) úžasný pocit zvedající sebevědomí. Jsem moc ráda, že jsem do kurzu vstoupila. Byla to investice, která se mi mnohonásobně vrátila. Ještě jednou děkuji. Nejen za úžasný kurz, ale i za Tvou pomoc a inspiraci nám ženám.
Jára Bednářová

Co se ve tvém životě změní?

Uděláš si jasno v péči o pleť, v líčení i oblékání a začneš doslova zářit. Bude to pro tebe jednodušší, bude tě to bavit a hlavně se budeš konečně cítit sebejistě.

Proč jsem si jistá?
Protože na konci programu:

 • Budeš mít jasno co tvoje pleť potřebuje
  Budeš mít jasno v tom, co tvoje pleť skutečně potřebuje a jak o ni vědomě pečovat, aby byla dlouhodobě zářivá bez ohledu na věk, počasí nebo menstruační cyklus.
 • Vytvoříš si návyk a bude tě to bavit
  Vytvoříš si návyk o pleť s radostí pravidelně a správně pečovat, aby vypadala skvěle. Od správného odličování až po rozmazlovací péči navíc (aniž by ti to trvalo hodinu denně).
 • Zorientuješ se a ušetříš peníze
  Zorientuješ v kosmetice a sestavíš si svůj základní set přípravků, které budeš skutečně efektivně používat. Takže už žádné plýtvání penězi, časem ani kosmetikou.
 • Uvidíš výsledky a radost
  Pochopíš, jaké změny tvoje pleť potřebuje zevnitř i v kosmetice a dostaneš konkrétní návody, co změnit. Ušetříš spoustu času a energie zkoušením pokus-omyl a uvidíš výsledky.
 • Budeš se méně kritizovat a budeš sebejistější
  Pochopíš sílu mysli v péči o svoji pleť a přepíšeš mentální programy, které tě v péči o pleť do teď brzdí a konečně s nimi zatočíš.

A k tomu taky:

 • Získáš průvodce krok za krokem a jistotu s ním
  Získáš spolehlivého průvodce světem přirozeného ženského líčení.
 • Zaměříš se na to podstatné, co ti sluší.
  Odneseš si pevné základy jemného, přirozeného a ženského líčení, díky kterému budeš vypadat elegantně a podtrhneš svoje rysy během pár minut.
 • Rozbiješ stereotypy a budeš odvážnější.
  Získáš přehled co chceš používat a proč a získáš jistotu a s ní i odvahu zkoušet nové věci.
 • Získáš tipy od profíka, které ti ušetří čas
  Prozradím ti svoje osobní tipy z péče o pleť i vychytávky a tipy z dlouholeté praxe make-up artistky.

A to ještě není vše:

 • Uděláš si jasno ve svém stylu i ve skříni a uleví se ti.
  Uděláš si jasno ve svém stylu oblékání a pochopíš, jak chceš sestavit svůj šatník. Zažiješ úlevu a radost.
 • Pochopíš tajná stylistická pravidla v praxi.
  Naučíš se základní stylistická pravidla a naučíš se, co ti skutečně sekne.
 • Konečně začneš lehce kouzlit s kombinacemi
  Uvidíš ve své skříni nové kombinace jednotlivých kousků oblečení, doplňků i barev, které jsi dosud neobjevila.
 • Bude ti to slušet a oblékání tě bude bavit.
  Budeš znát základní pravidla a triky, díky kterým si sama vytvoříš outfit, který podpoří přednosti tvojí postavy a bude vyhovovat tvým proporcím i stylu. A to tě bude bavit.

A hlavně na to nebudeš sama! Provedu tě krok za krokem a s jistotou, že tentokrát skutečně už zažiješ změny. 

Čekají tě desítky praktických vychytávek, tipů a kroků, díky kterým péči o pleť, líčení a v oblékání uvidíš skvělé výsledky, ušetříš spoustu času i peněz a tvoje sebejistota a pocit krásy vystřelí do oblak.

Co konkrétně se v programu naučíš?

Program Magicky ženská TRIÁDA tě podpoří ve třech praktických oblastech:

V každém z těchto pilířů tě čeká 5 modulů, ve kterých se dozvíš důležité souvislosti a zároveň se pustíš přímo do praxe. Začneš krok za krokem dělat změny v každodenním životě.

Celkem tedy společně projdeme 15 modulů, které ti otevřou dveře do nového vnímání vnější krásy - světa péče o pleť, líčení a oblékání.

Co konkrétně tě v nich čeká?

Péče o pleť:

Odhalíš 5 krokový ucelený systém péče o pleť, díky kterému bude tvoje pleť vypadat skvěle i bez nalíčení. Během modulů projdeme všechny klíčové oblasti – jak na úrovni těla, mysli tak životního stylu, a naučíš se universální systém, který ti v péči o pleť bude sloužit do konce života.

 • Modul 1: Rozumím své pleti
 • Modul 2: Každodenní systém v koupelně
 • Modul 3: Mentální péče o pleť
 • Modul 4: Výživa pleti zevnitř ven
 • Modul 5: Změny a problémy na pleti a jak na ně

Přirozené líčení:

Naučíš se postupy, jak líčením podrthnout svoji jedinečnost, které tě budou bavit a zvládneš je za pár minut. Čeká tě 5 modulů zaměřených na detailní líčení, dekorativní kosmetiku i nejčastější chyby a otázky. Získáš to nej z mé několikaleté praxe make-up artistky.

 • Modul 1: Příprava na líčení a sjednocení pleti
 • Modul 2: Úprava obočí
 • Modul 3: Líčení očí
 • Modul 4: Linka a řasenka
 • Modul 5: Líčení rtů

Styl a oblékání:

Uděláš si přehled ve své šatní skříni a naučíš se nejdůležitější stylistické tipy, které je užitečné znát dřív, než otevřeš peněženku a vrhneš se do obchodů s oblečením. V těchto 5 modulech najdeš svůj styl, zafixujete si základní stylistická pravidla, pochopíš barvy i materiály a ve svém šatníku uvidíš nové poklady. Staneš se ženou, která sobě v oblékání rozumí víc než je znalost konfekční velikosti, oblíbené barvy a cedulky s cenovkou.

 • Modul 1: Najdi svůj styl
 • Modul 2: Tajná stylistická pravidla v praxi
 • Modul 3: Materiály a barvy
 • Modul 4: Vychytávky pro tvoji postavu
 • Modul 5: Kombinování a ouftity, ve kterých se cítíš dobře

Co vše je součástí programu?

 • Přístup do členské sekce programu na dva roky , abys měla dostatek času se ke všemu vracet podle své libosti.
 • 3 hlavní pilíře s 15 detailními moduly.
 • Přístup k desítkám teoretickým i praktickým videí o péči o pleť, líčení a oblékání.
 • Přístup k desítkám funkčních praktických úkolů, technikám, které můžeš hned používat.
 • Pdf pracovní listy.
 • Praxí osvědčené kroky a postupy v péči o pleť, líčení a oblékání pro nastartování skutečných změn.

A k tomu navíc
7 skvělých BONUSŮ zdarma

Bonus #1: 3x živé vysílání Q&A ŽIVĚ

Ke každému pilíři živé vysílání. Můžeš se na cokoliv zeptat. Probereme tvá slabá i silná místa, pokud budeš chtít. 

 

Bonus #2: MENTÁLNÍ HARMONIZACE V PÉČI O PLEŤ

Bonusový rozhovor Mentální harmonizace v péči o pleť s Terezou Kramerovou, ve kterém najdeš skvělého pomocníka nejen pro nedokonalosti na pleti.

 

Bonus #3: PÉČE O PLEŤ A TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA

Bonusový rozhovor Tradiční čínská medicína s Markétou Strnadovou.

 

Bonus #4: DOMÁCÍ KOSMETICKÉ STUDIO

Domácí kosmetické studio, které tě podpoří v detailech od nehtů, přes vlasy až po recepty v kuchyni.

 

Bonus #5: OSM SPECIAL VIDEÍ K LÍČENÍ

8 bonusových videí k líčení, kde získáš 4 inspirativní videa s různými styly líčení krok za krokem a další 4 praktická videa pro podporu.

Bonus #6: TIPY DO ŠATNÍKU PRO ROČNÍ OBDOBÍ

Stylingové tipy pro každé roční období, které ti pomůžou, když se změní počasí.

 

Bonus #7: CHECK LIST A PRACOVNÍ LISTY PRO TŘÍDĚNÍ ŠATNÍKU

Praktický check list a skvělé pracovní listy pro efektivní třídění tvé šatní skříně a vědomé nákupy, který ti pomůžou při každém třídění skříně ušetřit čas i nervy.

Jak program funguje?

Po vstupu do programu získáš přístupy do členské sekce, moje osobní vedení i podporu ve facebookové skupině. Konkrétně tě čeká:

 • Přístup do členské sekce programu na dva roky, abys měla dostatek času se ke všemu vracet podle své libosti.
 • 3 hlavní pilíře s 15 detailními moduly.
 • Přístup k desítkám teoretickým i praktickým videí o péči o pleť, líčení a oblékání.
 • Přístup k desítkám funkčních praktických úkolů, technikám, které můžeš hned používat.

Chceš nakouknout trochu pod pokličku? 

Klikni na video níž a nasaj atmosféru pilíře líčení, ve kterém se naučíš jemně a žensky líčit a pochopíš řadu souvislostí, jak se díky líčení rozzářit.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tento program je pro tebe, pokud….

 • Jsi žena, která se chce cítit skvěle a šmrncovně bez ohledu na okolnosti.
 • Cítíš, že je konečně čas na změnu a na to, odstartovat nový rok 2022 s novou energií.
 • Chceš vidět výsledky v zrcadle a posílit svoje návyky v péči o sebe tak, abys byla spokojená ve všech oblastech ženského vzhledu.
 • Oceníš komplexní systém a všechny informace pohodlně na jednom místě, protože nemáš prostor vše dohledávat sama.
 • Chceš šetřit svůj čas a energii a opravdu spolehlivě vědět, co ti sluší - jak v líčení tak v oblékání, abys nedělala zbytečné přešlapy.
 • Chceš umět hravě a v lehkosti kombinovat oblečení ve své skříni, smysluplně nakupovat a hlavně otevřít skříň a vidět sebe a mít z toho super náladu každé ráno.
 • Jsi ochotna investovat čas, energii i peníze do své sebejistoty a pocitu, že ti to sluší a že se sama sobě konečně líbíš.

Zkrátka toužíš znát tajemství a postupy, které ti pomůžou ke zdravé a zářivé pleti, jemnému líčení a šmrncovnímu šatníku s minimem času a maximálním efektem.

Tento program pro tebe není, jestli….

 • Očekáváš, že stačí vybrat jeden zázračný krém a značku oblečení a je hotovo.
 • Nechce se ti učit nové věci a přemýšlet nad souvislostmi, i když je budeš mít na stříbrném podnose.
 • Očekáváš lékařskou pomoc.
 • Nezajímáš se o svůj vzhled i šatník a to, jak vypadáš, vnímáš jako povrchní věc.
 • Nejsi ochotna sama sobě věnovat čas a jít do změn životního stylu, které tě podpoří.

Pojď přestat ztrácet čas zkoušením a tápaním a začni sázet na jistotu. Dopřej si ten luxus, kdy se díky zářivé pleti, jemnému líčení a padnoucímu outfitu cítíš skvěle.

Těším se na tebe!