Brány kurzu Magicky ženská se zavírají za...

Jak kurz Magicky ženská proměnil životy žen, které už jím prošly? 
Jak může proměnit i ten tvůj? Když to dokázaly ony, můžeš taky.

Skočit do neznáma a investovat jen sama do sebe a do kurzu o vědomé ženské kráse může vyvolávat spoustu otázek a nejistot.

Chápu to, nejste v tom samy. Spousta žen před vámi se vstupem do kurzu taky váhala a přešlapovala na místě, než se rozhodly skočit.

Co jim nakonec odvaha vydat se na cestu kurzem přinesla do života? Na této stránce najdete víc skutečných příběhů žen, kterým kurz Magicky ženská pomohl, změnil život, nastartoval změny v životě, v sebevědomí a spojení se svojí ženskostí.

Věřím, že skutečné příběhy inspirují, proto jsem ženám nesmírně vděčná, že jejich slova mohu sdílet s vámi. Tak se začtěte.

Na stránce níž najdete slova žen, jejich videa a taky odkazy na články a rozhovory s absolventkami kurzu. 

Jsem prostě JINÁ než na začátku. Vnímám daleko větší sebehodnotu i sebevědomí, dopřeji si pro sebe bez výčitek kvalitní věci i kosmetiku, oblečení. Vnímám jiné postavení i v partnerském vztahu.
Jarmila P.účastnice online kurzu Magicky ženská
Uvědomila jsem si, že pouze mé přesvědčení rozhoduje o tom, jestli se cítím krásná, nebo ne. Nacítila jsem se na sebejistou ženu v sobě, kterou jsem chtěla být, a zjistila, proč jí chci být.
Jarmila Z.účastnice kurzu Magicky ženská
Vždy jsem slýchávala, že krásná a chytrá nejde dohromady… Kurz dalece předčil mé očekávání svou komplexností a hloubkou. Upevnil mou důvěru v sebe, v to, že můžu být krásná a cítit se tak.
Jitka J.
Kurz jde opravdu do hloubky. O to víc jsem přesvědčená, že změny budou dlouhodobé. Asi za největší přínos kurzu (kromě konkrétních změn v životě) považuji to, že jsem získala pocit, že mám kamarádku, na kterou se můžu kdykoli obrátit a která mi vždy dobře poradí. Sebe samotnou.
Pavla U.

"Uviděla jsem svoji vlastní hodnotu a vrátila se k sobě. A díky tomu si začala plnit sny."

~ Sabina Vytisková, podnikatelka v oblasti financní, maminka, absolventka kurzu Magicky ženská

Vždycky když jsem četla v nějaké recenzi “změnilo mi to život”, přišlo mi to přitažený za vlasy. Teď už tomu věřím!

Když se na to dívám zpět, tak jsem si připomněla, jak moc velkou změnou jsem prošla a vím, že zpět už se vracet nechci a ani nemůžu :-). Ušla jsem obrovský kus cesty.

Jsem moc vděčná, že jsem na své cestě ke zdraví potkala Míšu a investovala do sebe čas i peníze. Děkuji za krásných 10 týdnů, které nám změnily život.

Celý příběh Sabiny si přečtěte tady >>

"Odnesla jsem si větší důvěru sama v sebe a díky němu se učím být na sebe hodná."

"Do kurzu jsem se přihlásila, abych viděla svoje krásnější JÁ."

"Je to pro mě důležité, protože jsem pak v úplně jiné energii a odráží se to na mém okolí, hlavně rodině."

Podívejte se na video z našeho ženského setkání, které v kurzu můžete vyhrát taky.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nesjem pro sebe na posledním místě. Byl to příval emocí jako blázen... Jsem prostě šťastná!

Z utrápené ženy, matky a manželky se pomalu stává vyrovnaná žena, která se začíná mít ráda a není pro sebe na posledním místě. I ta moje nerozhodnost se změnila, už se totiž se mnou nehádá ten kritik v hlavě nebo se nehádá rozum a cit či jak to říct. Cítím, co bych chtěla, co by mi udělalo dobře, udělalo radost, potěšilo ... a už si to nerozmlouvám, nevymlouvám ...

Tento víkend jsme strávili v penzionu, kam jsem už dlouho chtěla a kam mě to hodně táhne ani nevím proč. A já tam dneska ráno stála bosýma nohama v potůčku, procházela se po zahradě bosa v ranní rose a byla jsem tak šťastná.

Já nevěděla jestli brečet nebo plakat. To byl příval emocí jako blázen!

Možná proto, že jsem uvnitř věděla, že před rokem, bych jen stála u okna apartmánu, koukala ven a říkala si, že by to bylo fajn, jít se projít bosou nohou po trávě, přidal by se kritik, jak se to nehodí a že jsem bláznivá a jak u toho budu vypadat a co si o mně řeknou ostatní, že bych raději měla nachystat snídani rodině a takhle že to nestihnu a ještě sbalit věci musím ...

A dneska jsem se na to všechno vybodla a dopřála si být pár minut prostě šťastná. Bez výčitek. Bylo to neskutečný.

~ Tereza S., absolventka kurzu Magicky ženská

"Byla to pro mě rozhodně nejlepší investice co sebe."

~ Daiela D., spokojená maminka

Na konci cesty kurzem jsem potkala samu sebe

V kurzu jsem se naučila, že je potřeba dát lásku a péči svému tělu, pleti, vlasům i duši. Zpravidelnila jsem ranní i večerní péči o pleť ve všech krocích, které potřebuje a které si zaslouží, začala jsem se oblékat do barev. Naučila jsem se na sebe usmívat do zrcadla. Zjistila jsem, že není důležité, co si o mně myslí okolí, ale to, jak se cítím JÁ tady a teď, v tomhle těle, v tomhle oblečení, s těmito pocity…
Cesta kurzem byla pro mě cestou výzev, objevování, zkoumání, prozření, slz a úsměvů. A na jejím konci jsem potkala samu sebe.  

~ Marcela D., absolventka kurzu Magicky ženská

Cítím, jak mi do žil
proudí ženství

Užívám si chvilky vědomého vnímání sebe sama. Cítím, jak mi do žil proudí ženství a taky něco mnohem víc, co zatím neumím pojmenovat, a že to všechno dělám nejen pro sebe, ale taky pro svoje děti, dcery i syny. Ale hlavně pro sebe.
Kurz mi dal tolik inspirace a odvahy snít!

Aneta K.
účastnice kurzu Magicky ženská

~ Zuzana Haková, učitelka cizích jazyků a spokojená maminka, absolventka kurzu Magicky ženská

O tomto programe môžem s čistým svedomím povedať, že zmenil zásadným spôsobom môj život.

Zuzana
absolventka kurzu Magicky ženská

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Má dosah do celého môjho života, nielen do nejakej jednej či dvoch oblastí života. Vôbec nešlo o farbičky, či čačky-mačky, išlo o niečo oveľa viac. O niečo, čo mi ani vo sne nenapadlo, že by mi tento mohol priniesť.

Bola ňou úcta k sebe, k svojej ženskej podstate, nádherná cesta k poznaniu seba samej.

Zuzana Z., absolventka kurzu Magicky ženská

Na začátku jsem se kritizovala takřka denně: “Zase jsi nic neudělala, nevyužila jsi čas, proflákala jsi ho.” “Jsi tlustá, přejídáš se, nejsi schopná s tím nic dělat.” “Neumíš si organizovat čas, neustále něco děláš, ale nikde to není vidět.” Na konci kurzu už se kritizuju výjimečně, a když, tak se snažím přijít na to proč.
Blanka F.účastnice online kurzu Magicky ženská
Hodně mi na začátku pomohlo vidět skupinu našeho kurzu na FB skupině – vidět, že v tom nejsem sama a že to co řeším já, řeší i ženy, které jsou dle mého názoru krásné na první pohled. Uvědomila jsem si, jak se při každém pohledu do zrcadla kárám za to jak vypadám a odvracím zrak, abych se na tu „hrůzu“ nemusela koukat. Snažím se ted hlavně hledat hezké věci, uvědomovat si, že jsem ve stálém napěti a uvolňovat se. Cítím se tak líp a víc žensky.
Alena P.účastnice kurzu Magicky ženská

Dovol si i vy cítit se sebevědomě a žensky.
Přihlášky do letošního kurzu Magicky ženská jsou otevřené jen do čtvrtku 18.5. do půlnoci.

Dovol si roztáhnout křídla a probudit svoji ženskost.

Přihlášky se uzavírají za:

Připustila jsem si, že péči o sebe mám ráda, že si to zasloužím. Nemusím si to vyčítat!

Taky jsem se naučila přestat si vyčítat, když nějaký čas nevěnuji ani dceři, ani manželovi, ani domácnosti, ani práci, ale prostě jen sama sobě nebo tomu, že nedělám nic produktivního. To jsem si vlastně nikdy dříve nedovolovala.

Celý příběh Hanky si přečtěte tady >>

"Začala jsem se mít víc ráda a pochopila, že je to o nastavení mojí vlastní mysli."

~ Márit Horňáková, administrativní pracovnice, máma, manželka

Kurz mi dal nesmírně spoustu inspirace, otevřel mi oči a změnil mi život mnohem více, než cokoliv jiného. Pomohl mi změnit smýšlení sama o sobě, o ostatních ženách, o líčení a módě a také jsem v mnoha směrech dokázala nalézt sama sebe. Více než kdy předtím slyším pochvaly jak mi to sluší, jedna kamarádka si dokonce všimla, že mám pevnější a krásnější tvář (díky cvičení obličejové jógy) a ptala se mě, jak jsem to dokázala. Nejvíce pozitivních reakcí ale bylo na červenou rtěnku! To mě překvapilo a přiznám se, že bez rtěnky si už nedokážu představit svůj den. Dokonce jsem si všimla i pár obdivných pohledů od mužů, kolegů v práci, a moc mě to potěšilo. Teď si více užívám procházky po městě, dívám se na ženy, jak chodí oblečené, ráda nahlížím do výloh obchůdků s oblečením, někdy zajdu dovnitř ,a i když třeba nic nekoupím, odcházím aspoň s inspirací Kurz mi velice pomohl v tom být sama sebou, mít se ráda a vnímat svoji vnější a vnitřní krásu z jiného úhlu pohledu. Změny si užívám a těším se na to, co mi teď život přinese.
Lucie Hrachovcová
Mým hlavním důvodem vystoupení do kurzu Magicky ženská bylo, ze jsem chtěla zapracovat na svém ženství. Pochybnosti o kurzu jsem upřímně neměla, nějak to se mnou v danou chvíli rezonovalo a věřím, ze vše k nám příjde ve správný čas, takže i Míšin kurz se objevil přesně, kdy měl. Rozhodně splnil, co sliboval a dokonce předčil moje očekávání -> spousta bonusů, tipů navíc a osobní přístup. Navíc se mi moc líbí, že se k němu můžu vracet. Po absolvování se mám ještě více ráda a o dost více na sebe myslím. Měla jsem sebe na prvním místě i před kurzem, ale po těch pár týdnech se mi pohled na sama sebe o to více upevnil. Cítím se více žensky.♡ Pořád je na čem pracovat, naše ženská cesta je na celý život, ale můžeme si ji udělat jednodušší a krásnější. Míšin kurz bych proto doporučila všem ženám, které svou vnitřní krásu chtějí vyzařovat na venek a díky tomu být šťastné a spokojené. Čas a peníze investované do SEBE a tohoto projektu, jsou k nezaplacení. ♡♡♡
Vendula Špinková
Kurz nejenže splnil, co sliboval, ale ještě mnohem víc. Je v něm tolik cenných informací, rad a tipů, které v sobě nesou velké bohatství do ženského života. Ráda se k tomuto kurzu budu vracet. Cítím, že jsem k sobě milejší, pečuji o sebe víc vědomě, s láskou. Cítím se spokojenější, krásnější. A to vše se rozptýlí i do okolí. Pokud se opět objeví sebekritika, tak už se na ní dívám jinak a umím ji změnit. Dívám se na sebe jinýma očima, láskyplnějšíma. Kurz mi byl velkou inspirací a přínosem života.
Adriana Šustalová

Myslím, že každý chlap chce mít doma ženu a ne šedou myš. Kurz Magicky ženská nám hodně zlepšil vztah!

Nikdy bych tomu nevěřila, ale asi je to opravdu pravda – když je žena šťastná, je šťastná celá rodina.

Naučila jsem se RÁDA si čistit pleť, sem tam něco změnit v líčení, znovu používám rtěnku, lakuju si nehty. Dělám to pro sebe, ne pro někoho jiného. A tu chviličku několikrát za den si najdu vždycky.

Časově náročné to nebylo vůbec, měla jsem to štěstí, že měl manžel pochopení a podporoval mě.

Martina S., absolventka kurzu Magicky ženská

Vnímám víc svoje myšlenky a nastavení a rozhodla jsem se odhodit výraz „chudinky“ a vědomě si každé ráno nasazuji výraz ženy, která je sama se sebou spokojená a těší se na nový den. Samozřejmě ne vždy se mi to daří, ale to vědomí, že je to vlastně jen o mě, jak se ten den budu tvářit, vnímám jako velkou a podstatnou změnu.
Hanka H.účastnice kurzu Magicky ženská
Míšo, chtěla bych ti poděkovat za tento online kurz. Tolik inspirace jsem ani nečekala a moc za ni děkuju. Minulý rok jsem vyhořela a tento rok pokračoval zdravotními problémy, karanténou. Tvůj kurz mě nejen začal vracet k sobě, ale přinášel mi i hodně radosti.
Lucie K.účastnice kurzu Magicky ženská
Momentálně se cítím moc krásně a těším se na to, že se budu k jednotlivým týdnům vracet. Povedlo se mi přemýšlet o určitých věcech jinak, svou kosmetickou taštičku jsem obohatila o nové kousky (ano, koupila jsem si tvářenku a tužku na obočí a už jsem i vyzkoušela), vždycky jsem ráda nosila sukně i šaty, ale teď si to prostě víc užívám 🙂 několikrát se mi potvrdilo, že když si opravdu dopřeju vědomou péči, jsem celý den spokojenější a více se usmívám. A taky jsem pocítila obrovskou úlevu z toho, že ostatní ženy řeší podobná témata a věci jako já, takže nejsem divná!
Monika Sekulová

Konečně jsem se naladila sama na sebe, konečně jsem pochopila, jaké to je, cítit se opravdu sebevědomá!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kateřina Jindrová Zítková, absolventka kurzu Magicky ženská

Kurz rozhodně splnil mé očekávání, troufám si říct, že i předčil mé očekávání! Nečekala jsem, že mě to takhle pozitivně nabije. Díky kurzu cítím spoustu změn. Cítím se sebejistější sama ve svém těle, díky kurzu jsem konečně přijmula samu sebe, takovou, jaká jsem. Velkou změnu jsem udělala hlavně v péči o pleť, která mi teď opravdu dělá radost, protože snad úplně září tím, že o ni pečuji a dopřávám jí to, co potřebuje, aby byla zdravá.

Kurz bych doporučila všem ženám, které si chtějí zdravě zvednout sebevědomí a naučit se dávat samu sebe na první místo a to bez ohledu na věk!
Kateřina J.
Všechno jsem si nějak zrekapitulovala, zanalizovala, přehodnotila, nakonec zefektivnila, zjednodušila a hle, i práce mě začala více bavit.Dělám si vědomé přestávky, protáhnu se... A přidala jsem úsměvy – do zrcadla i tak obecně během dne – takové „nic“ a přitom!!!
Iveta M.účastnice online kurzu Magicky ženská
U svých proč jsem přišla na spoustu svých povrchních názorů, které mě samotnou omezují v péči o sebe. Takže jsem díky tomu velmi změnila postoj k péči o sebe a více se soustředím na to, co jsem skutečně já ve vztahu ke kráse, a co je moje máma, učitelka či společnost vs. krása.
Sabina V.účastnice kurzu Magicky ženská

Najväčšou zmenou bolo, že sa môžem cítiť krásna každý deň, že to nevyžaduje veľa času, často len červený rúž alebo šaty! A hlavne, že krása vychádza zvnútra a pokiaľ sama seba nebudem považovať za krásnu, tak okolie moju krásu neuvidí.

Tatiana A.
účastnice kurzu Magicky ženská

Kurz Magicky ženská je absolútne úžasný! Každý deň je mi obrovskou podporou – v tých dobrých i v tých zlých dňoch. Učím sa o sebe mnoho, afirmácie, práca s myšlienkami ma obohacujú, mení sa mi prístup ku mne samej!
Veronika Š.absolventka kurzu Magicky ženská

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením, jak na to jít krok za krokem. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K.účastnice online kurzu Magicky ženská
Díky kurzu jsem sama na sebe hodnější, lépe si všímám svých nálad a potřeb. Začala jsem si víc hrát s oblečením, zkoušet dříve nezvyklé kombinace a vytáhla ze šuplíků spoustu pozapomenutých náramků, řetízků i náušnic.
Irena V.účastnice kurzu Magicky ženská
Najviac som sa tešila na časť líčenia a typy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magicky ženská!
Aneta V.absolventka kurzu Magicky ženská

Kurz mi otvoril oči a cestu k sebaláske!

I k poznaniu, že keď budem spokojná a šťastná ja, bude aj moje okolie. Uprimná vďaka Ti za skvelý kurz, za množstvo milých darčekov, tipov, rád a bonusov. Veľmi ma potešili a obohatili. Myslím si že kurz je pre všetky ženy, veľmi by im pomohol.

Som typ ženy, ktorá nevedela odmietnuť pomoc iným, nevedela povedať nie, starala sa o druhých, nie o seba, vždy bol niekto dôležitejší než ja až do totálneho sebaobetovania a k tomu som ešte aj trpela v práci. Všetko to pred niekoľkými rokmi vyústilo do onkologického ochorenia - rakovina prsníka.

Z diagnózy som sa ako tak dostala a kurz mi otvoril oči a cestu k sebaláske, k poznaniu, že keď budem spokojná a šťastná ja, bude aj moje okolie. V kurze je množstvo výborných rád a typov je úžasne prepracovaný, načasovaný a som veľmi vďačná, že pomôže lepšie manažovať svoj život aby som s ním bola spokojná.

Kurz by som odporučila všetkým ženám, ženám ktorým v živote niečo chýba, tým ktoré cítia že niečo nie je v ich živote v poriadku, aby si uvedomili, že svoju budúcnosť majú len vo svojich rukách a že budú len tak krásne koľko sami sebe dovolia.

Anna C., absolventka kurzu Magicky ženská

Pre mňa je prostredie kurzu Magicky ženská takou virtuálnou oázou, wellness pre moju ženskú dušu. Vraciam sa tam stále znovu, hoci len na pár minút, keď si potrebujem dať odstup od každodenného kolotoča. Obsahuje hlboké pravdy, ktoré by mala poznať každá žena.

Najzásadnejšia zmena v mojom živote? Po absolvovaní kurzu definitívne nastal koniec výhovorkám, že nemám na seba čas❤

Regina Ladaúčastnice online kurzu Magicky ženská
Skvělou změnu vidím ve srovnávaní a pozorování jiných žen. Teď se opravdu snažím spíše inspirovat, a když se přece jen ozve hlásek, který srovnává, vzpomeu si na meditaci o vnitřní kráse, představím si tu svoji a hned se zase cítím v klidu a v pohodě.
Silvieúčastnice online kurzu Magicky ženská
Najviac ma prekvapilo aké mám o sebe myšlienky. Koľko negatívnych vecí o sebe samej mi denne behá hlavou! Sú v nej kritika, kritika a stále kritika! Je to fakt sila, keď to človek objaví a začne pozorovať. Sledujem u seba, že som na seba milšia. Skôr sa pochválim, venujem si čas bez výčitky, sebakritiku viem ľahšie spozorovať a keď to dokážem aj rýchlo ju zastaviť a začať meniť.
Katka M.účastnice kurzu Magicky ženská

Vracím se díky kurzu zpátky sama k sobě,
změn si na mě všimla i tchýně!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Opravdu se teď cítím jinak, lépe, více jako atraktivní, více žensky. Té změny si kupodivu všiml i můj partner. Po dlouhé době jsem si koupila zase sukni a šaty, v hezkých barvách, černou a šedou barvu zavřela do skříně. K řadě věcí se určitě budu vracet, obsah kurzu už mám napořád.
Blanka P.účastnice online kurzu Magicky ženská

Viac si verím a dôverujem.
Nabrala som odvahu na nové veci!

Som trochu váhavý tip človeka, tak mi trochu trvalo, kým som sa odhodlala prihlásiť a následne uhradiť kurz. Ale urobila som to a teraz som s týmto rozhodnutím spokojná.

Kurz sa mi páčil, páčilo sa mi aj to, že na každý jeden deň boli nejaké úlohy alebo aspoň zamyslenia. To je dobré, pretože ma to donútilo každý deň nad ním rozmýšľať. Ja osobne už dlhšiu dobu na sebe pracujem, a to na sebarozvoji a hlavne sebaláske, a pravdu povediac, myslela som si, že to mám u seba celkom OK.

Ale nebolo to tak.

Najviac ma prekvapilo aké mám o sebe myšlienky. Nikdy som sa takto nad tým nezamýšľala, ako teraz. Koľko negatívnych vecí o sebe samej mi denne behá hlavou! Sú v nej kritika, kritika a stále kritika! Je to fakt sila, keď to človek objaví a začne pozorovať.

Sledujem u seba, že som na seba milšia. Skôr sa pochválim, venujem si čas bez výčitky, sebakritiku viem ľahšie spozorovať a keď to dokážem aj rýchlo ju zastaviť a začať meniť. Už si ľahšie dokážem stáť za tým čo chcem. Viac si verím a dôverujem. Nabrala som odvahu na nové veci a rešpektujem sa.

Ďakujem Miška za toto všetko, za tvoju pozornosť a energiu, za to čo pre nás ženy robíš.

Katka M., absolventka kurzu Magicky ženská

Kurz Magicky ženská mi úžasně rozšířil obzory, díky Vám jsem spoustu věcí zjistila a spoustu věcí si uvědomila. Jsem moc ráda, že Vás tu mám, že jsem si Vás našla - respektive že mi Vás nějaký můj strážný anděl přivedl do cesty.
Jitka D.účastnice online kurzu Magicky ženská
Kurz bych doporučila všem kámoškám, všem, které se necítí úplně žensky a všimly si na mně změn, všem, které touží po nalezení cesty k sobě, všem, které mám ráda.
Jana K.účastnice kurzu Magicky ženská
Udělala jsem si krásný, barevný a dlouhý seznam věcí, které podporují moji ženskost, krásu a dobíjí mi baterky. Mám ho každý den na očích a každý den z něho dělám spontánně několik věcí. Vědomě pracuji na všech typech kotev.
Iva D.účastnice online kurzu Magicky ženská
Největší AHA moment bylo asi zjištění, že si opravdu můžu dovolit odpočívat první den menstruace a jak moc mi to prospěje. A že nestačí jen trošku zpomalit, ale potřebuji opravdu jen třeba ležet a nic nedělat. Když jsem to tentokrát takto udělala, tak už ten samý den k večeru jsem měla mnohem víc energie a cítila jsem, jak mi to prospělo. Takže hlavní myšlenka je: „Ano, můžu si dovolit nicnedělání a jen odpočívat! A naopak, občas to prostě potřebuji.
Hanka H.účastnice kurzu Magicky ženská

Kurz Magicky ženská je fakt pecka. Dal mi víru, že i já mám právo cítit se krásná!

Aneta K.,
účastnice kurzu

Dovolte si i vy cítit se sebevědomě a žensky.
Přihlášky do letošního kurzu Magicky ženská jsou právě teď otevřené jen do čtvrtku 18.5.

Přihlášky se uzavírají za:

Nikdy bych nevěřila, že mi online kurz může dát tak moc. Cítím opět obrovskou radost ze života. Vůbec jsem si před tím neuvědomovala, jak mi líčení a péče o sebe chybí. Otevřela jste mi v mnoha věcech oči. Obsah kurzu a rozsah mě moc mile překvapil možná až ohromil. Taková spousta aha momentů a úžasné video s líčením. No nádhera. Vstupu do kurzu jsem nezalitovala ani na okamžik. Byla to báječná jízda!
Aneta K.absolventka kurzu Magicky ženská

Ano. Myslela som si, že je zbytočné vyhodiť peniaze, len za to, aby som sa naučila líčiť a bola pekná. Taktiež z ťažkým pocitom toho, že som si myslela, že je to sebecká pohnútka.

No už v prvom týždni kurzu, som bola veľmi šťastná, že som sa na to dala. Po absolvovaní celého kurzu, môžem povedať, že to bola skvelá investícia do mňa samej. Zmenilo to mnohé v mojom živote. A ak by ste urobili pokračovanie kurzu Magicky ženská 2, idem do toho s Vami!

Do kurzu som išla trochu zvedavá a trochu skeptická. Zmení sa niečo len za 5 týždňov? Roky predsa žijem s inými presvedčeniami. Ja som však ucenlivy nasledovník, preto som robila všetky kroky, ktoré radila robiť Michalka a jej hostia. Dnes sa cítim krajšia, šťastnejšia a aj okolie ma vníma ako omladenu a optimisticku mladú ženu. Dnes môžem povedať, že na viditeľné zmeny netreba mnohomesacne, či dokonca niekoľkoročné kroky do neznáma, ale stačí nasledovať vodcu, ktorý vie, čo robí a výsledky prídu oveľa rýchlejšie. Kurz Magicky ženská môžem odporučiť každej žene. Sebavedomej neuškodí a tú, ktorá má problém vnímať niečo zo seba, pozitivne posilní.
Marianna, 26 letabsolventka kurzu Magicky ženská
Najväčšou zmenou bolo, že sa môžem cítiť krásna každý deň. A že to nevyžaduje veľa času, často len červený rúž alebo šaty, a je to! A hlavne, že krása vychádza zvnútra a pokiaľ sama seba nebudem považovať za krásnu, tak okolie moju krásu neuvidí. Bála som sa, či to nie sú zbytočne vyhodené peniaze. Viem si urobiť make-up, pekne sa obliecť aj sama. Kurz mi však ukázal ako sa starať o seba lepšie, s láskou a ako o kráse premýšľať inak. Cítim sa výborne a krásna, takže to boli výborne investované peniaze!
Táňaabsolventka kurzu Magicky ženská

Z celého kurzu som nadšená!

Verím, že nič nie je náhoda, takisto viem, že to nie je náhodou, že som sa dozvedela o tomto kurze. Viem, že to nebolo hneď, čo som sa prihlásila, trvalo to asi týždeň, čo som sa rozhodovala a dá sa povedať, skoro na poslednú chvíľu.

Bola som rozhodnutá, že chcem pohnúť svojim životom a preto reklama na tento kurz ma napokon presvedčila, že to dám. Najviac som sa tešila na časť líčenia a typy ohľadom obliekania. Ale že mi to dá oveľa viac, s tým som nerátala. Prvé kapitoly ohľadom sebalásky a afirmácií mi zmenili život. Teraz mi už nerobí problém pozrieť sa do zrkadla a povedať si, že som krásna a magická!

Anita V., absolventka kurzu Magicky ženská

Som typ ženy, ktorá nevedela odmietnuť pomoc iným, nevedela povedať nie, starala sa o druhých, nie o seba, vždy bol niekto dôležitejší než ja až do totálneho sebaobetovania a k tomu som ešte aj trpela v práci. Všetko to pred niekoľkými rokmi vyústilo do onkologického ochorenia - rakovina prsníka.

Z diagnózy som sa ako tak dostala a kurz mi otvoril oči a cestu k sebaláske, k poznaniu, že keď budem spokojná a šťastná ja, bude aj moje okolie. V kurze je množstvo výborných rád a typov je úžasne prepracovaný, načasovaný a som veľmi vďačná aj za skvelý diár, ktorý mi pomôže lepšie manažovať svoj život aby som s ním bola spokojná.

Kurz by som odporučila všetkým ženám, ženám ktorým v živote niečo chýba, tým ktoré cítia že niečo nie je v ich živote v poriadku, aby si uvedomili, že svoju budúcnosť majú len vo svojich rukách a že budú len tak krásne koľko sami sebe dovolia.
Anna C.účastnice online kurzu Magicky ženská
Tento kurz by som odporučila každej žene, ktorá má akúkoľvek najmenšiu pochybnosť o sebe a svojej kráse. Je to úžasné a krásne spoznávať svoju osobnosť, ktorou naozaj sme a dopriať si tú starostlivosť. Najkrajšie je na tom to, že sa to rozptýli do vášho okolia.

Vďaka kurzu sa mi pootvorili ďalšie skvelé možnosti sebapoznania. Preto odpoveď na otázku, či kurz splnil to, čo sľuboval znie, určite áno. Tých päť týždňov ubehlo veľmi rýchlo a nechcela som, aby skončil. Vôbec to neľutujem a každá informácia je pre mňa ako poklad. Som za to veľmi vďačná a teším sa z pokračovania tejto cesty.
Soňa B.

Kurz mi časově velmi vyhovoval, nic mě nenutilo plnit úkoly v přesný čas, naopak tím, že zprávy chodily postupně mohla jsem se k jednotlivým úsekům vracet a opakovat je podle momentální nálady. Prostě podle chuti. 

Z dřívějších kontaktů s Tebou mi bylo jasné, že to bude pecka a to se potvrdilo!

Martina F., absolventka kurzu Magicky ženská

Dakujem za to, že si prišla s ponukou kurzu, ktorý nie je povrchným rýchlokurzom o tom, ako sa \"magická\" ženskosť sa na nás nalepí! Ponúkla si nám kurz, ktorý hovorí o hĺbke, s akou téme rozumieš a sama ju tak vnímaš aj žiješ. Získala si si moju dôveru tým,  bola si elegantná a zároveň autentická. Nebála si sa vysvetľovať, presviedčať aj nežne nás poučovať.  

Zdieľam s tebou mnohé hodnoty, verím, že to, čo si  myslíme o vlastnej kráse je viacej o pocite, ako o tom, že sme \"objektívne\" krásne. Ďakujem za rady, návrhy, ako porozumieť fenoménu ženskej krásy, ako si pomôcť zmeniť alebo upevniť postoje aj návyky, ktoré nám ženám zlepšujú život, prinášajú radosť a dovoľujú vedome prežívať krásu.

Som rada, že som mala odvahu absolvovať kurz, urobila som pre seba toľko, že mi to zostane \"dobrá\" ženská energia do ďalších rokov. Mám sa k čomu vrátiť, znovu si vypočuť a prečítať. Vďaka, bol to pre mňa príjemný a užitočne strávený čas.

Vlasta D.

Funguje to všechno do posledního puntíku!

Je krásné, že člověk zjistí, že v tom denním \"nevím\" před zrcadlem, před skříní a v posteli před usnutím, či před otevřením dveří do sálu na bál či večírek, není sám.

Jsme na tom všechny úplně stejně, jen každá k tomu dospějeme v jiný čas a v jiné ženské společnosti. Děkuji za vaši podporu a provedení, protože přesně tohle jsem potřebovala slyšet. Dělat vše se záměrem a hlavně VĚDOMĚ. To byl pro mne asi největší AHA moment.

Váhala jsem do posledního večera, zda ťuknout na obdélníček PŘIHLÁSIT, nebo ne. Myšlenky hlodaly, zda to není moc. Dnes jsem moc ráda, protože takhle ucelenou procházku v ženském světě jen tak někde nedostanu, a ještě pěkně na zlatém podnose a s úsměvem.

Jsem ráda, že vás známe, jsem ráda, že vás Míšo máme! Funguje to všechno do posledního puntíku!

Ála V., absolventka kurzu Magicky ženská

Třešnička na dortu v podobě ženského dne.

Může být i váš!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dovolte si i vy cítit se sebevědomě a žensky.
Přidejte se k letošnímu ročníku žen, které si dovolí rozkvést.

Přihlášky se uzavírají za:

Když můžou ony, můžeš taky!

Udělej si právě teď čas na toho nejdůležitějšího člověka ve tvém životě.
Udělej si čas na sebe samotnou.