Rozhovor: Vždycky, když jsem někde četla „změnilo mi to život“, přišlo mi to přitažený za vlasy – Sabča Vytisková

V tomto rozhovoru vás čeká příběh ženy, která se rozhodla změnit péči o sebe a přístup sama k sobě a začaly se dít ohromný změny. Co kurz Magicky ženská přinesl Sabině, která je dnes úspěšnou podnikatelkou ve světě financí? O tom dnešní článek. Užijte si inspiraci, protože skutečné příběhy inspirují. Když mohla ona, můžete změny v péči o sebe zvládnou taky!

„Když se na to dívám zpět, tak jsem si připomněla, jak moc velkou změnou jsem prošla a vím, že zpět už se vracet nechci a ani nemůžu :-). Ušla jsem obrovský kus cesty.

Jsem moc vděčná, že jsem na své cestě ke zdraví potkala Míšu a investovala do sebe čas i peníze. Děkuji za krásných 10 týdnů, které nám změnily život.“

Vždycky když jsem četla v nějaké recenzi „změnilo mi to život“, přišlo mi to přitažený za vlasy. Teď už tomu věřím.

Jaké největší AHA momenty sis z kurzu odnesla?

První AHA moment přišel hned po vyplněné prvního úkolu. Když jsem si sepsala svou startovací pozici a viděla to černé na bílém, řekla jsem si AHA. Tak proto mi je takhle a dostala jsem se až sem. A odstartovalo to nejkrásnější část mého dosavadního života. 

Upřímně, když jsem si psala svoje proč, přišlo mi to zdlouhavé, ale velmi brzy jsem pochopila, proč jsou otázky tak detailní a co tím máme docílit.

U svých proč jsem přišla na spoustu svých povrchních názorů, které mě samotnou omezují v péči o sebe. Takže jsem díky tomu velmi změnila postoj k péči o sebe a více se soustředím na to, co jsem skutečně já ve vztahu ke kráse, a co je moje máma, učitelka či společnost vs. krása.

Z praktické části je to hlavně správné pochopení základní péče o pleť (kosmetika, strava, pohyb, spánek apod.) A priority. Nemám čas vs. není to pro mě priorita – o bože! Pomocníček na milion situací a hle, čas je. 

Na začátku pro mě bylo nejtěžší si přiznat, že jsem na tom tak jak jsem a nebýt na sebe za to zlá. A nepřepálit start. Povedlo se oboje.

Další AHA bylo, nejsem odpadkový koš. Časem to doplnil ještě perfektní podcast, ale mě to moc zaujalo v bonusech. Další změna je, že vědomě chytám myšlenky a zastavuji svůj vnitřní monolog. Ulevující. Jedna z věcí, která mi z kurzu nejvíc ovlivnila jak se mám teď. Používám dýchaní 4-4-4-4, vědomý budíček, vědomé psaní, mluvení před zrcadlem. 

Jakým dalším výzvám jsi v kurzu čelila?

Dokopat se projít všechny metody bez „tohle znám“ + Šťourat se v bolístkách a v oblastech, kde to „nemám zvládnuté“ – strachy, kritika moje i ostatních, uzdravování vnitřní holčičky. (Sebrat odvahu a nalepit si fotku + afirmace do koupelny).

Jakou další změnu jsi zaznamenala v péči o sebe?

AHA, jde to i jinak. Aneb odložit černou horní linku a naučit se něco nového. Mám novou kosmetickou taštičku a řídím své líčení podle cyklu, pocitů a ne podle toho jestli zrovna někam jdu. 

Učím se pozorovat a respektovat svůj cyklus a následně plánovat v souladu, laskavosti k sobě. 

Co tvůj šatník? Jsou tam nějaké změny?

Začíná mi dynamická fáze, a to je na čistku v šatníku + celodenní stěhování ze 3 pokojů, krabiček apod. sestěhovat na jedno místo naprosto boží čas. Před rokem jsem si koupila Kouzla oblékání, podle kterých už praktikuji min. střihy, které se ke mě hodí, takže se těším, až zapojím i další pravidla a nahradím kvantitu kvalitou. 

Změna bude praktická – dneškem mi startuje obnova šatníku. V souladu s tím, kdo jsem teď a co chci podpořit. 

Učím se být na sebe laskavá i přesto, že jsem se rozhodla úkol odložit. Všechno ostatní, co bude možná ne úplně jednoduché (vyřazování) mě teprve čeká :).

Jak to v nímáš s odstupem po roce?

Ráda se vzdělávám. Takže jsem od ukončení kurzu Magicky ženská prošla pár dalších, a stále hodnotím ten Míšin jako můj nejoblíbenější, nejlépe zpracovaný a dodnes z něj prakticky denně čerpám. Péče o pleť je pro mě nyní naprostou samozřejmostí. I když jsem v začátcích měla pocit, že si na to nezvyknu, dnes bych bez vyčištěné pleti ráno ani večer nebyla ve své kůži.

Při výběru oblečení se stále řídím tím, co jsem se od Míši naučila a samozřejmě dál sleduju její InstagramKlub kde je dalších spousta super tipů. Nicméně – opakování je matka moudrosti, a tak se těším, až se letos znovu přihlásím a půjdu ještě více do hloubky. Věřím, že například z bonusů, které jsou velmi obohacující částí kurzu tentokrát načerpám mnohem více.

Takže stejně jako před rokem, stále tvrdím, že mi skutečně kurz Magicky ženská změnil život.

Děkuji, děkuji, děkuji 🙂

Kurz Magicky ženská, ve kterém se ponoříte do tajů ženskosti a péče o sebe otvírám jen jednou ročně. 

Přihlášky do kurzu Magicky ženská jsou právě teď otevřené!

Do středy 25.5.2022 se můžete přidat.

Máte jedinečnou příležitost naskočit do kurzu, který mění životy žen k jejich spokojenosti. Ráda vás krok za krokem provedu. I vy se můžete cítit krásné a spokojené, i když tomu možná ještě nevěříte.

A pokud vás zajímají další desítky příběhů a referencí ke kurzu Magicky ženská, jsou k mání na této stránce >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře