Kniha ZDARMA jen za poštovné do pátku 6.8.

Přidej se k víc jak 18 000 čtenářkám a udělej si radost.
Objednej tu svoji tady >> 

Rozhovor: Už neřeším svůj vzhled z pohledu druhých lidí

Mám nebo nemám?

Vím, jak často ženy přešlapují na místě a přemýšlí o tom, jestli právě krok, který chtějí udělat, je pro ně ten správný. A hledají podporu venku, u ostatních. U kamarádek, partnera, ségry nebo kolegyně v práci. A ne vždy jsou s tou odpovědí spokojené.

Vždy, když otevřu brány kurzu Magicky ženská, dostávám poslední den před uzavřením přihlášek emailem spoustu dotazů a zpráv a všechny spojuje jedno. Ujištění, že teď je to TO správné rozhodnutí.

Co vám odpovím?

Upřímně ve svých odpovědích sdílím vše, co vám kurz přinese a taky otevřeně mluvím o tom, že kurz není pro každou ženu. Je jen pro ty z vás, které jste skutečně rozhodnuté udělat ve vědomé péči o sebe změny a cítit se líp. Je pro ty z vás, které máte odvahu se postavit za sebe, ukázat světu svoje sebevědomí a jste ochotny jít do akce.

Možná by vás zajímalo, jak se v takovýchto chvílích rozhoduji já sama.

Jak pro sebe najdete tu správnou cestu?

Jak poznám, jestli mám nebo nemám? Naučila jsem se udělat jednoduchých a rychlých pár kroků, díky kterým vím, jak to skutečně cítím. Třeba vám v rozhodování taky pomůžou:

  • Sednu si někde sama a zavřu si oči (jo, i kdyby to měla být chvilka na záchodě…).
  • Zaměřím svoji pozornost k srdci a zhluboka dýchám.
  • Nacítím se na to, co právě teď chci a zeptám se sama sebe co mě na tom láká nejvíc.
  • Vypnu rozum a sleduji, jak se cítím a jaké odpovědi mi přicházejí a jen je vnímám. Až pak se rozhodnu.
  • A když mám pocit, že skutečně nevím, hodím si korunou. A dám na první pocit. Když jsem zklamaná z výsledku, udělám opak. Když jsem z výsledku nadšená, jen si potvrdím to, co vlastně sama už vím!

Abych vám rozhodovací proces ještě zpříjemnila, chci s vámi sdílet slova a zkušenosti žen, které už kurzem na vlastní kůži prošly. Už jste mohly číst dva rozhovory:

Rozhovor: Neustále jsem se porovnávala s ostatními ženami
Rozhovor: Nikdy jsem si o sobě nemyslela, že jsem krásná

Dnes pro vás mám třetí, s ženou, která kurzem prošla před rokem. Přečtěte si rozhovor s Martinou F. a koukněte, jaké změny Martina v životě přivítala.

Marti, prozradíte nám, co vás napadalo při pohledu do zrcadla před tím, než jste se přihlásila do online kurzu Magicky ženská. Jak jste se jako žena cítila a jestli jste o sobě měla nějaké pochybnosti?

Při pohledu do zrcadla mě napadlo, že vypadám hodně unaveně, a že jsem nějak ztratila elán a radost a že bych s tím ráda něco udělala.

Co byl pro vás ten impuls se do kurzu přihlásit, měla jste z něčeho obavy?

Hodně jsem četla Vaše články na stránce „Magicky ženská“ a když jsem se dočetla o možnosti vstoupit do kurzu, cítila jsem, že je to to přesně to, co hledám, a že je super, nemuset všechny rady složitě a jednotlivě vyhledávat a ztrácet čas a že se mi líbí mít všechno po ruce a moci se k radám a inspiraci trvale vracet. Obavy jsem vůbec neměla, naopak jsem se těšila na to příslovečné nakopnutí 🙂

Co jste od té doby ve svém životě a v péči o sebe samotnou ucítila za změny? Jak se cítíte jako žena teď?

Změny jsem pocítila velmi rychle, myslím, že cokoliv člověk začne dělat pravidelně a s chutí se brzy projeví. Cítím se velmi dobře, neřeším svůj vzhled z pohledu druhých lidí, spíš jsem se více naučila cítit se fajn ve svém těle.

Bylo pro vás něco v rámci kurzu obtížné a jak jste kurz zvládala časově?

Přiznám se, že je jen jedna věc, která mi nejde a asi nikdy nepůjde… opravdu se necítím ve výrazné rtěnce! 🙂

Ale to jen dokazuje odvahu zkusit to a přesto si najít svoji cestu a být spokojená. Kurz mi časově velmi vyhovoval, nic mě nenutilo plnit úkoly v přesný čas, naopak tím, že zprávy chodily postupně mohla jsem se k jednotlivým úsekům vracet, opakovat je, přeskakovat podle momentální nálady. Prostě podle chuti. Velmi doporučuji vést si podle instrukcí záznamy o splněných úkolech.

Co vás během kurzu překvapilo a potěšilo?

Nedá se říct, že překvapilo, protože z dřívějších kontaktů s Vámi mi bylo jasné, že to bude pecka a to se potvrdilo! Celou dobu jsem se vždy těšila na nový mejlík. Hodně mě těšilo a těší Váš osobní, individuální přístup ke každé z nás i krásná pozornost jako dárek v závěru kurzu.

Co nového jste se naučila konkrétně a jak si to užíváte v běžném životě?

Vydržet, i když se mi někdy nechce, protože vím, že to má smysl. Vyzkoušela jsem spoustu nových věcí jak v líčení, tak v oblékání, tak i v pohledu na svůj život a tím jsem se hodně posunula. Velkou inspiraci jsem čerpala z videí i bonusů, také jsem se hodně vracela a vracím ke knížce Magicky ženská.

Magicky ženská
Tento blog je místem, kde kromě článků Míši Měřínské najdete příběhy a inspiraci od žen, které svoji cestu ke kráse našly a dnes si ji užívají. Jsou to ženy, jako vy. Rozhodly se, že jejich krása pro ně bude kamarádkou a rozhodly se své zkušenosti sdílet a pomoci tak dělat tento svět krásnějším. Chcete i vy přispět? Začněte u toho, že se budete krásná a magicky ženská cítit i vy sama. Přečtěte si knihu Magicky ženská a inspirujte se. Více o knize najdete tady >>
Komentáře