Magicky ženská TIRÁDA na pár dní OTEVŘENÁ!

12-týdenní program o péči o pleť, líčení a stylovém šatníku krok za krokem, který vás rozzáří nejen před zrcadlem.  PŘIHLÁŠKY zde >>

KRÁSA ZAČÍNÁ VE VAŠÍ HLAVĚ!

Přečtěte si ZDARMA stejnojmennou kapitolu z knihy Magicky ženská.

Pochopíte, co vaše myšlenky provádí s vaším vzhledem a objevíte ten nejdůležitější krok k tomu, cítit se krásná.

Klikněte na tlačítko "Stáhnout ukázku z knihy", vyplňte jméno a email a začtěte se ZDARMA do první knihy o vědomé ženské kráse.

VĚDOMÁ ŽENSKÁ KRÁSA

není pozlátko ani malichernost. Krása k ženě odjakživa patří.
Aby žena mohla vytvářet krásu okolo sebe, musí začít u sebe samotné. 
Jak jste na tom VY?

Provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

Naučím vás ženskou krásu vnímat JINAK

Jmenuji se Michala a vítám vás v mém světe. Ve světě vědomé ženské krásy. Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak ji rozzářit i navenek díky vědomé péči o pleť, přirozenému líčení a ženskému oblékání. 

Jsem maminka dvouletého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy. Jsem hlavě žena, která ukazuje ostatním ženám, jak své kráse každý den věřit a vědomě ji žít.

KUDY VÁS PROVEDU?

Ukážu vám cestu, jak na péči o sebe v každodenním kolotoči nezapomínat a jak se na sebe každý den usmát do zrcadla s upřímným pocitem, že vám to skutečně sluší.

Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu, kterou četlo už více jak 7500 žen a každý den přibývají další čtenářky.

Provázím ženy mými online kurzy a krok za krokem jim odhaluji tajemství vědomé ženské krásy.

Na svém blogu sdílím články s příběhy ze života, protože věřím, že skutečné příběhy isnpirují. Napsala jsem pro vás řadu e-booků zdarma, ve kterých sdílím návody, jak vnitřní i vnější krásu probudit v naší každodennosti. Pořádám webináře se zajímavými hosty, natáčím videa a šířím myšlenku vědomé ženské krásy v úžasné komunitě žen na Facebooku nebo Instagramu.

KAŽDÝ DEN SE PŘIDÁVAJÍ ŽENY, KTERÝM NA SOBĚ ZÁLEŽÍ

Míšo, přečetla jsem Váš eBook i Knížku Magicky ženská a posunula své vnímání ženskosti zas o krůček dál. Obdivuji Vaši profesionalitu s jakou tvoříte a dokážete žít to, co Vás baví. Mě manažerské prostředí zavedlo do situace, kdy jsem cítila, že potřebuji něco změnit a nenechat se převálcovat můžskou energií. Nyní už si své žensví dokážu užívat a Vaše knížka mi ukázala, že to vše cítím správně a obohatila mě o další nápady, jak se ještě více na ženskost napojit. Děkuji za vše, co pro ženy děláte a přeji Vám hodně úspěchu.
Marcela
Váš kurz Magicky ženská je absolútne úžasný!!! Na začiatok som nevedela, čo presne od toho čakať... Každý deň mi je obrovskou podporou - v tých dobrých i v tých zlých dňoch. Učím sa sama o sebe mnoho, afirmácie a práca s myšlienkami ma obohacujú, mení sa mi prístup ku mne samej. Líčenie krok po kroku s videami je skvelý nápad a veľmi praktický! Ak ma niekto naučí líčiť sa, tak určite vy! Ďakujem za všetky ženy, že vás máme
Veronika
Děkuji za vaše tipy pro lepší den! Pečetla jsem si váš eBook a vaši knížku a opravdu jste mě inspirovala. Dost jsem bojovala s tím, že jsem nebyla spokojená sama se sebou, se svým tělem, pletí a svým vystupováním. A teď je to každý den lepší a lepší. Ráno jsem si nastavila rituály, které mi pomáhají nastartovat hezký den a cítím se spokojenější. Už se ani nebojím nalakovat si nehty a použít rtěnku....předtím jsem to zamítala, že se to ke mně nehodí.
Alena
Když jsem Vaši knížku poprvé otevřela, zjistila jsem po chvilce, že její obsah hltám jako výborné jídlo a energii z ní nasávám jako žíznivá půda vodu :-). Cítila jsem, že v mnohých Vašich myšlenkách, zážitcích, životních zjištěních, se vidím a poznávám. Těžko asi vyjádřím slovy, co mi přímo Vaše kniha dala, ale od přečtení se pro mě toho docela dost změnilo. Jako bych našla to, co jsem hledala... Míšo, chci Vám moc poděkovat, že jste knížku napsala a že jste do ní dala opravdu velký kus sebe. V tom je její síla!
Jana

PŘEČTETE SI NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA BLOGU

Na blogu sdílím nejen svoje příběhy související s ženským světem, najdete tu články a rozhovory s ženami, které se už na cestu za vědomou ženskou krásou vydaly. Užijte si čtení!

Barvy v šatníku a jejich kombinování jsou pro řadu žen oříškem.  V tomto článku vám ukážu jednoduchý…
Jak si udržet svoje rituály i mimo domov, abyste nemusely po pár dnech rodinné návštěvy nebo dovolené…
Osobní příběhy inspirují a otvírají oči. Na nic nemusíme být samy a jsem vděčná za každou ženu,…
V tomto rozhovoru vás čeká příběh ženy, která se rozhodla změnit péči o sebe a přístup sama…

 ______________ SLEDUJTE TAKY _______________

Buďme ve spojení! Staňte se fanouškem stránky Magicky ženská na Facebooku, lajkujte a sdílejte a užijte si isnpiraci nejen ke kráse. A taky mě sledujte na Instagramu a každý den si zpříjemníte den malou fotot isnpirací a připomenete si, že krása a pohoda do našeho ženského světa jednoduše patří! Těším se na vás!
Míša M.

Krása začíná ve vaší hlavě! 
Přečtěte si stejnojmennou kapitolu z knihy Magicky ženská. Pochopíte, co vaše myšlenky provádí s vaším vzhledem a
objevíte ten nejdůležitější krok k tomu, cítit se krásná.

Klikněte na tlačítko "Stáhnout ukázku ZDARMA", vyplňte jméno a email a začtěte se do první knihy o vědomé ženské kráse.

VĚDOMÁ ŽENSKÁ KRÁSA

není pozlátko ani malichernost. Krása k ženě odjakživa patří.
A aby žena mohla vytvářet krásu okolo sebe, musí začít u sebe samotné.
Jak jste na tom VY?

[enjoyinstagram_mb_grid]

Ukážu vám cestu k vědomé ženské kráse! 

Stáhněte si ZDARMA
e-book Šik kočka už od rána

Sbohem zamračeným ránům před zrcadlem! Tady je 5 vyzkoušených inspirací, jak na to.
Stahujte jedním kliknutím ▼▼▼

0 žen se ráno cítí skvěle. Přidáte se?