KRÁSA ZAČÍNÁ VE VAŠÍ HLAVĚ

Co vaše myšlenky provádí s vaším vzhledem a jaký je nejdůležitější krok k tomu, cítit se krásná a sebevědomá? 

Získejte přístup k pravidelné dávce magicky ženské inspirace a jako dárek dostanete stejnojmennou kapitolu z knihy Magicky ženská.

Ukazuji ženám, jak změnit postoj k vnímání ženské krásy a učím je, jak rozzářit svoji vnitřní krásu a projevit ji i navenek díky vědomé péči o sebe, líčení a oblékání.

VÍTEJTE VE SVĚTĚ VĚDOMÉ ŽENSKÉ KRÁSY

Ženská krása není pozlátko ani malichernost. Krása k ženě odjakživa patří, jen na to spousta žen zapomněla. Aby žena mohla vytvářet krásu okolo sebe, musí začít u sebe samotné. Jak jste na tom VY?

Jsem Michala a naučím vás vnímat vaši krásu jinak

Jsem make-up artistka a stylistka, žena s citem pro krásu a eleganci. Napsala jsem knihu Magicky ženská, kterou četlo víc jak 7 500 žen, řadu eBooků a natočila několik online kurzů, kterými už prošly stovky žen a dnes se díky změnám cítí víc žensky, krásněji a sebevědoměji.

Jsem taky maminka dvouletého prince, manželka, žena s více jak desetiletou manažerskou praxí a nadšená cestovatelka. Jsem hlavně žena, která ukazuje ostatním ženám, jak své kráse každý den věřit a vědomě ji žít, protože věřím, že každá žena umé rozzářit svoji krásu zevnitř, podpořit ji navenek a díky tomu se cítit jednoduše líp.

KUDY VÁS PROVEDU?

Ukážu vám cestu, jak se zbavit pochybností před zrcadlem, kritických myšlenek o vzhledu a pocitu, že nevíte, co vám sluší.

Ukážu vám, jak péči o sebe přestat odsunovat na poslední kolej a jak o svoji krásu vědomě a s chutí každý den pečovat během pár minut. Jak se cítit sebevědomě a přitažlivě, aniž byste trávila hodiny času v koupelně, před zrcadlem nebo před šatní skříní.

Nechte k sobě přilétnout isnpiraci a nové nápady skrze články na blogu, videa, která pro vás s našením točím, moji knihu, eBooky nebo online kurzy a nebo taky skrze myšlenky, které sdílím v úžasné komunitě žen na Facebooku nebo Instagramu.

Vyberte si cestu, která je pro vás a vaši duši ta nejpříjemnější a dopřejte čas tomu nejdůležitějšímu člověku na světě. Sobě samotné.

KAŽDÝ DEN SE PŘIDÁVAJÍ ŽENY, KTERÝM NA SOBĚ ZÁLEŽÍ

Míšo, přečetla jsem Váš eBook i Knížku Magicky ženská a posunula své vnímání ženskosti zas o krůček dál. Obdivuji Vaši profesionalitu s jakou tvoříte a dokážete žít to, co Vás baví. Mě manažerské prostředí zavedlo do situace, kdy jsem cítila, že potřebuji něco změnit a nenechat se převálcovat můžskou energií. Nyní už si své žensví dokážu užívat a Vaše knížka mi ukázala, že to vše cítím správně a obohatila mě o další nápady, jak se ještě více na ženskost napojit. Děkuji za vše, co pro ženy děláte a přeji Vám hodně úspěchu.
Marcela
Váš kurz Magicky ženská je absolútne úžasný!!! Na začiatok som nevedela, čo presne od toho čakať... Každý deň mi je obrovskou podporou - v tých dobrých i v tých zlých dňoch. Učím sa sama o sebe mnoho, afirmácie a práca s myšlienkami ma obohacujú, mení sa mi prístup ku mne samej. Líčenie krok po kroku s videami je skvelý nápad a veľmi praktický! Ak ma niekto naučí líčiť sa, tak určite vy! Ďakujem za všetky ženy, že vás máme
Veronika
Děkuji za vaše tipy pro lepší den! Pečetla jsem si váš eBook a vaši knížku a opravdu jste mě inspirovala. Dost jsem bojovala s tím, že jsem nebyla spokojená sama se sebou, se svým tělem, pletí a svým vystupováním. A teď je to každý den lepší a lepší. Ráno jsem si nastavila rituály, které mi pomáhají nastartovat hezký den a cítím se spokojenější. Už se ani nebojím nalakovat si nehty a použít rtěnku....předtím jsem to zamítala, že se to ke mně nehodí.
Alena
Když jsem Vaši knížku poprvé otevřela, zjistila jsem po chvilce, že její obsah hltám jako výborné jídlo a energii z ní nasávám jako žíznivá půda vodu :-). Cítila jsem, že v mnohých Vašich myšlenkách, zážitcích, životních zjištěních, se vidím a poznávám. Těžko asi vyjádřím slovy, co mi přímo Vaše kniha dala, ale od přečtení se pro mě toho docela dost změnilo. Jako bych našla to, co jsem hledala... Míšo, chci Vám moc poděkovat, že jste knížku napsala a že jste do ní dala opravdu velký kus sebe. V tom je její síla!
Jana

PŘEČTETE SI NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY NA BLOGU

Na blogu sdílím nejen svoje příběhy související s ženským světem, najdete tu články a rozhovory s ženami, které se už na cestu za vědomou ženskou krásou vydaly. Užijte si čtení!

Je to opět tady. Začátek dalšího nového roku. Po klidných svátcích se rozkoukávám okolo sebe a pozoruji…
Celý článek
Jestli kromě ranních návyků a rituálů v péči o sebe dělám pravidelně už spousty let, je to…
Celý článek
Jestli znáte ten pocit, že jste se někdy pokusily o změnu návyků v péči o sebe a…
Celý článek
Už jste někdy v životě zažily pocit, že jste se zpětně tloukly do hlavy a říkaly si…
Celý článek

 ______________ SLEDUJTE TAKY _______________

Buďme ve spojení! Staňte se fanouškem stránky Magicky ženská na Facebooku, lajkujte a sdílejte a užijte si isnpiraci nejen ke kráse. A taky mě sledujte na Instagramu a každý den si zpříjemněte den milou foto isnpirací a připomenete si, že krása a pohoda do našeho ženského světa jednoduše patří! Těším se na vás!
Míša M.