Dopřejte své pleti něco navíc!

# Magické ráno: Den 3

Dopřejte své pleti něco navíc! 

superpotravinyproplet

Asi vám nemusím sáhodlouze psát, jak MOC je pro vaši krásu důležitá strava. Věřím, že máte svoji pleť, vlasy, nehty a celé tělo rády a běžně přemýšlíte nad tím, co jíte.

Ale…

Můžete tomu dodat po ránu trošku grády

Jednoduše zvednout trochu obrátky a do snídaně zapojit některé superpotraviny. Pro krásu vaší pleti jsem vybrala dvě, které sama miluju a běžně si je přidávám do snídaně. Snídám často nejrůznější kaše a namočené vločky, takže oba zázraky jen přisypu.

A jestli snídáte něco jiného, nevadí! Schroupejte je jen tak po snídani.

A které dva zázraky dají vaší pleti maximální dávku energie?

Mandle a kustovnice čínská

Obě jsou pro vaši krásu úžasné. Mandle (mimo jiné) mají příznivý vliv na zdravou pleť, vlasy, nehty i zuby a pomáhají odbourávat stres a únavu. Kustovnice je celkově vitamínová bomba v nejstravitelnější přírodní podobě. Dodá energii celému tělu, mysli i duši a přispívá k dlouhověkosti.

Oba tyto zázraky můžete koupit v jakékoli zdravé výživě, jsou levné a účinné. Zkuste a uvidíte.

A pokud hledáte inspiraci na další superfoods, tady je pro inspiraci seznam z mé knihy Magicky ženská. Určitě v něm objevíte minimálně jednu potravinu, u které bude vaše pleť prostě mlaskat slastí.

superfoods

A co vy? Jaké další tipy na superpotraviny pro krásu máte? Podělíte se?

Já pro vás ještě pro hezká rána jednu inspiraci mám 🙂 Můžete si ji zdarma stáhnout tady >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře