Jak zahájíte den, tak jej i prožijete

#Magické Ráno: Den 1

Jak si dopřát péči o sebe, o svoji krásu i pohodu hned od rána? Začněte od základů.

Jak zahájíte svůj den, tak jej i prožijete

Tohle je jedno z uvědomění, které může být pro vaši krásu velkým lékem. Když vstáváme s myšlenkami typu „bože, tak strašně se mi nechce… zase mě čeká šílený den… ať už je víkend…“ nevědomky startujeme den s velmi negativní energií a tu si sebou pak celý den vláčíme… (a to věřím ani jedna nechceme, ne?)

Možná se na první pohled ptáte, jak to souvisí s vaší krásou?
Hodně, i když se to možná nezdá. Když začínáme den naopak s pozitivními myšlenkami, hned od rána máme usměvavý výraz, víc nám to sluší, cítíme se ve svém těle dobře, máme se raději a neděláme si zbytečné vrásky. Prostě víc záříme a jsme krásnější.

A jak na změnu našich myšlenek prakticky?


Zkuste si po dobu následujících 15 dní říkat následující afirmaci ještě v posteli hned po probuzení. Pokud máte strach, že zapomenete, nastavte si text třeba do budíku nebo do upomínky.

„Dnes mě čeká opravdu skvělý den. Těším se na něj.“

Můžete ji klidně zopakovat třikrát (nebo víckrát, jak to budete cítit). Nalepte si ji na zrcadlo v koupelně, přimagnetkujte na ledničku nebo si udělejte svoji malu záložku do knihy nebo do vašeho diáře. Mějte ji zkrátka na očích. 

Jaké zkušenosti s afirmacemi máte vy? Používáte je? Jaká je vaše nejoblíbenější? Inspiraci pro různé situace můžete čerpat v této úžasné knížečce. Moc krásně se čte a je plná láskyplných písmenek.

magickerano1

Inspiraci nejen k vaší kráse najdete i v knize Magicky ženská. Písmenka jsem psala s láskou a s přáním, aby potěšila vaše duše, srdce i krásu. Víc se o ní dozvíte tady >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře