Oblíbený online kurz TRIÁDA na pár dní OTEVŘENÝ!

12-týdenní program o péči o pleť, líčení a stylovém šatníku krok za krokem, který vás rozzáří nejen před zrcadlem.  PŘIHLÁŠKY zde >>

[Video] Geniální účinek pětiminutovek v péči o sebe

Pamatuji si, jak jsem se cítila vyčerpaně a zrcadlu se vyhýbala obloukem. Na čele jsem při každém pohledu viděla pomyslný nápis “neschopná”.

Ty pocity, kdy jsem se po narození Olivera před víc jak třemi lety, cítila jak nevyspalý strašák do zelí s kruhy pod očima, si umím vybavit ještě dneska. Ale už si je nevyčítám. Tohle období mi ukázalo, jak moc velký prostor v péči o sebe ještě mám a kde všude ještě můžu v každodennosti objevovat cesty, jak se sama uvnitř sebe i navenek cítit ještě o kousek líp.

Když mě před víc jak rokem pozvala Lucka Harnošová do Kongresu pro rodiče, netušila jsem, jak praktické a užitečné povídání z toho nakonec bude. Mám radost, že mi Lucka umožnila s vámi sdílet celé video z Kongresu, které běžně není veřejně ke shlédnutí.

Geniální účinek pětiminutovek v péči o sebe a nejen to

Najdete v něm desítky tipů ze života, které mi v době po narození Olivera začaly dávat tak obrovský smysl, že mi přijde škoda vám je neposlat. Může s nimi začít totiž každá z vás, ať už děti máte nebo ne. Každá žena (nejen maminka) potřebuje pečovat v první řadě sama o sebe a svoji pohodu. Jedině tak může klid a pohodu zářit kolem sebe.

Ve videu vás čeká:

  • Příběh o tom, jak mizerně jsem se cítila v šestinedělí a jaké zásadní uvědomění mi tohle období přineslo.
  • Praktické pětiminutovky v péči o sebe, které okamžitě zlepší váš pocit spokojenosti.
  • Zamyšlení, proč je pro nás ženy důležité užít si v péči o sebe přítomný okamžik a jak na to prakticky.
  • Proč si nevyčítat, že máte někdy chuť být úplně sama a jak si to dovolit.

Užijte si tento dárek pro vás. Video má 49 minut a můžete si ho jen tak pustit do uší v momentě, kdy budete třeba uklízet nebo pojedete MHD. Ať vám přinese přesně to, co teď pro sebe a svoji vnitřní pohodu nejvíc potřebujete. Míša

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

PS: Nemusíte se stydět!

Po zveřejnění videa mi tehdy od Lucky přišel krásný email se zpětnými vazbami k videu. Sdílím některé z nich s vámi i tady, abyste pochopily, že v tom nejste samy a že někdy stačí opravdu na chvíli zastavit a zvolnit. Jen tak se podívat upřímně dovnitř sebe a zeptat se na jednoduchou otázku:

„Co pro sebe právě teď můžu udělat, abych se cítila o kousek lépe?“

Díky za dnešní video s Míšou, zamyslela jsem se a zastyděla... Ale! Ještěže jste ho daly zrovna na sobotu. Ráno jsem si ho vzala spolu se snídaní a čajem do postele, dítě odevzdala muži a masírovala si u povídání bolavé nohy. Potom si během dne: vytrhala obočí, ostříhala nehty, oholila vše potřebné, umyla hlavu, chvíli i jógu zacvičila. A přijdu si hezká!

Hned po dokoukání jsem oznámila, že si jdu dát sprchu. Mladší spí, starší si hrál. Ten hned ale zmerčil, že jsem zmizela a už se svílal a měla jsem ho nasáčkovanýho ve sprše! Prvně jsem se vztekala, ale pak si řekla, že jsme aspoň spolu. Tak snad příště! 

Myslím, že se v tom hodně maminek najde. MInimálně dvě věci jsem našla u sebe, které chci rozhodně změnit. Ale pravda je, že čas na sebe mám i v delších časových úsecích a je to také tím, že se hodně zapojuje manžel a dle potřeby i babičky. Když funguje rodina a maminka dítě "půjčí" je to jednodušší. Nehledě na to, že mám názor takový, že dítěti se s jinými lidmi otevírají zase jiné, pro něho myslím zajímavé obzory. Pokud ta možnost je.
Za rozhovor děkuji! Člověk se zamyslí..

PS2: Ve videu několikrát zmiňuji kurz pro maminky, tak pro ty z vás, které by zajímalo víc podrobností, přidávám link. Najdete ho tady >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře