Triádky ~ Lenka: Největší změnou je mnohem větší pocit ženskosti!

Měla pocit, že to sama nikdy nezvládne a šmrncovní oblékání, krásná pleť a červená rtěnka pro ni byla jen SEN. Přesto dnes zažívá jistotu a především mnohem větší pocit ženskosti. Nejen proto, že ví CO, JAK a PROČ v péči o sebe dělá. Prohloubila nejen znalosti v péči o pleť, líčení i stylingu, a hlavně vědomý přístup sama k sobě. Lenka, úspěšná absolventka online kurzu Triáda sdílí svůj příběh, který v Triádě teprve začal.

Kde byla dřív a kde je teď? Co přesně jí v tom pomohlo? Jak jednotlivé kroky zvládala a co by vzkázala ženám, které mají chuť na změnu?

Poslechněte si inspirativní rozhovor:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Vítám vás u dalšího rozhovoru s mojí další spokojenou dlouhodobou klientkou a účastnicí Triády, která má chuť a odvahu se s vámi podělit o svoje zkušenosti, o svoji cestu Triádou a o to, jak se jim podařilo rozzářit svůj vzhled a svoji ženskost.

Dneska tu vítám Lenku. Moc tě tu vítám a děkuji za tvůj čas a za tvoji odvahu sdílet svoje zkušenosti. Rovnou se hned zeptám co bylo tím, co tě do Triády zavolalo. Proč jsi do Triády vstoupila?

Děkuji a taky zdravím. Pro mě ten hlavní impuls vstoupit do Triády byla ta komplexnost. To, že se dozvím současně o péči o pleť, o líčení a hlavně i o oblékání.

Hlavní impuls pro vstup do Triády byla komplexnost

Tahle komplexnost mě zaujala, protože už roky zpátky jsem cítila, že to prostě není ono, že se necítím úplně dobře a necítila jsem se tak žensky, jak bych si přála.

Necítila jsem tak žensky, jak bych si přála. Chtěla jsem to změnit, ale přišlo mi to samotné náročné.

Chtěla jsem to změnit. Ale když jsem si představovala, že budu zvlášť tyhle věci řešit, tak jsem si říkala, že je to hrozně náročné – časově i finančně. Tohle byl hlavní impuls, že je to 3 v 1 tento balíček.

Balíček 3v1 dává totiž smysl, on se krásně propojuje. Ty jsi říkala, že jsi se sebou nebyla úplně spokojená. Jak jsi to měla s péčí o vzhled dřív. Jak jsi to měla v těch třech pilířích – péče o pleť, líčení, oblékání, než jsi začala v Triádě na těchto věcech vědomě pracovat?

Co se týká líčení, tak se líčím od pubertálního věku v podstatě denně. Opravdu pokud jsem nešla do bazénu nebo jsem nebyla na dovolené u vody, tak denní rutina byla umýt se a nalíčit. Bez toho jsem si nedovedla představit, že bych vyšla ven.

Moje líčení bylo roky stejné a výrazná rtěnka, to byl jen sen.

Ale bylo to pořád stejný – stejný styl. Maximálně jsem zkoušela různé barvy očních stínů, ale to, co se mi hrozně líbilo – rudá nebo červená výrazná rtěnka, na to jsem si nikdy netroufla. To byl jen takový můj sen.

Co se týká péče o pleť, tak jsem měla zažité každodenní odlíčení (nikdy jsem nešla do postele nalíčená), ale nevěděla jsem PROČ, CO… Chyběla mi tam hloubka.

V péči o pleť jsem nevěděla PROČ A CO, chyběla mi hloubka.

A samozřejmě s Triádou přišlo prohloubení a zjistila jsem, že co se týká péče o pleť, tak to, co já jsem pro ni dělala, byl opravdu zlomek (i když jsem si říkala, že to není zas tak hrozný). Ale ano, byl to zlomek. Co se týká oblékání, tak tam byla velká nejistota.

Snažila jsem se, ale ten vnitřní pocit, že to jsem já a že mi to sluší, tak ten tam prostě nebyl. A nevěděla jsem, kde ho najít.

Vnitřní pocit, že mi to sluší, tam prostě nebyl.

Nevěděla jsi, kde ho najít. Rovnou se teda zeptám, teď tam ten pocit máš?

Co se týká oblékání, tak nejsem ještě úplně spokojená. Od ukončení Triády se mi podařilo projít si šatník, vytřídit ho, dovolila jsem si vyházet spoustu věcí, ale pořád jsem ho ještě nezvládla obnovit úplně tak, jak bych chtěla.

Co mi hodně pomáhá je, že vím, co s čím kombinovat a PROČ to dělám. Když už si to zkombinuji, tak se v tom cítím líp a mám dobrý pocit. Má to ten efekt, že se opravdu cítím dobře v oblékání.

Dnes se cítím v oblékání dobře.

Má to hlavu a patu když víš, co děláš a proč to kombinuješ tak, jak to kombinuješ. Je tam to “něco za tím”, není to jen zkoušení naslepo stylem pokus-omyl. Samozřejmě, že když člověk jednou projde šatní skříň, tak to není konec. Práce na svém stylu a hledání těch vhodných kousků, to je dlouhodobější záležitost. Samozřejmě když člověk ví, co dělá, a proč to kombinuje tak, jak to kombinuje, tak je to úplně jiný pocit.

Leni, dokážeš mi říct, v čem jsi se nejvíc posunula vpřed? Co ti nejvíc dneska pomáhá a co děláš jinak v péči o sebe?

Uvědomila jsem si, že je to velká spousta maličkostí, co se změnila.

Uvědomila jsem si, že je to velká spousta maličkostí, co se změnila. Hlavně péče o pleť, ta se změnila hodně. U ní jsem si uvědomila, že to minimum, které jsem jí dávala – od ranního čištění pleti, kdy jsem si myslela, že voda stačí až po vědomou péči (to jsem si říkala, že se na to nedokážu soustředit), tam všude je zlepšení. Spojila jsem i tu vnitřní péči o ni. Není to jen o tom vyčistit si pleť a umět se nalíčit, ale i ta vnitřní péče je důležitá. A na mé pleti je to vidět.

Vždy jsem měla problémy – nečistoty, pupínky, akné, boláky na pleti. Bylo to hodně spojené i s cyklem. Teď je pleť mnohem čistší a je to mnohem jednodušší.

Hodně jsem se posunula v péči o pleť.

Jsou nějaké myšlenky, které tě napadaly před tím, než jsi se rozhodla do Triády vstoupit? Byly tam nějaké obavy, které ti říkaly “nejsem si jistá”?

Musím zapátrat v paměti.

Nenapadá mě nic. Jak jsem říkala, spojení tří pilířů v Triádě mě nadchlo, takže já jsem si hned byla jistá, že ANO, to je to super! Jediné, co jsem si možná říkala bylo s ohledem na čas – jak to budu zvládat. Protože je to dlouhodobé, každý den něco, jak to skloubím. Ale zvládla jsem to dobře.

Protože tě sleduji delší dobu – z různých webinářů, tak jsem věděla, že tvůj přístup mi vyhovuje. Takže z tohoto pohledu jsem obavy nebo nejistotu necítila. Spíš kvůli času.

Co se týká času – tak jak jsi to zvládala? Protože tohle je obava, kterou má spousta žen. Triáda je svým způsobem nejen finanční investice, ale i ta energetická a časová. Aby se ty změny udály – aby ženy viděly změny na pleti nebo je viděly v šatníku nebo v sebejistotě, tak je potřeba ty věci dělat. Tak jak se ti to dařilo zvládat, když se každý den otvírá nějaký nový malý krok?

Bylo to fajn. Sice se každý den něco malého otvíralo, ale byla to různá časová náročnost. Na nějaké obsáhlejší úkoly byl delší čas, dalo se to rozložit do delšího časového úseku. Dělala jsem to sice po večerech, ale zvládala jsem to a hrozně mě to nabíjelo právě tou energií.

Často jsem si říkala AHA, to je tak jednoduchý? Vždyť to je přece úplně jasné! Proč mě to nenapadlo? Dodávalo mi to energii a sílu. Sice po večerech, někdy i nocích, ale dalo se to zvládnout.

A energie, která s tím přicházela – takové ty pomalé krůčky, které člověk hned současně zkouší, to dodávalo sílu v tom pokračovat.

To věřím, protože když člověk sám na sobě výsledky vidí – což vidí, když ty věci začně dělat. Třeba v návycích, které budeme v Triádě procházet nebo právě v péči o pleť, v tom jak si to postaví, jak si uvědomí jednotlivé svoje kousky, tak to samozřejmě motivuje k dalším krokům vpřed.

Triáda je nakouskovaná tak, aby to šlo postupně, ale aby na konci, až se ženy ohlédnou, skutečně viděly, že v těch třech pilířích mají jasno a že už je to o tom to pilovat. 

Leni možná na nás teď koukají ženy, které si říkají, že by třeba chtěly, ale… Máš pro ně nějakou myšlenky, co bys jim chtěla vzkázat, proč do Triády vstoupit? 

Určitě ať si dodají odvahu! Pokud vnitřně cítí, že opravdu chtějí změnu, tak neváhat! Opravdu to má smysl. Jednotlivé části jsou logické, kroky jsou jednoduché a dá se zvládnout. Když opravdu člověk chce, tak jsou výsledky vidět.

Opravdu to má smysl. Pocit, který díky tomu člověk získá je nenahraditelný!

Jsem moc ráda, že to říkáš. Já samozřejmě vím, jak pokračovala tvoje cesta po Triádě. Pro tebe Triáda byla pouhým začátkem. Ty jsi se se mnou potom pustila do dalších programů – do Magicky ženská i do Magicky ženská Intensive. Když se Leni otočíš a podíváš se na tu cestu, kterou jsi ušla, jak se cítíš dneska? Jakou energii si dokážeš z péče o sebe čerpat?

Mnohem víc se dokážu soustředit sama na sebe. Když mám ráno chvilku, kdy se věnuji sama sobě, starám se o pleť, nebo večer sprcha – všechny tyhle kroky dělám dneska vědomě. Cítím uklidnění a vnitřní pohodu.

Co je pro mě největší změna, tak je mnohem větší pocit ženskosti.

Co je pro mě největší změna, tak je mnohem větší pocit ženskosti. Za ten necelý rok mi určitě stouplo sebevědomí. Cítím se mnohem sebevědoměji, vím, co mám na sobě, proč to tak mám a že je to to, co chci.

Velká změna!

Děkuji! Já vím, jaká velká změna to je, protože můžu být součástí a moc ti děkuji, že jsi střípky z té cesty sdílela. Věřím, že ženy, které se dívají, si najdou svoji inspiraci.  Moc ti děkuji za tvůj čas a za odvahu sdílet kus sebe a tvoji cestu Triádou.

A všechny ženy, které mají chuť se pustit do změn v péči o sebe a opravdu si péči o pleť, líčení i základy šatníku postavit na pevných základech a podpořit tak svoji ženskost a krásu, zvu srdečně do kurzu Triáda, kde vás provedu krok za krokem >>

Chcete vypadat skvěle, cítit se přitažlivě a mít šmrnc nejen v oblečení?

Už 17. ledna 2024 startuje oblíbený online kurz

Naučíte se skvěle pečovat o pleť, jemně a žensky se líčit a stylově se oblékat a získáte sebejistotu nejen při pohledu do zrcadla. Získáte ucelené know-how, které vám ušetří energii, čas i peníze a přinese do vašeho života víc sebevědomí, ženskosti a spokojenosti sama se sebou. 

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře