„Krása začíná ve vaší hlavě.“

Najděte cestu k sebevědomí, péči o sebe a vědomé ženské kráse.

[ROZHOVOR] Domov jako druhé tělo. Co prozrazuje o tom, jak o sebe jako žena pečujete?

Jak se na svůj domov naladit, aby vás jako ženu víc podpořil? Co o vás jako o ženě váš domov prozrazuje? A co odhalí o tom, jak pečujete sama o sebe? Těchto inspirativních 11 minut vám nabídne cestu, jak se na svůj domov začít dívat novýma očima. Stojí za to si je poslechnout. Video najdete na konci článku.

Trvalo mi to  tři roky, než jsem se do toho pustila

Ano, tři roky mi trvalo, než jsem to vzala od podlahy a než jsem se rozhodla v našem obýváku udělat radikální změny, abych se v něm skutečně cítila sama sebou.

Sešlo se všechno naráz společně se začátkem těhotenství a byl to chvílemi emocionální masakr… ale stál za to.

Dneska je to pro nás doslova oáza klidu a pohody a kamkoli se podívám, tak to se mnou jednoduše ladí a jsem tu ráda. Odpočívám, čtu, relaxuju… a taky s radostí tvořím, natáčím rozhovory a když někde cestujeme, moc ráda se vracím.  Mrkněte proč, na konci článku jsem vám nasdílela oblíbená obýváková zákoutí i fotku “před”.

To, jaký prostor nás obklopuje, je pro nás ženy nesmírně důležitý. Sama jsem tu tři roky vnitřně nadávala na lecos a teď cítím ten obrovský rozdíl v tom, jaký pocity ve mně náš domov vyvolává.

I proto jsem vám chtěla poslat pár moc inspirativních myšlenek v rozhovoru s Olgou Buškovou, designérkou a ženou, co pomáhá harmonizovat prostor. Mně u nás taky hodně pomohla. Točila jsem s ní rozhovor do VIP členské sekce kurzu Magicky ženská, který otevře brány v půlce května, a při té příležitosti jsme natočily i super povídání pro vás na blog.

Začala jsem náš domov vidět jinýma očima. Jako druhé tělo

Pusťte si naše povídání o prostoru i úklidu, o tom, co o nás jako o ženě domov prozrazuje nebo o tom, co vypovídá o vaší péči o sebe. Věřím, že i vám pomůže dívat se na váš domov jiným pohledem.

Naše domovy a to, co si do nich dáváme a čím se obklopujeme, totiž nesmírně ovlivňují náš pocit ženskosti, sebevědomí i krásy. A také o nás samotných hodně prozradí už na první pohled. Proto vám od Olgy posílám pár inspirativních myšlenek už teď, abyste se mohly na svůj domov začít už teď dívat jiným pohledem. Hlubší sdílení vás pak čeká v kurzu Magicky ženská, který zanedlouho otevře svoje brány.

Ve videu vás čeká zamyšlení o tom:

  • Co s vámi udělá obyčejná návštěva? Jak hodně začnete gruntovat a uklízet?
  • Jak se začít na pravidelný úklid dívat jinak a proč si s radostí dopřát mytí podlahy na všech čtyřech?
  • Který nejdůležitější pokoj uklidit jako první?
  • A jak si domov začít zdobit tak, aby nás skutečně jako ženy podporoval?

Tohle všechno, a ještě třešničku v podobě skvělé praktické techniky, jak si na sebe udělat víc času, i když máte zrovna hektické období, si užijete v tomto videu:

Video si pusťte tady

A slibovaná ukázka místo slibů nakonec

Moje oblíbená obýváková zákoutí a taky fotka “před”. Když na fotku kliknete, fotka se vám zvětší. Tak co, jak se vám líbí?

Užijte si povídání a jestli máte chuť podívat na péči o sebe trochu hlouběji, ještě pro vás mám skvělou dávku inspirace. Video, e-book a mp3, ve kterém objevíte jednu zásadní pravdu a 3 klíčové myšlenky, které vám máma o sebevědomí a ženské kráse neřekla. Zdarma je najdete na této stránce >>

 

Michala Měřínská

Je make-up artistka a stylistka s velkou vášní pro krásu. Žena, partnerka, maminka, která miluje eleganci, ženskost a přirozenost. Provází ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuje jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

Její cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce na manažerských pozicích a zlomová cesta do Indonésie, kam se vydala najít sebe samu a své poslání. Už několik let učí ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání svoji krásu zářit do světa každý den.

Napsala knihu o vědomé ženské kráse Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provede ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Míša je i autorkou online kurzu pro maminky, eBooku Dokonalé líčení krok za krokem a eBooku Kouzla oblékání.

Více o jejím příběhu se dozvíte na jejím osobním blogu.

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře