Přihlášky na oblíbený letní online workshop jsou otevřené do 17.6.2024

LETNÍ ŠMRNC

Objev tajné letní vychytávky pro svůj styl, péči o pleť i líčení. Tohle léto si díky nim užiješ víc sebevědomě a žensky. Přidej se na online workshop tudy:

VIDEO: Jak dlouho se ráno líčíte?

Ráno. Pro mnohé jedna z nejnáročnějších částí dne. Místo, abychom se věnovaly v poklidu samy sobě a našim ranním rituálům, běháme po bytě, v rychlosti řešíme snídani, co oblečeme na sebe, balíme svačiny pro děti, kontrolujeme, jestli máme sbalené na pracovní den všechno a na líčení fakt zbývá maximálně 5 minut.

Jak dlouho se ráno líčíte vy? Běháte ráno po bytě a nevíte kde vám hlava stojí? A na líčení už opravdu nezbývá čas? Tak se inspirujte ve videu plném praktických rad a tipů. Zjistíte, co ve vaší ranní pětiminutovce líčení nesmí chybět.

Podívejte se na 30 minut inspirace, tipů a triků ve videu věnovanému praktickým otázkám v líčení a péči o pleť. Natočila jsem jej ve spolupráci s Danou-Sofií v projektu Cesty vášně.

Co vás ve videu čeká a co si odnesete?

  • Praktické rady k ranní pětiminutovce líčení aneb co rozhodně i v ranním spěchu nevynechat
  • Jak o svoji pleť pečovat jednoduše
  • Jak na péči o pleť v premenstruační fázi
  • Jak na večerní líčení
  • ​A navíc taky jedna inspirace k dětskému líčení, které můžete využít pro rodinné oslavy, karnevaly nebo jen tak pro radost.

Video spustíte kliknutím na tento odkaz nebo na obrázek.

Michala Merinska Cesty vasne

Líčení pro vás nemusí být každé ráno otrava, stačí si opravdu navyknout na základy a naučit se pár triků přesně, pro váš typ obličeje. A bude to pro vás hračka!

Děkuji vám, že vám na sobě záleží. Ať je pro vás péče o pleť i líčení za všech okolností radostí ♥

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře