Oblíbený online kurz TRIÁDA na pár dní OTEVŘENÝ!

12-týdenní program o péči o pleť, líčení a stylovém šatníku krok za krokem, který vás rozzáří nejen před zrcadlem.  PŘIHLÁŠKY zde >>

Otevřeně o ženskosti. Jak jsem ji ve svém životě probudila (a vy můžete taky)

Ženskost. Co to je a jak ji definovat? Ženy by rády znaly jedno slovo a měly hotovo. Jenže co když jedno slovo nestačí?

Jestli mě něco fakt baví, tak je její zkoumání a vnímání. Vnímat ženskost nejen uvnitř sebe a v tom, jak se projevuje navenek skrze to, jak o sobě přemýšlím, jak se cítím, chovám a jak jednám. Ale třeba i v tom, jak se oblékám nebo nalíčím. Baví mě ji vnímat i okolo sebe – v tom, jak ji vidím v přírodě nebo jak ji projevuji v tom, jak bydlím a čím se obklopuji.

Tam všude totiž ženskost a ženskou energii vnímám a dnešním videem vás chci podpořit, abyste si dovolily vnímat ji taky.

Tyhle úvahy mě fakt baví a ráda v nich jdu do hloubky. Tak s vámi zase netradiční formou sdílím další část svého příběhu a to, co pro mě osobně znamená ženskost a ženská energie. 

O čem uslyšíte tentokrát?

  • Třeba o tom, co to ženskost je a kde všude můžete ženskost vnímat.
  • Taky o tom, jak se mi povedlo na ženskost a ženskou energii nacítit a čím jsem začala.
  • Jak jsem si ženskost ve svém životě dovolila a čím můžete začít taky?
  • A co mi pomohlo ženskost v mém životě skutečně probudit?

Nejen o tom, ale i o sebevědomí a sebejistotě v ženském životě uslyšíte v dnešním storytellingu. V další části povídacího videa s vámi posdílím právě to, jak jsem svoji ženskost v životě začala kultivovat já. Věřím totiž tomu, že osobní příběhy inspirují. Má to ale jednu podmínku. Když je moc nepřikrášlujeme a sdílíme i to, co by možná mělo zůstat pod pokličkou.

Tak si spolu pojďme povídat o péči o sebe, ženskosti, kráse i sebelásce zase trochu jinak. Otevřeně, bez příkras a s otevřenou myslí.

Co je to ženskost a jak probudit tu vaši?
Víc ve videu ZDE:

Poslechněte si část mého příběhu v tomto osobním videu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pojďte do komentářů posdílet, co je pro vás osobně ženskost. V mých magicky ženských kurzech s vizí ženskosti pracujeme detailně a je krásné vidět, jak to každá žena vnímá jinak. Tak tu může vzniknout inspirační vlákno, které ženskost pojme z různých stran a pohledů. Ten můj najdete ve videu a jsem zvědavá, cos vámi bude rezonovat.

Jestli máte chuť nakouknout ještě víc pod pokličku, tak vás zvu rovnou do hloubek. Podívejte se na první část mého povídání o tom, jak jsem to měla s ženskou energií a kdy přišla ta největší stopka v mém přemýšlení sama o sobě. Video najdete tady >>

Máte chuť jít rovnou do akce, neztrácet čas a začít s konkrétními změnami ve svém životě, v péči o sebe a o svoji ženskou energii? Přidejte se ke stejně naladěným ženám a užívejte si pravidelnou inspiraci k ženským tématům v Klubu, cesta vede tudy >>

 

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře