Přihlášky na oblíbený letní online workshop jsou otevřené do 17.6.2024

LETNÍ ŠMRNC

Objev tajné letní vychytávky pro svůj styl, péči o pleť i líčení. Tohle léto si díky nim užiješ víc sebevědomě a žensky. Přidej se na online workshop tudy:

[Video] Autíčková metoda pro likvidaci negativních myšlenek (nejen) o vaší kráse

Já ale dneska vypadám.
To mám ale ránu!
Vůbec mi to nesluší a fakt se cítím pod psa!
Jsem ve stresu a nic mi nejde.
Jsem na nic…

Znáte tyhle myšlenky? Už vás někdy napadly v momentě, kdy jste si ráno stoupla před zrcadlo nebo stála před šatní skříní a oblékala se? Nebo když jste se ráno podívala v koupelně do zrcadla? A co třeba před pracovní schůzkou nebo před nějakou důležitou zkouškou. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že je jednoduše znáte taky.

Negativní myšlenky. Stres. Pochybnosti.

Dnes vás chci naučit svoji autíčkovou metodu, která bude mít (nejen) pro vaši krásu úžasný přínos. Naučíte se díky ní svoje negativní myšlenky chytat a pracovat s nimi. Chce to chvilku cvik, ale řeknu vám jedno. Jakmile si ji osvojíte, dokážete se negativních myšlenek zbavit během chvilky.

Víc o tom, o čem je a jak funguje, vám popovídám v krátkém videu (4 minuty):

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nemůžete právě teď koukat na video? Přečtěte si o tom, jak vám autíčková metoda pomůže se stresem a negativními myšlenkami v článku:

Proč o autíčkové metodě dneska mluvím?

Protože vaše krása nezačíná v zrcadle, ale začíná úplně někde jinde. Začíná uvnitř vás samotné, ve vaší hlavě a právě u vašich myšlenek. Protože to, co si o sobě, svém vzhledu a své kráse myslíte, to i vyzařujete navenek a ukazujete světu. Berte nebo nechte být. Tohle je fakt, který jsem si v praxi ověřila ve svých kurzech už na stovkách žen.

Moc dobře si sama pamatuju na ty momenty, kdy mi skákala do mysli spousta negativních myšlenek o tom, jak vypadám. Jak velký mám zadek, jak moc jsem hubená nebo tlustá, jaké mám zuby a jak se sama sobě nelíbím. Nevěřila jsem si, pochybovala jsem sama o sobě.

Tohle všechno se pak odráželo v momentech, kdy o něco šlo… v práci, na důležité schůzce, když jsem řešila něco, na čem mi fakt záleželo. Negativní myšlenky stupňovaly stres a napětí.

V našem ženském životě jsou různé dny. Jeden den se vzbudíte a jednoduše jste si jistá, že vám to sluší, jste nadšená, usmíváte se, ve všem se cítíte dobře. Ale pak jsou dny, kdy se vzbudíte a nejraději byste si dala na hlavu pytel a šla se schovat do houští.

A já vám chci říct, že je to v pořádku, že to je přirozené. Myšlenky o naší kráse a o tom, jak vypadáme se prostě v průběhu dne i měsíce mění. My ženy jsme cyklické a máme různé nálady. Takže je v pořádku, že se někdy vzbudíte a v hlavě se vám rojí negativní myšlenky o tom, jak je všechno špatně a jak v tom zrcadle vidíte úplně jiného člověka, než jste tam viděla včera.

Autíčková metoda funguje během chvilky na negativní pocity i stres

Autíčková metoda je skvělá v tom, že vám pomůže vybírat si ty myšlenky, které vám stojí za to, abyste se na jejich vlně svezla.
Představte si, že máte ve své hlavě takovou dálnici. Dálnici, po které jezdí autíčka – malinká, různobarevná a jezdí tam ve dvou proudech, ve čtyřech proudech, možná v osmi proudech podle toho, jak se zrovna vzbudíte a jakou máte ve vaší myšlenkové dálnici dopravu.

Každé autíčko vám veze jednu myšlenku.
Zastaví před vámi a vy vidíte, jaká myšlenka autíčko řídí. A jen vy sama vědomě rozhodujete, do kterého autíčka nastoupíte.

Je jen na vás, jestli nastoupíte v momentě, kdy k vám přijede autíčko, které řídí myšlenka: Dneska vypadám hrozně!
Můžete nastoupit a užít si tu šílenou jízdu. Ale taky nemusíte.

Protože je to jen vaše volba!

Protože vy můžete autíčku říct:

„Hele, dneska s tebou nejedu, dneska není ten pravý den, kdy bych si chtěla tuhle jízdu užívat.“

Ruku na srdce, která z vás nezná to, že vás napadne jedna malá věc a dokážete ve své hlavě vytvořit obrovský scénář do nejmenších detailů, co všechno se může stát, co všechno je špatně, co všechno nesedí.

Právě tohle je ta jízda, kterou vám to autíčko s myšlenkou: Nejsem dost hezká a mám den na prd – právě takovou jízdu vám veze.

A vy si můžete vybrat. Rozhodnout se. Vědomě si říct, že tohle autíčko dneska necháte po té dálnici jet a prostě do něj nenastoupíte.

Pozorujte, jaká autíčka vám na vaší myšlenkové dálnici v hlavě jezdí a začněte si vybírat, jestli si vyberete autíčko, které veze tu pozitivní myšlenku nebo jestli si chcete užívat vědomě tu jízdu s myšlenkami: Nejsem nejsem dost hezká, Nejsem dost sebevědomá, Nestojím za to.

Tuším, kterými autíčky budete jezdit. A autíčka, která vezou tyto negativní myšlenky prostě nechte jet dál. Zamávejte jim a popřejte jim šťastnou cestu. Protože vy v nich rozhodně jezdit nechcete.

***

PS: Váš život je moc krátký na to, abyste jej prožila s přesvědčením, že nemáte na to cítit se hezká a přitažlivá. Každá žena v hloubi duše touží být krásná a každá žena to umí.  Krása začíná ve vaší hlavě!

Kurz Magicky ženská, ve kterém se ponoříte do tajů ženskosti a péče o sebe otvírám jen jednou ročně. 

Přihlášky do kurzu Magicky ženská jsou právě teď otevřené!

Do středy 25.5.2022 se můžete přidat.

Máte jedinečnou příležitost naskočit do kurzu, který mění životy žen k jejich spokojenosti. Ráda vás krok za krokem provedu. I vy se můžete cítit krásné a spokojené, i když tomu možná ještě nevěříte.

A pokud vás zajímají další desítky příběhů a referencí ke kurzu Magicky ženská, jsou k mání na této stránce >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře