„Krása začíná ve vaší hlavě.“

Najděte cestu k sebevědomí, péči o sebe a vědomé ženské kráse.

[Video] Autíčková metoda pro likvidaci negativních myšlenek (nejen) o vaší kráse

Já ale dneska vypadám.
To mám ale ránu!
Vůbec mi to nesluší a fakt se cítím pod psa!
Jsem ve stresu a nic mi nejde.
Jsem na nic…

Znáte tyhle myšlenky? Už vás někdy napadly v momentě, kdy jste si ráno stoupla před zrcadlo nebo stála před šatní skříní a oblékala se? Nebo když jste se ráno podívala v koupelně do zrcadla? A co třeba před pracovní schůzkou nebo před nějakou důležitou zkouškou. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že je jednoduše znáte taky.

Negativní myšlenky. Stres. Pochybnosti.

Dnes vás chci naučit svoji autíčkovou metodu, která bude mít (nejen) pro vaši krásu úžasný přínos. Naučíte se díky ní svoje negativní myšlenky chytat a pracovat s nimi. Chce to chvilku cvik, ale řeknu vám jedno. Jakmile si ji osvojíte, dokážete se negativních myšlenek zbavit během chvilky.

Víc o tom, o čem je a jak funguje, vám popovídám v krátkém videu (4 minuty):

Nemůžete právě teď koukat na video? Přečtěte si o tom, jak vám autíčková metoda pomůže se stresem a negativními myšlenkami v článku:

Proč o autíčkové metodě dneska mluvím?

Protože vaše krása nezačíná v zrcadle, ale začíná úplně někde jinde. Začíná uvnitř vás samotné, ve vaší hlavě a právě u vašich myšlenek. Protože to, co si o sobě, svém vzhledu a své kráse myslíte, to i vyzařujete navenek a ukazujete světu. Berte nebo nechte být. Tohle je fakt, který jsem si v praxi ověřila ve svých kurzech už na stovkách žen.

Moc dobře si sama pamatuju na ty momenty, kdy mi skákala do mysli spousta negativních myšlenek o tom, jak vypadám. Jak velký mám zadek, jak moc jsem hubená nebo tlustá, jaké mám zuby a jak se sama sobě nelíbím. Nevěřila jsem si, pochybovala jsem sama o sobě.

Tohle všechno se pak odráželo v momentech, kdy o něco šlo… v práci, na důležité schůzce, když jsem řešila něco, na čem mi fakt záleželo. Negativní myšlenky stupňovaly stres a napětí.

V našem ženském životě jsou různé dny. Jeden den se vzbudíte a jednoduše jste si jistá, že vám to sluší, jste nadšená, usmíváte se, ve všem se cítíte dobře. Ale pak jsou dny, kdy se vzbudíte a nejraději byste si dala na hlavu pytel a šla se schovat do houští.

A já vám chci říct, že je to v pořádku, že to je přirozené. Myšlenky o naší kráse a o tom, jak vypadáme se prostě v průběhu dne i měsíce mění. My ženy jsme cyklické a máme různé nálady. Takže je v pořádku, že se někdy vzbudíte a v hlavě se vám rojí negativní myšlenky o tom, jak je všechno špatně a jak v tom zrcadle vidíte úplně jiného člověka, než jste tam viděla včera.

Autíčková metoda funguje během chvilky na negativní pocity i stres

Autíčková metoda je skvělá v tom, že vám pomůže vybírat si ty myšlenky, které vám stojí za to, abyste se na jejich vlně svezla.
Představte si, že máte ve své hlavě takovou dálnici. Dálnici, po které jezdí autíčka – malinká, různobarevná a jezdí tam ve dvou proudech, ve čtyřech proudech, možná v osmi proudech podle toho, jak se zrovna vzbudíte a jakou máte ve vaší myšlenkové dálnici dopravu.

Každé autíčko vám veze jednu myšlenku.
Zastaví před vámi a vy vidíte, jaká myšlenka autíčko řídí. A jen vy sama vědomě rozhodujete, do kterého autíčka nastoupíte.

Je jen na vás, jestli nastoupíte v momentě, kdy k vám přijede autíčko, které řídí myšlenka: Dneska vypadám hrozně!
Můžete nastoupit a užít si tu šílenou jízdu. Ale taky nemusíte.

Protože je to jen vaše volba!

Protože vy můžete autíčku říct:

„Hele, dneska s tebou nejedu, dneska není ten pravý den, kdy bych si chtěla tuhle jízdu užívat.“

Ruku na srdce, která z vás nezná to, že vás napadne jedna malá věc a dokážete ve své hlavě vytvořit obrovský scénář do nejmenších detailů, co všechno se může stát, co všechno je špatně, co všechno nesedí.

Právě tohle je ta jízda, kterou vám to autíčko s myšlenkou: Nejsem dost hezká a mám den na prd – právě takovou jízdu vám veze.

A vy si můžete vybrat. Rozhodnout se. Vědomě si říct, že tohle autíčko dneska necháte po té dálnici jet a prostě do něj nenastoupíte.

Pozorujte, jaká autíčka vám na vaší myšlenkové dálnici v hlavě jezdí a začněte si vybírat, jestli si vyberete autíčko, které veze tu pozitivní myšlenku nebo jestli si chcete užívat vědomě tu jízdu s myšlenkami: Nejsem nejsem dost hezká, Nejsem dost sebevědomá, Nestojím za to.

Tuším, kterými autíčky budete jezdit. A autíčka, která vezou tyto negativní myšlenky prostě nechte jet dál. Zamávejte jim a popřejte jim šťastnou cestu. Protože vy v nich rozhodně jezdit nechcete.

***

PS: Váš život je moc krátký na to, abyste jej prožila s přesvědčením, že nemáte na to cítit se hezká a přitažlivá. Každá žena v hloubi duše touží být krásná a každá žena to umí.  Krása začíná ve vaší hlavě!

Kurz Magicky ženská, ve kterém se ponoříte do tajů ženskosti a péče o sebe otvírám jen jednou ročně. 

Další běh kurzu Magicky ženská startuje
už 1. května 2020

Přihlášky do kurzu budou otevřené od půlky dubna, tak buďte ve střehu, vyplatí se být mezi prvními. Víc informací o kurzu najdete na této stránce. A pozor, letos chystám perfektní novinky, které vás nadchnou.

A pokud vás zajímají další desítky příběhů a referencí ke kurzu Magicky ženská, jsou k mání na této stránce.

Abyste nic nepropásla, odebírejte moje e-maily. Jednoduše si stáhněte zdarma video a e-book, ve kterém vám prozradím 3 zásadní pravdy, které vám máma o kráse a sebevědomí neřekla. Čeká na vás tady >>

Michala Měřínská

Je make-up artistka a stylistka s velkou vášní pro krásu. Žena, partnerka, maminka, která miluje eleganci, ženskost a přirozenost. Provází ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuje jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

Její cestu ke kráse ovlivnilo víc než 10 let práce na manažerských pozicích a zlomová cesta do Indonésie, kam se vydala najít sebe samu a své poslání. Už několik let učí ženy, jak mohou díky změnám v myšlení, jemnému líčení a vkusnému oblékání svoji krásu zářit do světa každý den.

Napsala knihu o vědomé ženské kráse Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provede ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Míša je i autorkou online kurzu pro maminky, eBooku Dokonalé líčení krok za krokem a eBooku Kouzla oblékání.

Více o jejím příběhu se dozvíte na jejím osobním blogu.

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře