Přihlášky na oblíbený letní online workshop jsou otevřené do 17.6.2024

LETNÍ ŠMRNC

Objev tajné letní vychytávky pro svůj styl, péči o pleť i líčení. Tohle léto si díky nim užiješ víc sebevědomě a žensky. Přidej se na online workshop tudy:

Konec školního roku. Jaký dárek dostanete VY?

Vzpomínáte? To byly časy. Konec školního roku, vysvědčení a začátek prázdnin. Je vám líto, že už za vysvědčení žádný dárek nedostanete? Tak čtěte dál, vše může být letos jinak.

Vzpomínáte ještě?

Jaké to bylo mít v břiše  motýlky a vstávat do školy poslední den před prázdninami? Přemýšlet nad tím, co slavnostního si vzít na sebe, jaký vybrat dárek třídní učitelce a jakou tento rok zvolit barvu slohy na ten opravdu vzácný dokument.

Ano, předcházela tomu možná troška stresu…

V červnu ještě zvládnout poslední písemky (snad kromě první třídy), trošku nervozity při lepení stránek čítanky izolepou a pak fronta u katedry na odevzdávání učebnic (schválně, kdo z vás někdy nedostal na konci školního roku hodnocení kvality učebnice známkou 4?). Škola končila už běžně dřív a místo odpoledního vyučování jsme lezli po stromech a trhali třešně přímo do pusy.

A pak si jen a jen užívat.

Školní výlet (ideálně když byl aspoň přes noc), společné opékání špekáčků se spolužáky, třešně a jahody. S tím vším mám spojený konec školního roku.

A ještě na něco nikdy nezapomenu.

NESMÍ CHYBĚT PŘECE DÁRKY

Nejdřív vymyslet ten správný dárek třídní učitelce. Popravdě já jsem na to dost často zapomínala a tak tím nejlepším dárkem byla mnou vlastnoručně natrhaná kytka na zahradě. A někdy taky sladká čokoláda na uklidnění nervů.

(Ano, přiznávám, nebyla úplně jsem úplně bez poznámek a paní učitelky se mnou měly někdy svatou trpělivost. Byla jsem takové malé kvítko k pohledání…)

Dárek konec školního roku

Ale nemusí mít radost jen ÚČA

Taky i JÁ jsem si přece nějaký dárek zasloužila – teda já i moje mladší sestra. Prostě odměna za pěkné vysvědčení a za samé „biče“ nikdy nechyběla.

Dodnes miluju naše za to (teda nejen za to), že jsme nedostávaly hmotné dárky. Žádné peníze, ani panenky, ani nové oblečení.

U nás to bylo jinak. Pořádná rodinná oslava. Rodinný zážitek dle vlastního výběru.

A co vyhrávalo? Společná večeře, prostě super žrádlo 😉 Většinou (protože jsme ještě netušily, co svět kolem nás nabízí za možnosti) jsme si vybraly tu ve vedlejší vesnici a těšily se se sestrou na pizzu.

Pokaždé jsme se pěkně nastrojily (no jasně, prostě sváteční trička a sukýnky a trička nechyběla), máma se krásně nalíčila, navoněla a táta pak tu celou mňamku platil. (Pravda, u některých lahůdek by tenkrát asi Zdéna Pohlreich omdlel, ale pro nás to bylo něco špéci).

Vaše děti budou i za třicet let vzpomínat

Takže pokud máte už školou povinné ratolesti a tento významný den s nimi prožíváte, myslete na fakt, že prostě dárky k poslednímu školnímu dni patří. Protože na tyto dny a na dárky budou vaše ratolesti vzpomínat i za třicet let (já jsem toho důkazem). Proto je určitě skvělé jim dopřát co nejkrásnější zážitek. Zážitek, na který jen tak nezapomenou.

A vy si dejte dárek o to větší! Další je třída za vámi 🙂

Na sebe rozhodně nesmíte zapomenout. Vždyť bez vás by to ty vaše ratolesti rozhodně nedaly tak skvěle! A to za oslavu stoprocentně stojí.

Popusťte uzdu své ženské fantazii. Oblečte si třeba krásné šaty, ve kterých jste už dlouho nevyrazila do společnosti. Pokud nenosíte běžně podpatky a krásné lodičky si necháváte jen na „lepší“, tak právě konec školního roku tím „lepším“ je.

Udělejte prostě něco, co je pro vás sváteční.

A nezapomeňte ani na líčení. Zkuste třeba výraznější rtěnku, jemnou černou linku na horním víčku a na správně nanesenou řasenku, která s vaším pohledem udělá zázraky. Dejte si záležet, ať svému dítku děláte krásný doprovod nejen do školy, ale pak i třeba na společnou zážitkovou večeři nebo do zábavního parku.

Nemáte ratolesti a myslíte si, že se vás konec roku netýká?

Omyl! Dárek ke konci školního roku si přece můžete dát i jen tak sama sobě. Čtěte dál.

Dárek pro vás

I vy jste za ten školní rok jste zase o kus moudřejší, zvládla jste mnohé nové výzvy, překonala spoustu nových situací… a přitom jste se nezbláznila.

Prostě máte další příležitost si sama udělat radost!

Co je to, co vás opravdu potěší každou z vás bez ohledu na VÝZO?

Zkuste, co jste ještě nezkusila.

  • Co třeba si udělat radost fotkami s krásným líčením? Dát si dárek, který vám zůstane napořád jako památka na rok plný nových zkušeností? Často se ženy do focení nehrnou, ale přitom samy ve skrytu duše touží po tom, překonat ostych a stát před fotoaparátem v celé své kráse. Být přirozená, být sama sebou a nechat si udělat fotky, na které se bude ráda dívat i po několika letech.
  • Pokud je to na vás zatím příliš velké sousto, vůbec nevadí. Dopřejte dárek své pleti a tělu – pořádný relax den. Dejte si na dveře koupelny cedulku „nerušit“ , zapalte svíčky a napusťte vanu. Udělejte si relaxační koupel plnou vonných olejů a dopřejte svým pleťovým buňkám třeba hydratační pleťovou masku. Uvidíte, jak vaše pleť bude chrochtat blahem. 
  • Naučte se něco nového. Stačí pár šikovných triků a okamžitě omládnete a budete neskutečně ženská. A že vás líčení nebaví? Zkuste to a třeba změníte názor.
  • A poslední tip, který nikdy nezklame? Kupte si nějakou úžasnou knihu. Třeba nějakou knihu o ženské kráse, ať máte na prázdninách u babičky nebo u moře co číst. Tady je mých 7 NEJ tipů.

Ať už si vyberete jako dárek pro děti nebo pro sebe cokoli, důležité je jedno.

Musí to být dárek od srdce a pro radost ♥

Mějte ráda sebe, mějte ráda dárky. Dávejte je často a dávejte je často i sama sobě. A konec školního roku je perfektní příležitost, kdy s tím začít!

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře