Přihlášky na oblíbený letní online workshop jsou otevřené do 17.6.2024

LETNÍ ŠMRNC

Objev tajné letní vychytávky pro svůj styl, péči o pleť i líčení. Tohle léto si díky nim užiješ víc sebevědomě a žensky. Přidej se na online workshop tudy:

Rok totálně nových začátků. Aneb moje netradiční ohlédnutí za rokem 2021

Před rokem jsem si chtěla jen vytřídit šatní skříň. Možná právě tohle třídění odstartovalo rok, který bych nevymyslela ani v nejdivočejších snech. Rok, kdy se v mém životě od základů změnila spousta věcí. Kdybyste mi tenhle příběh vyprávěly před rokem, nevěřícně bych kroutila hlavou.

Ale…

Je to 7 let, kdy jsem začala tvořit na internetu. 7 let od toho, co jsem poprvé otěhotněla. 7 let od momentu, kdy jsme se stěhovali do krásného bytu s luxusní terasou. A protože mám od puberty v podvědomí zafixované, že se v lidském životě uzavírají sedmileté cykly, přestávám se dění v roce 2021 pomalu divit a říkám si, že vás můj příběh tohoto roku může v mnohém inspirovat.

Tak sdílím střípky svého ohlédnutí za rokem 2021 a věřím, že vás budou nejen bavit, ale hlavně vám dodají odvahu a kuráž dělat kroky do neznáma, následovat intuici a říkat životu ANO, i když budete mít někdy strach a šimrání v břiše.

Co vás v článku konkrétně čeká? Můžete ho přečíst od začátku do konce, nebo si vybrat jen tu pasáž, která s vámi nejvíc rezonuje. Ale co si budeme… celý příběh dává největší smysl:

 1. Rok totálně nových začátků na různých frontách
 2. Wildfit, nový začátek ve stravování, zářivá pleť a zpátky na předporodní váze
 3. Přerod projektu Magicky ženská a mých kurzů
 4. Opustit něco skvělého, aby mohlo přijít něco ještě lepšího. Aneb stěhujeme se do nového domu
 5. Čas letí fakt rychle. 6 let mámou a Klubovna k 1. výročí
 6. Nová pracovna, velká investice do sebe a nový start mého podnikání
 7. Zrodila se Triáda
 8. Nečekaná facka nakonec? Ukradený facebookový účet, aby nových začátků nebylo málo…
 9. Rok 2021 byl taky o zážitcích, podpoře a setkávání
 10. Co v roce v projektu Magicky ženská bavilo vás aneb 3 vaše NEJ
 11. Moje vize a záměry do roku 2022?
 12. Nikdy si nenechte ukradnout svoje sny a říkejte Životu ANO!
 13. A teď se do toho pojďte pustit i vy a posdílejte, co se v roce 2021 povedlo vám a co nového jste v něm začaly?

 

1. Rok totálně nových začátků na různých frontách

Právě tyhle začátky jsou jedním z důvodů, proč pro vás píšu tento článek, i když už jsem pár let žádné ohlédnutí za uplynulým rokem nenapsala. Ale jakési pomyslné ukončení sedmiletého cyklu a můj rok 2021 v kostce může spoustu z vás povzbudit k tomu, abyste se naplno ponořily do plynutí života a dovolily si dělat věci tak, jak v danou chvíli cítíte a důvěřovat tomu, že vás život vede správně.

Protože nikdy netušíme, co vše se dokáže za jeden pouhý rok změnit, převrátit naruby nebo transformovat do nové podoby. Můj rok 2021 toho budiž živoucím důkazem.

Začalo to nevinně šťastným šatníkem

Vlastně to začalo docela nevinně. Chtěla jsem si „jen“ vytřídit svoji šatní skříň, tak jak to dělám pravidelně na každém přelomu roku. Tak mě napadlo spojit příjemné s užitečným a posdílet i vám praktické tipy a užitečné otázky, které mi už léta při tvoření stylového šatníku fungují a sama je několikrát do roka používám.

Z malého nevinného nápadu se stal docela slušný fičák a neplánovaný projekt na začátku roku 2021. Do mini-kurzu ŠŤASTNÝ ŠATNÍK přihlásilo přes 5000 žen. Tolik ženských šatníků prošlo vědomým procesem třídění a přivítalo novou energii! Dostala jsem od vás tolik nádherných zpráv, fotek a poděkování, že jsem se rozhodla ze svého pravidelného novoročního třídění šatníku udělat možná magicky ženskou tradici.

Letos se můžete do mini-kurzu Šťastný šatník taky přihlásit, dostane nový kabátek a vy se můžete těšit opět na užitečné tipy, jak si vytřídit šatník, na co myslet a jak se díky pořádku v šatníku cítit sebejistě, nepodlehnout zbytečným nákupům a vědomě tvořit svůj styl.

Byl to senzační začátek roku a mně čím dál víc bavilo hrát si s nevinnými nápady, které do mé mysli přicházely a kterým se v první chvíli můj mozek spíš ironicky zasmál. Ale intuice říkala něco jiného.

Tak jsem poslouchala a šla do akce…

Třeba jako když jsme si s mužem v prvních dnech roku 2021 řekli, že bychom se mohli v únoru potkat s kamarády na Zanzibaru. Nejdřív to byl docela úsměvný rozhovor u večeře, ale za hodinu jsme už prohlíželi google a fotky zanzibarských pláží. A protože milujeme akci a cestování, za pár dní jsme měli v e-mailu letenky na únor a zamluvené nádherné ubytování na africkém ostrově.

Semínko zásadní životní změny vyklíčilo v Africe na plážích Zanzibaru

Když jsme pak s Tomášem jeden únorový den seděli v zanzibarském luxusním resortu u bazénu a dívali se na odliv, mohlo mi dojít, že si mám dávat pozor na vyslovená přání. Nad námi šustily listy palem a my jsme si odvážně povídali o tom, jaký by jednou bylo skvělý mít dům s výhledem na les, s velkou zahradou, mít každý svoji vlastní pracovnu a užívat si saunu při dlouhých zimních večerech.

Hodně jsme se v tom snění rozvášnili. Dovolili jsme si snít fakt naplno. Do nejmenších detailů, trochu jsme se při tom snění handrkovali jaký výhled chceme z oken a kolik pokojů potřebujeme. Bylo to srandovní se pošťuchovat kvůli detailům něčeho, co bylo v tu chvíli jen snem.

Zanzibarské pláže mě doslova zastavily a uzemnily. Nejspíš ten klid a nadhled začal pomalu otvírat rok, který bych tady na fotce jen těžko vymyslela…

Bylo to magický…

Celé místo našeho resortu bylo magické a nadčasové. Místo, kde jsme si dovolili takto snít bylo luxusní a nadčasové. Jsem přesvědčená o tom, že energie a záměr, který tomuto místu vtiskl jeho tvůrce, byl transformační a otevírající.

Protože právě tady u bazénu skutečně začalo klíčit semínko naší životní změny. Tohle na cestování miluju, dává vám totiž jiný pohled na realitu a mění vás už samotnou cestou.

Už když jsme se ze Zanzibaru vrátili domů, cítili jsme, že je něco uvnitř nás jinak. Že zážitky z této cesty potřebujeme integrovat do každodenní reality. Tušili jsme, že se další fáze našich životů blíží ke konci a potřebujeme udělat další krok.

Přesně u tohoto bazénu začala klíčit naše největší změna roku 2021. To jsme ale ještě netušili, že se naše snění a povídání za necelých 7 měsíců stane realitou.

Tak se začaly dít věci. Hustý. Velký. Hluboký.

Věci, které potřebovaly odvahu a ochotu skočit do neznáma, odhodit strachy a stará přesvědčení a vykročit naplno z komfortní zóny. Potřebovaly víc jak půl roku trpělivosti a víry, že se vše děje správně a tak, jak má, i když to místy byla uvnitř mě jízda na horské dráze.

Zásadní rozhodnutí jít v životě o dům dál…

Doslova. Jednoho březnového dne jsme se rozhodli prodat náš byl s luxusní terasou, kterou jsem milovala.

Dovolili jsme si udělat totální krok do neznáma, když jsme nevěděli, kam s dětmi půjdeme dál. Měli jsme jasný záměr, co má náš nový dům splňovat a co má splňovat místo, kam se chceme přestěhovat. A jen jsme důvěřovali, že se něco v pravý čas objeví. O to víc se o mě pokoušely pochybnosti, jestli nejsme naivní a jestli je vůbec reálné něco takového poblíž Prahy najít. Musím se přiznat, že právě díky tak silnému záměru se nám podařilo něco, v co bych ani nedoufala.

Tehdy to bylo zatím jen jedno velké neznámo.

Terasu jsem milovala a natočila pro vás spoustu stories a videí.

 

Ale i když jsem měla strachy jako nikdy, za pár dní od našeho rozhodnutí u nás probíhalo focení na realitní server, začaly prohlídky a chystání na velkou změnu. Vůbec jsem si neuměla představit, jak to dopadne. Viděla jsem vždy jen další krok na cestě a musela důvěřovat, že ten krok je ten správný.

Učila jsem se ještě víc a hlouběji důvěřovat životu, nelpět a přijímat věci tak, jak jsou a jak se tady a teď právě teď dějí. Nad spoustou věcí jsem neměla kontrolu.

Tyhle měsíce byly naším společným projektem, který nás stmelil ještě víc dohromady, který nás posílil a ukázal nám, co všechno je možné. Nikdy nám za tu odvahu a táhnutí za jeden provaz nepřestanu děkovat.

Aby těch změn nebylo málo, začala mě na konci února intuice volat ještě víc k mému tělu. Možná proto, abych celý rok 2021 zvládla bez toho, aniž bych měla ze stresu deset kilo nahoře, pleť plnou pupínků a hlubší vrásky.

2. Wildfit, nový začátek ve stravování, zářivá pleť a zpátky na předporodní váze

V průběhu března jsem čistě intuitivně investovala sama do sebe a do svého zdraví vstupem do online programu Wildfit. Už spoustu let se snažím o zdravý životní styl, mám svoje každodenní rituály, jím hodně zelených potravin a o svoje tělo pečuji.

Jenže jsem začala mít pocit zahlcení spoustou informací, které v poslední době ohledně zdraví a stravování útočí ze všech stran. Chtěla jsem sama pro sebe jít do větších hloubek, do větších souvislostí stravování a zdravého jídla.

Na programu Wildfit mě lákalo hlavně to, že se jeho tvůrce Erik skutečně při jeho tvoření inspiroval žitím domorodých kmenů, souladem s přírodou a evolučními souvislostmi. Miluju studium, spojování a propojování souvislostí, hledání principů a porozumění toho, jak funguje moje tělo, mysl a jaký mají vliv na kvalitu mého života a spokojenosti. Proto jsem se do 90 denního programu vrhla po hlavě a slíbila sama sobě, že ať to bude jakákoli výzva, tak to zvládnu, abych zkusila, jak moje tělo zareaguje.

Začátek – tak první dva až tři týdny pro mě nebyly zase tak nějak moc výjimečné, přišlo mi to vše jednoduché a pohodové. Pít pravidelně zelené smoothie, dbát na pitný režim, to je něco, co sama připomínám mým ženám v Klubu poměrně často, protože bez hydratace vaše tělo a hlavně pleť nikdy nebude vypadat tak, jak chcete.

 • Přidávaný cukr nejím už dlouho.
 • Vynechat alkohol nebo kafe pro mě taky nebyla zase taková výzva (protože když téměř 5 let v kuse kojíte, alkohol není dobrý společník).
 • Vynechání laktózy už bylo lehce nepříjemné, protože jsem byla milovnice tvrdých sýrů a takový italský parmezán na čerstvě uvařených těstovinách s bazalkou byla pro moje chuťové buňky vždycky lahoda.
 • To jsem ale netušila, že za pár dní vynechám ze svého jídelníčku nadobro i lepek a komplet sacharidy a seznámím se s pojmem ketóza.

Moment vynechání sacharidů v přílohách byl pro mě asi nejkritičtější. Protože jsem měla chvíli pocit, že nevím, co mám jíst!

Těstoviny, obilné kaše, pohanková kaše ani ta jáhlová, rýže nebo obyčejný chleba. Přiznám se, že tohle byl moment, kdy mě na chvíli zachvátila panika, že to vzdám. Ale stačilo si uvědomit, že to je jen o úhlu pohledu.

Kam soustředíme pozornost, tam to roste. Takže jsem se v tu chvíli mohla buď začít soustředit na zákazy a na to, že mi “někdo něco zakázal”. Já jsem si ale tradičně vybrala úhel pohledu, který mě doslova nadčasově obohatil.

Rozhodla jsem se vzít tuhle výzvu jako příležitost rozšířit svoje možnosti stravování a najít cesty, jak se naučit něco nového. Vyplatilo se to.

Wildfit mě nadchl a jeho principy jsou se mnou dodnes. Z 90 denního online programu se stala změna životního stylu. I když jsem jedla vždy hodně zeleniny a stravovala se zdravě, s Wildfitem přišel skvělý nárůst energie a taky zářivá pleť v průběhu celého cyklu.

A že toho nebylo málo.

 • Začala jsem péct vlastní semínkový chleba.
 • Začala jsem péct duhový chleba z květáku a brokolice.
 • Zamilovala se do celerových hranolek, do hlívy ústřičné a žampionů.
 • Vyladila jsem svoje zelená smoothie k takové dokonalosti, že je pije s chutí i můj muž.
 • Našla jsem úplně novou cestu, jak se na jídlo dívat a užívám si ji do teď.

Zároveň s tím jsem vnímala, jak je mému tělu lépe, jak mě méně bolí hlava, jak nemám výkyvy nálad a nehoní mě mlsná. I když by se někomu mohlo zdát, jak moc se v jídle omezuji, pro mě to byl další nový začátek svobody v jídle. Uvědomila jsem si, kde mě jídlo ovládalo a kde jsem v něm nebyla svobodná, aniž bych si to sama uvědomovala.

Z devadesátidenního online programu se stala změna životního stylu, díky které mám nejen víc energie, ale taky se mi ještě víc zlepšila kvalita pleti (ne, není potřeba mít před menstruací pupínky na obličeji) a moje tělo je o dalších 5 kilo lehčí, takže na váze vidím méně, než před prvním porodem.

Cítím se skvěle a hlavně vím, že mám ve stravě nástroj, jak svému tělu dopřát maximální péči o sebe. I o tohle poznání teď doplňuji svoje kurzy a to, co pro vás tvořím. Protože mi dává smysl vás na cestě změn v péči o sebe podporovat. Začínám se věnovat tématu dlouhověkosti a stárnutí a myslím, že se do budoucna můžete v projektu Magicky ženská těšit na další zajímavé souvislosti.

3. Přerod projektu Magicky ženská a mých kurzů

Když mluvím o změnách v mém tvoření, je potřeba jim tu věnovat pár řádků, protože projekt je nejen mojí srdcovkou, ale je to součást mého životního stylu a mojí podnikatelskou cestou.

Tak jak se mění věci uvnitř nás a naše vnitřní realita, začíná se měnit i vnější realita a naše vize. Je to jak vnitřní a vnější krása. Dvě strany jedné mince, které jdou ruku v ruce a jedna od druhé se nedá oddělit.

Aniž bych to nějak výrazně plánovala (jako nic z toho, co se v roce 2021 událo), prošel postupně projekt Magicky ženská velkým přerodem. Navenek jste si ho zatím možná tolik nevšimly, protože aby se něco mohlo znovu-zrodit, je potřeba tomu dát nejdřív tu vnitřní energii. Prostor pro zrod a uzrání. Ten se začal tvořit na jaře roku 2021 s dalším spuštěním běhu oblíbeného kurzu Magicky ženská. Poprvé jsem otevřela prostor pro osobní konzultace v rámci kurzu. A měly skvělý úspěch, který vedl ke zrodu něčeho, co ve mně zrálo dva roky.

Ale pojďme na ty nejdůležitější změny postupně. Dvě se staly v průběhu prvního půlroku a ta další na konci. O té vám ještě povím dál.

Klapka u východu slunce na italské pláži

Oblíbený online kurz Magicky ženská trval letos poprvé 12 týdnů. Za těch několik let pomohl stovkám žen ve změně přemýšlení sama o sobě, v posílení sebevědomí a ženskosti. Opět jsme si užily skvělou jízdu a jsem vděčná, jakých úžasných proměn jsem byla svědkem.

V kurzu se dějí doslova životní změny, které startují ve vašich životech další velké procesy a já jsem nesmírně vděčná, že můžu být u toho a vidět, jak záříte.

Každý rok kurz něčím vyšperkuji a vylepšuji, takže jsem se letos v Itálii rozhodla být jedno brzké ráno sama sobě kameramanem, zvukařem, stylistkou, make-up artistkou i autorkou myšlenek.

Zkrátka když chcete mít jiné výsledky, musíte být ochotné dělat věci v praxi a v každodenním životě jinak. Třeba vzít na dovolené v 6:48 do výtahu židli z apartmánu, do plážové tašky sbalit pár outfitů, počítač, mikrofon, nechat v posteli spícího muže i děti a vydat se na prázdnou pláž najít to správný místo na natáčení videí.

I na dovolené mě popadla tvořivá vlna inspirace a oblíbená rubrika Inspirace z Itálie dostala v kurzu Magicky ženská nový kabátek. Letos se máte v kurzu na co těšit!

Itálie mě vždy inspiruje. Nejen v módě a ve stylu oblékání, ale taky ve tvoření.

Ne náhodou mám v kurzu Magicky ženská pravidelnou rubriku s inspirací z Itálie, kterou si moje ženy vždy chválí a těší se na ni. Jsou v ní super praktické myšlenky, které mě napadaly, když jsem před lety kurz tvořila v italském městečku Grado. No a protože každý rok do kurzu doplňuji o novinky a něco fajnšmekrovýho (a ty z vás, které jste v kurzu, máte aktualizace zdarma), letošní Itálie mě kromě jiného inspirovala k tomu, dát této italské rubrice v členské sekci kurzu nový kabátek.

Tak jsem nelenila a šla rovnou do akce a s východem slunce jsem si z pláže udělala natáčecí atelier. Co na tom, že se na mě kolemjdoucí prapodivně dívali. Tohle kreativní tvoření a vymýšlení mě baví a když vám díky němu můžu poslat užitečné a funkční tipy, naplňuje mě to ještě víc.

Intensive a prvních 11 žen v nových hloubkách seberozvoje skrze péči o sebe

Letošní běh kurzu Magicky ženská a všechny změny, které se v průběhu roku děly s ohledem na změnu bydlení, měly do projektu daleko větší přesah. Už dva roky jsem cítila, že se chci věnovat práci se ženami ještě hlouběji.

Přece jen 10 let zkušeností s vedením lidí, rozvojem, zpětnými vazbami, školením a koučováním člověk sám před sebou neukryje. Zvlášť, když vás tohle na vaší práci vždycky bavilo nejvíc.

Miluju online svět a online vzdělávání, ale cítila jsem, že bych k tomu všemu ráda tvořila a pracovala s úzkou skupinou žen ještě hlouběji. Na úrovních, kde je potřeba osobní vedení, osobní péče a prostor pro individualitu. Prostor, kde se tvoří nová úroveň důvěry, předávání energie a úplně jiná rovina transformačních změn. Dlouho jsem to odkládala. Ale během narozeninové akce na moji knihu Magicky ženská jsem do toho praštila a spustila přípravy programu, po kterém moje intuice toužila už dlouho.

V září jsem otevřela brány intensivní půlroční spolupráce pro velmi úzkou skupinu žen a program se naplnil velmi rychle.

Program Magicky ženská Intensive je výjimečný tím, že si ho nemůžete jen tak koupit tlačítkem na prodejní stránce. S každou ženou v programu jsem měla před vstupem individuální call, aby měly ony i já jistotu, že si vzájemně sedneme, že spolupráce bude fungovat a že vznikne naladěná skupina žen, které budou ochotné se vzájemně při své transformaci podpořit.

Povedlo se to skvěle.

 • Od října pracuji individuálně s každou mojí Intensive ženou.
 • Pravidelně se setkáváme s celou skupinou na pravidelných zoom callech.
 • Věnujeme pravidelně čas společným zoom setkáním při práci s metodou The Work
 • Procházíme jednotlivé moduly programu a kus cesty máme ještě před sebou.

Změny, které se v přemýšlení žen, v sebejistotě a umění postavit se do své ženské síly a vize udály za necelé první dva měsíce, jsou dechberoucí.

Jsem nesmírně vděčná, že s ženy dovolily investovat do sebe a místo jedné luxusní dovolené dopřát samy sobě změny, které jim budou sloužit celý život.

4. Opustit něco skvělého, aby mohlo přijít něco ještě lepšího. Aneb stěhujeme se do nového domu

Pravděpodobně jste si ani kampaně na program Magicky ženská Intensive nestihly ani všimnout. Byla totiž nenápadná a primárně jsem nabízela možnost vstupu ženám, které už prošly mými kurzy, aby měly výhodu a možnost pokračovat hlouběji jako první. Ale věřte mi, že ani já jsem tohle velké poprvé nebrala příliš kampaňově a prodejně. O to tady totiž vůbec nešlo. Tohle není produkt na tvrdý prodej, tohle je srdcová spolupráce a změna. A ta musí dozrát na obou stranách.

Navíc jsem v průběhu otevření přihlášek řešila další netradiční věc a nový začátek. Vyklízení bytu do stěhovacích krabic a přesun do nového domova.

Poslední webinář ze staré pracovny jsem vysílala právě při otevření intensivního programu Magicky ženská Intensive a proběhly tu první discovery cally s ženami z programu.

Nebudu lhát, byl to mazec. I když jsem se na nový domov těšila, byla jsem plná nervozity a napětí, jak to celé dopadne, řešili jsme v průběhu několik zádrhelů a prodlužování termínů se stěhováním a předáváním bytu. Přišlo mi, že je to celé natěsno a když nám domů přivezli stěhováci všechny ty stěhovací krabice, tak jsem regulérně brečela jako želva. Balit celý byt do krabic s dvouletým Adrianem bylo veselé, trochu se divím, že jsem ho někam nepřibalila.

Ale stálo to za to. Objevili jsme totiž dům v ráji. U lesa, s velkou zahradou, s dvěma pracovnami.

Dům, ze kterého jsem za 20 minut autem v centru Prahy a můžu usrkávat horkou kávu s pohledem na turistický šrumec. Zkrátka jediné, co náš vysněný dům nesplňuje z těch požadavků, které jsme si na jaře sepsali, je krb. Ale tuhle kosmetickou vadu na kráse jsme mu odpustili během pár minut. Koupit totiž novostavbu blízko Prahy u lesa a se zahradou, dodělat si ji k obrazu svému a vyladit si ji do detailů, to je na dnešní dobu řekněme tak trochu zázrak. A pamatujte – zázraky se dějí, když si je dovolíte.

Poprvé v novém domě, kdy jsme dostali klíče a viděli dodělanou podlahu a dveře. Skvělý pocit nadšení a nervozity zároveň. Začíná nová etapa.

A tak jsme na konci září opustili náš skvělý být s nejkrásnější terasou, abychom vytvořili něco ještě krásnějšího.

Tohle období mě učilo (a učí) nelpět a dovolit si pustit něco skvělého, aby mohlo přijít něco ještě lepšího. Sbalili jsme náš život do jednoho stěhovacího auta a nebudu kecat, znovu jsem utřela hromady slz.

V našem bytě bylo krásně, náš život tam nabral nové obrátky a směr. Právě tam jsme o velký kus vyrostli, zmoudřeli, uvědomili si, jak všechno rychle letí a jak chceme žít naplno. Kromě nezapomenutelných životních zážitků a změn jsme přetvořili docela obyčejný prostor na něco úžasného a výjimečného. Na prostor s Duší a krásnou terasou, která místo betonových kachlí dělá rozkvetlý domov stovkám čmeláků a včel.

Z betonové placky jsme vytvořili místo s Duší, která se stala rozkvetlým rájem nejen pro nás. A já jsem si na ní denně užívala svoje ranní rituály.

Právě v tomto prostoru jsem psala knihu Magicky ženská, tady vznikl v roce 2016 celý projekt, online kurzyKlub. Právě tady jsem prožila stovky probdělých nocí v tichu u počítače, abych zhmotnila nápady a vize a poslala je za vámi. Nakonec tu vznikla i vize programu Magicky ženská Intensive. Ale jeho tvoření už čekalo na novou pracovnu a novou energii.

Tak jsem se s pokorou rozloučila a poslala jedno velké DĚKUJI. Bylo to několik let naše nádherné DOMA. Tahle výjimečná terasa a energie bytu s výhledem do ráje navždy zůstane v srdci a ve vzpomínkách. Točila jsem pro vás na ní spoustu videí a měla svoje nezapomenutelné kouzlo.

Ale další krok volal. A právě o tom je život. Tvořit kolem sebe krásu, nelpět, umět opouštět staré, mít sny a pouštět se do nových dobrodružství.

Tak snad bude i tenhle střípek inspirací pro vás, abyste tvořily. Když vás to zavolá, mějte odvahu pustit zajeté koleje, abyste si mohly vyšlapat novou cestu životem. Protože čas letí!

5. Čas letí fakt rychle. 6 let mámou a Klubovna k výročí

Sama té rychlosti někdy nemůžu věřit. Hodně to vidím na dětech.

V říjnu oslavil Oliver 6 let a já zase v tom všem dojetím slzela, protože se před chvíli přeci narodil a teď už si tu vesele sfoukává svých 6 svíček na dortu. Tohle jsou okamžiky, kdy si ještě víc uvědomím, že není čas ztrácet čas a čekat na “až” v tom, abych žila život podle sebe. Užívala si krás okolo sebe a taky práci a tvoření pro vás, které mě neuvěřitelně baví a naplňuje a hlavně mi dává smysl, protože vidím vaše proměny a životní změny.

Na začátku října jsem jich četla v mailové schránce spousty. Měl totiž první narozeniny i Klub Magicky ženská, kde jsme společně pravidelně v kontaktu a měníme krok za krokem vaše každodenní návyky. První ročník klubu byl za námi a prošly jím stovky žen. Některé na pár měsíců, většina z nich si dopřála roční péči a spousta z nich pokračuje dál.

A když přišel jednoho večera už v nové pracovně nečekaně nápad, vytvořit pro vás prostor, jak vám usnadnit život, najít větší spokojenost v každodennosti a dovolit si v péči o sebe dělat každý den malé krůčky vpřed, poslechla jsem intuici a ten nápad zhmotnila.

Vznikla Klubovna, kde najdete detailně zpracovaných 12 ženských témat z prvního ročníku Klubu, 60 videí, stovky vyzkoušených praktických tipů do každodennosti a 12 inspirací ze světa. Je to prostor, kde si můžete dopřávat svoji pravidelnou chvilku pro sebe, protože získáte studnici inspirace k nejrůznějším tématům ze světa vědomé ženské krásy a ženské energie.

Když na to všechno koukám, říkám si, jak my ženy někdy podceňujeme to, co dokážeme zvládnout malými pravidelnými krůčky vpřed. V Klubu točím každý týden nové video a za rok z toho vzniklo něco úžasného.

Dokážete si představit, jaké změny za rok dokážete udělat vy, když se rozhodnete teď něco malého ve vašem životě změnit a vytrváte v tom celý jeden rok?

6. Nová pracovna, velká investice do sebe a nový start mého podnikání

Přesun do nového domu otevřel úplně nový prostor okolo mě i uvnitř mě, novou chuť do tvoření i novou inspiraci. Bylo a stále to je jedno velké wow.

Pořád tvoříme, ladíme, řešíme interiér a na jaře nás čeká tvoření zahrady a posezení před domem. Kdo mě sledujete na sítích, víte, jak moc mě tohle ladění baví a jak je mojí vášní. Už několik let s vámi sdílím #krásuvdetailech a umění hledat krásu v maličkostech okolo sebe.

Teď je to úplně nové, náročné a skvělé zároveň. Sedět poprvé ve své nové pracovně, vybavovat ji a s výhledem na les nechat přicházet nové myšlenky a nápady, o tom se mi fakt na začátku roku 2021 ani nezdálo.

A i když jsem si myslela, že těch nových začátků a finančních investic bylo už nad hlavu, intuice v zavelela zase.

Vy, které jste se mnou už dlouho, víte, jak ráda se vzdělávám a posunuji se vpřed. S přesunem do energie nového domu jsem už výrazně cítila, že potřebuji i do svého podnikání poslat novou energii a nový pohled. Už jsem se cítila zacyklená v tom všem, co pro vás chci tvořit, ve vedení kurzů, Klubu, v administrativě, v odpovídání na zprávy na Instagramu a na Facebooku, ve vedení facebookové skupiny, natáčení podcastů… zkrátka ve všem, co bych pro vás ráda tvořila.

Jedna z manter, kterou se snažím dlouhodobě předávat a inspirovat, je umění říct si o pomoc a najít si průvodce, když to budete cítit a potřebovat. Abyste na změny nebyly samy.

Už od roku 2013 mám svoji mentorku, se kterou si každých 14 dní procházím svoje myšlenkové pochody, učím se nové techniky práce s myslí, s energií a s tím, co se mi v životě děje. Je to pro mě krásné zastavení a skutečně smysluplná hodina pro sebe.

Věnovat se růstu projektu Magicky ženská a sama sobě, to je cesta, která mi dává smysl. A je skvělé mít na cestě průvodce, od kterých se můžete inspirovat.

Letos mě to ale táhlo k většímu ponoru do sebe. Myslím, že vzhledem ke všem těm změnám se není čemu divit. Zkrátka když se pohne ve vašem životě jedna oblast, musí se zákonitě tahle změna energie projevit i jinde. Proto když mě na podzim intuice vedla do dvou zajímavých podnikatelských kurzů, říkala jsem si, že to přišlo v nejméně vhodnou chvíli.

Ale nemohla jsem si pomoct, moje podnikání si zavolalo změny samo.

 • Jeden z ročních programů vede islandská mentorka Sigrun, která má multimilionové podnikání a pomáhá podnikatelkám po celém světě. Sleduji ji už přes dva roky a až teď jsem cítila, že uzrál čas na velkou finanční investici do jejího ročního programu, kde se pravidelně setkávám s podnikatelkami z celého světa. Zároveň mám přístup k neuvěřitelně praktickému know-how a k nejrůznějším funkčním strategiím, takže se sama těším, až se budu v následujícím roce posunovat dál.
 • Druhý program, který mi dělá radost a byl další velkou investicí konce roku, je program mentorky Lenky Lutonské, která vede svoje studenty k energetickému růstu a k práci s energií (nejen) v podnikání.

V tomhle propojení pro sebe vidím obrovskou sílu a chuť zkoušet nové věci, víc se stabilizovat, tvořit pro vás ve větším flow, ale zároveň méně pracovat a mít jasné hranice.

Propojit tvrdé strategie, které jsou spíše v mužské energii s ženskou energií plynutí a vnímání toho, po čem touží moje Duše je přesně cesta, která mě baví a pomáhá mi růst. Je to cesta, díky které si můžu pravidelně ujasňovat svoje priority, mít přehled o nejnovějších trendech, pracovat na svých hranicích a práci s pozorností.

Za dva měsíce, co jsem se pustila do studia v těchto mentoringových programech vnímám velký posun ve spoustě věcí, které nejsou na první pohled vidět, ale které já sama velmi cítím:

 • Ještě víc jsem si dovolila delegovat a říkat si o pomoc a navázala nové spolupráce s lidmi, kteří mi v projektu pomáhají.
 • Dokonce jsem si po šesti letech tvoření s dětmi na klíně a po nocích dovolila Adrianovi pořídit na dvě dopoledne v týdnu slečnu na hlídání, abych mohla v nové pracovně v klidu dělat to, co právě potřebuji a taky mít pravidelné hovory s mými Intensive ženami. Myslím, že vám o celém procesu natočím jednu podcastovou epizodu. Co si budeme povídat, nejsem zkrátka za celou dobu šesti let mateřství maminka, která nepracuje. Těch probdělých nocí u počítače mám na kontě fakt stovky.
 • Ještě důsledněji říkám NE věcem, které mi nedávají smysl a uvědomuji si, kde tvořím jen proto, že “by se to tak mělo” a kde jsem naopak ve flow a tvořím z Duše.
 • Začínám víc plánovat a propojuji ženskou intuici s mužským principem a strategií. Tohle pro mě bude výzva, ale myslím, že to hlavní už se stalo. Pochopila jsem, že tak, jak jsem byla nucená plánovat v korporátním světě, to ve svém podnikání mít nemusím, ale že plány a strategie mají svůj smysl.
 • Dovolila jsem si myslet v nových rozměrech a během prvního měsíce se na jednom mentoringovém individuálním hovoru zrodil nápad, který jsem pak doťukla na našem mini-mastermindovém setkání s mými kamarádkami.

7. Zrodila se Triáda

Když se začnou dít změny okolo vás a ve vašem prostředí nebo vzhledu, znamená to jediné. Že i uvnitř něco dozrálo. Že dozrál prostor na další změnu, po které vnitřně toužíte. Někdy je právě tohle na rozhodnutí to nejtěžší. Dovolit si to. Přijmout myšlenku, že i vy můžete, že si za to stojíte, že si to můžete dopřát. Přijmout tu změnu, která se rodí.

A tak jsem i já po všech těch velkých změnách cítila, že se ještě pár věcí musí změnit, aby to celé znovu-zrození dávalo smysl.

Už delší dobu jsem cítila, jak byla moje pozornost roztříštěná. Jak jsem se ženami řešila vždy jednu oblast, která je zajímá, ale která je neviditelnými nitkami provázaná s těmi ostatními, které ale teď “tolik nepotřebují”.

Jenže ženská krása, péče o sebe a svůj vzhled je oblast, ve které potřebují pozornost všechny její aspekty.

 • Řešit líčení bez péče o pleť je nesmysl.
 • Ladit styl a nevědět o základech líčení je neúplné.
 • Tvořit ženský šatník bez toho znalosti základů, materiálů nebo stylu je loterie.
 • Řešit vzhled a nevnímat při tom mindset a nastavení mysli je krátkozraké.

Zkrátka oddělovat od sebe to, co k sobě patří jenom proto, že teď “hoří” jen to jedno, není dlouhodobé řešení. Tak jsem se před koncem roku konečně rozhodla, že už to nechci kouskovat a že chci soustředit pozornost jedním směrem od A do Z. Chvíli jsem si tomu ve své hlavě bránila. Byla jsem roky zvyklá učit vás základy péče o sebe zvlášť. Protože každá z vás chtěla vždy něco jiného. Kousek mozaiky. Jenže upřímně – ten sám o sobě prostě nestačí.

Proto jsem dovolila sama sobě další změnu. Změnu, díky které vás to naučím celé a poskytnu vám prostor, který v našem česko-slovenském rybníčku nenajdete. Ucelený systém, který vás provede praktickými základy péče o pleť, líčení a stylingu, tak, abyste znaly souvislosti, které vám navždy změní pohled na to, co máte na sobě, ve skříni nebo v koupelně. Protože první jsou vždy základy.

Proto se změnilo i pozadí projektu Magicky ženská. Už nebudu nabízet zvlášť kurzy líčení nebo péče o pleť. Ani nebudu tvořit zvlášť kurz oblékání a stylingu, o který si tolik píšete. Zjednodušila jsem nabídku programů a dala jim ucelenou formu jak v oblasti rozvíjení ženskosti a přemýšlení sama o sobě v kurzu Magicky ženská, tak nově i v oblasti praktických dovedností a pravidel.

Chci podpořit ženy, které mají chuť na velké změny, velkou úlevu a velkou dávku sebejistoty. Proto vznikla TRIÁDA, která skvěle doplňuje pilíře projektu a naučí vás důležité základy v péči o pleť, líčení i stylingu.

Zjednodušení a projasnění vize projektu Magicky ženská

Takže se na konci roku 2021 ohlížím a vidím, jak se nečekaně projekt Magicky ženská zjednodušuje, dává smysl a kopíruje ty nejdůležitější myšlenky, které jsou v pozadí celé vize.

Pomáhat vám měnit:

 • nastavení mysli a umění hledat svoji krásu, ženskost i sebevědomí ve vaší hlavě
 • pomáhat vám v ucelené formě prakticky v péči o pleť, líčení a oblékání
 • vést vás do změn každodenních návyků v péči o sebe a dovolit si vás vést i do intenzivnějších hloubek sebepoznání skrze pochopení své krásy a péče o sebe.

Tak se v průběhu roku se vlastně zcela intuitivně změnila a zjednodušila i struktura intenzivních online kurzů a spolupráce se mnou. Jsem za tento přerod nesmírně vděčná a jsem si jistá, že i pro vás tohle bude jednodušší cesta, jak si vybrat, čím v péči o sebe začít a jak změny pojmout.

8. Nečekaná facka nakonec? Ukradený facebookový účet, aby nových začátků nebylo málo…

Aby těch změn v roce 2021 nebylo málo, konec roku se místo poklidu nesl a stále nese v trochu stresovější atmosféře, než jsem chtěla a původně zamýšlela. Druhá adventní neděle se nesla ve znamení hackerského pokusu o ukradení mého osobního facebookového profilu, který se bohužel i přes dvojfázové ověření povedl. Neptejte se mě jak. Moje osobní domněnka je, že mi hackli e-mailovou schránku a přes ni dokázali dvoufázové ověření prolomit.

Ty z vás, které rozumíte sociálním sítím a nastavení Byznysmanažerů a reklamních účtů, tušíte, jaký je to prů*er. Že je ohrožená nejen vaše kreditní karta (kterou jsem samozřejmě pohotově zablokovala), ale taky vaše práce, facebooková stránka nebo Instagramový účet, protože ať chcete nebo ne, v dnešní době je vše v pozadí propojené a provázané.

Ani po celém měsíci nemám z podpory Facebooku řešení. Ale díky tomu, že jsem na stránce i ve svých skupinách měla druhého správce, můžu svoje profily ovládat mezi tím, co neustále s podporou řeším vrácení účtu nebo to, aby starý osobní účet alespoň nemohl nijak dál moje tvoření ohrozit. Protože představa, že si nějaký hacker jednoho dne ráno uvaří kafe a řekne si, že si pro srandu králíkům moje několikaleté tvoření smaže, to mi popravdě moc radost nedělá.

I proto jsem vytvořila na Instagramu nový účet a na facebooku i novou facebookovou stránku. To abyste mě kdyžtak dobře našli, kdyby si fakt to kafe jednoho rána uvařil se špatnou náladou.

Teď mě tedy na Instagramu můžete sledovat na dvou účtech:

Můj osobní profil, který ve svém tvoření buduji už od roku 2013 a věřím, že se ho hacker nerozhodne smazat… Pořád jsem tam aktivní a sdílím střípky z podpokličky tvoření i životního stylu.

Nově vzniklý profil, který jsem zakládala hned po hacknutí účtu. Plánuji ho využívat více jako projektový profil, kde uvidíte i více fotek s hosty podcastů, s mými ženami nebo z tvoření.

Na Instagramu aktuálně oba profily používám a tak pomalu, ale jistě, vzniká i samostatný profil projektu, což je vlastně nečekaně docela fajn začátek. Protože umět oddělit pracovní oblast od té osobní jsem si vždycky přála a na projektovém profilu vám budu dávat ještě více prostoru na témata a otázky z oblasti ženské krásy, péče o sebe, péče o pleť, dělání si času na sebe bez výčitek, sebevědomí a sebejistoty, ženskosti v šatníku a v líčení a taky z nastavení mysli a mindsetu.

Když jsem vám na konci roku tuhle zprávu zveřejnila na sítích a taky v e-mailu, snesla se ke mně taková vlna podpory, že jsem to obrečela několikrát.

Jste úžasné a vážím si toho, že projekt Magicky ženská podporujete, fandíte mému tvoření a baví vás inspirace ze světa vědomé ženské krásy. Je to úžasné a děkuju, že spolu děláme svět krásnějším místem pro život, protože ženská krása a pohoda jsou právě těmi cestami, jak může být svět okolo vás prozářený vaší energií.

Sledovat mě dál můžete i na Youtube kanálu, kam v tomto roce budu dál přispívat inspirativními videi a rozhovory.

9. Rok 2021 byl taky o zážitcích, podpoře a setkávání

Zážitků, výletů a dobrodružství bylo i v roce 2021 požehnaně a i jsem za ně vzhledem k řádící covidové situaci nesmírně vděčná. I v tomto roce jsem si užila spoustu dobrodružstvíměla kolem sebe svoji komunitu podporujících žen a kamarádek.

Užili jsme si třeba ranní Benátky téměř bez turistů! Nádherný zážitek.

Setkání na plážích, na zámcích, u nás doma, s dětmi i bez dětí. Bylo to skvělé a jsem nesmírně vděčná, že mám kolem sebe naladěné ženy a hlavně skvělé kamarádky, se kterými se podporujeme nejen v podnikatelském světě.

A taky jsem se víc než kdy jindy osobně setkávala online s vámi – ať už na klubových kafích, na zoom workshopech nebo v rámci programu Intensive.

Rok 2021 přinesl do projektu osobní online setkávání. A bylo to boží! Pravidelná klubová kafe, spousta společných i individuálních zoom callu. Taky jsem odvysílala spousty webinářů a jsem za to nesmírně ráda.

Na podzim jsme si navíc užily setkání skutečně osobní a to v atelieru, kde jsem se potkala se třemi z vás. S ženami, které v rámci kurzu Magicky ženská získaly výhru v soutěži a dostaly ode mě profi líčení a profi fotky jako připomínku toho, co vše si můžou jako ženy dopřát a jak dává smysl na sebe myslet.

Tradiční setkání v atelieru s ženami z VIP verze kurzu Magicky ženská stálo za to. A nadšení z fotek a ženské atmosféry mělo dozvuky spoustu dní.

10. Co v roce v projektu Magicky ženská bavilo vás aneb 3 vaše NEJ

Když bych se měla ohlédnout za tím, co jste si nejvíc v tomto roce užívaly v projektu vy, vypadalo by to takto:

#1 Nová energie v šatníku

Ta byla ze všech výzev zdarma, webinářů a workshopů skutečně nejoblíbenější a i to je jeden z důvodů, proč mi dává smysl vás na začátku roku ve třídění šatníku znovu podpořit. Ať už ho třídíte pravidelně nebo je to pro vás noční můra, je to zkrátka skvělý start roku, který v energii a podpoře ostatních žen zvládnete daleko snáz. A ta úleva, když otevřete šatní skříň a vidíte tam sebe, je zkrátka k nezaplacení. Do letošní šatníkové čistky se můžete zapojit tady >>

#2 Podcast o srovnávání s ostatními ženami

Nejoblíbenějším podcastem se v tomto roce stala opět epizoda o srovnávání se s ostatními ženami. Je to téma, které nás ženy potkává na nejrůznějších místech – od vzhledu, kvality pleti nebo vlasů, přes mateřství, porovnávání úspěchu nebo toho, kdo má lepší styl. Epizodu si můžete poslechnout na blogu tady nebo na Spotify nebo Apple podcast.

#3 Osobní video s osobním příběhem, jak ho ještě neznáte

Na Youtube kanálu se vám nejvíc líbilo netradiční video s mým osobním příběhem, který jsem natočila formou storytellingu.

Přiznám se, že jsem po celém dni natáčení měla trochu šimrání v břiše, co vše jsem na sebe práskla a co jsem vlastně do kamery povídala. Protože tento styl natáčení je absolutně bez přípravy, reagujete na otázky, které přichází a jen odpovídáte tak, jak to cítíte. Za chůze, za běžných činností, jen tak, jak to plyne. A to je prostě majtrštyk a nejpřirozenější projev. Protože to jsem jednoduše já. Tak mě moc těší, že vás tohle povídání bavilo a zahrnuly jste mě spoustou krásných a podporujících zpráv o tom, jak vás tak upřímné sdílení podpořilo.

Videí vzniklo ještě víc, ale protože jsem řešila spoustu dalších věcí včetně stěhovacích krabic, nestihla jsem je všechna zveřejnit. Aspoň se máte na co těšit v prvních měsících roku 2022. Malé zamyšlenky zveřejním na sociálních sítích a delší videa na Youtube kanále. Tak sledujte, věřím, že se budou líbit.

11. Moje vize a záměry do roku 2022?

Budu upřímná. Nejsem člověk, který si dává předsevzetí a myslím, že z tohoto článku je vidět, jak důležité je pro mě řídit se svojí ženskou intuicí a momentálním naladění.

Ale tento rok a první dva měsíce v mentoringových programech mi dávají jasné vodítko k tomu, co chci zlepšit ve své práci tak, abyste si na moje stránky chodily rády pro pravidelnou inspiraci ze světa vědomé ženské krásy.

V roce 2022 mám vizi:

Věnovat se sama sobě

 • Mít sama sebe na prvním místě a hledat balanc ve všech svých životních rolích – od role mámy, manželky i podnikatelky. Ještě víc si nastavit hranice a věnovat pozornost tomu, co mi skutečně dává smysl. Sama moc dobře vím, že aby byla spokojená moje rodina, moje děti, partner i já sama, potřebuji začít u sebe. Posilovat spokojenost a vnitřní klid a věnovat si pravidelně vědomou pozornost.

Prohlubovat znalosti, studovat a posunovat svoje podnikání o level výš

 • Chci se ponořit do dalších hloubek péče o sebe a prohlubovat znalosti a zkušenosti, které jsem za tento rok zase nasbírala jak v oblasti stravy, péče o pleť nebo biohackerských vychytávek.
 • Chci se ponořit do studia dlouhověkosti a zpomalení stárnutí, a už teď hledám vhodnou cestu, jak se začít vzdělávat pod vedením průvodců, kteří jsou v tomto směru dál než já.
 • Budu pilná studentka v rámci svých podnikatelských mentoringových programů a chystám se z převádět informace z těch teoretických rovin skutečně do praxe. Mám na to dalších 10 měsíců.

Budu dál rozvíjet projekt Magicky ženská a pečovat o moje ženy v programech i Klubu

 • Těším se na další tvoření pro vás a na opečovávání žen v mých kurzech a intenzivních programech – od kurzu Magicky ženská až po program Intensive.
 • Dál budu točit videa do Klubu a podporovat vás ve změnách každodenních návyků v péči o sebe, protože postupné kroky mi dávají velký smysl a po víc jak roce fungování Klubu vidím, jak úžasné úspěchy po malých krůčcích slavíte. A to je nádherná motivace do dalšího tvoření.
 • Poprvé provedu skupinu žen Triádou a vyladíme ji společně do nejmenšího detailu. První běh bývá vždycky velmi intenzivní a nezapomenutelný. Začne v lednu a už se na něj neuvěřitelně těším.
 • Chci znovu spustit natáčení podcastů, protože vás baví a samy si o ně píšete a jsou pro vás studnicí inspirace, ke které se rády vracíte. Taky mám vizi pustit se do natáčení inspirativních rozhovorů s ženami, které mají co říct k tématu vědomé ženské krásy a jsou tvůrkyněmi, které různými způsoby obohacují náš ženský svět o krásné myšlenky, výrobky, oblečení nebo přístup k životu.

Budu si dělat radost, říkat Životu ANO a zkoušet nové věci

 • Na jaře se chystám pustit do tvoření zahrady u nového domu, která bude oázou pro duši. Na to se těším (ne)skutečně. Sledujte mě na sítích, tohle bude určitě hezká podívaná jako vždy, když se tvoří něco krásného.

A protože mě do spousty věcí a aktivit vede právě moje intuice, hodlám ji dál poslouchat a vnímat hlas svého srdce, aby mě vedl.

Mít sama sebe na prvním místě a dovolit si poslouchat svoji intuici a jít do akce. To je moje cesta i do dalšího roku.

Nikdy si nenechte ukradnout svoje sny a říkejte Životu ANO!

Mohla bych o roce 2021 povídat dlouho. Ale myslím, že tyto střípky stačí k tomu, abyste si udělaly představu o tom, co starého ve mě umřelo a co nového klíčí. Věřím, že to pro vás bylo čtení, které vás inspiruje k vašim novým začátkům ať už tento článek čtete kdykoli. Možná by to na závěr tohoto dlouhého článku chtělo nějaké hluboké moudro. Ale já pro vás mám jednu jedinou myšlenku, která podle mě úplně stačí.

Poslouchejte svoji intuici a mějte odvahu udělat vždy krok do neznáma, i když z něho máte strach.

Dovolte si cítit ten pocit, kdy se vám při nějaké myšlence nebo nápadu zježí chlupy na těle, kdy cítíte šimrání v břiše a trochu se vám zrychlí tep, protože cítíte, že to je to ONO. Ten pocit, kdy vás vaše intuice vede směrem, kterým jste vlastně vůbec neplánovaly jít.

Protože tohle je přesně ten pocit, který nás vede za dobrodružstvím Života.

Je to právě ON, co poslední rok intenzivně klepal u mě na dveře poměrně často. Tak i dnes důvěřuji a nechávám se vést, i když mi někdy pěkně lepí u zadku a mám strach. Ale přesně tenhle pocit stál u zrodu šatníkové výzvy, u zrodu našeho snu o novém domě až po zabalení poslední stěhovací krabice. Byl u momentu držení klíčů od nového domova až po sednutí si ke stolu ve zbrusu nové magicky ženské pracovně, odkud pro vás na další rok chystám řadu nové inspirace.

Protože Život je právě o tom. Říkat mu ANO, i když vás překvapí něčím, co nečekáte.

Věřím, že pro vás byl tento článek příjemným relaxem a vyprávěním střípků příběhu, který vás může inspirovat v plnění si vlastních snů.

A teď se do toho pojďte pustit i vy a posdílejte, co se v roce 2021 povedlo vám a co nového jste v něm začaly?

Podělte se o to:

 • Co se vám v loňském roce povedlo?
 • Kde jste následovaly svoji intuici?
 • Co nového jste zažily?

Napište svoje odpovědi do komentářů. Myslím, že nám tu může vzniknout krásné inspirativní vlákno, které vás bude motivovat k tomu nebát se nových výzev, začátků a plnění snů.

Díky, že jste tu se mnou a že pro vás můžu tvořit.

Míša

 

Přivítejte nový rok s novou energií v šatníku

Jak vytřídit oblečení, abys vědomě tvořila stylový a udržitelný šatník, ve kterém se budeš líbit sama sobě? Přidej se do kurzu ZDARMA a nauč se zásadní principy třídění šatníku, které můžeš hned použít, abys začala nový rok s oblečením, ve kterém se budeš cítit víc žensky a sebejistě.

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře