Triádky ~ Eva: Konečně znám svůj STYL, nakupování mě už nerozčiluje a v oblékání i líčení cítím svobodu!

Neuměla se oblékat, nakupování pro ní bylo stresující a na líčení zanevřela, když jí bylo 17 let. Přišel moment, kdy se v tomto nastavení jako žena začala cítit nesvobodně, protože i když by chtěla, neuměla udělat změnu. Jak to dokázala změnit?

Eva, maminka 2 dětí sdílí svůj příběh o své proměně v ženu, která si dnes oblékání užívá, nakupuje s klidem a v péči o sebe, oblékání i líčení cítí svobodu?

Co bylo poslední kapkou, proč se rozhodla vstoupit do Triády a jak jí v životě a vnitřní spokojenosti pomohlo to, že si ujasnila styl, naučila se základní pravidla fyziky a optiky ve stylingu, změnila návyky v péči o pleť a naučila se líčit? Jak se jako žena cítí dnes?

O tom jsme si povídaly v krátkém inspirativním rozhovoru. Poslechnout si ho můžete tady:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Pokud nemáte prostor poslouchat, můžete si rozhovor přečíst v článku níže.

Vítám vás u jednoho krásného rozhovoru s mojí klientkou a spokojenou účastnicí kurzu Triáda. Jsem moc ráda, že si Eva udělala chvilku a bude s vámi sdílet svůj příběh, svoji proměnu a to, co ji do Triády přivedlo. Tak si užijte rozhovor, věřím, že vás inspiruje.

Evi, jaké bylo tvoje PROČ jsi do Triády vstoupila?

Když jsem poprvé uslyšela o Triádě, měla jsem krátce po porodu. Když jsem poprvé všechny informace četla, říkala jsem si: “Péče o pleť – to se chci naučit! Líčení – nutnost a oblékání u mě naprostá nezbytnost.”

Možná “až příště”

Ale říkala jsem si – možná příště! Teď budu s miminkem hlavně doma. To nepotřebuju teď hned.

Samozřejmě jsem nebyla jen doma a potřebovala jsem z domu vylézt mezi lidi. A jeden den přišla úplná krizovka. Nevěděla jsem, co si mám obléct, po porodu mi spousta věcí nepasovala, bylo mi to těsné a já jsem opravdu nevěděla, co si mám vybrat.

Ten POCIT byl strašný…byla to poslední kapka

Tak jsem na sebe něco hodila, šla jsem ven… ale TEN POCIT, ten byl strašný. Cítila jsem se příšerně. To byla poslední kapka.

Přišla jsem domů a první co jsem udělala? Přihlásila jsem se do Triády. Věděla jsem, že takhle to dál nechci a že ten, kdo to může změnit, jsem jenom JÁ a že to nezvládnu sama.

Potřebovala jsem pomoc a věděla jsem, že Triáda a Míša mi určitě pomůžou.

Jak vypadala tvoje šatní skříň před Triádou?

To bych radši ani nesdílela. Měla jsem tam spoustu bavlněných triček. Nesnášela jsem nakupování. Vždycky se mnou musel někdo jít, někdo mě podpořit, někdo mi pomoct a poradit. 

Nesnášela jsem nakupování, v mé skříni byly jenom džíny a trička

V mé šatní skříni byly hlavně jenom džíny a bavlněná trička, občas nějaký svetr, který jsem stejně nenosila. Nosila jsem pořád to samé a necítila jsem se v tom dobře.

A když jsem měla jít na nějaký koncert nebo něco slavnostnějšího, byla jsem v koncích.

Volala jsem sestře a ptala se: Co si mám obléknout?

Takže hrůza.

Uklidním tě, že takto to má spousta žen, jsi odvážná, že to sdílíš takto upřímně nahlas, protože tohle je realita řady žen. Můžeš mi říct, jak vypadá tvoje šatní skříň dnes – jak se cítíš, když se jdeš oblékat?

Teď musím říct, že moje šatní skříň je protříděná. Byla jsem velice nemilosrdná a spousta věcí, které se mi už nelíbily nebo mi už neseděly do mého nového stylu, který jsem v průběhu Triády objevila, tak ty věci šly pryč.

Doplnila jsem do šatníku nové věci, protože po Triádě znám svůj styl. Vím, co chci a vím přesně i to, co nechci a nakupování mě už nerozčiluje.

Po Triádě znám svůj styl. Vím co chci i co nechci a nakupování mě už nerozčiluje!

Protože vím, co hledám, nakupuji docela s radostí a doplňuji cílevědomě svůj šatník tak, abych se cítila spokojeně a dobře. Když teď otevřu šatník a zamyslím se, kam bych dnes chtěla jít, tak si rychle vyberu co chci. Většina šatní skříně mi k sobě ladí, takže nemám ani problém kombinovat a díky Triádě se cítím skvěle a tak, jak jsem si to vždycky představovala.

Já to tak ráda slyším, protože ono to opravdu funguje. Když si to člověk nastaví, ví JAK a udělá to od začátku vědomě, tak to přesně takhle potom funguje. Mám z toho velkou radost!

Dokážeš mi říct, co tě v Triádě nejvíc posunulo, co se v tvém každodenním životě nejvíc změnilo?

Celkově bych řekla že hlavně oblékání, protože to u mě bylo v hrozném stavu. Teď se oblékám s lehkostí a když už se někdy chystám, tak radostně přemýšlím, do čeho se obleču. Hodně mě teď moje oblečení podporuje v ženskosti a v tom, jak se chci cítit.

Radostně přemýšlím, do čeho se obleču a moje oblečení mě teď podporuje

Hodně důležité pro mě bylo líčení. Já jsem se vlastně nikdy nelíčila (když nebereme v potaz nějaký pokus řasenkou v 17 letech, kdy jsem si málem vypíchla oko). Na líčení jsem úplně zanevřela, nechtěla jsem se líčit vůbec, ale zároveň mě to omezovalo. Neměla jsem na výběr.

Prostě jsem se nemohla nalíčit, protože jsem to neuměla. Taky jsem se v tom necítila dobře, protože jsem to třeba i chtěla vyzkoušet.

Díky Triádě už teď nemám s líčením problém. Když chci, tak se nalíčím (a řasenkou si už oči nevypíchávám) a jsem velice spokojená. Je to taková svoboda! A to je úžasné, když se žena může rozhodnout co chce a co nechce a vybrat si.

Díky Triádě už nemám problém

Kde všude ti to pomohlo v životě – fakt, že máš tu jistotu, že víš, co si obléknout, že víš jak se cítit dobře, jak pečovat o pleť, jak se nalíčit. V čem všem ti tohle pomáhá v každodenním životě?

Možná to bude znít trochu hloupě, ale mě to pomáhá i v tom běžném životě doma. Protože je rozdíl, když vstanu a věnuji se jako první domácnosti, dětem a vlastně až pak okolo oběda si třeba uvědomím, že jsem si nestihla vyčistit pleť. Tam mi uniká energie.

Ale když vstanu, udělám si svůj rituál v koupelně, tak mě to tak hezky nastartuje. Když se hezky obleču, tak se cítím dobře a nejsem taková ta máma uklízečka, ale cítím se opravdu jako máma Žena. 

Tohle bych přála každé ženě, aby se dala na první místo a aby si péči o sebe dopřála.

Evi, měla jsi před vstupem do Triády nějaké obavy? Bylo něco, kvůli čemu sis říkala “nevím”?

Ano. Bylo to ohledně líčení, protože jsem neměla ani kosmetickou taštičku. Neměla jsem vůbec nic. Ale nakonec se to krásně zvládlo.

Ještě se tě zeptám na jednu obavu, kterou může mít spousta žen. Ty jsi maminka s malým dítětem, jak jsi Triádu zvládala časově?

Malá měla zhruba 4 měsíce než Triáda začala, takže já jsem vlastně četla příspěvky hlavně u kojení nebo v mezičase. Péči o pleť a všechny úkoly jsem buď řešila s malou v nosítku anebo když spala. Může se to zdát třeba nekomfortní, čistit si pleť nebo zkoušet make-up s miminkem v nosítku, ale kdo opravdu chce, tak to zvládne. Navíc příspěvky ve skupině byly většinou krátké a úkoly byly skvělé. Takže to šlo skoro samo.

Měla jsem to velké PROČ, já jsem opravdu tu změnu potřebovala a opravdu jsem ji chtěla.

Mít to svoje velké Proč je důležité, a pak je důležité to, co sis dovolila ty. Opravdu skočit a udělat to pro sebe, i když okolo sebe člověk vidí spoustu dalších důležitých věcí. Dovolit si jako žena něco jenom sama pro sebe, co změní tvoji energii, je skvělá investice, která se potom odráží všude jinde, nejen na její spokojenosti, ale na spokojenosti manžela, dětí. Takže já moc děkuji, že sis dovolila tuhle cestu Triádou!

Je něco, co bys ženám vzkázala, pokud se teď rozhodují, jestli je Triáda to pravé pro ně a mají v hlavě myšlenku “chtěla bych, ale…?” Máš pro ně nějaký tip nebo myšlenku, co bys jim řekla?

Vzkázala bych jim, že jestli je to trošku volá a jestli se chtějí cítit opravdu krásné, plné energie, chtějí dělat velké životní změny a chtějí něco nového, tak ať do toho jdou. Čas si určitě najdou! Někdy je sice potřeba bojovat s leností (já jsem s ní taky bojovala) i s tou dokonalostí. Protože ne všechny úkoly jsem plnila dokonale, ale nedokonalé něco je vždycky lepší než nic. 

Tak ať do toho jdou, ať to vyzkouší, určitě to bude stát za to!

Rozzáří se, budou spokojené.

A pak se stejně jako já ohlédnou za ten půlrok a řeknou si wow! To je úplně jiný pocit. Já jsem úplně jiný člověk, stálo to za to!

Slovo, které vyjadřuje můj postoj k Triádě je VDĚČNOST

To slovo, které vyjadřuje Triádu a ten můj vztah a postoj k Triádě je vděčnost. Velká vděčnost, že jsem do toho šla a že jsem udělala takové úžasné změny. Protože kvalita mého života je teď úplně jinde. 

Moc ti děkuji, že jsi ochotná svůj příběh sdílet a že jsi se podělila s ostatními ženami. Moc ti děkuji za čas a vám za pozornost.

*****

Chcete taky najít svůj styl, užívat si krásnou pleť a šmrncovní líčení? A k tomu na změnu nebýt samy a zvládnout ji rychle, krok za krokem a cítit se díky tomu sebevědomě a žensky? Přidejte se do dalšího běhu Triády. Klikněte sem pro více detailů >>

Chcete vypadat skvěle, cítit se přitažlivě a mít šmrnc nejen v oblečení?

Už 17. ledna 2024 startuje oblíbený online kurz

Naučíte se skvěle pečovat o pleť, jemně a žensky se líčit a stylově se oblékat a získáte sebejistotu nejen při pohledu do zrcadla. Získáte ucelené know-how, které vám ušetří energii, čas i peníze a přinese do vašeho života víc sebevědomí, ženskosti a spokojenosti sama se sebou. 

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře