Přihlášky na oblíbený letní online workshop jsou otevřené do 17.6.2024

LETNÍ ŠMRNC

Objev tajné letní vychytávky pro svůj styl, péči o pleť i líčení. Tohle léto si díky nim užiješ víc sebevědomě a žensky. Přidej se na online workshop tudy:

Nemám co na sebe! Proč je to skvělý?

Paráda! Nemám co na sebe!

Ne, nejásám proto, že bych se rozhodla začít s nudismem ani proto, že bych milovala nakupování v obřích nákupních střediscích. Kdepak! V posledních letech kolem mě konzum začíná jen tak proplouvat a já si dost pečlivě vybírám, do čeho investuji peníze.

Ale fakt, že je tady zase ten pocit, že nemám co na sebe, mi radost dělá. A vsadím stovku na to, že vy ho znáte moc dobře taky. Jen ho možná ještě nemáte ráda.

Nemám co na sebe!

Často nevíte proč a v ten moment si připadáte jak Alenka v Říši divů. Stojíte před otevřenou šatní skříní, rozhlížíte se a v hlavě vám běží věta, kterou zná každá žena.

Nemám co na sebe! Jak je to možný, když je ta skříň pořád plná?

Pokud patříte k ženám, které nad svým oblékáním vědomě přemýšlí, a přesto tyto pocity stále zažíváte, chci vás dnes uklidnit.

Je to v pořádku a je to naprosto skvělý!

A nebojte, nedostala jsem v Itálii u moře úpal. Jen jsem odjížděla přesně s tímto pocitem. Nemám co na sebe. Odjížděla jsem se záměrem, že si chci koupit nové dlouhé šaty. Protože v těch se cítím skutečně žensky. Nehodlám vám lhát, moje šatní skříň nezeje prázdnotou. Když onu čarovnou větu řeknu před svým mužem, nechápavě zakroutí hlavou. Nejspíš stejně, jako ten váš.

Jenže jen já vím nejlíp, jak se ve svém oblečení cítím.

A vy jste na tom stejně. Proto nedbejte toho, co si vaše okolí myslí a naopak se zamyslete, kde ten pocit „nemám co na sebe“ pramení. Protože pokud se o svoje oblékání zajímáte a přistupujete k němu vědomě, zjistíte, že ten zásadní důvod, proč máte pocit, že nemáte co na sebe, je jeden. Fakt, že oblečení ve vaší skříni už nepatří vám!

Vaše staré oblečení totiž už nepatří vám

Patří vašemu starému já. Ženě, která jej nosila před nějakým časem a cítila se v něm pohodlně a sama sebou. Jenže ta žena roste, vyvíjí se, moudří. Mění svoje role, názory a životní postoje a chce svůj život žít naplno. A to nejen uvnitř sebe sama. Ale i navenek, aby byla v souladu na všech svých rovinách. Aby i svým vzhledem a oblečením vyjadřovala, kým je a co právě teď žije.

Když takto vědomě ke své kráse a ženskosti přistupujete, a vědomě přemýšlíte nad tím, jaké kousky bydlí ve vaší skříni, přijdou období v životě, kdy zkrátka stojíte před skříní, která praská ve švech, ale skutečně nemáte co na sebe.

Ať vyberete a obléknete cokoli, necítíte se v tom dobře, pohodlně, žensky

Prostě vám to nesedí a cítíte se nesvá. A není to jen tím, že vás oblečení někde škrtí nebo už vám nevyhovuje materiál nebo barva. Často vám totiž nevyhovuje především jeho energie.

Pamatuji si na dobu, když jsem odcházela z manažerské pozice v bance na mateřskou dovolenou. Na ramínku ve skříni mi visela spousta pouzdrových sukní, vypasovaných košilí a sáček a v botníku stálo několik řad nádherných lodiček s podpatkem. Bylo mi jasné, že šest týdnů před porodem nebudu řešit, že mi k dopnutí knoflíků chybí asi tak půl metru šířky košile, a tak jsem to všechno dala jen na stranu a říkala si, že až se zase po porodu dostanu na svoji váhu, tak to všechno unosím.

Ano, na svoji váhu jsem se dostala záhy. Ale z oblečení, které v mé skříni bydlelo dřív, zůstala jen hrstka. Už jsem ho totiž nosit nemohla.

Nebyla jsem to já. Vyrostla jsem. Změnila jsem se. Pochopila jsem, jak chci, aby můj život vypadal a vědomě jsem se rozhodla tuto myšlenku podpořit na všech rovinách včetně té, kterou podporuji svým oblečením.

Proto jsem se se svým starým já v míru a lásce rozloučila, oblečení jsem vytřídila, vyhodila, darovala a procítila, jak to chci nově. Co vyhovuje mému současnému já.

Vyrostla jste, změnila jste se a vaše oblečení už k vám nepatří

Možná jste taky maminka, která má plnou skříň oblečení z minulosti a v posledních měsících nebo letech vám tam jen leží a vy na mateřské nebo rodičovské dovolené nosíte jen pohodlná trička, pohodlné kalhoty a sportovní oblečení. A už si ani nepamatujete den, kdy jste si na sebe udělala čas a nastrojila se jen tak, sama pro sebe, a něco z těch hromádek, co máte v poličkách, provětrala na čerstvém vzduchu.

A nebo děti nemáte nebo už jsou velké, vaše kousky ve skříni jsou různorodé a pěkné, ale vy se v nich necítíte dobře. A hledáte, co vám nesedí a vadí a nemůžete tomu přijít na kloub, zatímco ty komínky a spousta věcí na ramínku tam jen tak s otazníkem visí a zabírá místo i vaši energii.

Ať je to tak či onak, v momentě, kdy se rozhodnete ke své ženskosti přistupovat vědomě, začnete tyto fáze ve svém životě pozorovat. Začnete pozorovat, že se opakují a že přijdou momenty, kdy máte nutkavou potřebu vytřídit oblečení a nakoupit nové. Nevyčítejte si to! Naopak!

Začněte tyto fáze ve svém životě vítat, mají pro vás důležitý vzkaz

Vzkaz, že jste vyrostla. Že jste zkušenější, vědomější, moudřejší.

Vzkaz, který vám nese zprávu, že si zasloužíte odměnu pro sebe a svoje tělo, které chce být zahaleno do pěkných věcí – šatů, halenek, triček, kalhot – tak, aby se v nich ono i vy, vaše mysl a duše, cítilo skvěle.

V momentě, kdy prožijete ve svém životě nejrůznější změny – ať už je to mateřství, nový partner ve vašem životě, prožijete nevěru, rozchod, zažijete stresující období nebo třeba dokončíte nějaký důležitý projekt či etapu ve vašem životě, neděste se toho, že se vám ve vašem starém oblečení už nemusí líbit. Je to přirozené, že tu fázi života chcete nějakým způsobem ukončit a chcete se ukotvit v nové energii.

S vaším starým oblečením se pojí nejrůznější vzpomínky a jeho energie už s vámi zkrátka nemusí rezonovat.

Tak si dovolte poslouchat svoji intuici a jednoduše se této staré energie zbavte. S láskou ji propusťte a nechte ji letět. Užijte si tu radost, že jste začala cítit potřebu změny ve svém šatníku a jděte do ní naplno.

Paráda, nemám co na sebe! Jsem zase o kus dál.

Odměňte své nové JÁ

Dopřejte si pořádný vítr ve vašem šatníku a vezměte k tomu rovnou všechny boty a kabelky. Prociťte to, v čem se teď momentálně cítíte nejlíp, jaké oblečení podporuje vaši ženskost a aktuální rozpoložení. A pak dejte pryč to, co už k vám dnes nepatří a co je připoutáno k vašemu starému já.

A se svým současným já si dopřejte oslavu. Jděte a kupte si na sebe to, v čem se budete cítit jako v druhé kůži a co vás podpoří. Co vás podpoří jako ženu a jako bytost, která se rozhodla být sama sebou.

A nekupujte jen tak něco, co na vás skoční někde ve slevě. Nakupujte skutečně vědomě. Garantuji vám, že si takové nakupování zamilujete a užijete. Vím to nejen z vlastní zkušenosti, ale i ze zkušeností žen v online kurzu Magicky ženská. Jsem nadšená z toho, co mi píšou, když na vlastní kůži zažijí, jak je takové vědomé nakupování úžasné a jakou přinese ženě novou energii a radost ze života.

Právě v Itálii mi pípla zpráva od Reginy, která mi napsala:

Mila Misa! Dnes som na Teba opat s velkou vdakou myslela…nakupovala som, uzila som si to a nasla nadcasove kusky do mojho satniku. Vyuzila som pri tom, co som sa od Teba naucila v kurze v inspiracii z Talianska, o tom, ako nakupovat a prvy raz som nakupila v bocnej ulicke 😉 Samozrejme ako zaklad som mala informacie z ebooku o kuzlach obliekania!

Dopřejte si očistu a novou energii

Vědět, že oblékáte své nové já je neuvěřitelně očistné

Je úžasné, že jako ženy rosteme a prožíváme ve svých životech intenzivní období, ve kterém cítíme velké změny uvnitř sebe samotných. Prožíváme vnitřní růst a připravujeme se na cestu, která nás v dalších obdobích našeho života čeká. A je dobře, že v těchto chvílích máme pocit, že nemáme co na sebe, i když je v naší skříni momentálně plno.

To, co bylo, už nám teď nepatří. Patří to do naší minulosti. Dopřejme si změnu, je to tak správně a je to v pořádku.

Pro všechny ženy, které nemají co na sebe.

S láskou vám fandím.

Míša

***

PS: Zdravím v nových šatech a posílám svěží italský vánek. A jestli právě teď hledáte inspiraci, jak svoji krásu vědomě podpořit a nemáte ještě moji knihu, stáhněte si tady ukázku zdarma a začtěte se ještě dnes >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře