Přihlášky na oblíbený letní online workshop jsou otevřené do 17.6.2024

LETNÍ ŠMRNC

Objev tajné letní vychytávky pro svůj styl, péči o pleť i líčení. Tohle léto si díky nim užiješ víc sebevědomě a žensky. Přidej se na online workshop tudy:

Nikdy HO neuděláte dvakrát… aneb PRVNÍ DOJEM neoblafnete

Je to takový malý hajzlík a podruhé už vám to nedovolí. Někdy jste z něj pěkně na nervy, jak vám na něm záleží. Někdy je vám možná úplně jedno. Můžete ho snadno získat na vaši stranu, ale taky si díky němu můžete tak trochu v některých životních situacích znepříjemnit život.

Některé jste s ním kamarádky, některé na něj z vysoka pečete (i když byste neměly).

O kom, že je to řeč? Jak se ten chlápek jmenuje?

PRVNÍ DOJEM, prosím seznamte se

První dojem neuděláte dvakrát

Je to tak a jinak už to nebude. Je to hop nebo trop. Máte jenom jednu šanci. Tak ji nepromarněte a využijte ji naplno.

Nikdy nedostanete druhou šanci udělat dobrý první dojem.” – neznámý autor –

Ať už jdete na obchodní schůzku, na rande, na pracovní pohovor nebo jen tak na kafe. Všude chodí s vámi a působí na lidi okolo vás.

A jen vy sama určujete, jak se ten váš chová

a co o sobě prvním dojmem okolí řeknete. Co o sobě prozradíte. Je to jen vaše volba, jak na první dojem sdělíte světu, kdo jste a jak se vám na tomto světě žije. Buď na první dojem zaujmete, vzbudíte důvěru, pozitivní emoce a respekt. Anebo taky ne.

Připomínám si to vždy, když se s někým mám poprvé potkat.

A to, že jsem momentálně na mateřské na tomto nic nezměnilo. Tento fakt totiž platí jak v soukromém životě, tak v byznys světě. Zamýšlela jste se někdy nad tím?

Milá, drsná, romantická, sebevědomá

profesionální, rebelka, uťáplá, upravená, sebe-vědomá, nafoukaná, usměvavá, pečlivá, roztržitá…

Pokud máte pocit, že se při setkání s někým cizím necítíte dobře a jste nejistá a nervózní, nastal čas s tím něco dělat. Znáte to tvrzení Alberta Einsteina?

„Ta nejčistší forma šílenství je nechat všechno při starém a myslet si, že se něco změní.” – Albert Einstein –

Proto je někdy fajn se zastavit a věnovat si chvilku na přemýšlení. Může vám totiž ušetřit pak spoustu času.

Jaký první dojem CHCETE UDĚLAT VY SAMA?

Jedna věc je totiž perfektní. To, jaký první dojem uděláte, máte pevně ve vašich ruchách. Takže když se dobře připravíte a naučíte se pár základních pravidel a triků, máte vyhráno.

Podělím se s vámi o ty 3 nej:

  • Přirozenost a úsměv se vyplácí vždycky (nidko nemá rád zamračené kakabusy)
  • Všeho s mírou – i v oblečení a líčení (nechcete přece, aby si vás někdo pamatoval jako klauna)
  • Myslete na detaily – moje babička říkává „Michalko, hlavně nikdy hore huj a dole fuj“ … no přeberte si to po svém, v detailech je prostě velká síla.

Další praktické tipy k ženské kráse a prvnímu dojmu najdete v eBooku 13 nestárnoucích zásad ženské krásy, které znala i Coco Chanel, tak si je můžete stáhnout zdarma tady >>

Bacha, přestěhoval se i na web

Pro ty z vás, které se pohybujete i v dnešní době webové a máte své vlastní internetové stránky, mám důležitou zprávu.

Tento váš věrný společník se přestěhoval už i do online světa. Vaši klienti a vaši fanoušci vás hned na první dojem totiž hodnotí i podle prvního dojmu vašich internetových stránek a podle  vašich fotek na webu i na facebooku. Prostě se před ním ani tady jen tak jednoduše neschováte.

Ale i tady stačí nad ním trochu v klidu popřemýšlet a může vám být skvělým pomocníkem na hodně dlouho. Může vaše klienty na webu doslova lovit a vy ho budete milovat. Zase je to jen a jen na vás. Kterou cestu si zvolíte?

Bude ze mě učitelka

Musím uznat, že bych o prvním dojmu mohla vykládat hodiny. Mám spoustu zábavných (i méně zábavných) historek, které jsem zažila na pozici manažerky při pracovních pohovorech, když jsme vybírali nové posilko týmu. Za třináct let se toho naskládá hodně. K tomu se poslední tři roky intenzivně věnuji setkávání s ženami, líčení a stylingu a tam se o prvním dojmu bavíme v podstatě neustále.

Proto mě ten nápad (stát se tak trochu učitelkou) nadchl. Na spolupráci učit několik online předmětů jsem kývla hned a moc jsem to nepromýšlela. Virtuální škola podnikatelské samostatnosti je totiž místem, které mi dává velký smysl. Vše pod jednou střechou, spousta šikovných lektorů a online předměty nadupané užitečnými a praktickými informacemi.

Studujete v klidu a pohodlí domova

Uvaříte si čaj nebo kafe, dáte nohy nahoru, poslechnete si s papírem a tužkou v ruce video-přednášku a pak už je jen na vás, jak dál. Vyzkoušet hned nové informace v praxi nebo si video zopakovat a pustit si předmět znovu? Jak je libo, můžete cokoli.

A kdyby jen to.

Nemusíte studovat všechny předměty, žádné nejsou povinné, prostě si jen v klidu vyberete, co se vám líbí. Jeden předmět nebo pět. Je to jen na vás. Přiznám se, že jsem pečlivě prošmejdila všechna zákulisí školy, a hlásím: „Dobrý, perfektní, skvělý.“

První dojem neuděláte dvakrát

Je prostě fajn mít takto jednoduše vše na jednom místě

Možná jsem vám s tímto tipem kápla do noty hned a zrovna se vám budou některé předměty hned hodit. A nebo ne. Někde tu informaci pohřbíte, ale třeba se za nějaký čas bude hodit a vy si vzpomenete na tuto užitečnou školu. A budete se mít kam mrknout.

Škola právě otevřela své online lavice a já vás srdečně zvu, abyste nakoukly. Uvidíte, jaký první dojem na vás škola udělá 😉

A pokud vám stále vrtá hlavou, jak můžete skvělý první dojem udělat vy a jak zajistit, aby vás první dojem vždy podpořil, zvu vás do svých předmětů.

Do těchto předmětů jsem shrnula to nejdůležitější, co by měla znát nejen každá žena – podnikatelka, ale v podstatě každá žena, která chce na okolí působit skvěle během prvních vteřin. A která samozřejmě chce, aby ji její vzhled v jejích aktivitách co nejvíc podpořil.

Předměty samozřejmě nejsou jen pro ženy, ale moje články muži nečtou, takže se tady nebudu rozepisovat o bílých ponožkách v sandálech…

Těším se, že se v některém předmětu společně potkáme a myslete na jedno:

První dojem dvakrát neuděláte. Tak si dejte záležet

Ať je pro vás péče o sebe i o vaši krásu radostí ♥Máte nějaké tipy a otázky? Dejte mi vědět.

Chcete poradit osobně? Těším se na vás 🙂

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře