Pomáháte Krásou? Já jsem to zkusila a jsem nadšená! Inspirujte se…

Kdy jste naposledy někomu pomohla a ještě si tím sama udělala velkou radost? Já před týdnem a v pátek se nad tou krásou rozplývala. Chcete vědět jak? Inspirujte se a čtěte dál.

V posledních letech se učím dávat. Dávat a nic za to nechtít a nečekat. Ale teď jsem si dovolila pomáhat a ještě si sama udělat obří radost!

Nevím, jak to máte vy. Jak si tak stárnu, začínám mít pocit, že bych se měla trošku dělit o to, co mám. Dřív jsem nárazově přispívala na různé sbírky, ale nějak to nebylo ono. Nevědět, kam peníze jdou, slyšet jak se peníze zneužívají. Tak jsem zvolila jinou formu pomoci. Vybrala si jednu neziskovou organizaci a pravidelně jí každý měsíc posílám stejnou částku na účet. Taky sem tam proberu šatník a kousky, které nenosím, prostě daruji dál.

Když jsem před dvěma týdny dokončila a pustila do světa novou kuchařku o líčení, znělo mi v hlavě něco, čeho jsem se nemohla zbavit. Investovat první vydělané peníze zpátky. Ať se nový projekt rozjíždí co možná nejrychleji a dostane se do povědomí žen a dívek.

A tak jsem klasicky přemýšlela o dalším vzdělávání, reklamě a taky jsem nakoupila pár věcí pro točení videí, na která snad v dohledné době posbírám odvahu.

Investuj do sebe znělo mi pořád v uších…

Vzala jsem svoji oblíbenou novou Elle a naložila se minulou neděli do vany. Nejlepší investicí do sebe je zcela určitě relax. Časopisy i knihy otevírám náhodně a stránka, kterou otevřu poprvé, má být pro mě největším poselstvím. A tak jsem otevřela a ejhle! Wow, byla tady! Perfektní investice a radost v jednom 🙂 jednoduché, geniální, kouzelné.

Poselství přímo pro mě!

Kup si nové boty a díky tobě je dostane někdo jiný.

Jsem milovnice bot. Můj botník je už tak našlapaný k prasknutí, ale tomuto jsem nedokázala odolat. Ta myšlenka mě tak zaujala, že jsem okamžitě sedla k internetu a na půl hodiny se zasekla výběrem té pravé Krásy pro mě. Několikrát jsem si četla celou myšlenku projektu a byla jsem čím dál víc nadšená, že to někdo skvělě vymyslel a já se můžu zapojit.

Koupí krásných bot si nejen udělám radost, ale díky mě dostane boty dítě v rozvojových zemích, které boty nemá a potřebuje.

Při čtení řádků projektu One for One jsem byla překvapená. Nevěděla jsem, že pro tolik oblastí světa jsou boty nedosažitelným luxusem. A to nejen v rozvojových zemích, ale i v oblastech válečných konfliktů nebo v Latinské Americe. Když si vzpomenu na naše téměř měsíční cestování Kostarikou a Panamou loni v zimě, říkala jsem si, že tam děti běhají bosé asi proto, že je takové teplo. Je pravdou, že hlavně v Panamě jsme viděli obrovskou chudobu a boty tam na seznamu priorit nejspíš nebyly číslem jedna.

I to bylo jedním z důvodů, proč jsem po přečtení článku neváhala ani vteřinu.

Jak jinak pomoci než tím, že si koupím krásné, pohodlné boty a budu z nich mít sama radost? Jediný problém, který se vyskytl, byl ten, že jsem si prostě nedokázala vybrat! Ale nakonec jsem svého favorita našla. Objednala a spokojeně čekala.

V pátek jsem si na poště vyzvedla krabici. A když jsem ji rozbalila, měla jsem radost už jen z toho papírového obalu. A ty boty? Nádhera.

Nejen pro oči, ale i pro moje chodidla. A ta si zaslouží tu nejlepší péči, často někde lítám po líčení a focení a často na ně zapomínám.

Jemné saténové espadrilky v krásné ženské krémové barvě. Jsou elegantní a neskutečně pohodlné. A ještě jsem díky nim darovala boty dítěti v některé z nejchudších částí světa.

No jen mrkněte, vyfotila jsem vám je:

pomáhat krásou

Teď se asi ptáte, proč o tom píšu článek. Takže:

Za prvé: věřím, že ty z vás, které milujete módu a boty, nadchnu proto, do obchodu mrknout, udělat si radost a darovat další pár bot. Prostě se mi ten projekt strašně líbí a přála bych si, aby o něm vědělo co nejvíc lidí okolo mě.

Za druhé: vám chci ukázat, že krása jakkoli se může zdát povrchní, povrchní být nemusí. To, že si koupím nádherné boty a pomůžu tak někomu jinému je přece skvělý nápad!

Za třetí: věřím tomu, že mám kolem sebe lidi a čtenářky článků, které chtějí být nejen krásné, ale i užitečné. Tak vám chci ukázat další příležitost, jak na to.

Každý z vás si vybere tu svou cestu. Pokud pomáhat chceme, vždy si najdeme, jak na to.

Já jsem se našla v pomoci ženám, které chtějí svoji krásu ukázat světu a chtějí se cítit skvěle. Chtějí díky líčení a módě najít svůj styl a každý den dělat svět krásnějším. A tento projekt One for One mi k mému pojetí krásy perfektně zapadá a tak vím, že určitě nezůstanu u jednoho páru bot.

Věřím, že tímto článkem pomůžu více dětem a děkuji vám všem, kteří se zapojíte. Děkuji sobě a i oblíbené Elle, bez které bych nejspíš dál žila v nevědomosti. A děkuji za sdílení článku, ať se šíří dál a pomáhá.

Pomahat Krasou One for One

Teď už totiž vím, že Krásou a radostí budu pomáhat pravidelně!

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře