Otevřeně: Příběh Míši Měřínské, jak ho nejspíš neznáte aneb „Teď už máš fakt problém!“

Největší stopka přišla v momentě, kdy mi kamarádka řekla: Tak teď už máš ale fakt problém!

Věřím tomu, že osobní příběhy inspirují. Má to ale jednu podmínku. Když je moc nepřikrášlujeme a sdílíme i to, co by možná mělo zůstat pod pokličkou. Tak si spolu pojďme povídat o péči o sebe, ženskosti, kráse i sebelásce zase trochu jinak.

Otevřeně.
Bez obalu.
Upřímně až na dřeň.
Tak, jak si to možná spousta z vás jen myslí v hlavě a nahlas se to bojíte vyslovit.

Chci s vámi netradiční formou sdílet část svého příběhu, ať nežijete v iluzi, že bylo vždy všechno růžové. Detailně ho popisuji ve své knize Magicky ženská, kterou spousta z vás už četla.

Ale když dáte střípky svého příběhu do slov, má to zase jinou energii

Říkáte to, co skrze vás přichází a má být slyšeno. Upřímně, když jsme s Editou dotočily po třech hodinách povídání, sevřel se mi trochu žaludek, co jsem to vlastně na sebe všechno řekla. Vzniklo několik delších videí a skoro 20 provokativních “zamyšlenek” pro ženy, které samy sobě nejsou jedno. Tak dneska startuji trochu jiné vyprávění, ať si v něm každá najdete to svoje.

Přiznám se, že jsem se prvního zveřejnění trochu obávala a chvíli mi trvalo, než jsem klikla na tlačítko publikovat. Ale už po pár hodinách přišla nádherná zpětná vazba. Vaše slova a vaše vděčnost za to, že to říkám místo vás.

Z dnešního videa si odnesete inspiraci:

  • o hraní rolí a o iluzích
  • o tom, jak najít sama sebe
  • o totální upřímnosti sama k sobě
  • i o tom, jak poznat signály, že už jste fakt na hraně a je čas udělat krok stranou
  • dozvíte se i to, jak vzniklo semínko projektu Magicky ženská a co mi došlo na ostrově Jáva v Indonésii

A spoustu dalších myšlenek mezi tím, které vás věřím povzbudí a podpoří v hledání cesty sama k sobě, ke své ženskosti, kráse, sebeúctě a k tomu, jak být jako žena v životě spokojená.

Takže jak jsem to měla s ženskou energií a kdy přišla ta největší stopka v mém přemýšlení sama o sobě?

Poslechněte si část mého příběhu v tomto osobním videu:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Budu ráda, když mi do komentáře pod video napíšete, jakou jednu myšlenku si z něj odnášíte vy a v čem vám tohle moje otevřené sdílení třeba pootevřelo oči. Bude to pro mě milá zpětná vazba, že se vyplatí nepřikrášlovat příběhy, shodit masky a iluze a upřímně ukázat sama sebe.

Protože o tohle mi v projektu Magicky ženská jde. Podpořit vás na vaší cestě skrze upřímnou podporu a sdílení zkušeností.

Zvu vás na cestu každodenního objevování krásy a ženskosti

v příběhu v knize

MAGICKY ŽENSKÁ

Přidejte se mezi ženy, které se rozhodly objevit svou krásu a vědí, že pro skutečnou změnu je nejdůležitější změnit přístup sama k sobě. Tahle kniha už pomohla více jak 28 tisícům čtenářek. Začtěte se do jejích řádků taky.

 

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře