[3.díl] Co dokážou změny v péči o pleť v životě ženy? Zkušenosti rehabilitační lékařky Elišky Kotzmundové

3. díl mini-seriálu z reálného života žen o tom, co dokážou změny v péči o pleť v každodenním životě ženy.
Načerpejte samy pro sebe inspiraci ze zkušeností mých klientek, které se rozhodly udělat v péči o pleť změny. Díky nim se posunuly v životě a péči o sebe o mílový krok vpřed, cítí se víc sebejistěji a především rozumí tomu, co jejich pleť potřebuje na všech důležitých úrovních péče o ni.
Dnes  si budu povídat s Eliškou Kotzmundovou, která pracuje jako rehabilitační lékařka v Rehabilitačním ústavu. I při svém náročném zaměstnání si před rokem dopřála v kurzu Magicky ženská pleť čas sama pro sebe a nastartovala tím změny v tom, jak o svoji pleť i když pracuje na směny a její práce je poměrně stresující.
  • Jak změny hodnotí po roce?
  • Jaké souvislosti si v s ohledem na péči o pleť uvědomila a o čem před kurzem nevěděla?
  • Jak se zbavila vyrážky a oparů a jak se cítí dnes?
  • Proč byla ráda za obrovskou podporu ve skupině žen, které kurzem procházely společně?
  • A taky o tom, jakou jí byly inspirací její pacientky ve věku 80 let.
O tom všem jsme si povídaly v krátkém živém vysílání, tak načerpejte inspiraci.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ať vám rozhovor slouží, pomáhá a inspirujte. A nezapomeňte. I vy můžete své pleti dopřát změny. Když to dokázala Eliška, zvládnete to i taky a nemusíte na to být samy. Ráda vás cestou provedu v komplexním programu Magicky ženská Triáda >>

Odhalíte 5 krokový ucelený systém péče o pleť, díky kterému bude vaše pleť vypadat skvěle i bez nalíčení. Během modulů projdeme všechny klíčové oblasti – jak na úrovni těla, mysli tak životního stylu, a naučíte se universální systém, který vám v péči o pleť bude sloužit do konce života.

Pilíř péče o pleť je jedním ze tří pilířů Triády.  V programu získáte ucelené know-how, díky kterému si vyladíte kromě rituálů v péči o pleť i jemné ženské líčení a  šatník. Rozzáříte svůj vzhled a krásu a budete se díky změnám cítit sebejistě a hezky. Rozzáříte svůj vzhled a odnesete si klíčové souvislosti a zásadní zákonitosti, které vám pomůžou během pár chvil vypadat skvěle při jakékoli příležitosti.

Přihlášky do Triády jsou na pár dní otevřeny

Přidej se do 12týdenního programu a naučíš se skvěle pečovat o pleť, jemně a žensky se líčit a stylově se oblékat. Získáš ucelené know-how, které ti okamžitě ušetří energii, čas i peníze a přinese do tvého života víc sebejistoty a spokojenosti sama se sebou.

Výsledky ucítíš na vlastní kůži a okolí změny nepřehlédne.

Přihlášky jsou otevřené jen do úterý 17.1.2023

 

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře