[3.díl] Co dokážou změny v péči o pleť v životě ženy? Zkušenosti rehabilitační lékařky Elišky Kotzmundové

3. díl mini-seriálu z reálného života žen o tom, co dokážou změny v péči o pleť v každodenním životě ženy. Načerpejte samy pro sebe inspiraci ze zkušeností mých klientek, které se rozhodly udělat v péči o pleť změny. Díky nim se posunuly v životě a péči o sebe o mílový krok vpřed, cítí se víc sebejistěji a především rozumí tomu, co jejich pleť potřebuje na všech důležitých úrovních péče o ni.
Dnes  si budu povídat s Eliškou Kotzmundovou, která pracuje jako rehabilitační lékařka v Rehabilitačním ústavu. I při svém náročném zaměstnání si před rokem dopřála v kurzu Magicky ženská pleť čas sama pro sebe a nastartovala tím změny v tom, jak o svoji pleť i když pracuje na směny a její práce je poměrně stresující.
  • Jak změny hodnotí po roce?
  • Jaké souvislosti si v s ohledem na péči o pleť uvědomila a o čem před kurzem nevěděla?
  • Jak se zbavila vyrážky a oparů a jak se cítí dnes?
  • Proč byla ráda za obrovskou podporu ve skupině žen, které kurzem procházely společně?
  • A taky o tom, jakou jí byly inspirací její pacientky ve věku 80 let.
O tom všem jsme si povídaly v krátkém živém vysílání, tak načerpejte inspiraci.

Ať vám rozhovor slouží, pomáhá a inspirujte. A nezapomeňte. I vy můžete své pleti dopřát změny. Když to dokázala Eliška, zvládnete to i taky a nemusíte na to být samy, ráda vás cestou provedu v kurzu Magicky ženská pleť >>

Pokud nemáte v péči o pleť co zlepšovat a zajímají změny v dalších návycích v péči o sebe, přidejte se do mého Klubu Magicky ženská, kde načerpáte další inspiraci. Víc detailů zjistíte na této stránce >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu.

Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě.

Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře