Kniha ZDARMA jen za poštovné do pátku 6.8.

Přidej se k víc jak 18 000 čtenářkám a udělej si radost.
Objednej tu svoji tady >> 

[2.díl] Co dokážou změny v péči o pleť v životě ženy? Zkušenosti právničky Kateřiny Danielové

2. díl mini-seriálu o tom, co dokážou změny v péči o pleť v životě ženy. Načerpejte samy pro sebe inspiraci ze zkušeností mých klientek, které se rozhodly udělat v péči o pleť změny, díky kterým se posunuly v životě a péči o sebe o mílový krok vpřed, cítí se víc sebejistěji a především rozumí tomu, co jejich pleť potřebuje na všech důležitých úrovních péče o ni.
Dnes si o změnách v péči o pleť budu povídat s mojí klientkou Katkou Danielovou. Katka je právnička, která kurzem Magicky ženská pleť prošla v loňském roce. Co jí změny přinesly do života a jak změny po roce hodnotí?
Povídaly jsme si třeba o tom:
  • Jak se jí podařilo posunut se od občasného opláchnutí pleti vodou a mýdlem k systému, ve kterém má ujasněné priority v kosmetice?
  • Jak se jí povedlo ukotvit si návyk péče o pleť v každodenním životě a jak se jí podařilo dostat do stavu, že péči nevynechává?
  • Jak je se svojí pletí spokojená když se odlíčí?
O tom všem i o dalších souvislostech v péči o pleť jsme si povídaly v tomto rozhovoru. Využijte Katčin osobní příběh jako inspiraci pro sebe a užijte si povídání.

Ať vám rozhovor slouží, pomáhá a inspirujte. A nezapomeňte. I vy můžete své pleti dopřát změny. Když to dokázala Katka, zvládnete to i taky a nemusíte na to být samy, ráda vás cestou provedu v kurzu Magicky ženská pleť >>

Pokud nemáte v péči o pleť co zlepšovat a zajímají změny v dalších návycích v péči o sebe, přidejte se do mého Klubu Magicky ženská, kde načerpáte další inspiraci. Víc detailů zjistíte na této stránce >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu.

Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě.

Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře