[2.díl] Co dokážou změny v péči o pleť v životě ženy? Zkušenosti právničky Kateřiny Danielové

2. díl mini-seriálu o tom, co dokážou změny v péči o pleť v životě ženy. Načerpejte samy pro sebe inspiraci ze zkušeností mých klientek, které se rozhodly udělat v péči o pleť změny, díky kterým se posunuly v životě a péči o sebe o mílový krok vpřed, cítí se víc sebejistěji a především rozumí tomu, co jejich pleť potřebuje na všech důležitých úrovních péče o ni.
Dnes si o změnách v péči o pleť budu povídat s mojí klientkou Katkou Danielovou. Katka je právnička, která kurzem Magicky ženská pleť prošla v loňském roce. Co jí změny přinesly do života a jak změny po roce hodnotí?
Povídaly jsme si třeba o tom:
  • Jak se jí podařilo posunut se od občasného opláchnutí pleti vodou a mýdlem k systému, ve kterém má ujasněné priority v kosmetice?
  • Jak se jí povedlo ukotvit si návyk péče o pleť v každodenním životě a jak se jí podařilo dostat do stavu, že péči nevynechává?
  • Jak je se svojí pletí spokojená když se odlíčí?
O tom všem i o dalších souvislostech v péči o pleť jsme si povídaly v tomto rozhovoru. Využijte Katčin osobní příběh jako inspiraci pro sebe a užijte si povídání.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ať vám rozhovor slouží, pomáhá a inspirujte. A nezapomeňte. I vy můžete své pleti dopřát změny. Když to dokázala Katka, zvládnete to i taky a nemusíte na to být samy, ráda vás cestou provedu v programu Magicky ženská Triáda >>

Odhalíte 5 krokový ucelený systém péče o pleť, díky kterému bude vaše pleť vypadat skvěle i bez nalíčení. Během modulů projdeme všechny klíčové oblasti – jak na úrovni těla, mysli tak životního stylu, a naučíte se universální systém, který vám v péči o pleť bude sloužit do konce života.

Přihlášky do Triády jsou na pár dní otevřeny

Přidej se do 12týdenního programu a naučíš se skvěle pečovat o pleť, jemně a žensky se líčit a stylově se oblékat. Získáš ucelené know-how, které ti okamžitě ušetří energii, čas i peníze a přinese do tvého života víc sebejistoty a spokojenosti sama se sebou.

Výsledky ucítíš na vlastní kůži a okolí změny nepřehlédne.

Přihlášky jsou otevřené jen do úterý 17.1.2023

 

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře