[4.díl] Co dokážou změny v péči o pleť v životě ženy? Zkušenosti svatební koordinátorky Lucie Roženské

4. díl mini-seriálu z reálného života žen o tom, co dokážou změny v péči o pleť v každodenním životě ženy. Načerpejte samy pro sebe inspiraci ze zkušeností mých klientek, které se rozhodly udělat v péči o pleť změny. Díky nim se posunuly v životě a péči o sebe o mílový krok vpřed, cítí se víc sebejistěji a především rozumí tomu, co jejich pleť potřebuje na všech důležitých úrovních péče o ni.

Dnes si budu povídat s mojí klientkou Lucií Roženskou, která je manželkou, maminkou a podnikatelkou, která sama o sobě říká, že má sklony k perfekcionismu. Lucka se v loňském roce se rozhodla, že se pustí do změn v péči o pleť a vstoupila do kurzu Magicky ženská pleť.

  • Co ji ke vstupu do kurzu o pleti vedlo a jakou roli v jejím rozhodnutí sehrál manžel?
  • Co se v kurzu o svojí pleti naučila a jaké WOW momenty si odnesla?
  • Proč celou dobu žila v domění, že má mastnou pleť a při tom to bylo úplně jinak?
  • Jaké změny se jí podařily a jak je se svojí pletí spokojená dnes?
  • Jaký přesah péče o pleť si díky kurzu uvědomila a jak se o svoji pleť a o sebe samotnou pečuje po roce?
  • A jak jí vlastní znalost pleti pomáhá v její práci svatební koordinátorky?

O tom všem jsme si povídaly v dnešním krátkém živém vysílání.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

O Lucce se můžete dozvědět více na její stránce tady >>

Ať vám rozhovor slouží, pomáhá a inspiruje. A nezapomeňte. I vy můžete své pleti dopřát změny. Když to dokázala Lucka, zvládnete to i taky a nemusíte na to být samy, ráda vás cestou provedu v kurzu Magicky ženská pleť >>

Pokud nemáte v péči o pleť co zlepšovat a zajímají změny v dalších návycích v péči o sebe, přidejte se do mého Klubu Magicky ženská, kde načerpáte další inspiraci. Víc detailů zjistíte na této stránce >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře