[1.díl] Co dokážou změny v péči o pleť v životě ženy? Zkušenosti lektorky jazyků Zuzky Haklové

První díl mini-seriálu rozhovorů o tom, jak ovlivňují změny v péči o pleť ženské životy, ve kterém vám chci zprostředkovat zkušenosti mých klientek, které se rozhodly udělat v péči o pleť změny, díky kterým se posunuly v životě a péči o sebe o mílový krok vpřed, cítí se víc sebejistěji a především rozumí tomu, co jejich pleť potřebuje na všech důležitých úrovních péče o ni.

Dneska si budu povídat o změnách v péči o pleť s mojí klientkou Zuzkou Hakovou. Zuzka je maminkou na mateřské dovolené a její vášní a posláním je komunikace. Ráda předává znalosti dále v oblasti angličtiny a španělštiny jako lektorka jazyků.

Zuzka prošla mým kurzem Magicky ženská pleť, kde s ženami procházíme krok za krokem nastavení komplexního systému v péči o pleť. Vstup do kurzu jí jako dárek koupila maminka a díky němu udělala takový posun, že se posléze na jaře pustila do kurzu Magicky ženská a následně do Klubu. Za rok změnila přístup k sobě, své ženskosti a k péči o sebe úžasným způsobem.

  • Co konkrétně se v jejím životě díky změnám v péči o pleť změnilo a jaký měly tyto změny přesah?
  • Jak změny hodnotí po roce?
  • Jak se z totálního nesystému v péči o pleť stal systém, který funguje a který ji baví a těší ji výsledky v zrcadle?
  • Jak jí změny v péči o pleť pomohly dát samu sebe na první místo a odstartovaly další životní změny ke spokojenosti?

O tom všem si poslechněte v krátkém rozhovoru. Rozhovor má 20 minut a věřím, že pro vás bude zdrojem inspirace do vlastního každodenního života a péče o svoji pleť.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ať vám rozhovor slouží a inspiruje. A nezapomeňte. I vy můžete své pleti dopřát změny. Když to dokázala Zuzka, zvládnete to i taky a nemusíte na to být samy, ráda vás cestou provedu v kurzu Magicky ženská pleť >>

Pokud nemáte v péči o pleť co zlepšovat a zajímají změny v dalších návycích v péči o sebe, přidejte se do mého Klubu Magicky ženská, kde načerpáte další inspiraci. Víc detailů zjistíte na této stránce >>

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře