Nejčastější otázky k programu Magicky ženská TRIÁDA

V posledních dnech mi chodí otázky k právě otevřenému 12týdennímu online programu Magicky ženská Triáda, ve kterém se naučíte se skvěle pečovat o pleť, jemně a žensky se líčit a stylově se oblékat a cítit se spokojeněji i šmrncovně.

Otázky, obavy i strachy se často opakují a spousta z nich má podobný základ. Často uvnitř cítíte, že se chcete přidat a intuice vás volá do změny, ale ještě ten první krok odkládáte, protože logika a racionální část vaší mysli ještě stále hledá argumenty pro rozhodování.

Proto jsem pro vás natočila živé vysílání, kde vám chci odpovědět na vaše nejčastější dotazy a mluvím hodně o souvislostech programu  – co je jeho záměrem, jaký má kurz přesah, jak je organizovaný nebo pro koho dává smysl. Věřím, že v tomto vysílání najdete podporu pro to, rozhodnout se podle srdce a k vaší spokojenosti. Věřím, že si Triáda zavolá přesně ty ženy, které jsou připraveny na komplexní změny.

Edit: Odpovědi na otázky jsem natáčela v minulém běhu Triády, od té doby jsem změnila přístup do kurzu na 3 roky (místo 2, které uslyšíte ve videu). Pokud o Triádě uvažujete, mohlo by vám to udělat radost. 

Odpovědi na nejčastější otázky si pusťte ve videu tady:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Odpovědi si můžete pustit i jako Podcast v mp3, stačí kliknout na tlačítko PLAY:

 

Pro lepší orientaci vám tu dávám i přehled otázek, na které dostanete odpověď a zároveň stopáž, abyste si mohly na odpověď video rovnou přetočit.

Otázky, na které uslyšíte detailní odpovědi:

 • Jaký je rozdíl mezi programem Magicky ženská Triáda a programem Magicky ženská? (2:27)
 • Jak je program časově náročný? (7:38)
 • Na jak dlouho mám přístupy do členské sekce? (10:33)
 • Musím být online v daný čas? (s dětmi přes den nestíhám…) (11:10)
 • Proč je cena programu vysoká? (14:17)
 • Je možné absolvovat jen část o líčení? (21:27)
 • Když už mám tvoje e-booky o líčení a ebook oblékání, bude mi k něčemu Triáda? (24:41)
 • Co všechno v Triádě dostanu? (27:35)
 • Můžu program Magicky ženská Triáda á sledovat i v zahraničí? (29:49)
 • Musím mít Facebook, když chci do programu vstoupit? (30:06)
 • Budeš otevírat Triádu i v jiný termín? (31:23)
 • Pomůže mi Triáda najít styl a konečně vědět co nosit? Jsem v oblečení ztracená a nemám na to talent! (33:42)
 • V čem mi Triáda pomůže? (36:15)

Otázky a odpovědi na ně najdete i v článku níž

Pro ty z vás, které nemáte prostor teď poslouchat video, tak odpovědi na otázky najdete stručně i v článku v textu níže.

Tak jdeme na ně:

Jaký je rozdíl mezi programem Magicky ženská Triáda a programem Magicky ženská?

Triáda je zaměřená na komplexní systém v péči o sebe od koupelny až po šatník. Na základní pravidla, fakta, postupy, které fungují. Existují totiž jednoduché postupy a zákony optiky a fyziky, které v péči o pleť, líčení a stylingu fungují a které každé ženě zjednoduší život. Existuje systém a pravidla, která na sebe vzájemně navazují a mají svůj jasný smysl.
V každé z těchto tří (péče o pleť, líčení a oblékání) oblastí platí zákony, které když porušíte, je to jednoduše vidět. To je to neviditelné “něco”, co vám někdy před zrcadlem nesedí. A stejně tak je to to “neviditelné něco”, které když umíte, podpoří vaši sebejistotu a pocit, že vám to dneska fakt sluší.

Základ skvělého a šmrncovního vzhledu je o faktech, fyzice a optice. V umění propojit pravidla s vaší jedinečností a umět je každý den používat, abyste se cítily skvěle. Právě tohle se v Triádě naučíte.

Program Magicky ženská je zaměřený na posílení ženskosti v jednotlivých oblastech – v líčení i v oblékání a na práci s myslí.

Takže tyto dva programy se skvěle doplňují a propojují.

Jak je program časově náročný?

Abyste viděly výsledky a změny, cítily se líp a mělo to celé smysl, je potřeba samozřejmě počítat s časovou i energetickou investicí. Ale nemusíte mít obavu, že to časově nebudete zvládat. 

Program je koncipován tak, že společně půjdeme krok za krokem, jednotlivé moduly se vám budou otevírat postupně, abyste se nezahltily. Některé úkoly, videa nebo postupy vám zaberou pár minut, na některé budete potřebovat půl hodiny, na některé déle. Záleží od tématu a oblasti.

Program jsem uspořádala tak, aby byl zvládnutelný při běžném životě ženy – ať už chodíte do zaměstnání, máte děti, podnikáte a k tomu máte spoustu povinností okolo domácnosti, vaření, úklidu atd. Tento kurz není žádná byznysová nalívárna, kde byste musely sedět několik hodin u počítače a dělat si výpisky. Triáda je hlavně je o zvlánutelné teorii a hlavně o praxi – protože ta přináší v životě ženy skutečné změny.

Obecně bych doporučovala vyhradit si na tento program a implementaci věcí minimálně 4 hodiny týdně, to znamená denně minimálně půl hodiny.

Na jak dlouho mám přístupy do členské sekce?

Přístupy do členské sekce získáváte na dva roky, takže máte dostatečně dlouhou dobu se do změn pustit a můžete ke všemu vracet kdykoli budete potřebovat.

Musím být online v daný čas? (s dětmi přes den nestíhám…)

Není potřeba sledovat online a být někde na čas. To je právě skvělá výhoda online programů, můžete sledovat i zpětně a ke všemu se vracet. Vše pohodlně najdete v členské sekci kurzu, do které se můžete přihlásit na počítači nebo na mobilu, podle toho, co je vám příjemnější. Stačí mít zapnutá data nebo být na wifi.

Program má svoji strukturu, aby naše společná cesta měla pravidla a řád. V programu jsou 3 pilíře – péče o pleť, líčení a oblékání a v každém z těchto pilířů pak 5 modulů. Všechny moduly i jednotlivé kroky se budou otevírat vždy postupně, abyste nebyly zahlcené a skutečně postupovaly malými krůčky vpřed. O novém videu, úkolu, pracovním listě vás budu informovat e-mailem. Ale pokud to nestihnete daný den, nic se neděje, můžete si vše projít později.

Tohle je velká výhoda oproti běžným kurzům nebo víkendovým workshopům. Ke všemu se můžete vracet a nic vám neuteče, jednotlivá témata můžete procházet kdykoli, s respektem ke svému času a aktuálním možnostem. Jedná se o online vzdělávací program, takže dostanete své přístupové údaje do členské sekce a své kráse se můžete věnovat kdykoli a kdekoli – v pohodlí domova, na chalupě nebo třeba na cestách.

Proč je cena programu vysoká?

Vše, co se v kurzu naučíte o své pleti, líčení a oblékání má neocenitelnou hodnotu. A vše má obrovský potenciál změnit vám život k lepšímu, šetřit peníze, energii a čas, dodávat dobrou náladu a zvyšovat sebevědomí. V momentě, kdy vás bude vaše pleť, líčení nebo šatník podporoval, abyste se cítily spokojené, má to obrovský přesah do vašeho sebevědomí, sebejistoty, úspěchu, do vztahů a celkové spokojenosti.

To jsou za mě poklady v řádu desetitisíců. Nepočítám k tomu hodnotu ušetřeného času, peněz za nevhodné produkty nebo zbytečné nepadnoucí oblečení.

Když si jen spočítáte, kolik jste zbytečně utratily za oblečení, které vám visí ve skříni a nenosíte ho, kolik jste koupily zbytečných krémů nebo špatných make-upů, jsem si jistá, že se vám ta investice velmi brzo vrátí.

A navíc – cenu vnímám jako důležitou pro vás závazek ke změně. Kdyby cena byla dva tisíce, dost pravděpodobně by se mohlo stát, že se po pár týdnech zastavíte a sjedete do automatických kolejí. Vyšší cena je vyšším závazkem i vyšší zodpovědností, že když se rozhodnete, tak že se do toho skutečně pustíte. A to je za mě velmi důležité a je to pro vás velký benefit.

Je možné absolvovat jen část o líčení?

To možné bohužel není. Triáda se nedá kouskovat. A online kurz líčení a online kurz o pleti už zvlášť nabízet nebudu. Právě proto vznikla Triáda. Protože ženská krása, péče o sebe a svůj vzhled je oblast, ve které potřebují pozornost všechny její aspekty. Řešit líčení bez péče o pleť je nesmysl. Ladit styl a nevědět o základech líčení je neúplné. Tvořit ženský šatník bez toho znalosti základů, materiálů nebo stylu je loterie. 

Zkrátka oddělovat od sebe to, co k sobě patří jenom proto, že teď “hoří” jen to jedno, není dlouhodobé řešení. ⁣Už to nechci kouskovat.⁣ Už chci soustředit pozornost jedním směrem od A do Z. ⁣

V Triádě vám poskytnu prostor, který v našem česko-slovenském rybníčku nenajdete. ⁣Je to ucelený systém, který vás provede praktickými základy péče o pleť, líčení a stylingu, tak, abyste znaly souvilosti, které vám navždy změní pohled na to, co máte na sobě, ve skříni nebo v koupelně.⁣ A když budete chtít, můžeme v dalším kroku (v kurzu Magicky ženská) prozkoumat vaše vnitřní nastavení.⁣

Ale první jsou základy.⁣ Už neplánuji nabízet zvlášť kurzy líčení nebo péče o pleť. Ani neplánuji tvořit zvlášť kurz oblékání a stylingu, o který si tolik píšete.⁣

Chci podpořit ženy, které mají chuť na velké změny, velkou úlevu a velkou dávku sebejistoty a chtějí mít vše pohromadě a ocení tuhle přidanou hodnotu a know-how. Proto vznikla TRIÁDA. ⁣Jestli vás volá, má vám co předat >>

Když už mám tvoje e-booky o líčení a ebook oblékání, bude mi k něčemu Triáda?

Jasně! Za první: Triáda má 3 pilíře: péči o pleť, líčení a oblékání. To znamená, že líčení je jen část celku.

Za druhé: v Triádě je vše podrobnější a hlavně doplněné spoustou videí a mým mluveným slovem, kde dovysvětlím detaily a ukážu vám praktické příklady. Takže třeba k líčení je v triádě 5 modulů a spousta detailních videí krok za krokem. A to je obrovská výhoda oproti e-booku, kde jen čteš a nevidíš konkrétní detaily. Navíc ve videích ukazuji i produkty, postupy a to se do e-booku nevejde.

K programu je navíc moje osobní podpora a podporující skupina žen, takže rozhodně se tahle péče nedá srovnat s e-bookem.

Co všechno v Triádě dostanu?

Triáda je štědrá a za svoji investici toho pro vás má připraveno skutečně hodně. Při vstupu do programu získáváte:

Přístup do členské sekce programu na dva roky, abyste měly dostatek času se ke všemu vracet podle své libosti.

 • 3 hlavní pilíře s 15 detailními moduly.
 • Přístup k desítkám teoretickým i praktickým videí o péči o pleť, líčení a oblékání.
 • Přístup k desítkám funkčních praktických úkolů, technikám, které můžeš hned používat
 • Pdf pracovní listy.
 • Praxí osvědčené kroky a postupy v péči o pleť, líčení a oblékání pro nastartování skutečných změn.
 • Extra bonusy, tipy a rozhovory navíc

A to pořád není vše. Jedním z největších benefitů je moje osobní podpora a vedení, které získáváte na celých 12 týdnů a podporující skupina žen, které mají stejný záměr jako vy. Cítit se a vypadat dobře nejen před zrcadlem.

Musím mít Facebook, když chci do programu vstoupit?

Facebook není pro vstup do kurzu podmínkou, i když ho vřele doporučuji, protože společné sdílení ve facebookové skupině má velkou sílu a podpoří vás. Ale podmínka to není, vše ode mě získáte i e-mailem a budete mít hlavně v členské sekci.

Budeš otevírat Triádu i v jiný termín?

Určitě je Triáda program, kterým chci pomoct tisícům žen, takže ji chci otevírat opakovaně. Ale nemám teď jasno, jak často to bude, jestli jednou do roka nebo dvakrát. Co vím jistě, je to, že vždycky bude s podporou – to znamená nepůjde koupit zvlášť abyste si ji procházely samostatně. Podpora a vedení tu vnímám jako obrovskou hodnotu.

A co vím taky jistě, je že nemůžu garantovat podmínky, takže ano, velmi pravděpodobně ji otevřu i jindy, ale možná za jinou cenu, s jinými bonusy. Takže pokud volá teď, je to nejspíš znamení se přidat.

Pomůže mi Triáda najít styl a konečně vědět co nosit? Jsem v oblečení ztracená a nemám na to talent!

Samozřejmě, že ti pomůže. Provedu tě otázkami, kde si uvědomíte, co je ten váš osobitý styl a najdete se v tom, co potřebujete nosit s ohledem na vaši životní situaci a role a zároveň s ohledem na to, co se vám líbí. Najdeme průsečík, najdeme společně to, co je to vaše.

A zároveň je potřeba říct, že právě ve stylingu a oblékání je ten základ nesmírně důležitý. Vůbec to není jen o stylu, ale hlavně o optice, fyzice, materiálech, barvách a tohle všechno má svoje pravidla, postupy a zákonitosti, které se dají naučit. Jenže se je nikde neučíte, takže pak jste jednoduše ztracené a máte pocit, že na to nemáte talent. Není to o talentu! Je to o tom, znát to co funguje. A to vás v Triádě naučím.

V čem mi Triáda pomůže?

Triáda má velký přesah do dalších oblastí vašeho života. Tím, že budete se svým vzhledem spokojenější, poroste nejen vaše sebejistota, budete se samy sobě líbit a to se samozřejmě promítne do vaší energie. Promítne se to do oblasti vztahů, partnerství, rodičovství nebo i úspěchu, práce nebo podnikání, protože i když krása začíná zevnitř a já vás učím, že začíná ve vaší hlavě, tak změny vnitřního nastavení můžou odstartovat právě tím, že si dovolíte investovat do sebe, do svého vzhledu, do svého šatníku, který vás bude podporovat nebo do pleti, která bude zářit.

Pokud máte otázku, na kterou jste dneska nedostaly odpověď, napište mi e-mail na misa@magickyzenska.cz

Přihlášky do Triády jsou na pár dní otevřeny

Přidej se do 12týdenního programu a naučíš se skvěle pečovat o pleť, jemně a žensky se líčit a stylově se oblékat. Získáš ucelené know-how, které ti okamžitě ušetří energii, čas i peníze a přinese do tvého života víc sebejistoty a spokojenosti sama se sebou.

Výsledky ucítíš na vlastní kůži a okolí změny nepřehlédne.

Přihlášky jsou otevřené jen do úterý 17.1.2023

Michala Měřínská
Už více než 15 let pracuje se ženami a ukazuje jim cesty, jak podpořit přirozenou krásu a ženskost. Pomáhá ženám cítit se sebejistě, líbit se samy sobě a dopřát si péči o sebe i v každodenním shonu. Míša je maminkou dvou malých kluků, manželkou a taky úspěšnou podnikatelkou. Říká, že krása každé ženy začíná v její hlavě a že čas pro sebe je o prioritách, o lásce a úctě sama k sobě. Je autorkou projektu Magicky ženská a stejnojmenné knihy, kterou četlo už více jak 18 000 žen. Provází ženy intenzivními online kurzy a pomáhá měnit životy žen v motivačním online Klubu Magicky ženská.
Komentáře